Page 1

8 Listopada - „Śniadanie daje moc” Szkoła Podstawowa nr 12 w Kielcach Wspólne śniadanie dzieci uczęszczających do oddziału przedszkolnego – klasa „0”.


W dniu ósmego listopada nasza pani tak powiada: „Dziś śniadanie sami zrobicie, by mieć moc na całe życie” Stoły pani ustawiła, na grupy nas podzieliła. Każdej z grup zadanie dała, potem nam opowiedziała, co z produktów zrobić mamy i jak stworzyć te specjały. Produkty na szaszłyki owocowe

Produkty na kanapki

Produkty na koreczki serowe


Każdy z nas pracuje sprawnie, by śniadanko było ładne, bowiem mamy w sali gości, chcemy godnie ich ugościć.


Pani Dyrektor nas odwiedziła, chętnie szaszłyki z nami robiła.


I pielęgniarka też przyszła w gości bo pilnowała u nas czystości.


Było też kilka naszych mam, aby odwagi dodać nam. Byli goście z TELEWIZJI, bo mieliśmy być na wizji. Zaglądali, filmowali i wywiady nagrywali. Troszkę chyba się baliśmy, ale wszystko zrobiliśmy.


Tu koreczki są serowe, tam szaszłyki owocowe. Tu kanapki z białym serkiem, i z rzodkiewką, i ogórkiem. Jeszcze są kanapki śmieszne, mają minki tak pocieszne. Oczy z jajka, buzia z serka lub małego pomidorka. I sałata jest zielona, by uroku buźkom dodać.


Myszki stołu pilnowały, łódki po wodzie pływały, by łasuchy z naszej klasy nie zjadły za szybko kiełbasy.


Wreszcie nadszedł taki moment, gdy wszystko było gotowe, więc „SMACZNEGO” krzyknęliśmy i zajadać zaczęliśmy.


Wszystko takie pyszne było, więc też szybko się skończyło.

Teraz każdy z nas już wie, jak należy zdrowo jeść. By śniadanie smakowało i codziennie MOC dawało. DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ !!! Prezentację przygotowała wychowawczyni klasy „0” Marta Jasińska

Sniadanie daje moc prezentacja  
Sniadanie daje moc prezentacja  
Advertisement