Novogodisnja Arte Aukcija VII

Page 12

5.

6.

Marko Murat (1864-1944) Iz okoline Dubrovnika, 1904. kombinovana tehnika na papiru, 13x9 i 10x15 cm sign. d.l. procenjena vrednost: 1000-1200 eur početna cena: 700 eur

Ivan Radović (1894-1973) Muški lik, 1913. olovka i akvarel na papiru kaširanom na drvo, 23x15 cm sign. i dat. d.d. procenjena vrednost: 300-350 eur početna cena: 230 eur

7. Ivan Radović (1894-1973) Autoportret, 1915. olovka na papiru, 20x15,5 cm sign. i dat. d.l. procenjena vrednost: 300-350 eur početna cena: 250 eur