83 TADEUSZ DOMINIK
84 W£ADYS£AW HASIOR
(Szymanów 1928, mieszka w £omiankach k. Warszawy)
(Nowy S¹cz 1928 - Kraków 1999)
KOMPOZYCJA, koniec lat 70. XX w.
PRZEWODNIK, 1968
olej, p³ótno, 60 x 80,5 cm sygn. p.d.: Dominik
tkaniny ró¿ne, skórki zwierzêce, papier, metal, plastik 257 x 102 cm sygn. po prawej poni¿ej rodka: HASIOR. W. | 1968 Na drewnianej listwie nalepka depozytowa Muzeum Sztuki w £odzi.
16 000 z³
estymacja: 18 000 - 25 000
Informacja o artystach - www.agraart.pl
15 000 z³
estymacja: 20 000 - 30 000