101. Petar Omčikus (1937) Odbojka, 1985. olovka na papiru, 70x50 cm sign. i dat. d.d. procenjena vrednost: 350-400 eur početna cena: 250 eur
102. Milorad Bata Mihajlović (1923-2011) Apstraktna kompozicija, 1962. kombinovana tehnika na papiru, 55x75 cm sign. i dat. d.l. procenjena vrednost: 1000-1200 eur početna cena: 850 eur