Page 1

SUPLEMENT DIET Y

w w w. shop. zepter.com.pl


Podstawą suplementu jest olej Sacha Inchi, inaczej nazywany Inca Inchi.

Sacha Inchi jest peruwiańską autochtoniczną rośliną z amazońskiej dżungli. Od tysięcy lat znana i wykorzystywana przez rdzennych mieszkańców ze względu na duże wartości odżywcze orzechów Inchi, bogatych w proteiny oraz ze względu na wysoko ceniony olej o wyjątkowo dużej zawartości kwasów Omega–3. Jest jedynym olejem roślinnym zawierającym porównywalną ilość wielonienasyconych kwasów tłuszczowych Omega do olejów rybich.


Zawiera również kwasy Omega–6 i Omega–9. W sumie zawiera ok. 80% niezbędnych kwasów tłuszczowych, z największym procentem kwasów nienasyconych i najmniejszym kwasów nasyconych. Jako jedyny roślinny produkt zawiera wszystkie 3 kwasy Omega: Omega–3 (kwas alfa-linolenowy - ALA), Omega–6 (kwas linolowy - LA), Omega–9 (kwas oleinowy). Jest najbardziej nienasyconym olejem ze wszystkich. Kwasy Omega–3 (ALA) i Omega–6 (LA) to kwasy pierwotne, są NNKT - niezbędnymi nienasyconymi kwasami tłuszczowymi, jedynymi których organizm ludzki nie jest w stanie wytworzyć. Czasem określa się je witaminą F. Z obu tych kwasów dostarczanych z pożywieniem mogą być syntetyzowane kolejne kwasy z tej grupy.

Stosunek kwasów Omega–6 do Omega–3 występujących w oleju Sacha Inchi jest optymalny dla organizmu ludzkiego i jest rzadko spotykany. Olej Sacha Inchi jest od zawsze używany przez rdzennych mieszkańców Amazonii do pielęgnacji skóry i włosów. W ostatnim czasie został bardzo doceniony w Europie, gdzie jest również wykorzystywany do produkcji luksusowych kosmetyków, jak m.in. La Danza - Age Defense Serum, wyprodukowany przez Zepter International. Olej Inca Inchi wyjątkowo odmładzająco i regenerująco działa na skórę, odżywia skórę głowy i zapobiega wypadaniu włosów, dzięki bogactwu naturalnych antyoksydantów: witaminom A i E i szlachetnym tłuszczom.


Olej Sacha Inchi zawiera niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe NNKT.

Olej Sacha Inchi zawiera naturalne antyoksydanty: witaminę A i witaminę E, które zachowują jego odżywcze wartości, zapach, smak i są naturalnymi konserwantami.


Uprawa Sacha Inchi odbywa się w naturalnym środowisku w dżungli amazońskiej. Jest ważnym zadaniem dla agroleśnictwa peruwiańskiego, którego celem jest ponowne zalesianie w obszarze Amazonii. Odnowa zdewastowanych w wyniku rabunkowej gospodarki miejsc w dżungli jest bardzo ważna dla ochrony środowiska w skali świata. A jednocześnie zapewnia dochody lokalnym rolnikom.

Inca Inchi Q10 jest doskonałym suplementem dla osób przemęczonych, zestresowanych, chcących powstrzymać starzenie organizmu, pragnących zmienić styl życia i przejść na właściwą dietę.


Olej Sacha Inchi

 ródło kwasów tłuszczowych Omega–3 Ź Wysoka zawartość kwasów tłuszczowych Omega–3 ●● Wysoka zawartość tłuszczów wielonienasyconych Zastępowanie w diecie tłuszczów nasyconych tłuszczami nienasyconymi pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. ●●

Inca Inchi Q10

●●

Koenzym Q10 Witamina D

 omaga w prawidłowym wchłanianiu wapnia i fosforu P ●● Pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi ●● Pomaga w utrzymaniu zdrowych kości ●● Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni ●● Pomaga w utrzymaniu zdrowych zębów ●● pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego ●● Bierze udział w procesie podziału komórek ●●

Witamina K ●● ●●

Przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi Pomaga w utrzymaniu zdrowych kości


Składniki: Olej Sacha Inchi (Plukenetia volubilis) – 500 mg; żelatyna wołowa; koenzym Q10 – 50 mg; substancja utrzymująca wilgoć: glicerol; barwniki: kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin, dwutlenek tytanu; menachinon 7 (witamina K2); cholekalcyferol (witamina D3). Sposób użycia: 1 kapsułka rano i 1 kapsułka wieczorem.

2 kapsułki (dzienna porcja) zawierają: %RWS* Olej Sacha Inchi, w tym Omega–3 Omega–6 Omega–9 Witamina D3 Witamina K2 MK7 Koenzym Q10

1000mg

-

400 mg 300 mg 95 mg 25 µg – 1000 IU 50 µg 100 mg

500% 67% -

*RWS – Referencyjna Wartość Spożycia Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zrównoważonej zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji.

Zawartość netto

45,6 g

(60 kapsułek po 760 mg)


w w w. zepter.pl

Profile for Zepter Poland

Inca Inchi Q10 - suplement diety  

Inca Inchi Q10 - suplement diety  

Advertisement