98 ADAM BOROWY
99 ARIKA MADEYSKA
(Soko³ów Podlaski 1972, mieszka w Kosowie Lackim)
(Warszawa 1920 - Pary¿ 2004)
WY CIG
PEJZA¯, ok. 1959
olej, p³ótno, 73 x 100 cm sygn. p. d. : ABor Na blejtramie napis: ADAM BOROWY WY CIG
olej, p³ótno naklejone na sklejkê, 51 x 37 cm sygn. p.d : MADEYSKA A Na odwrocie na sklejce napis tuszem: MADEYSKA ARIKA | WARSZAWA | BERNARDYÑSKA 1A; o³ówkiem: BERNARDYÑSKA | PEJZA¯ Ponadto trzy szcz¹tkowo zachowane nalepki, m.in. nalepka wystawy w Warszawie w roku 1959.
3 000 z³ Informacja o artystach - www.agraart.pl
estymacja: 4 000 - 6 000
43 000 z³
estymacja: 8 000 - 10 000
Obraz reprodukowany: - Gazeta Pomorska Bydgoszcz z dnia 13 sierpnia 1959; - G³os Szczeciñski Szczecin z dnia 13 sierpnia 1959; - G³os Wybrze¿a Gdañsk z dnia 22-23 sierpnia 1959 (wszystkie trzy reprodukcje to zdjêcie artystki w pracowni z prezentowanym Pejza¿em na sztalugach).