Savaeigis smulkintuvas dalytuvas Agronic 143S 4WD

Page 1

Savaeigis smulkintuvas-dalytuvas „Agronic 143S 4WD“ Mažai energijos naudojantis pašarų smulkintuvas-dalytuvas. Tinka ritiniams ir atpjautiems stačiakampiams šienainio blokams. „Agronic 143S“ pats pasikrauna pašaro ritinius arba stačiakampius blokus ir dalija į įvairias puses. Galima atpjauti bet kokio storio sluoksnius, o pjaustinių ilgis visuomet bus tikslus. Savaeigis smulkintuvas-dalytuvas yra labai manevringas. Visas funkcijas galima atlikti su hidrauline pavara ir valdant dviem vairo svirtimis, išskyrus išmetimo konvejerį ir dvigubą siurblį, kurie valdomi pedalais. Visas hidraulines funkcijas galima suaktyvinti atskirai. Vairuojamas stabdant ratus. Tiesioginė visų ratų pavara nuo hidrovariklių ant stebulių. Varomi visi ratai, todėl puikus pašarų smulkintuvo-dalytuvo pravažumas. Jį galima naudoti ir įvairiems pašarams pervežti, ir šėrimo takui valyti.


Viso smulkinimo ir dalinimo metu, ritinys išlaikomas ant keltuvo. Nuo keltuvo aukščio priklauso ir pjaustinio ilgis. Prireikus, speciali keltuvo konstrukcija leidžia iškrauti ritinį. Šiam keltuvui galima uždėti papildomas šakes, palengvinančias nesupresuotų pašarų krovimą.

Pjaustinių ilgį galima reguliuoti. Horizontalūs smulkinimo peiliai sluoksniais supjausto ritinį iki šešių riekių. Galima supjaustyti net sušalusius pašarus.

Keturių ratų pavara valdoma vairasvirtėmis. Sistemoje yra diferencinis valdymo vožtuvas, veikiantis kaip atskirų pavarų sublokavimo įtaisas. Todėl važiuoti tiesiai yra visiškai paprasta.

AGRONIC 143S 4WD

Pavaros hidrovariklių atraminiai guoliai užtikrina, kad ratų apkrova nepersiduotų hidrovarikliams. Kiekvienam hidrovarikliui įrengtas viršslėgio vožtuvas, todėl jie lengvai įveikia staigius judesius neužstrigdami ir nesusidėvėdami pirma laiko. Hidrovariklio veleno skersmuo 32 mm.

Įvyniojimo plėvelė ir tinklas prapjaunami prieš užkraunant. Pavaras turi visi keturi ratai, todėl kėlimo šakės be vargo pakišamos po ritiniu. Keliamas ritinys yra apverčiamas, todėl patogu nuimti po juo esančią vyniojimo plėvelę ar tinklą.

Specifikacijos Apkrovos galia Smulkintuvo-dalytuvo masė Variklis Stebėjimo sistema Aušinimo sistema Hidraulika Padangos Valdikliai Šoninio konvejerio išmetamosios angos pakankamai didelės, kad be jokių problemų išstumtų net didžiausius gniutulus. Šis konvejeris, kuriame panaudota stipri „Kohlswa 74“ grandinė, gali dirbti į bet kurią pusę. Ritinys greitai ir nekeliant dulkių tiekiamas tiesiogiai priešais gyvulius.

Pavaros tipas Papildoma įranga Standartinis variklio bloko šildytuvas

Ritinio skersmuo 1,4 m 1300 kg 1250 kg 26,5 AG/3600min-1 3 cil. „Lombardini“ dyzelis, 60 Ah baterija Kai reikia, alyvos slėgio, temperatūros ir oro filtro stebėjimo įtaisai apsaugo nuo variklio darbo sutrikimų ir nuo rimtų gedimų Aušinimo skysčių sistema su plėtimosi bakeliu ir padidintos šilumos apykaitos radiatoriumi Dvigubas siurblys, siurblių našumą galima sujungti Hidraulinės sistemos našumas 40 + 22 l/min. 5.00-8 Vairasvirtės skirtos važiuoti, valdyti kėlimą ir manipuliuoti ritiniu Belaipsnis greičio keitimas. Pedalu valdomas šoninis konvejeris. Variklio valdymo skydelis ir motovalandų skaitiklis 4 ratų pavara, tiesioginės pavaros „Danfoss OMR“ 375 hidrovarikliai, vairavimas stabdant ratus LED darbo žibintai, papildomas šakės palaidam pašarui pakrauti


Kasdienei patikrai atlikti variklio skyrių galima atidaryti be jokių įrankių. Variklis ir jo įranga sumontuoti uždengtame, tačiau gerai vėdinamame variklio skyriuje, apsaugotame, pvz., kad pašarai nepatektų į jo vidų. Be to, gyvuliai yra apsaugoti nuo bet kokių karštų detalių. Variklio bloko šildytuvas yra standartinė įranga.

3790

Šoninis konvejeris valdomas kairiuoju pedalu. Nuspaudus dešinįjį pedalą, tiesiogiai įjungiamas dvigubas hidraulinis siurblys. Su apsaugomis yra ir pagrindinis jungiklis, ir išmetamasis vamzdis.

Valdymo skydelyje įrengti: užvedimo raktelis, motovalandų skaitiklis ir variklio stebėjimo sistema. Pagrindinis jungiklis yra standartinė smulkintuvo - dalytuvo įranga.

Agronic Oy Teollisuustie 5 FI – 86600 HAAPAVESI SUOMIJA

www.agronic.fi