Page 254

41- Bir kimsenin Aklını ve fikrini ölçmek istersen (IQ) dedikleri şey oluyor.Ama bu 100 de 100 dür. Öyle soru larla falan değil. İşlem şöyle yapılır. Aklını ölçmek için= Kendi ismini ve Anne nin ismini Ebced Hesabı ile hesapla Cıkan sayıdan 9 ar 9 ar Çıkar Geriye kalan sayı senin Aklındır. Fikrini Ölçmek için= Kendi İsmini ve babanın ismini Topla (ebcedle) cıkan sayıdan 9 ar 9 ar Eksilt geriye kalan senin fikrindir. Yani Anne tarafından akıl Baba tarafından Çocuğa Fikir intikal eder.

42- Hadis Meali, Kaza namazı için. Her ayın son cuma günü 12 rekat namaz kılsa namaz dan sonra Ya rab Beni dünyadan Kaza namazı ile Ahirete Alma dese, Okimse Kaza namazı varken Vefat etmez. (illaki onları Allah Tamamlatır sonra vefat eder)

43- Titreyen A'za için. Titreme hastalığı olan eli veya kolu veya ayağı durmadan titreyen ve tutmayanlar için. Şura suresinin 33 cü ayeti kerimesi ve Kaside-i bürdenin (Fema li ayneyke vema li kalbike) mısraları bir kağıda hurufu mukatta ile yazılıp bir muşammayla titreme hastalığı olan yere bağlanacaktır. Denemmiştir. Ve sonuç 100 de 100 dür

Profile for İsmail Kara

HAVASSUL ESRAR İLMİ RUHANİ  

HAVASSUL ESRAR İLMİ RUHANİ

HAVASSUL ESRAR İLMİ RUHANİ  

HAVASSUL ESRAR İLMİ RUHANİ

Profile for zoqqa510
Advertisement