BOHbL 2012-2013 - Statistiky brankářů

Page 1

STATISTIKY BRANKÁŘŮ - BAIL OHbL 2012/13 - ZÁKLADNÍ ČÁST Poř. - Pořadí, # - Číslo dresu, PZ - Počet odehraných zápasů, V - Celkový počet výher, VZ - Výhry v normální hrací době, VP - Výhry v prodloužení, R Prohry v prodloužení, P - Prohry v normální hrací době, MIN - Celkový počet odchytaných minut, GI - Inkasované branky, Ø GI - Průměr inkasovaných branek, SA - Celkový počet střel na brankáře, SVS - Celkový počet chytnutých střel, SVS % - Celkový počet chytnutých střel v procentech, EN Inkasované góly do prázdné branky (brankář nebyl na hřišti), SO - Zápasy s čistým kontem, PZ % - Počet odchytaných zápasů za mužstva v procentech, KF - Koeficient brankáře ((100-SVS%).Ø GI)

PROCENTUÁLNÍ ÚSPĚŠNOST Poř. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.

Příjmení a jméno Polášek David Schreier Jan Benko Vladimír Živčák Ondřej Navrátil Josef Piwowarski Petr Okruhlica David Pfeiler Daniel Horák Martin Kušmider Adam

KF 0,00 4,55 21,93 30,00 82,88 75,76 450,00

BRANKÁŘI MIMO POŘADÍ (odchytáno méně než 40 % utkání) Poř. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.

Příjmení a jméno Helešic Ondřej Santorius Jakub Černý Václav Hoder Dominik Svoboda René Tremko Lukáš Stloukal Lukáš

SVS % 100,00 95,45 91,23 90,00 84,93 84,85 62,50

Statistický údaj "Počet odchytaných zápasů za mužstva v procentech" byl opraven o zápas HBC Falcon Ostrava - HC Warriors Havířov, který skončil kontumačně 5:0.

PRŮMĚR OBDRŽENÝCH BRANEK Poř. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.

Příjmení a jméno Schreier Jan Okruhlica David Polášek David Benko Vladimír Navrátil Josef Živčák Ondřej Piwowarski Petr Pfeiler Daniel Horák Martin Kušmider Adam

KF 0,00 4,55 21,93 30,00 75,76 82,88 450,00

Příjmení a jméno Helešic Ondřej Santorius Jakub Černý Václav Hoder Dominik Tremko Lukáš Svoboda René Stloukal Lukáš

SVS % 100,00 95,45 91,23 90,00 84,85 84,93 62,50

POŘADÍ DLE KOEFICIENTU Poř. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.

ČISTÁ KONTA Poř. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.

Příjmení a jméno Okruhlica David Schreier Jan Benko Vladimír Navrátil Josef Helešic Ondřej Horák Martin Živčák Ondřej Polášek David Piwowarski Petr