Novogodisnja Arte Aukcija VII

Page 53

78. Miodrag Dado Đurić (1933-2010) Bez naziva, 1967. grafika (13/80), 35x49 cm sign. i dat. d.d. procenjena vrednost: 300-350 eur početna cena: 280 eur

80.

79. Miodrag Dado Đurić (1933-2010) Bez naziva, 1996. grafika (70/99), 45x37 cm sign. i dat. d.d. procenjena vrednost: 300-350 eur početna cena: 280 eur

Miodrag Dado Đurić (1933-2010) Kompozicija, 1968. grafika (430/500), 49,5x34 cm sign. i dat. d.d. procenjena vrednost: 250-300 eur početna cena: 200 eur Rad je nastao na osnovu crteža “Kompozicija” iz zbirke Narodnog muzeja Crne Gore na Cetinju.