Jablonecký gól 14. kola ePojisteni.cz ligy

OFICIÁLNÍ WEB LIGY KARTA STATISTIKY

KARTA KLUBU vše o tvém klubu

ucelené statistiky ePojisteni.cz ligy

KARTA FANZONY projekty ePojisteni.cz ligy

Věděli jste, že... Každé kolo ePojisteni.cz ligy přinášíme zajímavá fakta ke všem utkáním. Komu se nedaří venku? Kdo nedává góly ve druhých poločasech? To vše a mnoho dalších zajímavých statistických zajímavostí naleznete v unikátní sekci Věděli jste, že.

JIH - ZLN

BNO - PRI

… jihlavská Vysočina nikdy v historii české ligy Zlín neporazila?

… Zbrojovka poslední čtyři domácí duely s Příbramí vyhrála a neinkasovala jediný gól?

DUK - SLA

MBL - PLZ

… Dukla nikdy nedokázala v malém derby se Slavií sešívané porazit?

… žádný hráč Mladé Boleslavi nikdy nevstřelil Plzni více než dvě branky?

SLO - HKR

JAB - LIB

… Slovácko čeká na gól do sítě Hradce Králové již více než dva zápasy (186 minut)?

… Jablonec v dosavadních 44 zápasech s Libercem inkasoval čtyři červené karty, Liberec pak pouze jednu?

BOH - TEP

SPA - KAR

… Bohemians s Teplicemi v domácím prostředí prohráli naposledy v květnu 2008?

… sparťané se v aktuálním ročníku dopustili vyššího počtu faulů než Karvinští (166:158)?

LÍBIL SE VÁM NĚJAKÝ INDIVIDUÁLNÍ VÝKON? Chcete ocenit nejlepšího hráče svého mužstva? Pak využijte možnost zvolit hráče utkání, a to ve všech duelech ePojisteni.cz ligy! Výherci s procenty hlasů mezi ostatními hráči svého klubu

Oficiální aplikaci ePojisteni.cz ligy stahujte z

1.

ZVOLTE SI KLUB

Zvolte svůj oblíbený klub a v 70. minutě každého zápasu vašeho oblíbeného klubu vám přijde notifikace o začátku hlasování.

1. fotbalova liga

Pokud vám notifikace nepřijde, v menu vyberte položku hráč utkání a zvolte zápas, ve kterém chcete hlasovat.

2.

VYBERTE ZÁPAS

Zvolte zápas, ve kterém chcete hlasovat o hráči utkání.

3.

HLASUJTE

Vyberte hráče, pro které chcete hlasovat a stiskněte odeslat hlas.

@fotbalovaligaCZ

Pro aktu aktuální tuální termíny termííny n a místa míst stt a zzápasů áppasů sledu dujte klu kklubový bov ový web weeb www.fkjablonec.cz. ww w w..fkjab j lon l ecc.cz. sledujte

Objednávky telefon: 483 330 333