Page 1

Genç Kâsif Diploması

R İ T K E RN

.........................................................................................................................................

Ö

“Ece ile Efe Dünyayı Keşfediyoruz” paketi ile bilgi birikimlerinizi çoğalttınız.

ne nı onli siniz. ı r a l a r alıştırm en ulaşabili ” f i ş â Kbelgeyi almaya nd National Geographic Learning “Genç Kaşif” alıştırmalarını tamamlayarak “Gençbu ve adresi r zamanda gsergilediğiniz t . n i m n hak kazandınız. Doğayı koruyarak çevrenize karşı olumlu tutum aynı r o a Le klett.c araştırmacı bir öğrenci aphic içinyesiziwtebrik rolduğunuz ww.ediyoruz. g o e i G al lı bilg diliyoruz. Nation Başarılarınızın etaydevamını d e z i a n h i r a cile tir. D öğren ilecek a r e m v o l a p rınd Bu di ladıkla m a m ta olarak Oya Oruçoğlu, Klett Yayıncılık Genel Müdürü - İstanbul National Geographic Learning temsilcisi

www.eceileefe.com


Genç Kâsif Diploması

......................................................................................................................................... “Ece ile Efe Dünyayı Keşfediyoruz” eğitim seti ile National Geographic kâşifleri arasına hoş geldiniz! National Geographic Learning “Genç Kâşif” alıştırmalarını başarıyla tamamlayarak bu belgeyi almaya hak kazandınız. Doğayı koruyarak çevrenize karşı olumlu tutum sergilediğiniz ve aynı zamanda araştırmacı bir öğrenci olduğunuz için sizi tebrik ediyoruz. Başarılarınızın devamını diliyoruz.

Oya Oruçoğlu, Klett Yayıncılık Genel Müdürü - İstanbul National Geographic Learning temsilcisi

www.eceileefe.com


a O kum

Yazm a S ı er s a tifik

......................................................................................................................................... National Geographic “Ece ile Efe, Öğrenme Bahçesi” setinin yardımıyla okuma yazmayı başarı ile öğrenmiştir. Okuma yazma yeteneğini dünya hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve herşeyden önemlisi yaşadığın şehri, okulunu ve evini herkes için daha iyi bir yer haline getirmek için kullanmanı temenni ederim. Başarılarının devamını dileriz.

Sınıf Öğretmeni

.............................................

www.eceileefe.com

Okul Müdürü

.............................................


Katılım Sertifikası ................................................................................................................... National Geographic Learning tarafından düzenlenen “ŞİMDİ OKULLU OLDUK!” isimli eğitim programına katılarak bu sertifikayı almaya hak kazanmıştır.

.........................................................

Oya Oruçoğlu, Klett Yayıncılık Genel Müdürü – İstanbul National Geographic Learning Temsilcisi

www.eceileefe.com

sertifika onaylanan  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you