Novogodisnja Arte Aukcija VII

Page 76

121. Čedomir Krstić (1923-1988) Mrtva priroda, 1986. ulje na platnu, 56x66 cm sign. i dat. d.d. procenjena vrednost: 600-700 eur početna cena: 480 eur

122. Branko Lale Stanković (1915-1989) Mrtva priroda sa jastozima, 1970. ulje na platnu, 52x70 cm sign. d.l. procenjena vrednost: 600-700 eur početna cena: 550 eur