Katalog aukcji Agra-Art 17 marca 2013

Page 114

83 TADEUSZ DOMINIK

84 W£ADYS£AW HASIOR

(Szymanów 1928, mieszka w £omiankach k. Warszawy)

(Nowy S¹cz 1928 - Kraków 1999)

KOMPOZYCJA, koniec lat 70. XX w.

PRZEWODNIK, 1968

olej, p³ótno, 60 x 80,5 cm sygn. p.d.: Dominik

tkaniny ró¿ne, skórki zwierzêce, papier, metal, plastik 257 x 102 cm sygn. po prawej poni¿ej rodka: HASIOR. W. | 1968 Na drewnianej listwie nalepka depozytowa Muzeum Sztuki w £odzi.

16 000 z³

estymacja: 18 000 - 25 000

Informacja o artystach - www.agraart.pl

15 000 z³

estymacja: 20 000 - 30 000