Međimurske novine 872

Page 43

25. svibnja 2012.

28. kolo II. ŽL MNS - istok MLADOST – BRATSTVO (SV) 5-1 (3-0) PALINOVEC. Igralište: Trate. Suci: Damir Klari , Ivan Vlahek, Morano Vlah. Delegat: Mijo Horvat Strijelci: 1-0 Vadlja (25), 2-0 Vlaši (41), 3-0 Kolari (45), 3-1 Horvat (50), 4-1 Vlaši (70), 5-1 Fileš (73) MLADOST: Mar ec, Kolari (od 59. Možek), Vlaši , Tkalec, Kova i , Gorupi (od 46. Podgorelec), Možek (od 46. Murkovi ), Baksa, Mlinarec, Vadlja, Talan (od 60. Fileš), trener: Mijo Horvat BRATSTVO: Posavec, Bacinger, Zlatarek, Magdaleni , Medved, Horvat M. (od 80. Tot), Horvat s., Kopljar N., Fu ko (od 46. Krišto i ), Cerovec (od 46. Vugrin), Vlahov, trener: Goran Kova Žuti kartoni: Fileš (Mladost); Kopljar, Vlahov, Horvat (Bratstvo)

DRAVA – CROATIA 2-6 (1-3) D.MIHALJEVEC. Igralište: Sportski park. Suci: Dario Srnec, Vjeran Tuksar, Damir Mesari . Delegat: Dragutin Hozjak. Strijelci: 1-0 Hošnjak (20), 1-1 urin (22), 1-2 Bali J. (28), 1-3 Kr mar (45), 1-4 Križan (59), 1-5 Bali J. (73), 1-6 Šafari (78), 2-6 Orehovec (80) 11m DRAVA: Bartoli , Kos, Miser (od 58. Lipi ), Igrec Z., Mihalac, Igrec D. (od 68. Bartoli ), Vuk, Orehovec, Hošnjak, Igrec F., Herc, trener: Tomislav Lipi CROATIA: Bajkovec, Ivanuši , Bali D., urin, Kolar (od 58. Križan), Jeleni (od 68. Šafari ), Hunjadi, Kr mar (od 75. Pužaj), Ruži (od 84. Hanžekovi ), Bali J., trener: Miljenko Bali

DUBRAVA – DINAMO (D) 1-1 (1-0) SIVICA. Igralište: Berek. Suci: Dominik Mihoci, Josip Jurinec, Vlado Blaži . Delegat: Nikola Toplek. Strijelci: 1-0 Škvorc (10), 1-1 Debelec (66) DUBRAVA: uranec, Varga (od 65. Jambroši ), Turk, Tkalec, Drvoderi (od 44. Žganec), Bobi anec Matija, Paler, Bobi anec Mihael, Sabol, Škvorc, Murkovi , Mu i , trener: Ivan Ratajec DINAMO: Bobi anec, Krznar A (od 54. Ov ar), Gregori , Krznar S., Brez (od 58. Furdi), Debelec, Obadi , Teža ki, Trstenjak, Baranaši (od 68. Jambroši ), Bihar, trener: Marko Obadi Žuti kartoni: Škvorc, Bobi anec, Sabol (Dubrava); Bihar, Obadi (Dinamo)

BUDU NOST – KRALJEV AN 38 2-0 (0-0) PODBREST. Igralište: NK Budu nost. Suci: Rudolf ižmešija, Branko Martan, Boško Martan. Delegat: Josip Lesjak Strijelci: 1-0 Martinec (48), 2-0 Dodlek (69) BUDU NOST: Ciglari , Višnji T, Hali , Kodba, Domini , Višnji D., Hali (od 58. Lon ari ), Lastavec, Dodlek (od 89. Novosel), Martinec (od 76. Ciglar Dario), trener: Ciglar Danijel KRALJEV AN: Vlah A., Vlah P., Štefok, Cvek, Slavi ek, Hobor (od 88. Juras), Stankovi Bojan, Stankovi Boris, Novak (od 85. Ilijaš), ekunec, Lipi , Stankov, trener: Dubravko Miš in Žuti kartoni: Višnji , Kodba (Budu nost); Novak, Stankovi Boris (Kraljev an) Crveni karton: Stankovi Bojan (Kraljev an)

GRANI AR – GALEB 2-3 (1-0) NOVAKOVEC. Igralište: Drvarijum. Suci: Bojan Juras, Dražen Novak, Željko Hajdarovi . Delegat: Božidar Jura i Strijelci: 1-0 Lovrek (30), 1-1 Erdelji I (49), 2-1 Drvoderi (52), 2-2 Mihoci (54), 2-3 Erdelji I (67) GRANI AR: Pancer, Lovrek N., Leva i , Novak, Mihalec, Paler, Lisjak, Drvoderi D, Lovrek D (od 59. Krznar), Drvoderi A, Buhin, trener: Antonio Drovoderi GALEB: Dolenec, Balent N., Mihoci, Soka , Pigac M (od 48. Erdelji I), Fran i (od 67. Vuk), Balent (od 64. Fleten), Erdelji M., Granatir (od 85. Kos), Balent R., Mihaljac, trener: Damir Pigac Žuti kartoni: Paler (Grani ar); Balent, Fran i (Galeb)

DRAŠKOVEC – SK 4-1 (1-0) DRAŠKOVEC. Igralište: NK Draškovec. Suci: Dražen Jur ec, Mario Pintari , Marinko Hrušoci. Delegat: Željko Štefanac Strijelci: 1-0 Lon ari (34), 2-0 Pišpek (48) 11m, 3-0 Pišpek (64), 3-1 Vidovi (66), 4-1 Repalust (75) DRAŠKOVEC: Taradi, Turk, avlek, Smrk, Kova (od 81. Matija i ), Repalust D (od 47. Lon ari ), Debelec, Mlinari , Kavran, Repalust L., Pišpek, Repalust B., trener: Božidar Repalust SK: Novak, Baranaši , Horvat, Božek, Bašnec, Lon ari J., Malek, Lon ari D., Horvat D. (od 50. Vidovi ), Horvat N., Višnji , trener: Davor Horvat Žuti kartoni: Kova (Draškovec)

28. kolo II. ŽNL MNS - zapad HAJDUK VINDIJA – STRAHONINEC 1-1 (1-1) ŠTRUKOVEC. Igralište: NK Hajduk. Suci: Marijan Duman i , Milivoj Bali , Stjepan Novak. Delegat: Dragutin Šafari Strijelci: 1-0 Gori anec (24), 1-1 Hadži (35) HAJDUK: Zadravec, Hrženjak D., Tkal ec, Sabo (od 63. Šardi), Šegovi , Leva i , Debelec M., Gori anec, Debelec G., Radikovi (od 46. Šopar), Mikolaj, trener: Robert Gori anec STRAHONINEC: Bertapelle, Krišto i (od 48. Kuqi), Višnjari , Zlatarek, Hadži , Ri ko, Kolari , Brez, Vrbanec (od 87. Bujan), Mar ec, Drabi (od 60. Horvat), trener: Ivan Zobec Žuti kartoni: Tkal ec (Hajduk); Kolari (Strahoninec)

MURA – RUDAR 2-5 (2-3) HLAPI INA. Igralište: NK Mura. Suci: Ivica Križai , Antun Koruni , Miran Culjak. Delegat: Stjepan Križari Strijelci: 0-1 Šprajc (11), 0-2 Šolti (23), 0-3 Šolti (26), 1-3 Vuruši (34), 2-3 Vinko (43), 2-4 Šolti (65), 2-5 Antolovi (71) MURA: Novak, Lipovi , Šagi (od 46. Sobo an), Jurovi , Novak, Vuruši , Stojko, Vinko, urin, Breznik, Na (od 22. Vinko od 80. Vrši ), trener: Dražen Novak RUDAR: Rajf, Kova i (od 46. Varga), Šprajc, Vuri, Županec, Antolovi , Šolti (od 87. Vinko), Zadravec (od 90. Šolti M), Šolti N., Žganec (od 65. Liklin), Šolti M (od 85. Podgorelec), trener: Anton Srša Žuti kartoni: Vinko, Sobo an (Mura)

BRATSTVO – ME IMUREC 2-1 (0-0) JUROVEC. Igralište: SRC Per i Mladen Bokši . Suci: Damir Aldi , Davor Šupljika, Filip Aldi . Delegat: Davor Drvenkar Strijelci: 0-1 Kregar (53), 1-1 Koraj (73) 11m, 2-1 Horvat (88) BRATSTVO: Jelen i , Saka , Kirec, Jambrovi , Leva i , Gori anec, Horvat, Kutnjak, Trstenjak, Baumgartner (od 65. Novak), Koraj, trener: Darko Rob ME IMUREC: Marciuš, Kos, Jakopec, Fu ek, Horvat, Thes (od 65. Bistrovi ), Ivanuša, Treska D (od 80. Kozina), Treska J. (od 85. Ciglari ), Kregar, Novak, trener: Siniša Gavez Žuti kartoni: Koraj, Kirec (Bratstvo); Thes, Ivanuša, Treska (Me imurec) Crveni kartoni: Novak, Jakopec (Me imurec)

JEDINSTVO – DRAVA 4-1 (1-1) G.MIHALJEVEC. Igralište: Pod Borom. Suci: Nino Škrobar, Darko Pokriva , Danijel Ko ila. Delegat: Slavko Vodopija Strijelci: 1-0 Golub (7) 11m, 1-1 Dombaj (19), 2-1 Ladi (56), 3-1 Krumpi (72), 4-1 Novak (89) JEDINSTVO: Ter, Krumpi , Novak N (od 50. Mohari ), Vuk, Plantak, Fujs, Mikulan, Golub, Horvat (od 82. Novak M), Ladi (od 63. Borko), Trtinjak (od 66. Pani ), trener: Roman Trtinjak DRAVA: Mohari , Treska, Jozi , Carevi , Florijani , Šol, Dombaj, Jaluši , Carevi (od 60. Tomaši ), Plaftak, Zanjko Mihael (od 66. Zanjko Marin), trener: Damir Tomaši Žuti kartoni: Vuk, Plantak, Novak M (Jedinstvo); Šol, Dombaj (Drava)

JEDINSTVO – VENERA PMP 4-4 (2-1) N. SELO NA DRAVI. Igralište: NK Jedinstvo. Suci: Zdravko Toplišnjak, Ivan Kolari , Mihael Vukovi . Delegat: Dragutin Borko Strijelci: 1-0 Vuruši (30), 2-0 or evi (33) 11m, 2-1 Vabec I (44), 2-2 Kerman (50), 2-3 Kerman (60), 2-4 Kerman (63), 3-4 Lešnjak (90), 4-4 Novak (90) JEDINSTVO: Varga, Jaluši M., Jaluši N., Jambroši , Rešetar, Vuruši , Novak, Popovi , or evi , Škvorc, Lešnjak, trener: Mladen Rešetar VENERA: Kocijan (od 90. Srnec), Kova i , Vabec I., Vabec L., urin (od 46. Srnec), Novak, Ambruš E. (od 88. Polanec), Kerman (od 84. Šimunkovi ), Ambruš T (od 90. Tomaši ), Ambruš I., Škvorc, trener: Saša Mihali Žuti kartoni: Škvorc, or evi , Jaluši , Lešnjak (Jedinstvo); Vabec L., Vabec I., Ambruš I. (Venera) Crveni karton: Dejan Mohari , izioterapeut (Venera)

SLOBODA – ŠENKOVEC 3-4 (2-1) MIHOVLJAN. Igralište: NK Sloboda. Suci: Franjo Hergoti , Mladen Puk avec, Dario Kos. Delegat: Marijan Sabol. Strijelci: 1-0 Posavec (17), 1-1 Farkaš (26), 2-1 Lukman (30) 11m, 2-2 Kolar (57), 3-2 Novak (77), 3-3 Farkaš (79), 3-4 Korent (89) SLOBODA: Deban, Belše, Rešetar, Požgaj, Medved, Cerovec, Tisaj, Posavec, Lukman, Novak (od 70. Bubek), trener: Mladen Ku ek ŠENKOVEC:NovakG.,NovakM.,Culjak,Vugrinec,Ban(od65.Korent),Kanski(od30.Zanjko),Kukovec (od 90. Kranjec S), Farkaš (od 80. Kranjec J), Leško, Fu ko, Kolar, trener: Marijan Kolar Žuti kartoni: Kukovec, Culjak (Šenkovec); Cerovec, Medved, Rešetar (Sloboda)

II. ME IMURSKA LIGA – ISTOK

Palinov ani slave naslov i uvjerljivo pobje uju Prvaku laki doma i bodovi protiv Bratstva. U lijepoj utakmici za gledanje sa šest postignutih zgoditaka i u kojoj nije bilo nikakvih visokih tenzija. U goste je budu em lanu I Me imurske lige stiglo posljednje plasirano Bratstvo koje se ovim gostuju im porazom i službeno oprostilo od natjecanja u II Me imurskoj ligi i seli u najniži rang. Ve je Mladost u prvih 45 minuta igre imala vodstvo od 3-0. Prvi je gostima postigao zgoditak Dario Vadlja u 25.minuti. U posljednje etiri minute prvog dijela gosti primaju još dva zgoditka koja postižu Dražen Vlaši i Nikola Kolari . Po etkom drugog dijela u 50.minuti Bratstvo je uspjelo zgoditkom Miroslava Horvata smanjiti na 3-1. Po drugi se puta u strijelce u 70.minuti za doma e upisuje Dražen Vlaši . Kona nih 5-1 djelo je Gorana Fileša kojeg je trener Šegovi u igru uveo od po etka drugog poluvremena. Upravo je i on bio jedini doma i opomenuti igra dok su gosti iz Savske Vesi imali trojicu opomenutih igra a. Poraz Hodošana u Svetoj Mariji. Gosti su poveli u 13.minuti iz kaznenog udarca kojeg je realizirao Simon Jakši . Do poluvremena doma a Mladost je uspjela zgoditkom Vedrana Markovi a poravnati na 1-1. U drugom dijelu gosti koji su došli sa taman 11 igra a pali su. Nikola Blažin i je bio taj koji je doma e doveo u vodstvo u 48.minuti koje više nisu ispuštali do kraja utakmice nego su svoje vodstvo samo «podebljavali». Nikola Štrok strijelac je doma eg tre eg zgoditka u 66.minuti, a Dino Horvat etvrtog u 79.minuti. Petica je pala etiri minute prije kraja zgoditkom Filipa Papka. De ki iz Hodošana samo su dvije minute prije kraja utakmice zgoditkom kapetana Zorana Strahije ublažili poraz na 5-2. Jedan doma i, a tri gostuju a opomenuta igra a.

TABLICA 1.Mladost (Pal.) 2.Hodošan 3.Croa a 4.Mladost (SM) 5.Galeb 6.Dinamo (D) 7.Grani ar (N) 8.Kraljev an 38 9.Vidov an 10.Dubrava 11. SK 12.Borac PMP (T) 13.Draškovec 14.Drava (DM) 15.Budu nost (P) 16.Bratstvo (SV)

27 27 27 27 27 27 27 27 27 27 27 27 27 27 27 27

21 15 13 13 12 12 12 12 12 10 10 9 8 8 8 4

4 5 10 4 6 6 5 4 3 5 3 4 5 4 2 4

2 7 4 10 9 9 10 11 12 12 14 14 14 15 17 19

90:24 73:47 59:38 59:50 52:38 55:48 46:36 47:47 46:58 31:46 47:48 43:60 38:68 48:71 36:57 29:63

67 50 49 43 42 42 41 40 39 35 33 31 29 28 26 16

Parovi sljede eg kola: Galeb - Mladost (SM), Hodošan – Dubrava, Dinamo (D) - Drava (DM), Croa a – Vidov an, Borac PMP (T) - Mladost (Pal.), Bratstvo (SV) - Budu nost (P), Kraljev an 38 – Draškovec, SK ehovec - Grani ar (N)

Visoka pobjeda Croatije u Donjem Mihaljevcu. Nije tako izgledalo kada su doma i u 20.minuti zgoditkom Josipa Hošnjaka poveli sa 1-0. No, od 22.minute pa do kraja prvog dijela gosti iz Orehovice dolaze do vodstva od 3-1. Redom su za njih zgoditke postizali Andreas urin, Josip Bali i Marijan Kr mar. I drugi dio je nastavljen u istom «tempu». Samo sad je redoslijed strijelaca bio malo druga iji. Saša Križan, po drugi puta Josip Bali i Miroslav Šafari . Drava je u 80.minuti imala kazneni udarac kojeg je realizirao Goran Orehovec, ali samo za poraz od 6-2. Niti jedan opomenuti igra . Galebu bodovi iz Novakovca. Doma i Grani ar je dva puta imao vodstvo, ali su na kraju tri boda otišla u Oporovec. ak su doma i nakon prvog dijela imali minimalno vodstvo od 1-0 zgoditkom kojeg je u 30.minuti postigao Danijel Lovrek. Po etkom drugog dijela u 49.minuti gosti su poravnali na 1-1 zgoditkom Igora Erdeljija. Tri minute kasnije Grani ar ponovno ima vodstvo, a strijelac je bio Antonio Drvoderi . Samo je dvije minute trajalo doma e vodstvo kada je David Mihoci poravnao na 2-2. Pobjedu Galebu od 3-2 u 67.minuti donosi svojim drugim zgoditkom Igor Erdelji koji je u igru ušao tek po etkom drugog dijela i tako uvelike bio zaslužan za pobjedu gostiju. U zanimljivoj i rezultatski neizvjesnoj utakmici jedan doma i, a dvojica gostuju ih opomenutih igra a. U Sivici podjela bodova. Doma inu je pripalo prvo poluvrijeme kada su rano ve u 10.minuti zgoditkom Vjekoslava Škvorca poveli sa 1-0. Gosti iz Domašinca do boda su došli u 66.minuti zgoditkom njihovog najboljeg strijelca Santina Debelca. Iako je mom ad Dinama imala više loptu u svom posjedu Dubrava je u kontrama bila opasna. Na kraju je po vi enom neriješen ishod i najpravedniji. Tri doma a, a dva gostuju a opomenuta igra a. Budu nosti bodovi nade za ostanak. Kako je na dnu ljestvice ove lige vrlo gusto svaki osvojeni bod, a naro ito tri su vrlo važni. Kraljev an 38 je u prvom poluvremenu uspio ne primiti

MLADOST – HODOŠAN 5-2 (1-1) SV. MARIJA. Igralište: NK Mladost. Suci: Kristinko Jaluši , Toni Fažon, Renato Vuk. Delegat: Ivan Mezga Strijelci: 0-1 Jakši (13) 11m, 1-1 Markovi (20), 2-1 Blažin i (48), 3-1 Štrok (66), 4-1 Horvat (79), 5-1 Papak F (86), 5-2 Strahija (88) MLADOST: Kranjec, Blažin i (od 82. Orehovec Dejan), Štrok T., Papak J. (od 60. Bogdan), Horvat, Štrok N., Igrec, Papak F, trener: Ivan Vidovi HODOŠAN: Vadlja, Bergovec, Krampa , Sinkovi , Kova evi , Mar ec, Jakši , Kranj ec, Blagus, Kova , Strahija, trener: Goran Strahija Žuti kartoni: Papak J. (Mladost); Mar ec, Bergovec, Sinkovi (Hodošan)

VIDOV AN – BORAC PMP 3-2 (2-0) D.VIDOVEC. Igralište: Kalanice. Suci: Velimir Leva i , Mladen eke, Valentino Kantoci. Delegat: Antun Martinjaš. Strijelci: 1-0 Nemet Dino (12), 2-0 Kvakan (27), 3-0 Škoda (51), 3-1 Ribi (54), 3-2 Ribi (74) VIDOV AN: Kranjec, Lukša, Herman, Ku an, Matulin Mario, Nemet Dino (od 80. Vukoti ), Nemet Danijel (od 61. Friš i I), Friš i D. (od 73. Nesti ), Škoda (od 90. Tilošanec), Matulin Marko, Kvakan, trener: Sre ko Gabaj BORAC: Vlah, Telebuh, Jan ec, Kova i , Markan, Zrna, Brumen (od 46. Špilek), Gavez, Ribi , Srpak, Rušanec. Žuti karton: Kvakan (Vidov an)

II. ME IMURSKA LIGA – ZAPAD

FAIR PLAY Isklju eni igra : Bojan Stankovi (Kraljev an 38) Zbog tre e opomene pravo nastupa u sljede em kolu nemaju: Jurica Papak (Mladost SM), Filip Bergovec (Hodošan), Dario Kova (Draškovec), Tomica Višnji , Bojan Kodba (Budu nost P), Boris Stankovi (Kraljev an 38), Nikola Vlahov, Miroslav Horvat (Bratstvo SV)

STATISTIKA 40 zgoditaka pos gnuto ili 5 po utakmici; 1 isklju eni igra ; 22 opomenuta igra a; 3 kaznena udarca dosu ena i is realizirani

zgoditak, ali su doma i u drugom dijelu sa dva zgoditka stigli do pobjede. Malo im je u tome «pomogao» i igra gostiju Bojan Stankovi koji vrije ao suca utakmice ižmešiju i u 61.minuti zaradio isklju enje. Prvi je zgoditka za doma e u 48.minuti postigao Filip Martinec, a potom u 69.minuti Bruno Dodlek. Po dvojica opomenutih igra a u svakoj mom adi. Vidov an bolji od Borca PMP. Skoro su doma i propustili visoko vodstvo od 3-0 do kojeg su stigli u 51.minuti. Naime, nakon toga gosti iz Tur iš a postižu dva zgoditka i u 74.minuti je 3-2. Sre om po doma e navija e «vidovske volke» prednost je sa uvana do kraja utakmice. Sve je krenulo u 12.minuti kada je zgoditak postigao Dino Nemet. Na 2-0 je povisio Tomislav Kvakan. Prvi doma i strijelac u drugom poluvremenu bio je Hrvoje Škoda. Josip Ribi pak je postigao oba zgoditka za goste. Ne baš laku utakmicu za su enje vrlo je dobro odsudio Velimir Leva i . Samo je jednog igra a opomenuo i to doma eg zbog napucavanja lopte u prekidu igre. Draškovcu važni doma i bodovi. Bila je to u prvom dijelu po kvaliteti vrlo slaba igra jedne i druge mom adi. Loše je po elo po doma e jer im je ve u 4.minuti ozlije en Dejan Repalust pa su bili primorani brzo raditi izmjenu. Njegova zamjena Petar Lon ari postiže zgoditak glavom nakon uba aja Debelca pred gostuju a vrata u 34.minuti za vodstvo od 1-0. U 48.minuti doma i imaju kazneni udarac kojeg za vodstvo od 2-0 realizira Filip Pišpek. Isti je igra strijelac i u 64.minuti. SK je uspio posti i zgoditak u 66.minuti, a postigao ga je Marko Vidovi i smanjiti rezultat na 3-1. Luka Repalust u 75.minuti postavlja kona nih 4-1 za Draškovec. Samo jedan opomenuti igra i to doma i.

LISTA STRIJELACA

U susjedskom derbiju u Hlapi ini napeto, ali bodovi prvaku Pobjeda Rudara u Hlapi ini. Za pola sata su susjedi iz Murskog Središ a postigli tri zgoditka i doma inu uništili nadu u povoljniji rezultat mada je nakon toga bilo dosta zanimljivo. Nino Šprajc je prvi u 11.minuti postigao zgoditak za goste, potom je dva puta strijelac bio Dario Šolti u 23. i 26.minuti. Uspjela je Mura do poluvremena zgodicima Borisa Vuruši a i Danijela Vinka smanjiti na 3-2. Za hatrik se Dario Šolti pobrinuo u 65.minuti kada Rudar ima vodstvo od 4-2. Po delegatu Križari u petom gostuju em zgoditku kojeg je u 71.minuti postigao Matejas Antolovi prethodio je prekršaj nad doma im obrambenim igra em kojeg sudac utakmice Ivica Križai nije vidio. Isti je tijekom utakmice dozvolio igru sa dosta kontakata, pa i sitnih prekršaja. U dva su navrata doma i tražili kazneni udarac, a jednom gosti. No, sudac je u sve tri situacije ostao dosljedan svom kriteriju i pustio je nastavak igre. Sam dva opoemnuta igra a i to doma a. Bratstvo spretno i sretno pobijedilo Me imurca. Nakon prvog dijela zgoditaka nije bilo. Doma i su u 48.minuti imali kazneni udarac kojeg Tomislava Horvat ne realizira ve poga a vratnicu. Me imurec je poveo u 53.minuti zgoditkom Bojana Kregara. Sudac utakmice Damir Aldi uspio je igra a Me imurca Sandra Novaka «spakirati» van iz igre za samo dvije minute i to zbog dvije opomene. Prvu je dobio zbog napucavanja lopte, a drugu zbog preoštrog starta. Novi kazneni udarac doma i imaju u 73.minuti. Sada ga izvodi Bernard Koraj i poga a za 1-1. Novo gostuju e isklju enje Tomice Jakopeca uslijedilo je u 79.minuti zbog vrije anja suca utakmice Damira Aldi a. Bez dvojice igra a Me imurec nije izdržao do kraja i dvije minute prije kraja utakmice doma i zgoditkom Tomislava Horvata dolaze do pobjede od 2-1. Dva doma a, a tri gostuju a opomenuta igra a. Drava blizu bodu, ali je na kraju ipak poražena u Gornjem Mihaljevcu. Ve u 7.minuti doma i imaju kazneni udarac kojeg realizira Dejan Golub. Tomislav Dombaj poravnao je na 1-1 u 19.minuti. Nakon prvog dijela gostima je bod bio u džepu. No, doma i zgoditkom Mihaela Ladi a u 56.minuti ponovno vode. Potom slijedi možda klju na situacija za Dravu kada Dejan Plaftak u 62.minuti ima izglednu prigodu za posti i zgoditak i poravnati rezultat na 2-2, ali ništa od toga jer je prigoda otišla u nepovrat. Nakon toga Jedinstvo postiže još dva zgoditka u 72. i 89.minuti i dolazi do pobjede od 4-1. Strijelci tih dvaju zgoditka bili su Saša Krumpi i Mario Novak. Tri doma a, a dva gostuju a opomenuta igra a. Bez pobjednika u Novom Selu na Dravi. Prvo su doma i poveli sa dva zgoditka prednosti. Gosti poravnali i oni prešli u prednost od dva zgoditka da bi na kraju doma i uspjeli u 90.minuti posti i dva zgoditka i osvojiti bod. Prva dva doma-

LISTA STRIJELACA 27 zgoditaka – Zoran Strahija (Hodošan); 25 zgoditaka – San no Debelec (Dinamo D); 22 zgoditaka – Tomica Mlinarec (Mladost Pal.); 17 zgoditaka – Nikola Talan (Mladost Pal.); 16 zgoditaka – Simon Jakši (Hodošan) Bruno Dodlek (Budu nost P); 15 zgoditaka – Dejan Lon ari ( SK); 14 zgoditaka – Stjepan Krznar (Dinamo D), Luka Lipi (Kraljev an 38), Marko Mihaljac (Galeb); 13 zgoditaka – Filip Papak (Mladost SM), Dario Vadlja (Mladost Pal.); 12 zgoditaka – Marko Ruži (Croa a), Miroslav Pigac (Galeb), Antonio Drvoderi (Grani ar N); 11 zgoditaka – Josip Ribi (Borac PMP), Nikola Štrok (Mladost SM), Miroslav Horvat (Bratstvo SV); 10 zgoditaka – Antun Ružman (Mladost Pal.), Zdravko Bašnec (Hodošan), Luka Repalust (Draškovec), Josip Hošnjak, Goran Orehovec (Drava DM); 9 zgoditaka – Aleksandar Kramar ( SK), Igor Erdelji (Galeb), Josip Bali (Croa a); 8 zgoditaka – Mario Matulin (Vidov an), Siniša Rušanec (Borac PMP), Filip Pišpek (Draškovec), Marijan Kr mar, Miroslav Šafari (Croa a)

a zgoditka u 30. i 33.minuti postigli su Goran Vuruši iz igre i Slavko or evi iz kaznenog udarca. Venera PMP je do 2-2 stigla u 50.minuti nakon što je prvo u 44.minuti strijelac bio Ivan Vabec, a nakon njega Goran Kerman. Kerman je zaslužan za još dva gostuju a zgoditka u 60. i 63.minuti i gostuju e vodstvo od 4-2 i svoj hatrik na utakmici. Doma e Jedinstvo je do boda došlo u 90.minuti zgodicima Gorana Lešnjak i Samuela Novaka. Po završetku utakmice izioterapeut Venere PMP Dejan Mohari je vrije ao, prijetio i psovao suca utakmice Toplišnjaka. Naravno prijavljen je u zapisnik. etiri su doma a igra a bila opomenuta, a trojica gostuju ih. Neriješeno i u Štrukovcu. Sve se odigralo u prvom poluvremenu. Hajduk je poveo u 24.minuti zgoditkom Karla Gori anca, a Strahoninec je poravnao na kona nih 1-1 u 35.minuti zgoditkom Gorana Hadži a. U dinami noj igri poglavito u samoj završnici kada se igralo otvoreno na pobjedu redale su se prigode pred jednim i drugim vratima, ali realizacije nije bilo. Strahonincu je u 65.minuti na intervenciju pomo nog suca Bali a poništen zgoditak zbog zale a. Neriješeno 1-1 je bilo i u opomenutim igra ima. Šenkovec slavio u Mihovljanu. Sloboda je tri puta imala vodstvo sve do 79.minute kada susjedi poravnavaju na 3-3 i minutu prije kraja utakmice zgoditkom Dejana Korenta dolaze do pobjede od 4-3. Doma i su poveli u 17.minuti zgoditkom Karla Posavca. Na 1-1 poravnao je u 26.minuti Zoran Farkaš. Novo doma e vodstvo bilo je u 30.minuti i to iz kaznenog udarca kojeg je realizirao Deni Lukman nakon što je lopta

TABLICA 1.Rudar 2.Me imurec 3.Jedinstvo (GM) 4.Jedinstvo (NSD) 5.Mura 6.Hajduk (Š) 7.Venera PMP 8.Šenkovec 9.Plavi (Pek.) 10.Mladost (S) 11.Bratstvo (J) 12.Sloboda (M) 13.Trnovec 14.Strahoninec 15.Drava (K) 16.Zasadbreg

24 14 14 12 13 12 11 11 10 10 10 9 9 7 8 8

1 5 5 6 3 5 7 4 5 5 3 4 4 7 2 2

2 8 8 9 11 10 9 12 12 12 14 14 14 13 17 17

73 47 47 42 42 41 40 37 35 35 33 31 31 28 26 26

Parovi sljede eg kola: Rudar – Trnovec, Mladost (S) - Jedinstvo (GM), Drava (K) - Sloboda (M), Šenkovec - Hajduk (Š), Strahoninec – Zasadbreg, Plavi (Pek.) - Bratstvo (J), Me imurec - Jedinstvo (NSD), Venera PMP - Mura

38 zgoditaka – Boris Vuruši (Mura), Dario Šol (Rudar); 23 zgoditaka – Bojan Kregar (Me imurec); 21 zgoditak – Darijan Treska (Me imurec); 16 zgoditaka – Alen Kova i (Rudar); 15 zgoditaka – Slavko or evi (Jedinstvo NSD); 14 zgoditaka – Tomica Nerer (Plavi Pek.), Robert Štefulj (Strahoninec), Goran Vuruši (Jedinstvo NSD); 13 zgoditaka – Goran Kolar (Šenkovec), Karlo Gori anec (Hajduk Š); 12 zgoditaka – Luka Jurovi (Bratstvo J), Marko Šol (Rudar), Miljenko Bistrovi (Me imurec); 11 zgoditaka – Krunoslav Tuksar (Mladost S), Mišel Popovi (Jedinstvo NSD); 10 zgoditaka – Robert Vabec (Venera PMP), Roman Tr njak (Jedinstvo GM), Samuel Novak (Jedinstvo NSD); 9 zgoditaka – Karlo Posavec, Saša Sovar (Sloboda M); 8 zgoditaka – Miran Vinko (Bratstvo J), Zvonimir Šol (Drava K), Jurica Škvorc (Plavi Pek.)

FAIR PLAY Isklju eni: Sandro Novak, Tomica Jakopec (Me imurec), Dejan Mohari zioterapeut (Venera PMP) Zbog tre e opomene pravo nastupa u sljede em kolu nemaju: Mišel Škvorc, Slavko or evi , Goran Lešnjak (Jedinstvo NSD), Matej Flac (Trnovec), Rajko Plantak, Mario Novak (Jedinstvo GM), Dominik Kirec (Bratstvo J), Dejan Ivanuša (Me imurec), Vedran Rešetar (Sloboda M)

STATISTIKA 36 zgoditaka pos gnuto ili 4,5 po utakmici; 3 isklju enja; 32 opomenuta igra a; 6 kaznenih udaraca dosu eno, a 4 realizirana

ZASADBREG – PLAVI (P) 0-2 (0-2) ZASADBREG. Igralište: NK Zasadbreg. Suci: Božidar Kolari , Ivica Horvat, Josip Novak. Delegat: Ivan Kova Strijelci: 0-1 Trupkovi (8), 0-2 Ma ari (40) ZASADBREG: Lukman, Rodinger Florijan, Šajnovi , Mesari Davor, Novak, Mesari Dušan, Rodinger Filip, Dunjko D, Šimunkovi (od 55. Dunjko K), Gori anec, Koroši , trener: Dražen Novak PLAVI: Novak T, Vugrinec, Novak A., Škvorc S., Gori anec, Radikovi , Škvorc J., Trupkovi , Ma ari , Erdelja, Nerer, trener: Nenad Srnec

TRNOVEC – MLADOST (S) 1-1 (0-1) TRNOVEC. Igralište: Trnovec. Suci: Radovan Posedi, Robert Novak, Antun Kukovec. Delegat: Franjo Feis Strijelci: 0-1 Vinko (35), 1-1 Slokan (88) TRNOVEC: Košak, Slokan, eh, Borko, Pokos, Zobec, Fras, Flac, Goyi, Rodrique, Petri , trener: Kristijan Kiri MLADOST: Rajf, Kodba, Vinko, Stojko, Živko, Kren, Vran i , Leva i , Tuksar (od 80. Novosel), Š avni ar (od 55. Novosel od 90. Ko ila), Murkovi , trener: Marijan Mohari Žuti kartoni: Slokan, Rodrique, Flac (Trnovec); Kren, Vinko, Kodba (Mladost)

pogodila u ruku jednog obrambenog igra a Šenkovca. Goran Kolar poravnao je na 2-2 u 57.minuti. Tre e doma e vodstvo uslijedilo je u 77.minuti, a strijelac je bio Tomislav Novak. Drugim zgoditkom Zorana Farkaša Šenkovec u 79.minuti dolazi do 3-3. Ve je ranije opisan pobjedonosni zgoditak gostiju. Dva doma a, a tri gostuju a opomenuta igra a. Plavima pobjeda u Zasadbregu. Tri kola prije kraja prvenstva biti e zanimljivo koje e dvije mom adi biti 15. i 16. na ljestvici. Zasadbreg zasad drži fenjer na ljestvici. Gosti iz Peklenice u prvom su poluvremenu zgodicima Jurice Trupkovi a i Mihaela Ma ari a stigli do pobjede od 2-0. Niti jedan opomenuti igra pomalo u ovakvoj utakmici za u uje. Trnovec do doma eg boda u 88.minuti. Mladost je u 35.minuti zgoditkom Roberta Vinka povela sa 1-0. Delegat utakmice Fais u svom izvješ u «kudi» su enje Posedija i njegovih pomo nika. Slaba primjena tehni kih i disciplinskih mjera. Sama igra bila je vrlo dobra iako sa puno prekršaja. Jednog boda vrijedan zgoditak za doma e postigao je Dino Slokan. Po trojica opomenutih igra a u svakoj mom adi.

Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.