Bogballe trąšų barstytuvai M-Line

Page 1


DAUGIAU INFORMACIJOS RASITE ADRESU: www.bogballe.com

VIENA DIDŽIAUSIŲ IR MODERNIAUSIŲ KOMPANIJŲ PASAULYJE GAMINANTI TRĄŠŲ BARSTOMĄSIAS. Iš kartos į kartą perduodamos žinios, nuolatinis technologijų kūrimas ir tobulinimas leidžia mums būti viena didžiausių ir moderniausių trąšų barstomųjų gamintojų pasaulyje. Mūsų įkūrėjas Anders Peter jau 1934m., Bogballe miestelyje pradėjo gaminti vištienos apdirbimo įrangą. Keičiantis laikmečiui, 1950-ųjų pradžioje, buvo pradėtos gaminti mums puikiai žinomos mėlynosios trąšų barstomosios. Šiandien jau trečia mūsų karta sėkmingai vadovauja BOGBALLE A/S įmonei. Didžiuojamės pasiektais rezultatais ir tęsiame tradicijas kartu. Glaudus, ilgalaikis bendradarbiavimas su ūkininkais ir sukaupta patirtis leidžia kurti išmanias, tačiau lengvai valdomas trašų barstomąsias. Mūsų gamyklos aprūpintos naujausia ir moderniausia įranga. Kiekvienais metais bandymų salėse mes išberiame daugiau nei 200 tonų įvairių trąšų. Testai atliekami su skirtingomis trąšomis, sudaromos trąšų barstymo normų lentelės. Mes turime vieną iš didžiausių ir moderniausių bandymų salių Europoje. Čia galime analizuoti ne tik tradicinius 2D, bet ir 3D trąšų barstymo profilius.


TURINYS

M-line trąšų barstomosios Eismas ir saugumas PAPRASTA PRIEŽIŪRA Pakelsime ir pakrausime Standartinė įranga

5 7 9 11 13

Papildoma įranga

15

Techniniai duomenys

17

Mus rasite

19

BOGBALLE A/S neprisiima atsakomybės dėl spausdinimo, vertimo, techninių ar tipografinių klaidų. Visi BOGBALLE gaminiai nuolat tobulinami, todėl šiame buklete esanti informacija gali būti pakeista be jokio įspėjimo.


MODELIAI

VISUS MODELIUS RASITE www.bogballe.com

TRĄŠŲ BARSTOMOSIOS NUO 1250 IKI 5550L Naujosiose M-Line serijos trąšų barstomosiose naudojamos moderniausios technologijos. Šiuolaikiniuose ūkiuose naujosios trašų barstomosios puikiai atliks sudėtingiausias užduotis bet kokio reljefo ir formos laukuose. Šiuolaikiškas dizainas, daugybė pasirenkamų darbo režimų ir papildomų nustatymų leidžia ūkininkams atlikti darbus dar tiksliau ir greičiau. M-Line serijos trąšų barstomosios tai puiki investicija kiekvienam moderniam ūkiui.


M-LINE TRĄŠŲ BARSTOMOSIOS

Modelis M60W plus Talpa: 5550l

M45W plus 4.500 l

M35 base 2.350 l 5


MODELIAI

EFEKTYVŪS ATŠVAITAI Atšvaito atspindintis paviršius aiškiai matomas net dienos šviesoje. BOGBALLE atšvaitai atitinka DIN 67520 standartą.

ŠVYTINTYS LED - SPECIALIAI SUKURTI BOGBALLE 100% atsparūs vandeniui ir dulkėms LED žibintai. 55 atskiri LED moduliai užtikrina ypatingai gerą matomumą. Švytintys LED žibintai turi EMC 10.5 E6 standartą ir klasifikuojami IP69-K apsaugine klase.


EISMAS IR SAUGUMAS

SAUGUS DARBAS KELIUOSE IR LAUKUOSE. Saugumas labai svarbus tiek dirbant laukuose, tiek ir važiuojant viešuosiuose keliuose. Kuriant barstomąsias, buvo kruopščiai integruoti saugumo sprendimai. Geriausias matomumas - švytintys LED Vandeniui atsparūs (IP 69 standarto) priekiniai ir galiniai žibintai. Trąšų barstomoji aiškiai matoma ir iš priekio, ir iš galo. Geriau nei paprastas atšvaitas. Dideli DIN 67520 atšvaitai efektyviai išryškina barstytuvą net dienos šviesoje. Efektyvi apsauga M-Line serijos trąšų barstomosiose įmontuoti nerūdijančio plieno gaubtai apsaugantys nuo besisukančių dalių. Atitinka EN 14017 standartą.

GABARITINĖS ŠVIESOS Į priekį nukreiptos gabaritinės šviesos kitoms transporto priemonėms nurodo barstytuvo plotį.

APSAUGINIAI GAUBTAI M-Line trąšų bartomosiose įmontuoti nerūdijančio plieno gaubtai, saugantys nuo besisukančių barstymo sistemos dalių. Atitinka standartą EN 14017.

7


MODELIAI

LENGVA VALYTI Lankstais pritvirtinti apsauginiai gaubtai atveriami į šonus, kad būtų galima lengvai išvalyti barstymo sitemos komponentus.

PLOVIMO DEFLEKTORIAI Už atšvaitinių plokščių sumontuotos unikalios jungtys iš plovimo žarnos nukreipia vandenį į sunkiai pasiekiamas barstomosios vietas.


PA P R A S TA P R I E Ž I Ū R A

APTARNAVIMAS, VALYMAS IR PRIEŽIŪRA. Apgalvota kiekviena detalė Projektuojant trąšų barstomąją, buvo atsižvelgta į kiekvieną smulkmeną, pirmenybę teikiant lengvam valymui, aptarnavimui ir priežiūrai. Barstomosios konstrukcija paprasta, todėl bet kokia operacija gali būti atlikta lengvai ir greitai. Lengva pasiekti Lankstais pritvirtinti apsauginiai gaubtai gali būti atveriami į šonus arba nuimami, kad būtų galima lengvai ir kruopščiai išvalyti barstymo sitemos mechanizmą. Greitas ir kruopštus valymas Už atidaromų atšvaitinių plokščių rasite unikalias jungtis, kurios palengvina valymo procesą. Dėl papildomų rėme esančių praplovimo angų lengva išvalyti net ir sunkiai pasiekiamas vietas. Purvasaugiai apsaugo paskleidimo mechanizmą nuo akmenų ir purvo, kurį išmeta galiniai traktoriaus ratai. Purvasaugiai gali būti lengvai pastumti į šoną arba nuimti, kad būtų galima kruopščiai ir efektyviai išvalyti. Universalus raktas Visada reikiamoje vietoje. Universalus nerūdijančio plieno raktas laikomas po atšvaitine plokšte. Jis naudojamas sietų atidarymui, skleidimo menčių pritvirtinimui arba trąšų srauto išleidimo angos reguliavimui.

UNIVERSALUS RAKTAS - VISADA PO RANKA Visada reikiamoje vietoje. Universalus raktas laikomas po atšvaitine plokšte. Jis naudojamas sietų atidarymui, skleidimo menčių pritvirtinimui arba trąšų srauto išleidimo angos reguliavimui.

SIETŲ ATIDARYMAS Valymo metu sieto užraktas atleidžiamas, naudojant universalų raktą.

9


MODELIAI

Pakeliame ir transportuojame.

M45-Trail ir M35-Trail Jei norite su mažesniu traktoriumi komplektuoti didelį barstytuvą, tuomet mes galime pasiūlyti puikų variantą - važiuokles trąšų barstomosioms. Reguliuojamas tarpuvėžių plotis suteikia galimybę pritaikyti važiuoklę skirtingo pločio technologinėms vėžioms. Žinoma, barstytuvas gali būti naudojamas ir su 3-jų taškų pakabinimo mechanizmu, pavyzdžiui, vėlyvajam papildomam tręšimui. Mūsų važiuoklė gali būti naudojama kartu su visais „M“ linijos barstytuvais, išskyrus M60W modelį. Didmaišių „Big Bag“ kėlimo įtaisas BXL1300 Didmaišių „Big Bag“ kėlimo įtaisas BXL 1300 montuojamas prie barstomosios 3-jų taškų pakabinimo mechanizmo. Tai leidžia vienam žmogui valdyti mašinos pakrovimo ir paskleidimo funkcijas. Pasidėkite didmaišį lauke ir greičiau pasikraudami trąšas pagreitinsite laukų tręšimą 3-5 ha / val. Teleskopinė ir hidraulinė strėlė gali pakelti didmaišį tiesiai nuo žemės ar iš priekabos. Maksimali keliamoji galia 1300 kg. Pagrindiniame kėlimo cilindre įmontuotas, nuo staigių kritimų saugantis vožtuvas, užtikrinantis saugumą darbo metu. Kėlimo įtaisas BXL 1300 gali būti montuojamas barstomosiose, kurių talpa neviršija 3300 litrų.


PA K E L S I M E I R PA K R A U S I M E

Kėlimo įtaisas BXL 1300 gali pakelti iki 1300 kg ir montuojamas barstomosiose, kurių talpa iki 3300 litrų.

M45-Trail barstomosioms iki 4500 kg.

M35-Trail barstomosioms iki 3500 kg.

Barstomoji gali būti atskirta nuo važiuoklės ir naudojama su 3-jų taškų pakabinimo mechanizmu vėlesniam, papildomam aukštų pasėlių tręšimui. 11


M35 base

M35 plus

M45 plus

M35W base

M35W plus

M45W plus

M60W plus

MODELIAI

Įranga Paskleidimas galulaukėje „iki krašto“ (rankinis) Paskleidimas galulaukėje „nuo krašto“ (rankinis) Paskleidimas galulaukėje „iki krašto“ / „nuo krašto“ (rankinis) Nuotolinis valdymas kabeliu paskleidimui galulaukėje Paskleidimas galulaukėje „iki krašto“ (elektrinis) Paskleidimas galulaukėje „nuo krašto“ (elektrinis) Paskleidimas galulaukėje „iki krašto“ / „nuo krašto“ (elektrinis) GTV c/w inercinė mova Vandeniui atspari perkrovos mova Sietai su kūgiais Viršutinė konsolė Pokrypio daviklis barstytuvo reguliavimui Purvasaugiai Sukamoji srauto išleidimo anga su 4 išvadais (0-650 kg/min) Dinaminė sekcijų kontrolė Standartinė sekcijų kontrolė NAVI Com terminalas GPS antena Navi Com terminalui Reflektoriaus plokštė, įskaitant GLOW LED transportavimo šviesas Apsauginiai gaubtai atitinkantys standartą EN 14017 Sulankstomas dangtis, leidžiantis pilnai atidaryti bunkerį Transportiniai ratai Sulankstomos kopėčios Šone montuojamos kopėčios Pilno dydžio sietai montuojami viršuje Platesni apsauginiai gaubtai plačioms padangoms Atšvaitinė plokštė, 1000/540 ir 540/540 sūkių, įskaitant transportavimo ratus. Hidraulinė pavaros sistema barstymo įrenginiui. Srauto kontrolė, tepalo srauto / sūkių valdymas Išorinė jungtis Ø37 mm Adapteris 4N prikabinimui Maišytuvas žolės sėkloms „S“ indikatorius kiekio nustatymui Bandymo rinkinys trąšų analizei, krepšys, įskaitant „D“ ir „F“ indikatorių Greičio įvesties lizdas ISO 11786 Valdikliui skirtas indukcinis rato jutiklis Papildomas atbulinis vožtuvas, neleidžiantis tepalui ištekėti iš hidraulinio nuotolinio valdymo cilindro

Standartinė įranga Papildoma įranga Nėra

Kiekvienoje šalyje ar regione gali būti specialių reikalavimų dėl atšvaitų dydžio, formos, spalvos ar vietos. Dėl papildomų reikalavimų susisiekite su vietos institucijomis. Traktoriaus prietaisų skydelyje gali būti rodomi įspėjimai apie transportines šviesas. Jei taip įvyksta, tai yra susiję su labai mažu LED žibintų energijos suvartojimu.


S TA N D A R T I N Ė Į R A N G A

Valdiklis CALIBRATOR ICON

NAVI programėlė tręšimui su GPS skirta Adroid įrenginiams. (reikalingas valdiklis CALIBRATOR ZURF).

Valdiklis ZURF

Hidraulinis pakraščių tręšimo valdymas

Elektrinis pakraščių tręšimo valdymas valdikliams CALIBRATOR ZURF/ICON NAVI Ant GPS antena reikalinga NAVI programėlei

13


MODELIAI

Atverčiamas bunkerio dangtis

Sulankstomos kopėčios

Viršuje montuojami sietai

Šone montuojamos kopėčios Hidraulinis variklis

Platesni apsauginiai gaubtai

Barstomosios sandėliavimo rėmas su ratais


PA P I L D O M A Į R A N G A

Dideli atšvaitai

Kompiuterio laikiklis

Maišytuvas žolių sėkloms

Pagalbinis nuotolinis vožtuvas

Kalibravimo rinkinys

Adapteris 4N prikabinimui

15


200 cm

195 cm

240 cm

465 cm

240 cm

192

272

cm

cm

120 cm

68 cm

M35-Trail

25 cm

M45-Trail

20 cm

Tūris 3.300 L / 3.630 kg / 146 cm Tūris 4.050 L / 4.450 kg / 164 cm

Tūris 2.125 L / 2.330 kg / 131 cm Tūris 2.350 L / 2.500 kg / 140 cm

80

Tūris 3.000 L / Maks. svoris 3.000 kg / 162 cm

Tūris 4.500 L / Max. svoris 4.500 kg / 175 cm

Tūris 3.000 L / 3.300 kg / 139 cm

Tūris 1.800 L / 1.980 kg / 120 cm

Tūris 2.675 L / 2.940 kg / 151 cm

Tūris 2.550 L / 2.800 kg / 128 cm

Tūris 1.575 L / 1.730 kg / 113 cm

Tūris 5.550 L / Max. svoris 6.000 kg / 208 cm

Tūris 5.250 L / 5.770 kg / 200 cm

Tūris 4.800 L / 5.280 kg / 190 cm

Tūris 1.800 L / 1.980 kg / 110 cm

M35W / M35 pagrindas

Tūris 1.250 L / 1.370 kg / 102 cm

Tūris 3.450 L / Maks. svoris 3.500 kg / 150 cm

Tūris 3.300 L / Maks. svoris 3.500 kg / 146 cm

Tūris 3.000 L / 3.300 kg / 139 cm

Tūris 2.700 L / 2.970 kg / 132 cm

Tūris 2.550 L / 2.800 kg / 128 cm

M35W / M35 plus

95 cm

Min. 110 cm Maks. 118 cm

Tūris 4.500 L / 4.950 kg / 182 cm

Tūris 4.050 L / 4.450 kg / 172 cm

M60W plus

Min. 170 cm - Maks. 200 cm

Min. 180 cm - Maks. 210 cm

Tūris 2.250 L / 2.470 kg / 121 cm

Tūris 1.800 L / 1.980 kg / 110 cm

MODELIAI

M45W plus

BXL 1300

95 cm 50 cm

50 cm

20 cm

cm


TECHNINIAI DUOMENYS M60W plus

M45W plus

M35W plus

M35W base

M45 plus

M35 plus

M35 base

12-42

12-42

12-42

12-42

12-24

12-42

12-42

Litrai

4.050-5.550

1.800-4.500

1.800-3.500

1.250-3.000

1.800-4.500

1.800-3.500

1.250-3.000

Kilogramai B

4.450-6.000

1.980-4.500

1.980-3.500

1.370-3.000

1.980-4.500

1.980-3.500

1.370-3.000

966/1.044

660/816

534/636

490/602

510/666

450/552

406/518

Bunkerio matmenys Bunkerio plotis (cm)

290

290

290

240

290

290

240

Bunkerio gylis (cm)

140

140

140

125

140

140

125

284 x 131

284 x 131

284 x 131

234 x 116

284 x 131

284 x 131

234 x 116

0,70

0,70

0,67

0,66

0,66

Darbinis plotis Metrai

Talpa

Grynasis svoris Kilogramai (min. / maks.)

Pripildymo anga (cm)

Atstumas nuo apatinių trauklių šarnyrų centro iki svorio centro 0,85 0,71 Metrai Valdymo blokas Valdiklis CALIBRATOR ZURF Valdiklis CALIBRATOR ICON ISOBUS valdiklis NAVI Com modulis Hidraulinis

Barstymo rašto kontrolė Sekcijų valdymas parengtas „Dynamic“ sistemai Sekcijų valdymas parengtas „standart“ sistemai Išorinis GPS, parengtas darbui Kokybės kontrolė Svėrimo sistema Rankinis kalibravimas Automatinis kalibravimas Išmani kontrolė Greičio sąsaja

Standartinė įranga Priklausomai nuo modelio Papildoma įranga Nėra

Priklauso nuo trąšų tipo Tankis 1,1 kg/l. Ašies apkrova viešuose keliuose turi atitikti šalies reikalavimus Gali būti naudojama tik barstytuvams su valdikliu ZURF Gali būti naudojama tik barstytuvams su kalibratoriumi arba ISOBUS valdikliu

17


SURASKITE ARTIMIAUSIĄ ATSTOVĄ ADRESU: www.bogballe.com

MUS RASITE. BOGBALLE trąšų barstomąsias galite rasti daugiau nei 100 valstybių visame pasaulyje ir kiekvienoje šalyje bus skirtingi standartai, kaip turi veikti barstytuvas. Vis dėlto visi klientai nori, kad mūsų trašų barstomosios atliktų darbus nepriekaištingai. Platus modelių pasirinkimas, leidža tiksliai įgyvendinti skirtingus klientų poreikius, nesvarbu, ar tai būtų paprasta rankiniu būdu valdoma barstomoji, ar pati pažangiausia barstomoji su pilnai automatizuotu valdymu ir GPS kontrole. Mes parduodame savo barstomąsias per vietinius prekybos atstovus, kurių kiekvienas žino tikslią informaciją apie vietovės sąlygas. Kiekvienas mūsų atstovas užtikrina kokybišką servisą ir greitą atsarginių dalių pristatymą. BOGBALLE trąšų barstomosios tai puiki ir ilgaamžė investicija kiekvienam moderniam ūkiui.


MUS RASITE

19


0426-LT 11–19 V01

DAUGIAU INFORMACIJOS RASITE www.bogballe.com