a product message image
{' '} {' '}
Limited time offer
SAVE % on your upgrade

Page 17

УСПІШНА ЖІНКА Довідка «АКЦЕНТІВ плюс

»:

Лариса ЛЕВИКІНА:

Лариса Миколаївна Леви кіна – знана майстриня ру чного художнього ткацтва, чл ен Національної спілки ми тців НМУ. З 1999 року створ ює гобелени у техніці ру чн ого перебірного ткацтва. Неод норазова учасниця обласн их, всеукраїнських та міжнаро дних художніх виставок. П’я ть разів мала персональні ви ставки своїх робіт, зараз гот ується до наступної. Чима ло її робіт зберігається у приватних колекціях, а також у Львівській галереї мисте цтв, МЕХП (Львів), ХМ М. Білас а (Трускавець), Краєзнавчо му музеї «Дрогобиччина» (Дро гобич). Найбільш відомими є її гобелени «…Як у нас в Україні» (2014 р.), «Мій рідний край» (2001 р.), «Край се ла» (2002 р.), «Калиновий ви р», «Королівський», «Гет ьм анський», «Княжий», «Мавка» (усі – 2009 р.), «Під Покро вом», «Родинний оберіг» (обидва – 2012 р.), «Мал ьв и» (2013 р.), «Голос Карпат. Тр ембітарі» (2014 р.), інші. Про Ларису Миколаївну Левикіну та її славетні тка цькі роботи написано навіть в Енциклопедії Сучасної Ук ра їни, яку видали Інститут енци клопедичних досліджень Національної академії наук Укра їни та Наукове товариств о ім. Т. Шевченка.

«Мистецтво всюди, але не всі його помічають!» У творчій роботі майстрині Ларисі Левикіній допомагає чоловік Сергій, а також інколи уже дорослі доньки Анна та Марія. За 19 років Лариса Миколаївна Левикіна разом із чоловіком створили чимало красивих гобеленів – усі вони наповнені енергією, оптимізмом, радістю та теплом. На переконання майстрині, інакше і бути не може, – гобелени мають бути життєстверджувальні. Тематика її гобеленів теж незмінна – життя у всіх його кольорах та відтінках, околиці рідного краю, улюблені квіти; у них віддзеркалення душі майстрині. Лариса Миколаївна Левикіна: «Я знаходжу щастя у своїй роботі, уявляючи, як гобелен виглядатиме в інтер'єрі, – це захопливий процес! Часто готую замовлення у подарунок і, щоразу вкладаючи добрі помисли у свої роботи, сподіваюсь, що моє творіння потрапить у хороші руки, і гобелен стане улюбленою прикрасою родинного дому! Люблю творити нитками в яскравих барвах, щоб ткане полотно виходило щільне і пружне. Працюю у техніці ручного перебору – цю техніку застосовували українські майстрині з давніх-давен. Такому виробу роки не страшні!».

n Гобелен «Під Покровом» та гобелен «Весільний. Дерево життя».

Тих, кого зацікавили гобелени ручної роботи авторства Лариси Левикіної, звертайтеся за тел.: (063) 784 87 74, (097) 591 86 44.

АКЦЕНТИ плюс / травень 2018 / №7

17 17

Profile for Accents plus

АКЦЕНТИ плюс №7 (травень 2018)  

АКЦЕНТИ плюс №7 (травень 2018)  

Advertisement