a product message image
{' '} {' '}
Limited time offer
SAVE % on your upgrade

Page 4

СЛОВО РЕДАКТОРА

Любі друзі! Пропонуємо Вашій увазі не зовсім звичний випуск глянцю «АКЦЕНТИ плюс» – він присвячений темі успіху, якого так прагне у своєму житті кожен з нас… До обговорення цієї теми – ТЕМИ УСПІХУ – цього разу ми залучили переважно жінок, більшість з яких, попри свою зайнятість у професії, уже встигли успішно реалізувати себе як матусі. І це не просто так, адже саме у травні жінки святкують і День матері, і День вишиванки, і Всесвітній день емансипе, і навіть Всесвітній день блондинок... Тому цього номера ми пропонуємо Вашій увазі ТОП-15 успішних жінок-львів’янок. Чому Топ-15? Бо у нашому ТОПі УСПІШНИХ ЖІНОК ми намагалися представити по одній успішній жінці в кожній окремій галузі. Це жінка-посадовець, жінка-громадський діяч, жінка-керівник, жінка-лікар, жінка-адвокат, жінка-науковець, жінка-депутат, жінка-медіа-юрист, жінка-мисткиня, жінка-дослідник, жінка-бізнес-леді, жінка-дизайнер, жінка-коуч… Втім, усіх достойних жінок у Львові не перелічити.

Тому – УВАГА! – наступного номера ми знову запрошуватимемо успішних поділитися секретом свого успіху на шпальтах нашого журналу, як жінок, так і чоловіків.

4

Щоб чоловіки на нас не ображалися, усім охочим ми теж надали цього номера можливість розповісти про свій успіх, поділитися своєю точкою зору, а також ознайомили зі світовими багатіями – власниками біткоїнів, які входять у першу сімку. У цьому випуску «АКЦЕНТІВ плюс» Ви, як завжди, знайдете цікаві різноманітні психологічні рекомендації, поради астролога та модного стиліста, а також розповідь про історію успіху легендарної світової зірки кіно… А для перегляду на вихідних пропонуємо Вашій увазі, як завжди, ТОП-10 цікавих фільмів… Звичайно, про кохання. ЕКСКЛЮЗИВНО, з перших уст, на шпальтах «АКЦЕНТІВ плюс» Ви знайдете відгуки про нещодавнє «Євробачення-2018», а також прочитаєте про екзотичний райський острів Маврикій – словами тих, хто там побував… Отож читайте, міркуйте та розставляйте правильні АКЦЕНТИ у своєму житті!

З повагою до Вас, головний редактор журналу «АКЦЕНТИ плюс» Ірина Запотічна-Ванчосович

АКЦЕНТИ плюс / травень 2018 / №7

Profile for Accents plus

АКЦЕНТИ плюс №7 (травень 2018)  

АКЦЕНТИ плюс №7 (травень 2018)  

Advertisement