Page 1


01

travel catalog


Gamtos mokyklos adresas/ Adress: Meiros g. 10, Meironų k., Ignalinos r. Tel.: +370 659 62851 E-mail: gamtosmokykla@aparkai.lt

EDUKACINĖS PROGRAMOOS Galima užsisakyti įvairias edukacines programas: gamtines, pažintines, etnokultūrines. Jos yra pritaikytos įvairaus amžiaus ir dydžio grupėms, bei metų laikams. Jų kainos svyruoja nuo 30€ iki 80€ grupei. Detalesnius edukacinių programų aprašymus rasite www.aparkai.lt. Taip pat galime pasiūlyti individualias edukacines programas pėsčiomis, dviračiais, valtimis ar automobiliu.

INDIVIDUALIOS EDUKACINĖS PROGRAMOS SU LAIKINU APGYVENDINIMU ORGANIZAVIMO KAINOS/ INDIVIDUAL EDUCATION PROGRAM WITH ACCOMODATION IN NATURE SCHOOL: Suaugusiems - 1 para - 10€/ Adults – 1 day – 10€ Moksleiviams, studentams, neįgaliesiems, pensininkams - 1 para - 5€/ Schoolchildren, students, disabled, seniors - 1 day – 5€

Surrounded by beautiful nature, on the coast of the lake Lūšiai sits Aukštaitija National Park Nature School.

Aukštaitijos nacionalinio parko gamtos mokykoje įrengtos 35 miegamosios vietos, tualetai, dušai, dušai ir tualetai pritaikyti neįgaliesiems, laboratorija, virtuvė, erdvi salė įvairiausio pobūdžio užsiėmimams. Lauke yra kepsninė, pavėsinė. Galima plaukioti valtimis, važinėtis dviračiais.

Jei norite ne tik pakeliauti, bet ir atidžiau susipažinti su Aukštaitijos nacionalinio parko gamtos ir kultūros vertybėmis jau turite galimybę išsirinkti ir užsisakyti labiausiai jums tinkamą edukacinę programą ar visą jų puokštę, dar ir su nakvyne jaukiuose 2- viečiuose, 4-viečiuose ar 7- viečiuose Aukštaitijos nacionalinio parko gamtos mokyklos kambariuose.

There are 35 acommodation places, shared toilets and showers, laboratory, kitchen, big meeting hall in Aukštaitija National Park nature school. Also, there is a barbecue ground outside. We can provide boats and bicycles.

If you want to learn more about Aukštaitija National Park, it’s natural and cultural heritage you can order the individual education program with stay in nature school in renovated 2, 4 or 7 places bedrooms.

Edukacines programas jums ves patyrę ir savo darbą mylintys bei išmanantys Aukštaitijos nacionalinio parko gamtos ir etnokultūros specialistai. Yra galimybė rengti vasaros stovyklas mokiniams ir studentams, važinėti dviračiais, plaukioti valtimis. Yra sudarytos puikios sąlygos neįgaliesiems: įrengti sanitariniai mazgai, keltuvai pastate ir lauke. There are good conditions for disabled people – fully equiped toilets, showers, there are elevators inside and outside the building.

leaflet

Gamtos apsuptyje, ant Lūšių ežero kranto yra įsikūrusi Aukštatijos nacionalinio parko gamtos mokykla.


02

calendars and bookmarks


Book cover design

03


Image design

04


05


Website and flyer


06


coupon booklet


T-shirt graphics


07


logo designs

08


Portfolio  
Portfolio  
Advertisement