{' '} {' '}
Limited time offer
SAVE % on your upgrade.

Page 1

Kam pro oběd

Písek, Strakonice a okolí

Petra Hřebejková

zajímavosti I inzerce I přehledně

602 761 227 hrebejkova@zipinzert.cz zipinzert www.zipinzert.cz

ZÁŘÍ 2019

WWW.OPRAVMOBIL.CZ AKCE ZÁŘÍ

Paměťová karta micro SD PK 32 GB

iPhone servis na počkání

za 290,-

ODBORNÝ RYCHLOSERVIS TABLETŮ A NOTEBOOKŮ

PRODEJNA PÍSEK

PRODEJNA MILEVSKO

SERVIS PROTIVÍN

Fráni Šrámka 167/5 Tel.: 739 878 676

Masarykova 167/30 Tel.: 739 806 888

Na Skále 814 Tel.: 775 444 888


TANEČNÍ CENTRUM Z.I.P. PÍSEK zve všechny milovníky tance na

ZÁ PI SY 2019/2020

Taneční centrum Z.I.P. Písek slaví v nové taneční sezóně 15. narozeniny

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ včetně zápisů vždy od 16 do 18 hodin

úterý 3. září 2019 středa 4. září 2019

dále pak do konce září podle kapacity jednotlivých kurzů Najdete nás v tanečních prostorách ZIPu v areálu Jitexu (vysoká administrativní budova, naproti ubytovnám - vchod spodem - přízemí).

KURZY: • taneční přípravky pro předškolní děti (3-6 let) rytmika, dětská jóga, vnímání těla, tanečního prostoru a hudby • děti školou povinné (7-14 let) • náctiletí (15 let a starší) • dospěláci starší 18 let mohou navštívit pravidelné kurzy Power Dance • Taneční styly: show dance, základy taneční techniky, contemporary, muzikál

Více informací na webových stránkách www.tczip.cz.

KOUPÍM SMYČCOVÉ NÁSTROJE

KYTARA NEBO UKULELE? NAUČÍM VÁS HRÁT!

• housle • violy • violoncella • kontrabasy

PÍSNIČKY TRAMPSKÉ I SOUČASNÉ PRO RADOST VAŠÍ I OSTATNÍCH

Koupím i poškozené nástroje.

Tel.: 607 602 733

UDĚLEJTE SI RADOST HUDBOU!

Jirka Macháček Tel.: 777 571 529 info@strom-setkavani.cz 2


Y K Ž U O R K

´Y KLUB

OTEVŘEN

ZÁKŮ

KLUB MA

tarší

ro ty nejs

Kroužek p

3


Dyslektik neznamená hlupák

Možná to taky důvěrně znáte. Navzdory krásným větám, které čtete ve studijním plánu svého dítěte, realita je taková, že jeho handicap ve škole skoro jiné podobné poruchy? Pro některé učitele prostě hlupák, který pomalu čte a ještě pomaleji chápe. Je to začarovaný kruh. Vaše dítě se doma učí dlouhé hodiny, ovšem výsledky ve škole tomu rozhodně neodpovídají. Jakoby vůbec nechápalo, co čte, natož, aby dokázalo text někomu přetlumočit. Nakonec vám nezbude nic jiného, než denně nastudovat několik předmětů a znovu je dítěti odvykládat. Což o to, pokud trénujete na pozici učitele v základní škole, není to na škodu. Jsou-li vaše ambice přece jen trochu jiné, zřejmě vás několikahodinová denní ztráta zrovna nadšením nenaplňuje... Zázrak? Asi jo... „Co jsem ve škole nepochopil za pět hodin, i když jsem popsal 15 stránek, pochopil jsem v Basicu za deset minut. (Popsal jsem dva řádky).“ student, 14 let

diagnózou LMD. Těžko se soustředí, trpí poruchou chování a učení. Vyzkoušeli jsme všechny možné prostředky - terapie, domácí učitele atd. - bohužel s chabým výsledkem. A najednou se stal zázrak; objevili jsme BASIC a učitelku, která má výjimečné schopnosti. Během letního intenzivního kurzu se Míša zlepšil zázračně: plynule si čte, ve psaní používá diakritiku, kterou dříve úplně opomíjel. Největší radost mi udělal, když cca po dvoutýdenní terapii jsem ho našla doma s knížkou v ruce, kterou neodložil přes hodinu a přelouskal prvních 30 stran. Teď vidím syna spokojeného, šťastného. Děkujeme!!!“ paní N.

775 902 049 Studijní centrum BASIC

Národní svobody 21, Písek 397 01 E-mail: pisek@basic.cz

BASIC = DO ŠKOLY I DO ŽIVOTA S ÚSMĚVEM

Usměvavá lektorka mi vysvětluje, že Studijní centrum Basic, o.p.s. (www.basic.cz) pomáhá dětem a studentům jakéhokoliv věku zvládat problémy se čtením, psaním či pravopisem pomocí specializovaného individuálního doučování. Na základě dosavadních výsledků se zdá, že i tyto děti maji šanci zařadit se mezi úspěšné studenty a zajistit si tak uplatnění v životě. No, nebudu přehnaný optimista, který věří, že si tento program najde v dohledné době cestu do našich základních škol. Ale díky bohu, my si můžeme najít cestu k němu. Mgr. Iva Nováková

Desítky stránek popsaných podobnými vzkazy jsem četla jako ve snách. Že by opravdu existovala alternativa denního únavného doučování? Zní to skoro jako zázrak. Rozhodně po těch letech, co doma bojujeme s poruchou učení.

Nedopadlo letošní vysvědčení tak, jak byste si představovali? Nestihly si Vaše děti během prázdnin doplnit nepochopenou látku? Nevěšte hlavu. Se začínajícím školním rokem lze toto dohnat. Rádi Vám pomůžeme. Od září opět otevíráme kurzy doučování. Nabízíme následující:

• Náprava čtení • Náprava psaní • Doučování matematiky • Doučování českého jazyka • Doučování angličtiny

Studijní centrum BASIC, tř. Národní svobody 21, 397 01 Písek 775 902 049 • pisek@basic.cz • www.basic.cz 4


http://www.jsezau.cz

ZÁPIS

Rád sportuješ a baví tě pohyb? •

Zápisy do jednotlivých oddělení T.J.Sokol Písek odbor všestrannosti se konají v týdnu od 2. do 6. září v prostorách písecké sokolovny (vchod z Tyršovy ulice) v čase daného cvičení. K zápisu přineste peníze v hotovosti a naši členové i sokolskou průkazku.

Podrobnější info naleznete na www.sokolpisek.cz e-mail: sokolpisekinfo@seznam.cz Tyršova 395/3/1, Písek

NOC SOKOLOVEN pátek 27. 9. 2019

Zajímá vás, jaká zákoutí skýtá naše sokolovna, chcete si po letech vyzkoušet trochu pohybu nebo znát historii píseckého Sokola a sokolovny? Přijďte nás navštívit kdykoliv mezi 17.30 a 20.00 hodinou. Vstup je zdarma a je zvána i široká veřejnost.

5


ČTENÍ KE KÁVĚ + SOUTĚŽ

Rozhovor s pražičem Mírou Lukešem z Café Monte Cintu Pražení kávy není běžná činnost. Jak vás napadlo pražit kávu? S pitím kávy jsem začal na škole. Postupně jsem přešel od kávy z automatu ke kávě z českých pražíren výběrové kávy. V té době, před 7-8 lety, takových pražíren ještě moc nebylo. Postupem jsem se vybavil rozličnými “udělátky” na přípravu kávy - od různých filtrovaných metod, french presu, přes moka konvičky po vakuové perkolátory. Výběrové kávě a alternativním metodám jsem úplně propadl. V roce 2014 jsem byl s rodinou na dovolené na Korsice. Dovolená splnila svůj účel a odjížděl jsem z ní zbaven myšlenek na pracovní shon v tehdejším zaměstnání - čistá hlava, volnomyšlenkářská nálada. Tehdy se zrodil nápad pořídit si vlastní pražičku. Ihned po návratu z dovolené jsem ji objednal. Pozdější pražírnu jsem pojmenoval podle korsické nejvyšší hory Monte Cinto. Zmínil jste několikrát pojem výběrové kávy. Café Monte Cintu pracuje s výběrovou kávou. Co je to vlastně výběrová káva? Od začátku 20. století se snaží zpracovatelé, velké nadnárodní firmy, kávu upravit tak, aby byla snadno dostupná, rychle připravitelná a měla dobrou standardizovanou chuť. Příkladem je vakuové balení mleté kávy nebo pozdější instantní káva. Káva, jako komodita, je obchodována na burze. Výkupní ceny pro samotné farmáře jdou dolů a jsou upřednostňovány extenzivní způsoby pěstování méně náročných odrůd. Pro “dobrou standardizovanou chuť” totiž nepotřebujete příliš kvalitní zrno. V 90. letech minulého století se začal objevovat zájem o původ kávy, zpracování, farmáře. Káva se začala pěstovat, zpracovávat a konzumovat s ohledem na chuťový zážitek s cílem odlišit jemné chuťové rozdíly odrůd, pěstitelských regionů, atd. Podobně jako “terroir” u vína nebo čaje.

CAFÉ MONTE

CINTU

SOUTĚŽ Jaké dvě země můžeme spojit se začátkem pěstování kávy? a) Etiopii a Indii b) Egypt a Jemen c) Etiopii a Jemen Odpovědi se jménem a adresou zasílejte do 15. 9. 2019 na adresu ZIP Inzert s.r.o., Tyršova 65/5, 39701 Písek nebo na e-mail: hrebejkova@zipinzert.cz. Tři vylosovaní výherci získají balíček 250g kávy dle vlastního výběru. Výherce vyrozumíme e-mailem nebo telefonem.

Pražírny mají přímý kontakt s farmáři, ví o své kávě vše. Farmáři začínají být za svou kávu lépe placeni. Kávě s takovýmto důrazem na kvalitu v celém řetězci od pěstování po přípravu do šálku říkáme výběrová káva. Existují ještě objektivní kritéria pro výběrovou kávu, ale to by bylo na další povídání.

začátkem každého týdne uvádím, kde jsem a kdy mám pražírnu zavřenou. Zrnkovou kávu Café Monte Cintu můžete koupit i v Čajovně Na Půdě nebo Bezobalovém obchodě Bezinka ve Strakonicích. Samozřejmostí je facebookový a webový e-shop.

Kde mohou zájemci vaši kávu ochutnat či zakoupit? Každého zájemce rád přivítám v pražírně v Radošovicích. Kávu lze zde ochutnat, popovídat si o ní. Jsem schopen poradit s výběrem vybavení pro alternativní přípravy. Základní vybavení mám přímo k prodeji. Zúčastňuji se různých farmářských trhů a slavností. Pražičům většinou schází kontakt s lidmi, ve stánku si to proto moc užívám. Doporučuji sledovat facebook a webové stránky, kde

Jaké jsou vaše plány do budoucna? Na co se můžeme těšit? Milovníci kávy se mohou těšit na nové kávy, které zrovna vzorkuji a objednávám. V nabídce Café Monte Cintu držím 5-6 druhů, které obměňuji zhruba po půl roce, tak jak probíhají sklizně v různých zemích a kontinentech. Můj velký plán je být blíže zákazníkům. Ten si ale nechám pro sebe, nechte se překvapit. Na příští rok chystám obměnu technologie. Bude to velký kvalitativní skok pro zákazníky.

Café Monte Cintu - pražírna výběrových zážitků adresa: Radošovice 75, 386 01 Strakonice tel.: 739 324 943, email: info@cafemontecintu.cz web, e-shop: www.cafemontecintu.cz cafemontecintu 6


Rodinná restaurace plná auto-moto vzpomínek zve na poctivé polední menu i večeře, akce s promítáním, svatby, oslavy, srazy... Nabízíme rozvoz obědů, dětské hřiště, parkoviště, terasy i stůl se samovýčepem. Naše motto: „Život je krásný s plným žaludkem a bublajícím motorem“

RESTAURACE NA ROZHLEDNĚ Na Rozhledně 46, Písek tel.: 727 833 613

Panský dvůr Mirotice Provozní doba: PO-NE 9-23

Stroupežnického 10 Mirotice tel. 602 101 117

Polední menu

panskýdvůrmirotice PROVOZNÍ DOBA: PO – ČT: PÁ: SO: NE A SVÁTKY:

09:00 – 22:00 09:00 – 23:00 10:00 – 23:00 11:00 – 21:00

•GRILOVANÉ ČERSTVÉ RYBY TIP •domácí těstoviny •pizza dle originálních receptur •catering a další

nám. Edvarda Beneše (OD Centrum), 399 01 Milevsko - Tel.: 723 809 397

www.pizzeriagianno.cz

7


ZKUSTE TO JINAK

Bezinka - obchod bez obalu

není všemocná, proto je jediným způsobem záchrany, přestat tento odpad produkovat. Tak, jako tomu bylo kdysi, prostě bez obalu. Vraťme se ke kořenům našich předků a stylem nakupování změňme svět. Kde nás najdete: Nábřeží Otavy 328, Strakonice Jak se k nám můžete dostat: Úzkou uličkou podél břehu Otavy. Z Palackého náměstí průchodem ke Snack baru. Parkování je možné na soukromém parkovišti s příjezdem z ulice Nábřeží Otavy či na Palackém náměstí. Vaši čtyřnozí miláčci k nám sice nemůžou, ale čeká na ně vyhrazené místečko s vodou.

Sudy, soudky, jutové pytle, proutěné koše, ošatky, dřevěné putny, hliněné džbány, bandasky, ubrousky z plátna, papírové kornouty, skleněné dózy, plechové krabičky, látkové sáčky. Sypání, vážení, rozlévání zboží a ve vzduchu poletující vůně čerstvě mleté kávy. Tržiště, hokynářství, koloniál, jarmark. Minulost s nádechem sladké nostalgie. S přibývajícím počtem rozrůstajících se hypermarketů tato slova upadají v zapomnění. K našemu smutku nepřibývají pouze markety, ale vše s tímto nakupováním spojené. Obalové materiály a odpad z nich se stává skutečnou zhoubou pro naši planetu. Recyklace bohužel

Kdy máme otevřeno: Pondělí a středa: Úterý, čtvrtek a pátek: Sobota:

od 8:30 do 18 hodin od 8:30 do 17 hodin od 8:30 do 12 hodin Lucie Koláříková Telefon: 608 231 233 E-mail: info@bezobo.cz www.bezobo.cz Velké náměstí 104 Písek telefon: 773 685 575

Vnitřní i venkovní posezení v originální řecké restauraci

Každý den POLEDNÍ MENU od 129 Kč (10.30 – 15.00)

(od 11:00 do 15:00 hodin)

naše speciality - chobotnice a plody moře

- denní nabídku najdete na našich webových stránkách

www.recka-restaurace.cz

e-mail: reckarestaurace.poseidon@seznam.cz

Cuketové kuličky

TIP

NA

REC

Ingredience: 250 g strouhané cukety; 150 g strouhaného sýra; 1 vejce; 3 lžíce hladké mouky; 3 stroužky česneku; pepř a sůl; (možnost přidat slaninu a obměnit sýr za nivu); věci na trojobal.

EPT

Vše smícháme a tvoříme kuličky, které obalíme v klasickém trojobalu a usmažíme do zlatova. 8


Jediný řemeslný pivovar v Písku připravuje různorodou škálu piv, které nejsou filtrované ani pasterované.

ELEONORA romantik hotel U Lázní 44, Tábor Tel.: 720 536 570

PŘIJĎTE OCHUTNAT NAŠE LETNÍ NOVINKY - Singl hop ALE, Meloun Sour-US, Cardu-US a STÁLICE – Písecký ležák, Vídeňský ležák, Florián.

Nabízíme možnost využití odděleného salónku s krbem - pro realizaci večírků, různých oslav, svateb, pohřbů aj. Vaši oslavu rádi spojíme s prohlídkou pivovaru a s ukázkou vaření piva našimi sládky. Nabízíme polední menu za výhodou cenu a dále po celý den minutkovou kuchyni se všemi ostatními pochutinami z našeho jídelního lístku.

V ELEONORA romantik hotelu pro Vás uspořádáme svatbu Vašich snů, splníme Vaše tajná přání, s láskou o Vás budeme pečovat.

Další nabídka pivovaru: • Exkurze pivovaru • Den se sládkem a kurzem vaření piva • Zakoupení dárkových poukazů

Otevírací doba restaurace: PÁ 16:00-22:00 SO 11:00-22:00 NE 11:00-16:00

Kontakt: tel.: 722 030 717 e-mail: rezervace@piseckypivovar.cz

V Koutě 90/4, 397 01 Písek

www.piseckypivovar.cz I

piseckypivovar

mňaaam... ta je super

KULIČKOVÁ ZMRZLINA, kterou svět miluje! MINIMELTS je jedinečná zmrzlina vyrobena z čerstvého mléka, smetany a přírodních chutí. Tuto pochoutku Vám jako jediné v Písku nabízejí Lahůdky U zlaté rybky. Prodejny v Písku Mírové náměstí 1456 Budovcova 207/6

Kontakt tel.: 777 239 788 e-mail: milacis@seznam.cz www.lahudkyuzlaterybky.cz 9


MEZI BYLINKAMI Zveme příznivce přirozeného způsobu života k návštěvě Bylinkárny ve Strakonicích. Každý si u nás může vybrat něco pro zdraví i dárečky pro radost.

POZDRAV ZE STRAKONICKÉ BYLINKÁRNY

Nabízíme: • bylinky, bylinné tinktury • koření • čaje • kávu • ořechy, ořechové mouky a krémy • levandulovou kosmetiku a vše z levandule • a další dobroty a zdravé pokrmy Nově - pro příznivce a obdivovatele lidových tradic - Slovanské vyšívané haleny Těšíme se právě na Vás!

Od září je připraven kurs

Bylinkárna, Lidická 208 , Strakonice Tel.: 602 158 735 e-mail: jchmielova@seznam.cz

Základy astrologie

10


11


12


KOUPÍM SMYČCOVÉ NÁSTROJE • housle • violy • violoncella • kontrabasy

PALIVOVÉ DŘEVO ČEJETICE

Koupím i poškozené nástroje.

Tel.: 607 602 733

Nabízíme kvalitní naštípané palivové dřevo s dopravou do 15 km ZDARMA!

Tel.: 736 466 031 773 498 768 www.elsa-drevoles.cz

13


PROCHÁZKA ČESKOU KNIHOU REKORDŮ

SNĚHULÁK V LÉTĚ

Stojí v Pelhřimově. Pokud nevěříte..., což by bylo pochopitelné, protože je - byť pozdní, tak přece jen pořád ještě - léto. Ale vzhledem k tomu, že je řeč o českém městě rekordů a kuriozit, tak byste asi věřit měli. Jedná se totiž o nový exponát pelhřimovského Muzea rekordů a kuriozit. Největšího pleteného sněhuláka v České republice pro zdejší expozici vytvořila 90letá Jarmila Bursová z Pardubic. Letního sněhuláka upletla z chemlonu a provázků. Obří figura má 195 cm na výšku. Spodní koule sněhuláka má průměr 1 metr, prostřední 63 a hlava 43 centimetry. Výroba rekordní postavy zabrala rekordmance, která se díky svému sněhulákovi zapsala do České knihy rekordů, půl roku. Na zahradě expozice s příznačným názvem Zlaté české ručičky tak vznikl neobvyklý fotopoint, kde se návštěvníci pelhřimovského muzea českých NEJ…, které letos slaví 25 let své existence, teď v létě fotí na saních, s šálou kolem krku a s kulichem na hlavě. Ostatně ten, komu bude (podle fotografie) v Pelhřimově největší zima, dostane od správců rekordmanské expozice jako zadostiučinění novou Českou knihu rekordů. PS: postup je jednoduchý: Než sněhulák roztaje :-) vyfoťte snímek zobrazující, jaká Vám byla v Pelhřimově zima, přidejte jej na Facebook nebo Instagram a připojte hashtag #snehulakvlete Miroslav Marek prezident Agentury Dobrý den Pelhřimov

www.dobryden.cz

Jihočeské zemědělské muzeum nabízí zábavu a poučení pro malé i velké Dle dotačního programu Podpora kultury 2019.

Dožínky v muzeu

Sobota 14. září 2019 od 10.00 – 17.00 hod

Celodenní program – ukázky historické zemědělské techniky, lidové zvyky, komentované prohlídky muzea, hudební vystoupení, vyhlášení výsledků soutěže o nejhezčího polního strašáka, tvůrčí dílny, hry a soutěže pro děti, kukuřičné bludiště, občerstvení, pečení chleba v peci Od září nabízíme vzdělávací programy pro školy, při nichž je možné si vše vlastnoručně vyzkoušet a zažít tak zemědělství na vlastní kůži.

Více informací najdete na www.zemedelske-muzeum.cz Netěchovice 14, Týn nad Vltavou, tel.: 601 299 113 14


helena live helena live dlouhá noc

VYHRAJTE VSTUPENKY NA KONCERT

SOUTĚ

Ž

dlouhá noc

HELENY VONDRÁČKOVÉ

host Šárka Rezková

Bechyně Zámecká jízdárna

14.9.

host Šárka Rezková SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: Ve kterém roce začala svou kariéru Helena Vondráčková? Své odpovědi se jménem a Zámecká adresou zasílejjízdárna te do 10.9.2019 na adresu ZIP Inzert s.r.o., Tyršova 65/5, 39701 Písek nebo na e-mail: hrebejkova@zipinzert.cz.

Bechyně

14.9.

Tři vylosovaní výherci získají po dvou vstupenkách na koncert Heleny Vondráčkové v Bechyni. Výherce vyrozumíme e-mailem nebo telefonem. Předprodej Ticketportal

Předprodej

Ticketportal

www.agenturamm.cz www.vondrackova.cz helena A2 19 ok.indd 7

www.agenturamm.cz www.vondrackova.cz helena A2 19 ok.indd 7

25.03.19 13:18

15

25.03.19 13:18


16


CESTOVÁNÍ S RODINOU + SOUTĚŽ O POBYT

HURÁ NA LIPNO Destinace jako stvořená pro rodinný pobyt s dětmi plný zážitků, aktivit, zábavy a relaxace v božské přírodě u jihočeského moře.

plexu s několika sedačkovými lanovkami. O děti se postará lišák Fox a jeho lyžařská školička. Jízdu na běžkách vám zpříjemní perfektně připravené běžkařské trasy. A pokud je zima a mráz příznivý, lze bruslit na lipenské jezerní magistrále. Dobré jídlo si můžete v apartmánové kuchyni připravit v rodinné atmosféře sami (nakoupíte si v nedalekém marketu) nebo můžete navštívit blízké restaurace zaměřené buď na domácí českou stravu nebo italskou kuchyni včetně pizzerie a pro milovníky masa - steak house. Nechybí zde také místní cukrárna s fantastickou nabídkou zmrzlin a dezertů. Zábava, akční sporty nebo odpočinek v jihočeských voňavých lesích za zpěvu ptáků, ale i relax v sauně nebo s vínkem u krbu, opalování u bazénu nebo na terase apartmánu s výhledem na lipenské jezero. Zkrátka luxus v nabídce vyžití i pro ty nejnáročnější.

Lipno Lake Resort nabízí unikátní a jedinečné ubytování v apartmánech s osobitým stylem s vlastní saunou, koupelnou, krbem, plně vybavenou kuchyní, terasou s jižním výhledem na lipenské jezero. K využití je multifunkční hřiště, minigolf, ohniště či neomezený vstup do bazénu. V letních prázdninových měsících nabízíme dětské zábavné animační programy přímo v resortu. V půjčovně Lipno Centrum pro Vás máme vždy perfektně připravené sportovní vybavení a náčiní s exkluzivním cenovým zvýhodněním 15% pro hosty Lipno Lake Resortu. Co zde můžete podnikat? Celoroční turistiku do okolních hor a lesů s výhledem až na Alpy, výlety do nedalekého historického města Český Krumlov nebo do přilehlého Rakouska. Přímo kousek od našeho resortu, pěšky nebo lanovkou, můžete navštívit Stezku v korunách stromů s jedním z nejdelších suchých tobogánů v Čechách. Na celý den se zabavíte v Království lesa – oáze zasvěcené hrám a dovádění. Dále zde můžete navštívit: vzájemně propletené bobové dráhy - horskou a korytovou. Lehce adrenalinový lanový park s několika druhy lanových cest pro dospělé, ale i pro malé děti. Bikepark, zábava na klopených zatáčkách, terénních vlnách, lavicích, kamenných polích a dřevěných lávkách pro dospělé i děti od 8 let. Floutrejl – rodinná terénní cyklotrasa nebo sjezdy na koloběžkách. In-line bruslení po cyklo in-line stezce okolo jezera. Vyhlídkové plavby po jezeře na parníku nebo elektro člunem, sjíždění Vltavy na raftu nebo kanoi a mnoho dalších aktivit. V zimním období lze lyžovat v lyžařském kom-

SOUTĚŽ

I vy zde můžete strávit fantastický říjnový víkend, pokud odpovíte správně na otázku: Jak se jmenuje půjčovna, ve které hosti Lipno Lake Resortu mají slevu 15 %? Odpovědi na otázku nám zašlete do 15. září 2019 na email: hrebejkova@zipinzert.cz nebo poštou na adresu: ZIP Inzert s.r.o., Tyršova 65/5, 397 01 Písek. Správné odpovědi budou zařazeny do slosování o výherní víkendový pobyt v komfortním apartmánu Lipno Lake Resort!

www.lipnolakeresort.cz recepce@lipnolakeresort.cz 17


18


19

Tento projekt je realizován v rámci grantového programu Nadace jihočeské cyklostezky.

Mapky tras k dostání před startem nebo na www.meksvodnany.cz Na trasách se nachází řada zajímavostí vhodných k návštěvě Drobné občerstvení zajištěno Akce se koná za každého počasí

TURISTICKÁ – cca 50 km přes Krašlovice, Skočice, Štětice, Mladějovice, Putim, Heřmaň, Skály, Chvaletice

MLYNÁŘSKÁ – cca 20 km blízké okolí Vodňan – přes Pražák, Chelčice a Loucký mlýn

RYBÁŘSKÁ – cca 4 km po Vodňanech – vhodná také pro pěší a pro rodiče s malými dětmi

3 trasy dle vlastního výběru

Prezence od 9.30 hodin – Sokolská louka (Tyršova ul.) Program 10.00 – 10.30 hodin – prezentace TJ Sokol Vodňany Start – 10.30 hodin Program pro děti na MEVPISu Cíl – Restaurace Na Radosti (Radomilická ul.) Program – od 13.00 hodin hudební produkce a předávání upomínkových předmětů

v sobotu 21. září 2019

NA KOLE OKOLO VODŇAN

Město Vodňany a Městské kulturní středisko Vodňany Vás zvou na V. ročník (nejen) cyklotoulek

Více informací na www.meksvodnany.cz nebo na tel. 383 382 626

městská galerie • Otevřeno 9 – 12, 13 – 17 hodin Kleť a Blanský les na obrazech jihočeských malířů městské muzeum • Otevřeno 9 – 12, 13 – 16 hodin Zahrady, dnes zanedbané • Jitka Petrášová (malby) – Barbora Fiřtová (instalace) Rybářská tradice ve Vodňanech Infocentrum • Otevřeno 9 – 12, 13 – 17 hodin 2. NA I VNĚ – prodejní výstava obrazů neumělce Zdeňka Fugase Plachty výtěžek z prodeje je určen na charitativní účely Svět zaklínače • Květoslava Pavlovská – kresby Sloupová síň Městského úřadu • Otevřeno 9 – 12, 13 – 17 hodin Oldřich Daněk – fotografie

MĚSTSKÉ MUZEUM A GALERIE VODŇANY ZVE NA VÝSTAVY:

FROV FEST Festival rockové hudby zaštítěný Fakultou rybářství a ochrany vod Jihočeské univerzity

SPORTOVNÍ AREÁL BLANICE

9.00 – 9.30 Zvědaví pštrosi – pouliční představení divadla eMILLIon 9.30 – 10.30 kapela SEM TAM 10.30 – 11.00 Perníková Chaloupka – známy příběh o Jeníčkovi a Mařence pojatý zábavnou formou pro děti i dospělé v podání divadla eMILLIon 11.00 – 12.00 vystoupení dechového orchestru Temelín 12.30 – 13.30 kapela DIXIE OLD BOYS 13.45 – 14.15 Milanova dětská show – program Milana Mudrocha plný soutěží a tancování 14.15 – 14.45 BUBLINOVÁ WORKSHOPOVÁ ŠKOLIČKA 14.45 – 15.45 Městská dechová hudba Vodňanská kapela Po celý den množství pouťových atrakcí a stánků

NÁMĚSTÍ SVOBODY

VODŇANSKOU MARIÁNSKOU POUŤ

Vás zvou v sobotu 7. září 2019 na

Město Vodňany a Městské kulturní středisko Vodňany


OHLÉDNUTÍ ZA POVEDENÝM TURNAJEM Streetballisté opanovali písecké Velké náměstí, vítězství patří týmu Robilad

Už tradiční streetballový turnaj KOČÍ ALGORIT STREETBALL CUP slavil úspěch vysokou účastí hráčů, tým BSC boys dorazil dokonce až z Polska. V sobotu 17. srpna 2019 se odehrál už šestý ročník a pohár pro vítěze si odnesl Robilad. Na Velkém náměstí byly rozprostřené tři streetballové kurty, na kterých se sešlo 16 týmů dospělých a šest týmu v kategorii mládež. Tur-

naj společně s organizátory zahájil zástupce města Písek Mgr. Miroslav Janovský. Pak už hráči rozdriblovali míče na kurtech a po jejich hodech se permanentně vlnili sítě basketbalových košů. To dělalo radost početné divácké kulise, jejichž dobrou náladu podpořil komentátor zápasů Milana Matějka. Z vítězství se nakonec po lítých bojích radoval tým Robilad ve složení Petr Šlechta, Dalibor Fait, Miroslav Procházka

Přechovice NA PRODEJ areál budov, včetně pozemků 18 000 m2

Využití: komerční, zemědělské i bydlení. Václav Požárek T: 605 915 416 E: vaclav.pozarek@re-max.cz W: www.vapo-remax.cz 20

a Daniel Hejda. „Bylo to příjemné zpestření letní přípravy. Mám to tady rád, není to jako ČBF tour, kde to berou strašně vážně. Streety jsou na pohodu. Člověk si může dát pivo, proběhne se a zahraje. Dařilo se nám a nakonec jsme vyhráli. Název Robilad znamená pozpátku Dalibor, na počest našeho kamaráda Dalibora Faita, který si s námi v náročné přípravě přišel konečně zahrát. Doufám, že příští rok se takto sejdeme znovu,“ řekl kapitán vítězného týmu Petr Šlechta. Všichni účastníci turnaje se skvěle bavili. Mezi hráči byli i zástupci organizátorů Petr Čáp, jednatel firmy ALGORIT CZECH s. r. o. a Ing. Tomáš Kočí, statutární ředitel firmy KOČÍ a. s. Jejich tým Mizerové doplnili ještě Přemysl Janovský, Ivoš Kaiser a Aleš Kyrián a umístili se čtvrtí v pořadí. Turnaj se hrál pod záštitou starostky Písku Mgr. Evy Vanžurové. Výtěžek podpoří basketbalovou mládež v Písku.


DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

LESŮ MĚSTA PÍSKU Lesovna Na Flekačkách, Písek - 14. září 2019 HLAVNÍ PROGRAM:

DOPROVODNÉ AKCE: PREZENTACE FIREM

10.00 - 17.00 hod. • Ukázky lesní techniky • Trenažér harvestor • Možnost návštěvy Lesovny, infocentra, sluneční luštírny • Ukázka práce s motorovou pilou, vyřezávání sochy motorovou pilou • Ukázka sběru šišek ze stojících stromů • Lesní pedagogika pro děti i dospělé s lesníky Lesů města Písku - tematické soutěže, kvízy, výroba z přírodnin • Lukostřelba, výroba uzlů a náramků s píseckými skauty • Jízda na koni pro děti • Ukázka jízdy koně v crossové trati 10.00 - 11.00 • Sokolník - ukázka dravců, povídání o dravcích 11.00 - 12.00 • Králičí hop - ukázka trénování králíků 12.30 - 13.45 • Kynologové z lesnické školy v Písku - lovečtí psi a ukázky jejich výcviku 14.00 - 16.00 • Písečtí loutkáři a jejich loutkový kabaret, plný písniček pohádek a kouzlení

HUSQVARNA PROFI DEN - prezentace strojů a výrobků autorizovaným dealerem FORESTECH s.r.o. Písek

www.forestech.cz

www.husqvarna.cz

ALNUS TIMBER s.r.o. Písek - výroba a prodej palivového dřeva - prezentace firmy

www.drevopisek.cz

L.E.S. CR spol. s.r.o.

MERCATA LES s.r.o.

www.mercata.cz

Změna programu vyhrazena.

Parkování a občerstvení zajištěno.

Flekačky 2641, 397 01 Písek tel.: +420 382 789 111, +420 724 090 210 e-mail: podatelna@lmpisek.cz Více informací na www.lmpisek.cz 21

www.lescr.cz


POZVÁNKA NA MOTORKY

STRMÝ VRCH CHÝNOV 2019 SE BLÍŽÍ V sobotu, 28. září se v Chýnově u Tábora uskuteční již XXXVII. ročník populárního závodu motocyklů do Strmého vrchu. Jezdci z celé ČR se opět budou pokoušet vyšplhat se svými motocykly do padesátimetrového kopce, plného překopů a klád. Hlavním favoritem závodu bude úřadující Mistr Evropy v motokrosu a mnohonásobný český šampión Martin Michek z Buksa/Ados KTM teamu, který v Chýnově zvítězil v posledních ročnících třikrát po sobě. Zdatným soupeřem mu však bude například zkušený offroadový specialista Roman Körber z pořádajícího Motosportu Chýnov. Závodit se bude též v kategorii trial, historických motocyklů ČZ a dětí do 15-ti let. Připraveno bude bohaté občerstvení a doprovodný program. Dopoledne se uskuteční tréninky, start závodu je na programu ve 13:00 hod. Večer se pak koná diskotéka v sále KD Chýnov, kde se bude promítat záznam z odpoledního závodu. Více informací k této ojedinělé akci na jihu Čech najdete v týdnu před závodem na webu pořadatele.

22

www.motosportchynov.cz


INFORMACE Z JIHOČESKÉ HOSPODÁŘSKÉ KOMORY Seminář: TOP asistentky v 21. století Přednáší: Ing. Jana Ondříčková MBA Termín: 13.9. 2019 9 – 17 hodin Místo konání: Nábřeží 1. máje 2259 (Úřad práce), Písek

Asistentka je vizitkou společnosti. Naučte se řídit provoz pracoviště, efektivně komunikovat v osobním i telefonickém kontaktu, řešit konfliktní situace, zbytečně nerušit, pracovat samostatně, reprezentovat na úrovni.

Seminář: Kontrolní postupy při správě daní Přednáší: Mgr. Václav Čepelák - ředitel Odboru daňového procesu 20.9. 2019 10 – 14 hodin Termín: Místo konání: Nábřeží 1. máje 2259 (Úřad práce), Písek

Na přednášce se dozvíte, jaká pravidla platí pro kontrolní postupy při správě daní - co po Vás může dle zákona finanční úřad chtít a jaká máte práva při daňové kontrole, postupu k odstranění pochybností a místním šetření dle daňového řádu.

Ranní káva - Jak zvládnout živnostenskou kontrolu Přednáší: Ing. Hana Vyternová - vedoucí oddělení kontroly ŽÚ 25.9. 2019 9 – 10 hodin Termín: Místo konání: Nábřeží 1. máje 2259 (Úřad práce), Písek

Podnikatel se musí vypořádat nejen s konkurencí, vyznat se v nejrůznějších předpisech, ale i zvládnout řadu kontrol. Společně se z praxe dozvíme, jak postupovat, když je kontrola zahájena, co po vás kontroloři můžou vyžadovat a jaká jsou vaše práva.a jaká jsou vaše práva.

Více informací a přihlášky: Jihočeská hospodářská komora, www.jhk.cz, tel: 725 562 315, hajickova@jhk.cz

Půjčíme vám až

Přivýdělek u Fair Credit Přivýdělek u Fair Credit

Půjčíme vám až dřív, než řeknete švec! dřív, než řeknete švec! 800 888 120

www.privydelek.cz | www.faircredit.cz 24


25


HLEDÁTE ZAJÍMAVOU PRÁCI? Chcete pracovat ve stabilní české firmě s nejmodernějšími technologiemi v oblasti zpracování, přípravy nebo přepravy drůbeže a získat nejen zajímavé finanční ohodnocení, ale i celou řadu dalších zaměstnaneckých výhod a benefitů?

Přijďte pracovat do naší výrobní provozovny v Mirovicích na pozici:

Všechny pozice jsou vhodné pro čerstvé absolventy SOU a SŠ Informace a kontakt: tel.: 383 838 527, 724 037 701, e-mail: personalni.mirovice@voddrubez.cz nebo se dostavte osobně na personální oddělení provozovny Mirovice adresa: Vodňanská drůbež, a.s., Zámostí 272, 398 06 Mirovice 26


HLEDÁME SERVISNÍ TECHNIK - zemědělská technika Místo výkonu práce: Dynín, Bystřice, Záhoří

SKLADNÍK, PRODEJCE NÁHRADNÍCH DÍLŮ k zemědělské technice Místo výkonu práce: Bystřice

POŽADUJEME • SŠ vzdělání nebo výuční list v technickém nebo zemědělském oboru • řidičský průkaz skupiny B, T, (C+E)

POŽADUJEME

• SŠ vzdělání tech. nebo zemědělského směru • znalost práce na PC • znalost anglického jazyka výhodou • řidičský průkaz sk. B, T, (C+E) • osvědčení na motorové vozíky (n.p.)

NABÍZÍME • práce v dobrém kolektivu • kvalitní technické zázemí • systematické vzdělávání a profesní růst (odborná školení v ČR i v zahraničí)

NABÍZÍME • pracovní příležitost v prosperující společnosti • systematické vzdělávání a profesní růst • široké spektrum benefitů pro zaměstnance

Kontakt: tel.: 725 975 679 vaclav.machacek@kvarto.cz

Kontakt: tel.: 602 542 796 frantisek.linhart@kvarto.cz

K V A R T O, spol. s r. o., Dr. E. Beneše 496, 257 51 Bystřice 27


PROSPERITA PÍSEK, Z.S. www.prosperitapisek.cz

NA ZMĚNU NENÍ NIKDY POZDĚ! Zkuste změnu s námi! Pozor pozor! V našich Assessment centrech v Písku a v Táboře pokračujeme v pravidelných akcích!

• Je vám 50 let a více? • Máte nedostatečné vzdělání? • Máte zdravotní handicap? • Na pohovorech po vás chtějí znalost PC a ten zrovna není váš kamarád? • Jste z Písecka či Táborska? Zkuste změnu s námi! S přátelským přístupem a u dobré kávy, vás naučíme ZDARMA pracovat na PC , ovládat chytrý telefon, napsat životopis, založit emailovou schránku, a mnohé další dovednosti. A nejen to, doporučíme a zaplatíme Vám rekvalifikaci, řidičský kurz a zaměstnavatelům dáme příspěvek na Vaši mzdu!

Pro více informací volejte na: Písecko –732 331 714, Táborsko – 778 508 548 Nebo pište sms, zavoláme vám rádi zpět!!!

Doba přeje připraveným a tak neváhejte a začněte právě teď! Těšíme se na Vás!

Přijďte pracovat do naší výrobní provozovny v Mirovicích na pozici:

Pozice je vhodná pro čerstvé absolventy SOU a SŠ Informace a kontakt: tel.: 383 838 527, 724 037 701, e-mail: personalni.mirovice@voddrubez.cz nebo se dostavte osobně na personální oddělení provozovny Mirovice adresa: Vodňanská drůbež, a.s., Zámostí 272, 398 06 Mirovice 28


29


ŘEŠENÍ SPORŮ

Víte co je mediace?

Mediace je tedy mimosoudní řešení sporu, v němž strany za podpory nestranného mediátora hledají a nalézají takové řešení sporu, které maximálně zohledňuje jejich potřeby. O výsledku sporu rozhodují sami účastníci za podpory mediátora, který odpovídá za proces mediace. Strany sporu se tak aktivně podílejí na řešení sporu a na konkrétním znění mediační dohody. Mediace je dobrovolná, lze ji kdykoliv přerušit či ukonči, pokud se strany rozhodnou řešit spor jinými prostředky. Mediace je účinný způsob řešení sporů, bohužel možnost řešit tyto spory mediací, není mezi lidmi příliš známa. Všeobecně se ví, že soudy řeší velké množství sporů a díky mediaci by se řada těchto sporů před soud ani nemusela dostat. Dlouhodobá praxe soudkyně mne přivedla k poznání, že pro strany sporu je výhodnější uzavřít dohodu, která vyhovuje oběma stranám, než se dlouhodobě a mnohdy s pohybným výsledkem soudit. Hledejme tedy dohodu, je to rychlejší, efektivnější, méně finančně nákladné a pro strany také měně psychicky zatěžující.

Mediace je v českém právním řádu upravena zákonem č. 202/2012 Sb. v platném znění.

Mgr. Vlasta Slaninková

Slovy zákona- je mediace postup při řešení konfliktů za účasti jednoho nebo více mediátorů, kteří podporují komunikaci mezi osobami na konfliktu z účastněnými tak, aby mohli dosáhnout smírného řešení svých konfliktů uzavřením mediační dohody.

Chcete svůj spor řešit mediací? Pokud ano, volejte na: tel.: 606 515 044

Přijďte pracovat do naší výrobní provozovny v Mirovicích na pozici:

Informace a kontakt: tel.: 383 838 527, 724 037 701, e-mail: personalni.mirovice@voddrubez.cz nebo se dostavte osobně na personální oddělení provozovny Mirovice adresa: Vodňanská drůbež, a.s., Zámostí 272, 398 06 Mirovice 30


Interplex Precision Engineering Czech Republic s.r.o., Za Pazdernou 1531, Písek,E-mail: nabor@cz.interplex.com, tel. 382 474 022

HLEDÁME NOVÉ ČLENY TÝMU Kontaktujte nás na uvedeném telefonním čísle nebo navštivte personální oddělení.

OPERÁTOR VÝROBY Našim zaměstnancům nabízíme:

✓ práci pro silnou mezinárodní společnost ✓ odpovídající mzdové ohodnocení (nástupní mzdy se mohou navýšit po zkušební době) ✓ 2x ročně věrnostní bonusy již po odpracovaném roce ✓ možnost odborného vzdělávání a další profesní růst ✓ pracovní doba 7,5 hodiny ✓ práce na 2 – 3 směny

✓ systém zaměstnaneckých benefitů, 6 dnů dovolené navíc, měsíční bonusy až 5000Kč, příspěvek na závodní stravování (cena oběda 31Kč), příspěvek na důchodové nebo životní pojištění (600Kč měsíčně), odměny při pracovním výročí, placené volno nad rámec zákona, firemní akce a další

Staré dveře?

Lesostavby Třeboň a.s.

Hledáme:

Nové za pouhý 1 den!

STAVEBNÍ DĚLNÍK – ZEDNÍK Náplň práce: zednické práce při dopravních a dohospodář. stavbách, ostatní stavební práce, obsluha jednoduchých stavebních mechanizmů Požadujeme: vyučení jako zedník, ŘP skup. B, samostatnost a spolehlivost, praxe ve stavební společnosti výhodou

STROJNÍK (rypadla/grejdr)

dříve

Náplň práce: obsluha pásového rypadla JCB 160, grejdru nebo válce, provádění zemních a stavebních prací Požadujeme: strojnický průkaz, ŘP skup. B, praxe minimálně 2 roky

Bez vybourání, špíny a hluku Dveře nemusíte již nikdy natírat Vhodné pro každé dveře a zárubně Výběr z více než 1 000 modelů Familia NOVÁK & NOVÁK s.r.o. Více informací a produktù na:

Nabízíme: Zajímavé mzdové podmínky; příplatky k základní mzdě; náborový příspěvek 20 000 Kč; dovolená 25 dní; 1 směna od PO do PÁ; práce i přes zimu; nástup možný ihned; pracoviště Protivín (a okolí dle zakázek).

Jednička na renovace v Evropě

www.renovace-novak.cz Výhradní zástupce pro okresy:

Pro více informací kontaktujte Pavlínu Pražákovou na telefonu 725 762 801 nebo emailu: prazakova@lstb.cz

Tábor, Písek, Strakonice, Prachatice, Příbram, České Budějovice

Zavolejte nám: tel. 602 11 77 30

31


jímky, septiky, zemní filtry nádrže na dešťovou vodu vodoměrné šachty, šachty na vrty zahradní bazény s příslušenstvím zakázková výroba z plastů

BZK PLUS PLASTY s.r.o. 398 21 Kestřany 147 tel.: 382 262 415 mob.: 777 116 004 bzkplus@bzkplus.cz

www.bzkplus.cz

STŘÍBRNÁ MINCE ZDARMA

KE KAŽDÉ SMLOUVĚ O SPOŘENÍ pro děti či na důchod!!! MÁM ŘEŠENÍ, JAK SE KE ZLATU, STŘÍBRU A PLATINĚ DOSTANETE I VY.

• SPLÁTKA PŘES ÚČET (TRVALÝ PŘÍKAZ) OD 500,- KČ • NÁKUP GRAMŮ, DALŠÍ SPLÁTKY • DOSPOŘÍM A VYZVEDNU U NÁS NA KANCELÁŘI • GARANTOVANÝ ODKUP OPĚT U NÁS! • MÁTE SVÉ PENÍZE PLNĚ POD SVOJÍ KONTROLOU A NIKDO TO NEVÍ (stát, fin. úřad, exekutor atd….)

PRŮMĚRNÉ ROČNÍ ZHODNOCENÍ CCA 6 %.

V RECESI 2007-11 STŘÍBRO NÁRŮST CCA 350 %, ZLATO CCA 190 %.

ZISKY SE DLE ZÁKONA NEDANÍ!!! Volejte na tel.: 777 159 508 – Lenka Klečacká nebo pište na zlatopisek@volny.cz 32


Garážová vrata Hörmann s pohonem, montáží, 2 ovl. a DPH od 21.499Kč ! Domovní dveře Hörmann včetně montáže, dopravy a DPH od 31.999Kč !

www.JVPsystem.cz

Starý strop v místnosti? Opět nový za 1 den!

ZEDNICTVÍ BYTOVÁ JÁDRA před těžbou i vyrobené INSTALATÉRSTVÍ

dle našich požadavků platba ihned nebo dle dohody rychlé platby za nejvyšší možné ceny FILIP ŠEVČÍK Tel: 728 v případě zájmu/koupíme i Váš058 les116 e-mail: filipsevcik@post.cz za vysokou cenu rekonstrukce bytových jader, preferujeme výkup koupelen rekonstrukce smrkové kulatinybytů, objektů veškeré stavební v délkách 5 a 10 metrů a instalatérské práce

Napínaný stropní podhled: Nemusíte již nikdy malovat Není nutné vyklidit nábytek Bez vybourání stávajícího podhledu Hodí se do každé místnosti

Familia NOVÁK & NOVÁK s.r.o. Více informací a produktů na:

obklady, dlažba

Jednička na renovace v Evropě

www.renovace-novak.cz

Sleva až 20 % na materiál, práce

Výhradní zástupce pro okresy: Tábor, Písek, Příbram, Strakonice, Prachatice, České Budějovice

Zavolejte nám: tel. 602 11 77 30

33

RYCHLE KVALITNĚ LEVNĚ


EXPERTI NA PODLAHY

AKČNÍ CENY VINYLOVÝCH PODLAH NA HDF DESCE S KORKEM již od 620,- Kč / m2 bez DPH Zajistíme financování modernizace Vaší nemovitosti Podlahy Pokorný s.r.o. Tel: 777 821 427 podlahypokorny@email.cz www.podlahovestudiopokorny.cz

Kvalitní plovoucí vinylové podlahy na HDF desce s korkem jsou bez formaldehydu, mají vysokou zvukovou izolaci, antibakletiální povrchovou úoravu, splňují stupeň požární odolnosti Bfl-s1, jsou 100% recyklovatelné. Vinylová podlaha na HDF desce snese drobné nerovnosti podkladu, při instalaci se nepotřebuje podložka, tu nahrazuje korková vrstva na spodní straně podlahy, která zvyšuje pohodlí při chůzi. Zvláště při instalaci podlahy v přízemních místnostech je potřeba pod podlahu umístit parofólii. Tyto podlahy mají vyšší konstrukční výšku. Vinylové podlahy na HDF desce s korkem jsou vhodné do bytových i komerčních prostor. Jsou vhodné pro rychlé výměny podlah při rekonstrukci nebo u již obývaných prostor.

POKUD VÁS PLOVOUCÍ VYNYLOVÉ PODLAHY ZAUJALY, PŘIJĎTE SI JE VYBRAT K NÁM.

V naší prodejně na adrese Čechova 36/1, 397 01 Písek najdete velký výběr dalších kvalitních podlahových krytin od předních světových výrobců – koberce, PVC, vinyl, laminátové podlahy, dřevěné podlahy, ekologické podlahy CERAMIN, živé podlahy EGGER Pro a mnoho dalších. Zaměření, kalkulace a doprava materiálu je pro zákazníky ZDARMA.

www.podlahovestudiopokorny.cz

• ŘÁDKOVÁ INZERCE • Koupím garáž ul. Budovatelská, Šobrova, 17. listopadu, U Hřebčince, Písek. Tel.: 773 488 061. Koupím do sbírky staré pohlednice, odznaky, zapalovače, známky, hodinky, gramodesky a jiné staré předměty z let 1900 až 2000. Tel.: 606 910 234. Kdo pronajme chatu - chalupu Písek a okolí. Tel.: 603 921 310. Prodám 2 ks disky na Žigula, 2 ks komplet kola 14 palců, kompl. nápravu na káru, listová pera, PC, monitor, myš, el. sekačku, valchu, elektromotory, el. kabely na 380 i na 220 V, akum.střihačku trávy-ruční i na tyči, 2 ks staré kufry, přímotop atd… Vše levně. Tel.: 602 853 095. Tiráž: Měsíčník Zajímavosti, Inzerce, Přehledně – ZIP Písek, Strakonice a okolí, vydavatel: ZIP Inzert s.r.o., Tyršova 65/5, 397 01 Písek, tel.: 602 761 227, IČ 04599659. Registrováno u Ministerstva kultury ČR pod č. MK ČR E21740, náklad 30.000 ks.

34


SPOLEHLIVÉ PRODUKTY Prověřená systémová řešení Jižní Čechy, Vysočina

• Revoluční izolace RD1 universal, řešení izolace balkonů, teras, jezírek, základů atd. • Venkovní finální nivelace, hloubková penetrace, spárování kamene, Betonoptik, betonové stěrky. • Chemicky odolné nátěry na silážní žlaby, septiky a materiály na opravy asfaltových střech a betonů.

Stavební chemie pro profesionály

Tel.: 602 101 234 www.botament.cz zdenek.pacalt@botament.cz Smetanova 1263/30, Tábor

Ideal – nábytek

Písek, Harantova (u restaurace Olympie) e-mail: ideal.nabytek@seznam.cz tel. 382 272 618 • 603 829 587

Cena: 10.490 Kč (15.600 Kč)

Cena: 18.890 Kč (31.980 Kč) Tea

• bukový masiv • moření ZDARMA

Ramona Cena: 16.990 Kč (30.570 Kč)

Vegas

Postele a matrace od českých výrobců

Nejrychlejší

půjčka Hoto

jč v o s t ní pů

ka

5.0

a 00

ž7

0 0.0

0K

č

utěž Velká so o

o aut

734 572 591 35


FIRMA JOSEF STANĚK KVALITNÍ VÝROBCE ČESKÝCH LŮŽKOVIN

U Hřebčince 2559, 397 01 Písek

21.9.2019 od 8 do 12 hodin předsezónní výprodej bytového textilu se slevou až 65% přímo od výrobce

DÁREK K NÁKUPU NAD 500 KČ KOSTNÍ DRUHOJA VELMI ZBOŽÍ ZA ENU NÍZKOU C

Nabízíme:

• Povlečení, prostěradla – jersey a froté • Osušky, ručníky • Dárkové sady • Polštáře, přikrývky – Aloe vera a Carbon • Dětský sortiment • Kuchyňské utěrky • a mnoho dalších

NAKOUPIT LZE PROSTŘEDNICTVÍM E-SHOPU: WWW.STANEX.CZ

Tel.: 778 400 444

E-mail: info@stanex.cz

Profile for ZipInzert

ZIP Písek září  

ZIP Písek září  

Profile for zipinzert
Advertisement