Page 1

Twinbrook Times 100. vydání

I. ročník

cena: 8 Kč - 0,32 € - 0,43§

Valerie Yautjagirl kandiduje do zastupitelstva. Valerie Yautjagirl, známá i jako Lady Valeria kandidujte do zastupitelstva města Twinbrook.. Dostane se hladce? Zvolí ji obyvatelé města Twinbrook?? To se uvidí. Protože podle posledních zpráv totiž Val nedělala nedě v městě dobrotu! Podle posledních zpráv se spojila s Panem Fabbrim a společně poslali náš milovaný salón do povětří! TPD nemá dostatečné důkazy k usvědčení.

Architekta JarkaD arkaD postavila na zakázku panu Fabbri vilu. Jedná se o unikátní stavbu, velikost pozemku 30m×40m, cena: 416939,- §imoleonů! §imoleonů Toto ji vyhodilo dilo na první místo architektů města m Twinbrook.

Slavný Arnold J. Rimmer zavítá do našeho městečka. Ano je to pravda, už zítra by k nám měll dorazit slavný Arnold J. Rimmer, mer, tedy, pouze jeho hologram. Ráno má setkání se starostou, okolo desáté hodiny ranní se odebere na snídani do Hoganova bistra, poté si půjde jde zaplavat, dále je nám neznámo co bude v našem městě dělat, ale z různých zdrojů se nám potvrdilo, že okolo 17. Hodiny si zajede na čaj za Lady dy Valerií, nikdo neví, co budou probírat. Jestli chcete pana Rimmera mera přivítat, dostavte se ráno, v 8:20 na radnici města Twinbrook.

V našem měste řádí virus Kozí angíny. V našem městě se objevil u několika chudých lidech ch tento virus! Zajděte si do nemocnice na testy!

©Copyright Copyright-zoidy97☺ ☺ pro www.simoradna.cz

Twinbrook Times 1.díl  

První díl mých novin, Twinbrook TImes! :)

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you