CZ_Hama...koncept

Page 1

...koncept

Vyrobeno v Dรกnsku firmou Malte Haaning Plastic A/S


… made in Denmark

CO JE TO HAMA? Celý koncept je založen na skládání různobarevných korálků na podložku vytvořenou speciálně pro tento účel. Různými kombinacemi můžete vytvořit více či méně složité obrázky jejich umístěním na podložku. Při skládání se můžete držet předlohy, která je přiložena nebo si můžete vytvořit i předlohu vlastní. S korálky můžete hýbat dokud nejsou zažehlené. Po zažehlení už nemohou být znovu použity. Podložka a zažehlovací papír však mohou být použity opakovaně. Zažehlovací papír položíte přes vytvořený obrázek a zažehlíte běžnou žehličkou. Pro dosažení kvalitního výrobku je zapotřebí držet se instrukcí. Po několika minutách, kdy korálky zchladnou, sejmete zažehlovací papír a vzniklý obrázek sundáte z podložky. Pak už jen zbývá hotový výrobek darovat nebo si s ním vyzdobit místnost a to formou obrázků, stojánků anebo zavěšením pomocí provázku do prostoru. Při zažehlování se držte instrukcí a dbejte, aby zažehlování vždy prováděl dospělý.

PROČ BY SI DĚTI MĚLY HRÁT S KORÁLKY HAMA? Hra dětí s korálky rozvíjí jejich fantazii, motoriku, trpělivost a dovednosti - učí se počítat, poznávat barvy, rozeznávat geometrické útvary. HAMA je vhodná pro všechny věkové skupiny od ranného věku. Celý koncept byl vytvořen tak, že děti netuší, že dělají ještě něco jiného než že si jen hrají. HAMA dětem přináší radost z vlastního výtvoru!


… made in Denmark

CO HAMA NABÍZÍ? Můžete mít kompletní řadu korálků a podložek v široké škále barev a my pravidelně představujeme nové podložky atraktivních a zajímavých tvarů. Korálky HAMA rozlišujeme na tři různé velikosti.

49 barev – průměr 2,5 mm

Díky malému rozměru korálků je umožněno vytvořit velmi detailní a precizní obrázky a vzory. Korálky Mini jsou doporučeny dětem od deseti let, ale i dospělým. Mohou nahradit i vyšívání a šití.

65 barev – průměr 5,0 mm

Tato velikost je nejvíce populární ve všech věkových skupinách. Doporučujeme je od 5 let a výše. Děti a dospělí tak mohou strávit příjemný čas hrou s malými plastovými korálky, které navlékají, spojují nebo je zažehlují, podle předlohy, vlastní fantazie nebo využitím našich Inspirativních knížek.

mix barev – průměr 10 mm

Tato velikost korálků je vhodná pro děti od 3 – 5 let, které ještě nemají takové motorické schopnosti. Tyto korálky nejvíce ocení děti v předškolních zařízeních. Pro zjednodušení této věkové skupině nabízíme tři různé barevné mixy z 22 barev.


… made in Denmark

PROČ SE ZAŽEHLUJÍ HAMA KORÁLKY? Děti rády tvoří a rozdávají vlastnoručně vytvořené dárky. Naše korálky a podložky toto umožňují, a to v příznivé cenové relaci. Na celém světě se potom rodiče, prarodiče nebo kamarádi mohou potěšit skvělými výrobky a vzpomenout si na malé umělce. Přitom základem k „dílku“ jsou zažehlovací korálky HAMA. Protože korálky mají tři různé velikosti, platí při zažehlování následující pevně stanovená pravidla. Při jejich splnění můžeme vždy zaručit skvělý výsledek. Stačí dodržet tři následující kroky:

Umísti korálky na podložku a pracuj s vybraným motivem, dokud nebudeš spokojený s výsledkem.

Přilož zažehlovací papír na vytvořený motiv a následuj zažehlovací instrukce určené pro každou velikost obrázků.

Po vychladnutí korálků po pár minutách sejmi obrázek z podložky.


… made in Denmark

PODLOŽKY A INSPIRATIVNÍ KNÍŽKY HAMA nabízí široký výběr tématických podložek, a „základní“ podložka č.234 ( velký čtverec ) je vytvořena tak, že se dá spojovat a tím umožňuje vytvořit nekonečnou škálu obrázků. Základní MIDI podložky jsou také k dispozici v průhledném provedení, a to umožňuje umístit vybranou předlohu pod podložku pro zjednodušení práce. Všechny MAXI podložky jsou průhledné, a to umožňuje malým dětem předlohu vidět pod podložkou. Pamatuj: Při opatrném zažehlování, které vždy provádí dospělí, můžeš podložky použít znovu a znovu!

Naše inspirativní knížky obsahují širokou variaci obrázkových návrhů a nápadů a jsou k dispozici pro všechny tři velikosti obrázků.


… made in Denmark

NÁPADITOST HAMA je stavebnice bez hranic, kdy děti tvoří a trénují svoji zručnost, ale nutí je i přemýšlet a být kreativní.

VZDĚLÁNÍ HAMA korálky zlepšují ruční a vizuální schopnosti. Děti se učí rozeznávat a kombinovat barvy, vkládají malé předměty s přesností a jemností na podložky. HAMA korálky jsou nabízeny také ve tvaru abecedy, čísel, geometrických tvarů.


… made in Denmark

ČISTOTA HAMA korálky a s nimi spojené doplňky nezničí oblečení ani nábytek. V případě, že se korálek omylem dostane do pračky, nezpůsobí žádné škody. Pokud použijete náš zažehlovací papír, na žehličce nezůstanou žádné skvrny.

BEZPEČNOST HAMA produkty prošly kompletním testem kvality a bezpečnosti. Jestliže dítě spolkne nějaký korálek, není důvod obavy, protože korálky nejsou ostré a neobsahují žádné škodlivé látky. K výrobě je používán vysoce kvalitní polyethylen, který není nebezpečný. Korálek projde celým traktem a bude vyloučen z těla ven.

ZÁBAVA Zářivé barvy, zajímavé obrazce a stimulace k představivosti – to vše spojené dohromady - přináší spoustu zábavy!


Firmu HAMA najdete na internetu na adrese uvedené níže, ale také v dalších více než 50ti zemích z celého světa. Děti se mohou jednoduše zaregistrovat do „HAMA klubu“ na internetových stránkách HAMA. Zde také naleznete kompletní sortiment HAMA produktů. Naším cílem je vyvíjet a vyrábět produkty vysoké kvality. Produkty musí splňovat dostatečny význam pro hraní a mít vzdělávací obsah, který působí na dětskou kreativitu, a zároveň podněcovat k uspokojující a zábavné hře.

99111


Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.