Page 274

Bismillahirrahmanirrahim, Ferdun Hayyun Kayyuumun Hakemun Adlun Kudduusun (Yaa naaru kuunii berden ve selaamen). Düşmana Görünmemek için Parantez içindeki yerine (Fe eğşeynaahum fehum laa yubsiruun) okunur.

88- Herhangi bir hacetiniz olduğunda Cuma günü sabah namzın dan evvel Abdest alıp 313 defa ayet el kürsi okunur, sonra (Yaa Rabbel aziim Bu Ayeti Kerimenin Hürmetine, 313 Bedir Ashabının Hürmetine, 313 Talut Ashabının Hürmetine, Muradımı İhsan buyur) denilir. Çok Ama Çok Tesirlidir. Evlilik isteyenler iş isteyenler Rızık genişliği isteyeneler Bir işinin olmasını isteyenler Her Hacet için okunur. Allah Yardımcımız olsun.

89- Bir kişi Sana El kaldırıp vuracağı (fallaahu hayrun haafizan) dersen Okişinin eli öylece kalır. sana vuramaz vursada Çarpılır. Ayetin manası= Yemin ederim ki O Allah Koruyucuların (muhafaza edenlerin) Enhayırlısı dır. Böyle diyince kişi 100%100 Allah ın Muhafazası Altına girmiş oluyor ki O Sana el kaldıran Kişi Ye Allah ne Yapar düşünün. yalnız Sadece müstehak olana yapılmalıdır.

90- Kadr Suresi : Bir insanın Elbisesinin bir

Profile for İsmail Kara

HAVASSUL ESRAR İLMİ RUHANİ  

HAVASSUL ESRAR İLMİ RUHANİ

HAVASSUL ESRAR İLMİ RUHANİ  

HAVASSUL ESRAR İLMİ RUHANİ

Profile for zoqqa510
Advertisement