a product message image
{' '} {' '}
Limited time offer
SAVE % on your upgrade

Page 41

І С У Т МА

знамениті та відважні

За кордоном, як правило, перш ніж створювати сім’ю та народжувати дітей, спершу намагаються реалізувати себе у професії. Втім, перебуваючи на піку своєї кар’єри, деякі зарубіжні жінки так і не встигають стати матерями, а деякі навпаки, і висот досягають у кар’єрі, і дітей завести наважуються, навіть будучи далеко вже не молодими. Тому приклад тих закордонних зірок, які відважилися у зрілому віці стати матусями, вартий особливої поваги…

Джулія Робертс

Ніколь Кідман

Знаменита актриса Джулія Робертс заміжньою була двічі. Перший шлюб зі співаком і актором Лайлом Ловеттом виявився невдалим – протримався трохи більше року, вони розлучилися в 1995 році. Потім була велика перерва у стосунках з чоловіками, поки Робертс не зустріла кінооператора Деніела Модера. Влітку 2002 року вони узаконили свої стосунки, а в листопаді 2004 Джулія народила двійню. Через три роки вона знову завагітніла, і влітку 2007 року на світ з'явилася третя дитина – хлопчик Генрі Даніел. Джулії на той час уже виповнилось 40 років.

Американська актриса австралійського походження була одружена з актором Томом Крузом, разом вони усиновили двох дітей: у 1990 році – дівчинку Ізабеллу Джейн, у 1995-му – хлопчика Коннора Ентоні. Шлюб протримався досить довго – майже 10 років, однак у 2001 році актори оголосили про розлучення. На початку 2005 року Кідман познайомилася зі співаком з Австралії Кітом Урбаном, у них зав'язалися романтичні стосунки, а влітку 2006-го вони розписалися. Наприкінці 2010 року 41-річна Кім народила першу власну дитину, це була дівчинка, яку назвали Сандей Роуз. Через два роки в родині з'явилася ще одна дівчинка, але цього разу її виносила сурогатна матір. Обидві дівчинки здорові і щасливі.

Мерайя Керрі

Моніка Беллуччі

Американська співачка, актриса, продюсер Мерайя Керрі познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком, репером Ніком Кенноном, у 2008 році, коли співачці вже було 38 років. У квітні 2011 року за допомогою кесаревого розтину 41-річна Мерайя народила близнюків, дівчинку Монро (на честь Мерилін) та сина Мороккана Скотта.

Вічно молода італійка Моніка Беллуччі у шлюбі з брутальним французом Венсаном Касселем народила двох дітей: дочку Діву – у вересні 2004 року (Моніці тоді виповнилося 40) та через 9 років хлопчика Леоні – у серпні 2010 року, коли Моніці було вже 46. На жаль, шлюб розпався влітку 2013 року, але діти залишилися з матір’ю.

АКЦЕНТИ плюс / травень 2018 / №7

41

Profile for Accents plus

АКЦЕНТИ плюс №7 (травень 2018)  

АКЦЕНТИ плюс №7 (травень 2018)  

Advertisement