a product message image
{' '} {' '}
Limited time offer
SAVE % on your upgrade

Page 25

ДУМКИ ВГОЛОС

МАТУСІ: та… багатодітні Ярина Капітан, помічник народного депутата та мама чотирьох дітей: «Відверто кажучи, для мене троє дітей – це небагатодітна родина. І навіть четверо – це ще небагато. Бо мама і тато, маючи на двох чотири руки, можуть собі і з чотирма дати раду. А от п’ятеро і більше – це вже, реально, випробування. Хоча, якщо вам хтось говоритиме, що з трьома просто, – не вірте. Сто відсотків лукавить. Щоб встигнути і з дітьми, і з роботою, і з домашніми обов’язками, дуже часто доводиться жертвувати і недоспаними ночами, і увагою собі, коханій. Але і результат відповідний – задоволення і радість у нас помножені на кількість дітей».

Марія Костельна,

співзасновниця Дому моди KOSTELNI, кандидат мистецтво­ знавства та мама чотирьох дітей: «Коли з'являється в сім'ї одна дитина – ти виходиш із зони комфорту, переоцінюєш свої життєві цінності. Коли у вас в сім'ї щодва роки народжуються дітки, ти спершу не спиш, не їси, не працюєш нормально, – натомість починаєш заїдати свій «недосип», поправляєшся. Поки ввійдеш у роботу, за цей час вже можеш загубити замовника і замовлення, хоча для всіх ти – крутий дизайнер. Ніби і чоловік допомагає, і няня ніби вже є, але все одно працюєш і «зависаєш». А потім ваші діти ростуть з вами на роботі – бачать спілкування, бачать проблеми, бачать вашу працю, це все стає стимулом до відкриття внутрішніх ресурсів! І ти вже розумієш, що насправді багатодітність – це так добре, що кожен день – це подарунок від Бога!».

Оксана Іванців, сімейний психолог-практик, асистент кафедри ЛНМУ та мама чотирьох дітей: «Як мені вдається бути багатодітною мамою та водночас успішною жінкою, бізнес-леді? Я би виділила два аспекти. Перший – це наші стосунки з часом. Він – універсальний, стосується усіх. Сьогодні, коли ми за день проживаємо чимало та отримуємо більше досвіду, ніж наші батьки за тиждень, а то й за місяць, важливо СПОВІЛЬНИТИСЬ. Парадокс у тому, що, сповільнившись, більше встигаєш, ніж коли прискорюєшся. АКЦЕНТИ плюс / травень 2018 / №7

Другий аспект – гендерний. Він стосується тільки нас, жінок, і це є ЧУТТЄВІСТЬ. За своєю природою ми, на відміну від чоловіків, – багатозадачні, творчі. В ідеалі чуттєвість має бути потенційована чоловічою енергією: цілеспрямованістю, наполегливістю. І тільки поєднавши це все, ми отримаємо унікальну можливість творити свій омріяний дизайн життя. Та первинною є ЖІНОЧНІСТЬ. Так само і з материнством: відчуваємо і направляємо. А результат нашого впливу на наших нащадків побачимо через років 25».

25

Profile for Accents plus

АКЦЕНТИ плюс №7 (травень 2018)  

АКЦЕНТИ плюс №7 (травень 2018)  

Advertisement