Katalog aukcji Agra-Art 17 marca 2013

Page 122

90 JERZY DUDA GRACZ

91 FRANCISZEK STAROWIEYSKI

(Czêstochowa 1941 - £agów 2004)

(Kraków 1930 - Warszawa 2009)

AUTOPORTRET, 11 XII 1998

IM MEINEN ELTERN GRAB, 1991

wêgiel, pastel, karton br¹zowy; 63 x 49 cm (w w. ramy) u do³u napis flamastrem: Panu Markowi | Jerzy Duda. G., p.g. data: 11.12.98

pastel, sangwina, papier szarozielony 63 x 48,5 cm (w wietle passe-partout) sygn. l.g.: FS [monogram wi¹zany] | 1691

49 000 z³

45 000 z³

estymacja: 12 000 - 15 000

estymacja: 12 000 - 15 000