EE_Hama...üks idee

Page 1

... Ăźks idee

Valmistatud Taanis. Tootja: Malte Haaning Plastic A/S


... valmistatud Taanis

Mis on HAMA? Meie idee põhineb värvilistel helmestel ja pildialustel. Ladudes helmeid alusele, saad teha lihtsaid või keerulisi pilte. Lisa alusele helmeid, kuni soovitud pilt on valmis. Helmeid saab ümber paigutada, kuni neid ei ole triigitud. Triigitud helmeid ei saa uuesti kasutada. Kui triikides ettevaatlik olla, saab alust ikka ja jälle uuesti kasutada. Aseta pildile triikimispaber. Sulata helmed triikrauaga kokku. Lase helmestel mõni minut jahtuda, võta triikimispaber ära ning eemalda pilt aluse küljest. Järgi hoolega meie triikimisjuhiseid. Triikida tohib ainult täiskasvanu.

Miks peaksid lapsed HAMAga mängima? HAMA helmestega mängimine arendab laste motoorikat, õpetab neid loendama, värve sobitama, geomeetrilisi kujundeid eristama ja soodustab loovuse arengut. HAMA sobib igale vanusele - alates esimestest kohmakatest näpuharjutustest kuni täiseani, mil “helmesmaal” on mitte enam õppevahend, vaid hobi, mis pakub võimalust eneseväljenduseks. See aitab lastel mängides õppida, nii et nad ise ei märkagi, et teevad peale mängimise veel midagi. Lastel on väga tore HAMAga mängida!


... valmistatud Taanis

Mida HAMA pakub? Saadaval on lai valik väga mitmesugust tooni helmeid ja aluseid ning me kujundame pidevalt uusi ja huvitavaid erineva kujuga aluseid, et pakkuda vaheldust. Pakume kolme suurusega helmeid.

49 VÄRVI - LÄBIMÕÕT 2,5 MM

Kuna need helmed on väikesed, saab nendega teha väga peeni ja keerukaid pilte ja mustreid. Piiri võib seada ainult kujutlusvõime puudus. Paljud eakad inimesed teevad ristpistetikandi või muu näputöö asemel selle suurusega helmestest pilte. Soovitatav 10-aastasele ja vanematele.

65 VÄRVI - LÄBIMÕÕT 5,0 MM

Selle suurusega helmed on kõigis vanuserühmades kõige populaarsemad. Soovitatav 5-aastastele ja vanematele, sest selles eas on laste motoorika juba hästi arenenud. Lastele ja täiskasvanutele valmistavad need plasthelmed palju lõbu - neid saab nööri otsa ajada, kokku pressida ja triikida, kasutades oma kujutlusvõimet või meie pildilehti või näidisteraamatuid.

VÄRVIKOMPLEKTID - LÄBIMÕÕT 10 MM

MAXI on välja töötatud väikeste laste jaoks, kes vajavad suuremaid helmeid. Selle suurusega helmed on mõeldud 3-5-aastastele lastele, kelle motoorika ei ole veel välja arenenud. Need sobivad suurepäraselt mänguringidele ja lasteaedadele. Et sellel vanuserühmal oleks lihtsam värve valida, pakume kolme värvikomplekti 22 värvitooni baasil.


... valmistatud Taanis

Milleks HAMA helmeid triikida? Lastele meeldib teha väikesi kingitusi ning meie helmed ja pildialused pakuvad selleks odavat võimalust. Igas maailma nurgas on laste vanemad ja vanavanemad saanud triigitud helmestest “meistriteoseid”! See on kõige populaarsem viis meie helmestega mängida! Rõhutame, et triikima peaks alati täiskasvanu, sest triikraud on kuum. Kuna helmeid on kolme suurusega, tuleb hoolikalt järgida triikimisjuhiseid, ja kui kasutad HAMA triikimispaberit, garanteerime iga kord täiusliku tulemuse. Järgi kolme lihtsat reeglit:

Lao helmestest alusele pilt ja tööta selle kallal, kuni oled tulemusega rahul.

Aseta pildile triikimispaber ja triigi, järgides selle suurusega helmeste kohta antud juhiseid.

Lase helmestel mõni minut jahtuda ja võta pilt aluse küljest lahti. Nüüd võid sellega mängida, riputada aknale jne.


... valmistatud Taanis

Pildialused ja näidisteraamatud Pakume laia valikut aluseid. Meie “põhialus”, toode nr 234, on konstrueeritud nii, et seda saab teistega kokku panna - nii on võimalik teha hästi suuri pilte. MIDI-helmeste jaoks on saadaval ka läbipaistvad alused, mida saab asetada pildilehe peale. Kõik MAXI-helmeste alused on läbipaistvad, et väikestel lastel oleks lihtsam aluse all oleva pildi järgi helmeid laduda. Pea meeles: Ettevaatlikult triikides - seda peab alati tegema täiskasvanu-, saab pildialust korduvalt kasutada!

Meie näidisteraamatud pakuvad ohtralt soovitusi ja ideid; kõikide helmesuuruste kohta on raamatud olemas.


... valmistatud Taanis

Loovust arendav HAMA on täiuslik mänguasi, millega mängides laps kasutab üheaegselt mõlemat ajupoolkera. Mõlemale ajupoolkerale koormust pakkuvad mänguasjad on väga haruldased.

Hariv HAMA helmed treenivad silma ja käe vahelist koordinatsiooni. Laps õpib värve tundma ja kombineerima, väikesi esemeid haarama ja täpselt paika panema ning mitmesuguseid kujutisi eristama. HAMA valmistab tähestiku- ja numbrialuseid, mis õpetavad viie- kuni seitsmeaastastele lastele tähti ja numbreid. Saadaval on mitmesuguste geomeetriliste kujundite alused. Seal moel teevad lapsed tutvust geomeetriaga.


... valmistatud Taanis

Puhas HAMA helmed ei riku rõivaid ega mööblit. Kui mõni helmes satub pesumasinasse, ei tee see masinale midagi. Kui kasutate meie triikimispaberit, ei jää triikrauale plekke.

Ohutu HAMA tooted on läbinud kõik asjakohased ohutustestid. Kui laps mõne helme alla neelab, pole põhjust muretseda. Helmes läbib lapse seedekulgla ohutult, sest see on sile ja teravate servadeta. Kasutame helmeste valmistamiseks kvaliteetset polüetüleeni.

Lõbus Erksad värvid, huvitavad kujundid ja kujutlusvõime ergutamine teevad piltide ladumise lõbusaks!


HAMA leiad internetist all toodud aadressilt ning HAMA peaks olema saadaval rohkem kui 50 maailma riigis. Lapsed saavad astuda “CLUB HAMA” liikmeks, registreerudes meie koduleheküljel. Siit leiate ka kõik HAMA tooted. Meie eesmärk on välja töötada ja valmistada parima kvaliteediga tooteid. Nende toodetega peab olema hea mängida ning need peavad olema harivad ja arendama laste loovust. Nende toodetega mängimine peab pakkuma rahuldust ja rõõmu.

TAANI

99115


Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.