Елисавет-Баскет. 2013.11.21.

Page 1

За підтримки Кіровоградської обласної державної адміністрації

XXIII чемпіонат України серед жіночих команд Вищої ліги 21 листопада 2013 року. 19:00 Спортивний зал факультету фізвиховання КДПУ (вул. В. Пермська, 3).

БК «ЄлисаветБаскет» (Кіровоград)

БК «ТІМ-СКУФ»

ВАША ПІДТРИМКА – ЦЕ КРОК ДО НАШОЇ ПЕРЕМОГИ Федерація баскетболу Кіровоградської області спільно з БК «Єлисавет-Баскет» проводить благодійну акцію «Подаруй радість дітям». Всі кошти, виручені з домашніх матчів наших команд, будуть направлятися на допомогу дітям, що потребують допомоги. НЕ ЗАЛИШАЙТЕСЯ БАЙДУЖИМИ.

Останній матч наших суперниць 16/11/2013 «Інтерхім-СДЮШОР-2» «ТІМ-СКУФ» - 60:57 Спочатку підопічні Ірини Щипакіної повинні були приймати у звітному турі БК «Франківськ», але колектив з Західної України знявся з розіграшу турніру. Таким чином, «Інтерхіму» випало грати проти київського «ТІМ-СКУФ». В перших трьох турах нового сезону у Вищій лізі одеситки добре починали першу чверть, але поступово відпускали суперниць занадто далеко. На цей раз все пішло за іншим сценарієм. Гості повели – 3:0 після точного триочкового кидка, але незабаром одеситки вирівняли гру – 9:9, 11:11. Правда, це не врятувало їх від відставання в мінус шість очок за підсумками першої чверті - 13:19. Але господарі паркету проявили характер. Коли в середині другої чверті розрив зріс до 6 пунктів – 19:25, вони зуміли переломити гру, пішовши на велику перерву за рівних шансах на перемогу – 29:29. Більшу частину третьої десятихвилинки господарі побували в ролі відстаючих на 2-3 пункти. Але при 38:41 «Інтерхім» почав свій камбек – 39:41, 41:41. І повів – 44:41. Погодьтеся, нехай і з мінімальною перевагою, але суто психологічно приємніше виходити на останню чверть, маючи фору в плюс два очки – 47:45. Звічсно, столичні баскетболістки доклали всіх зусиль, щоб нівелювати це відставання. Тим більше, тут могло вистачити однієї точної «трьохи». Киянки двічі зрівнювали рахунок, а одеситки двічі виходили вперед – 51:51, 53:51, 53:53, 54:53. Перебір персональних фолів відправив додивлятися матч з лави запасних Краєвську, а пізніше, за три хвилини до сирени, Стадник. Незважаючи на це, два точних кидки Науменко зі штрафних, і за 2.30 хвилини до кінця гри попереду вже «ТІМСКУФ» – 54:55. Через хвилину Степанюк, котра вийшла замість Стадник, здавалося, приносить гостям бажану перемогу – 54:57. Тайм-аут від Ірини Щипакіної, після якого Лиходід видала блискучу кінцівку, скоротивши до 56:57, і за 49 секунд до фінальної сирени змусивши Степанюк сфолити на собі. «Нерви в кулак» – Жанна двічі точно виконала штрафні кидки – 58:57. Півхвилини гості намагалися перевести матч хоча б до овертайму, брали тайм-аут, але відразу після нього остаточно капітулювали. На останніх секундах Сивакова після пасу Сиромятникової – 60:57. У «Інтерхіма» можна відзначити кожну з баскетболісток. Так, Сивакова набрала більше всіх очок – 16. Сиромятникова роздала 7 передач (на додачу до 11 очок). Колотовська зробила 10 підбирань, а Лиходід, здійснивши 8 підбирань, 4 перехоплення та 2 блок-шоти, допомогла витягнути кінцівку. У гостей за всіх довелося віддуватися капітану Уро-Нілє, котра накидала 22 очки. Науменко ж зробила 10 підбирань і 2 блок – шоти. Найближчі матчі (23 і 24 листопада) «Інтерхім »

проведе в Києві проти команди з Казахстану – «Тигри- ЄНУ». Потім (30 листопада і 1 грудня) зіграє проти цього суперника в Одесі. Капітан «ТІМ-СКУФ» Міріам Уро-Нілє: - Ми старалися, звісно. На початку, щось виходило, щось ні, але нічого страшного. Коли гратимемо в Києві, виграємо обов’язково. - Як вам кінцівка гри? - Напружене видалося закінчення. Не можна робити такі помилки в кінці матчу, які ми робили. Я це розумію, тому, будемо працювати над цим. Ми приїхали без основних гравців, які отримали травми. Ось так вийшло цього разу, але в Києві будемо вже всі в строю, сподіваюся. - Яке завдання стоїть перед «ТІМ-СКУФ» на цей сезон? - Наше завдання-мінімум – увійти в трійку. - Кого б ви могли виділити у складах сьогоднішніх суперників? - У моїй команді всі молоді, тому, у кожного є свої плюси і мінуси. А у «Інтерхіма» – високі дівчата, звісно, це їхній плюс. До того ж, задня лінія страхує внизу. У нас поки такої підстраховки особливо немає, будемо працювати і над цим компонентом теж.