90 JERZY DUDA GRACZ
91 FRANCISZEK STAROWIEYSKI
(Czêstochowa 1941 - £agów 2004)
(Kraków 1930 - Warszawa 2009)
AUTOPORTRET, 11 XII 1998
IM MEINEN ELTERN GRAB, 1991
wêgiel, pastel, karton br¹zowy; 63 x 49 cm (w w. ramy) u do³u napis flamastrem: Panu Markowi | Jerzy Duda. G., p.g. data: 11.12.98
pastel, sangwina, papier szarozielony 63 x 48,5 cm (w wietle passe-partout) sygn. l.g.: FS [monogram wi¹zany] | 1691
49 000 z³
45 000 z³
estymacja: 12 000 - 15 000
estymacja: 12 000 - 15 000