Page 1

BACKSTAGE

P R I P R AV I L : M I L A N Š T E FA N F OTO : A R C H Í V

KATE MOSS dizajnuje Britské zlé dievča módy, Kate Moss, je multitalentom. Je takmer isté, že čomu prepožičia svoje meno, stane sa absolútnou vychytávkou, či už ide o vlastný parfum, alebo módnu líniu. Najnovšie sa spojila s luxusnou značkou Longchamp, zameriavajúcou sa na produkciu prepracovaných doplnkov. Kate pre nich navrhla líniu kabeliek, ktoré si aj sama odpromovala v kampani značky. Kabelky nesú jej dizajnérsky podpis a budú v predaji už túto jar.

SARAH JESSICA PARKER pre Halston

Hviezda seriálu Sex v meste Sarah Jessica Parker je módnou ikonou s neodškriepiteľnou povesťou. V súkromí sa však móde údajne nevenuje s takým zápalom ako na televíznych obrazovkách. To sa však môže čoskoro zmeniť. Po špekuláciách a dohadoch, či značka Halston oslovila Sarah na spoluprácu, vyplávala na povrch informácia, že dohoda je už takmer istá. Nepôjde však údajne len o marketingový ťah a snahu zviditeľniť značku prostredníctvom medializovanej Sarah, ale tá sa má aj podieľať na tvorbe kolekcií.

Zlomená DAPHNE

Supermodelka Naomi Campbell zorganizovala charitatívnu módnu show na podporu zemetrasením zničeného Haiti. Všetky predvádzané modely zo šatníka jej prominentných kamarátok, ktoré osobne oslovila o účasť na tejto akcii, budú dostupné v predaji na internetovom obchode net-a-porter.com. Medzi modelkami na móle sa objavila aj excentrická módna insiderka Daphne Guiness s tvárou zahalenou v priehľadnom šále. Spolu s ďalšími modelkami, od hlavy po päty oblečenými v poslednej kolekcii zosnulého Alexandra McQueena, si symbolicky uctili jeho odchod. Daphne nedokázala prejaviť žiadnu emóciu a v očiach Naomi sa zas leskli slzy.

Všetko najlepšie, LANVIN! Francúzsky módny dom oslávil svoje 120. narodeniny. Pod dohľadom kreatívneho riaditeľa tejto značky, Albera Elbaza, vzniklo niekoľko špeciálnych limitovaných kolekcií. Séria porcelánových sošiek nesie motívy lásky medzi matkou a dcérou, kedže zakladateľka Jeanne Lanvin všetky svoje modely navrhovala pre svoju dcéru Marguerite. Takisto sú v predaji aj tašky s nákresmi od Elbaza, oslavujúce toto okrúhle výročie.


CASTING

uje LA FEMME predstav é sk en ov sl úspešné modelky

P R I P R AV I L : M I L A N Š T E FA N F OTO : E X I T

Zuzana M

GREGOROVÁ

á mladšieho brata, v súčastnosti žije a pôsobí v New Yorku.

O

bjavila ju skautka na dramatickom krúžku. Vtedy mala Zuzana len 13 rokov a agentúra zháňala detské modelky do televíznej reklamy.

T

ri roky ju intenzívne sledovali, kým sa v agentúre definitívne rozhodli pre jej modelingovú kariéru.

Z

ískala si pozornosť jasnou podobnosťou s herečkou Brooke Shields.

U

ž od detsva bola profesionalita a zodpovednosť jej charakteristickou vlastnosťou a práca s ňou bola radosťou, za čo vďačila aj svojim rodičom, ktorí ju od začiatku stopercentne podporovali.

M

odelingu sa naplno začala venovať už na strednej škole. Aj napriek hektickosti tohto povolania zvládala bez problémov aj štúdium.

P

relom v jej kariére nastal, keď ako prvá Slovenka nafotila kampaň pre D&G v roku 2006 so Stevenom Meiselom.

N

ezostalo však len pri tejto kampani. Zuzana sa stala veľkou obľúbenkyňou tohto talianskeho návrhárskeho dua a pracuje pre nich pravidelne už niekoľko rokov. Nasledovali ďalšie veľké celosvetové kampane a predvádzanie všetkých ich módnych línií.

P

racuje pre nich pred každou sezónou ako ich exkluzívna modelka, čo prakticky znamená, že na nej pripravia v podstate celú kolekciu.

V

čase prvej kampane pre D&G sa stala paralelne tvárou kampaní značky Benetton a mnoho iných nasledovalo potom. Za zmienku stoja kampane pre Just Cavalli, La Perla, Miss Sixty, Ungaro, Les Copains, Briani, DKNY Jeans, Dior, Guy LaRoche...

R

ovnako je úspešná aj po editoriálovej a prehliadkovej stránke, pracuje pre najlepšie svetové časopisy: Francúzsky Vogue, Nemecký Vogue, Španielsky Vogue, Ruský Vogue, Japonský Vogue, Grécky Vogue, Brazílsky Vogue, francúzske, talianske, anglické Marie Claire... S Karlom

Lagerfeldom nafotila editoriál pre anglický Harper‘s Bazaar. Ďalej fotila pre časopisy ako Wonderland, Cover, Elle, Flair, French, L‘officiel, Plastic, Velvet, Mixte, Pop, Numero, Tush, Gloss, Glamour...

S

vojou profesionalitou si získala priazeň aj mnoho iných klientov, jej veľkou výhodou je, že všetci klienti sa k nej radi a často vracajú, čo svedčí o jej absolútnej profesionalite.

H

ovorí plynule po anglicky a po francúzsky, momentálne ju zastupuje agentúra Exit Model Mannagement.

A5_018-019  

Všetko najlepšie, LANVIN! BACKSTAGE Francúzsky módny dom oslávil svoje 120. narodeniny. Pod dohľadom kreatívneho riaditeľa tejto značky, Alb...

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you