Page 1

Valentīna dienas piedāvājums

“Septītās debesis” "Nāc un rāpies man līdz, manās septītajās debesīs. Vai tad var tā uzreiz un vai enģeļi mūs neizdzīs? Ne jau enģeļi tur ,tikai sikspārņi tev ausīs dzied. Kā laiki tev zied, laukā sirds man dejo piesargies!" /K.Dimiters/

Valentīna dienas klasika – sirdsveida kaste ar saldumiem. Kastīte pildīta ar "Laimas" šokolādes sirsniņām (100g), "Haribo" sarkanām un melnām avenēm un zemenēm (150g). Pasūti vienu dienu iepriekš.

Cena: 8.50 LVL


Valentīna dienas piedāvājums

“Zefīru buča” "Jūs man sakāt: Mīlestība. Es jums saku: ejiet ratā! Mīlestība, tā ir inde. Mazā,melnā matadatā." /I .Ziedonis/

Salds vaniļas zefīru (10 gab.) un "Haribo" zemeņu želejas konfekšu (100 g) pārsteigums – garšas baudījums sarkanā lādītē. Kastītē ieklāta balta mežģīņu salvete un pārsieta ar baltu atlasa lentu. Salda, baudkāra un efektīva dāvana saldumu mīļotājiem Valentīna dienā.

Cena: 7.50 LVL


Valentīna dienas piedāvājums

“Mīlas vitamīni” Vai tava mīlestības dzīve ir pietiekoši aktīva un veselīga? Varbūt ir vērts to uzlabot ar MĪLAS vitamīniem?

Vitamīnu sastāvā ir īpaši daudz laimes hormonu rosinošas vielas (C vitamīns), kas palielina vēlmi pēc mīļotā cilvēka tuvuma, atgriež taureņu sajūtu vēderā un dzīve izskatās daudz rožaināka un skaistāka. Vitamīni iznīcina nīgrumu un nogurumu, apslāpē dusmas un vairo saticību. Mēs Jums piedāvājam vitamīnus ar ķiršu un aprikožu garšu sarkanā dāvanu maisiņā. Lieto vitamīnus un dalies ar mīļoto!

Cena: 4.00 LVL


Valentīna dienas piedāvājums

“Amora brokastis” Par vēju ātrāk Amors mākoņbērī jāj, Un kailā bulta ir viņa lokā pēdējā. Hei, Amor baltais, savu zibens deksni šķil, Lai divas sirdis atkal neprātīgi mīl.

Salda dāvaniņa Valentīna dienā. Tās sastāvā ir šokolādes konfektes "Geisha“ (100 g) un "Laimas" šokolādes sirsniņas (50 g) zelta iesaiņojumā. Saldumi sabērti zelta kastītē, kura rotāta ar maigi rozā atlasa un zelta lentu.

Cena: 3.75 LVL


Valentīna dienas piedāvājums

“Flirts” Flirta recepte ir pavisam vienkārša – skatīties, smaidīt, rīkoties droši, uzrunāt. Pārējais ir tikai variācijas par tēmu...

Gaiši rozā kastīte pilna ar saldiem pārsteigumiem. Tās sastāvā ir šokolādes konfektes "Geisha“ (150 g) un "Laimas" šokolādes sirsniņas (100 g). Romantiskā dāvana papildināta ar baltām spalvām un zelta lentes dekoriem.

Cena: 6.15 LVL


Valentīna dienas piedāvājums

“Nakts saldumi” "..un pēkšņi man likās: tu esi man draugs un ka es... tevi mazliet mīlu." / I.Ziedonis Piedāvājam īpašo Valentīna dienas putukrējumu: 1. Pirms lietošanas enerģiski sakratīt 2. Ar maigām apļveida kustībām izsmidzināt uz paredzētās vietas 3. Ar baudu nogaršot 4. Izlietot vienas nakts laikā Putukrējums apbērts ar koši rozā ledenēm (150 g), tas viss baltā kastītē, kura apsieta ar maigi rozā atlasa lentu. Garšīga un asprātīga Valentīna dienas dāvana mīļotajiem!

Cena: 8.40 LVL


Valentīna dienas piedāvājums

“Līdz ausīm iemīlējies” Runā, ka Iemīlēšanās aizņemt tikai vienu piekto daļu sekundes!

Maza, naivi rozā dāvaniņa visiem , kuri ir kaut reizi smagi iemīlējušies, mīl, vai izjūt slepenas simpātijas! Miniatūra kastīte pilna ar sirds veida želejas konfektēm, apsieta ar rozā atlasa lentu.

Cena: 3.00 LVL


Valentīna dienas piedāvājums

“Valentīna dienas šokolāde” "Īsta mīlestība sākas tur, kur vairs negaida pretestību."/Antuāns de Sent-Ekziperī/ Lielā šokolāde- personalizēta šokolādes tāfelīte, kā apsveikuma kartiņa ar Tevis izvēlētu fotogrāfiju, kura tiks ievietota sirsniņā šokolādes priekšpusē. Priekšpusē arī atvēlēta vieta, kur ierakstīt kam šokolāde adresēta. Aizmugurē iespējams uzrakstīt apsveikuma tekstu, dzeju, vai vēlējumus. Tāfelīte ir iepakota glancētā apdrukātā papīrā. Iepakojuma ievietota Laimas tumšā šokolāde LUKSS, 100g, kakao saturs ne mazāks par 52%. Iepriekš saskaņojot iespējams izmantot citu šokolādi. Tāfelītes izmērs - 15 x 7,5 cm Mazās šokolādītes- uz divām mazajām šokolādītēm arī ir iespēja uzrakstīt sevis izvēlētu tekstu (1- 5 vārdi). Šokolādes tāfelītes izmērs - 85 x 30 x 8 mm / svars - 20grami. I epakojums - glancēts, apdrukāts papīrs ar zeltītu vai sudrabotu folija pārklājumu. Valentīna dienas komplekts tiek izgatavota uz nākamo dienu, pēc pasūtījuma, fotogrāfijas un teksta saņemšanas.

Lielā šokolāde Cena: 4.50 LVL Mazā šokolāde Cena: 1.20 LVL Komplekts (1 lielā, 4 mazās šokolādes)

Cena: 9.30 LVL


Valentīna dienas piedāvājums

“Grēcīgie ķirši” "Un smaidīdami mēs grēkā grimsim, kā ievu ziedi atvarā..."

Komplekts, kurā ietilpst ķirši šokolādes glazūrā no "Skrīveru saldumiem"(150 g) un augļu tēja (100 g). Tas viss noformēts Valentīndienas noskaņās sarkanā kastītē ar atlasa lentu. Tēja un ķirši kopīgam, siltam vakaram ar mīļoto!

Cena: 8.30 LVL


Valentīna dienas piedāvājums

“Saldais sveiciens” “Mīlēt nebūt nenozīmē skatīties vienam uz otru, bet gan kopā skatīties vienā virzienā.” /A. Sent-Ekziperī

Dāvanu komplekts ar aveņu deserta vīnu no "Smilškalnu“ vīna darītavas ( 0.3 L) un marcipāna sirdīm šokolādes glazūrā( 150 g) no "Skrīveru saldumiem". Tas viss iesaiņots baltā papīra maisiņā ar sarkanu un brūnu atlasa lentas dekoru.

Cena: 8.50 LVL


Valentīna dienas piedāvājums

“Karaļa kārumi” "Strādā kā zirgs, līksmojies kā ķēniņš!" – tie bijuši saldumu rūpnieka Vilhelma Ķuzes (1875-1941) iecienīti vārdi.

Svinīgs, gandrīz karalisks bezē saldumu trauks, pildīts ar 300 g bezē cepumu un divpadsmit marcipāna zemenēm. Jāpiebilst līdz niansēm izstrādāts un pārdomāts! Pat trauka maliņa ir apstrādāta ar cukura kārtiņu. Iesaiņots caurspīdīgā pārvalkā ar sarkana atlasa lentu.

Cena: 25.00 LVL


Valentīna dienas piedāvājums

“Zemeņu groziņš” Noslēpums. Fantāzija. Kaisle. Grēks. Svētlaime. Aizmiršanās. Dzīve.

Marcipāna sirdis ar šokolādes glazūru un sārtas marcipāna zemenes kopā apmēram 250 grami.

Marcipāna zemenes iesaiņotas caurspīdīgā pārvalkā ar sarkanu atlasa lentīti un dekoratīvu, zaļu lapiņu. Visi saldumi noformēti pītā groziņā, tam pārsiets caurspīdīgs follijs un sārta atlasa lenta.

Cena: 9.19 LVL


Valentīna dienas piedāvājums

“Marcipāna zemene” Vakar biji zaļa. Šodien esi zaļa. Zaļa būt vēl sadomāsi arī rīt… Tā nav mana daļa? Ir gan mana daļa. Vēderiņš grib saldumiņu iebaudīt. Tur nekā nav jauna, sarkans sarkst no kauna – jāķeras ar steigu pie tā darba klāt: - Vai, kas tev par žaunām! Ragi tā kā aunam! Mūlītis tik zaļš, ka nevar parunāt! –

-

Zemenīte zaļā palaiž smieklus vaļā, zemenītei zaļai tagad šķelmīgs skats: Nav gan nekā jauna Bet, ja sarkst no kauna, tad gan, mīļais Jānīt, tagad sarksti pats. /Ojārs Vācietis/

Marcipāna zemene iesaiņota caurspīdīgā pārvalkā ar sarkanu atlasa lentīti un dekoratīvu, zaļu lapiņu.

Cena: 1.15 LVL


Valentīna dienas piedāvājums

“Rozā brilles” "Ir jēdzieni, kurus viegli definēt, ir tādi, kurus definēt grūtāk, bet ir jēdzieni, kurus definēt ir neiespējami vai pat riskanti, – tā ir ar iemīlēšanos" /psihoterapeits Māris Siliņš/

Kuram gan no mums kādreiz nav bijušas rozā brilles? Atceries iemīlēšanās taureņus vēderā un iepriecini kādu ar dāvanu komplektu, kurā ir sirds veida brilles, dzirkstošs mīlestības dzēriens un divas marcipāna zemenes. Iesaiņots kartona kārbiņā apsiets ar atlasa lentu. Mīlestības dzēriens ir mazais, rozā Rīgas šampanietis ar īpašu etiķeti, kuru iespējams personalizēt. Pasūti vienu dienu iepriekš.

Cena: 13.50 LVL


Valentīna dienas piedāvājums

“Mīlestības dzēriens” Mīlestībā neviens nav pieaudzis. /Ē.M. Remarks/

Īpašais Valentīna dienas piedāvājums- mīlestības dzēriens! Iedarbojas nekavējoties un neatgriezeniski. Noved lietotāju līdz pilnīgam mīlas skurbulim. Pieejams lielais un mazais mīlas dzēriens(dzirkstošais, rozā Rīgas šampanietis), abus iespējams personalizēt uz etiķetes uzrakstot kam tas domāts, vai kādu īsu vēstījumu(1-5 vārdi). Pasūti vienu dienu iepriekš.

Lielais Mīlestības dzēriens Cena: 9.90 LVL Mazais Mīlestības dzēriens Cena: 4.90 LVL


Valentīna dienas piedāvājums

“Visu mīlētāju dienā” Mīlestība ir tad, kad zini, ka tava sirds ir drošībā.

Vienpadsmit garas, sarkanas rozes, svaigas zemenes groziņā un dzirkstošais mīlestības dzēriens! Bagātīga un grezna dāvana! Dzirkostošs, rozā Rīgas šampanietis ar valentīndienas etiķeti, kuru iespējams personailzēt ar Jums vēlamu 1-5 vārdus garu tekstu. Dāvanu pasūti vienu dienu iepriekš.

Cena: 38.00 LVL


Valentīna dienas piedāvājums

“Atzīšanās” “Ne jau mīl, kas ir skaists, bet tas ir skaists, ko mīl.” /Ļ. Tolstojs/

Valentīna dienas komlekts ar svaigām zemenēm groziņā, tumši sarkanu rozi un siržu kartiņu. Kartiņa ir no tumši sarkana papīra, tās izmēri ir: augstums- 14.5 cm, platums- 10.5 cm. Klāt piedāvājam ierakstīt kartiņā Jūsu izdomātu vēlējumu kaligrāfiskā rokrakstā.

Cena: 13.00 LVL


Valentīna dienas piedāvājums

“Tēja diviem” Aromātiska un garšīga tēja, kura gan nav parasta tēja! Pie katra tējas maisiņa ir nozīmīte ar mīlestības pilnu novēlējumu, uzaicinājumu, atgādinājumu vai ierosinājumu. Dzerot katru nākamo tējas tasi, nevar zināt kas trāpīsies, jo katra zīmīte ir neatkārtojama un unikāla. Tējas sastāvā ir sasmalcinātas mežrozītes, hibisku un ābolu daļiņas, kanēļa pulveris, aveņu un zemeņu aromatizētāji. Tējas krāsa- koši sarkana. Klāt vari pasūtīt krūzīti ar individuālo dizainu, lai tējas dzeršana būtu īpaša katru rītu. Baudi nesteidzoties.

Cena: 5.35 LVL


Valentīna dienas piedāvājums

“Mīļtejiņa” Vai tad mīlestībai ir kas kopējs ar prātu? /Johans Volfgangs fon Gēte/

Augļu tēja "Nepabeigtais skūpsts" īpašā Valentīna dienas iepakojumā, kur paredzēta vieta kādam Jūsu izvēlētam dzejolītim vai sveicienam. Tējas sastāvā ir: mežrozīšu augļi, hibisku ziedi, plūškoka ogas, kaltēti āboli, piparmētras un kaltētas zemenes. Aromatizētāji - zemeņu, mango, aprikožu. Pieejami trīs etiķešu dizainu veidi: ar putniņu, ar mīlestības koku un ar kūpošu tējas tasi. Tējai līdz nāk skaists cukura kristālu kociņš, ar kuru var saldināt tēju.

Cena: 4.50 LVL


Valentīna dienas piedāvājums

“Valentīna dienas krūzīte” Mīlestība ir tad, kad zini, ka tava sirds ir drošībā.

Jaukas, mīļas krūzes, kuras var dāvināt savai otrajai pusītei kādos īpašos svētkos kā arī Valentīna dienā. Izvēlies kādu no mūsu piedāvātajiem dizainiem (dažus ir iespējams personalizēt ar savu tekstu), vai atsūti savu tekstu un foto un mēs izstrādāsim krūzītes dizainu tieši Jums.

Cena: 4.50 LVL Ar dizainu Jums Cena: 6.99 LVL


Valentīna dienas piedāvājums

“Rozalinda, mana mīla!” "Pasaki sievietei, ka viņa ir skaista, un viņa ir skaista – it kā spuldzīte iedegas iekšā, un uzreiz var redzēt, kas viņā jauks." /V.Belševica/

Mazs un jauks dāvanu komplektiņš meitenēm. Tā sastāvā ir sarkani auskari un "OGA OGA" rožu un avakado lūpu balzams. Lūpu balzama sastāvā ir olīvu eļļa, ricineļļa, sojas vasks, aprikožu kauliņu eļļa, ekoloģiska basijas eļļa, rožu absolūts, E vitamīns. Tas mīkstina un pasargā lūpas no sala un vēja. Aromātisks un gatavots no dabīgām izejvielām. Dāvana iepakota mazā, gofētā kartona kārbiņā ar sarkanu atlasa lentu.

Cena: 10.80 LVL


Valentīna dienas piedāvājums

“Amora pasta stacija” "Dzīves augstākā laime ir pārliecība, ka tiekam mīlēti. " /Viktor Igo/ Zemenītes Sniegā piedāvā īpašu Valentīna dienas akciju- AMORA PASTA STACIJU! Tev ir kāds īpašs cilvēks, kuram Tu vēlies atzīties mīlestībā vai vēlreiz pateikt "ES TEVI MĪLU"?! Tagad to vari izdarīt ar mūsu AMORA PASTA STACIJAS starpniecību: AMORA PASTA STACIJA darbojas gan mūsu veikaliņā, gan mājas lapā. Uzraksti mīlestības vēstuli un norādi: 1. Saņēmēju un tā adresi 2. Piegādes laiku un datumu 3.Piegādes vietu

Mūsu īpašais AMORA PASTA STACIJAS KURJERS to nogādās Tavam mīļotajam cilvēkam tieši rokās. Elektroniskā formāta vēstuli vari atsūtīt uz mūsu epastu: zemenites@zemenitessniega.lv, tā tiks izdrukāta un ievietota glītā aploksnē (noformējums pēc Tavas izvēles).

Mīlestības vēstulei klāt vari pievienot dāvanu, ziedus, vai balonus. Šīs īpašās mīlētāju dienas akcijas ietvaros jebkurai no Tevis izvēlētajai dāvanai, būs 10 % atlaide. Kurjera pasta pakalpojumi - 4 LVL, ja vēlies īpaši skaisto vēstules noformējumu tas Tev izmaksās 5 LVL.

Cena: 4.00 LVL


Valentīna dienas piedāvājums

“Laimes lācis” Rīgas ielās redzēts baltais lācis, bet ne stāvot uz ielas stūra! Viņš liek smaidīt cilvēkiem, ko satiek savā ceļā.. Viņš izstaro gaišumu, labestību un mieru, kas reizēm mūsos nezin kur pazūd.. Viņš mēdz ieiet dažā labā birojā, veiksmīgi tiekot garām drosmīgajiem sargiem.. bet cilvēki, ko viņš uzmeklē, aizmirstas priekā.. Viņš nekautrējas apgalvot, ka ir Laimes Lācis un nes Brīnumu ikvienam.. protams - ja vēlamies to paņemt..

Atraktīvs kurjers - Laimes Lācis, uzdāvina dāvaniņu, samīļo un dažādi citādi apsveic saņēmēju! Nedomā daudz, iepriecini un gaidi Brīnumu! Pieejams 2 dienu laikā.

Cena: 26.00 LVL


Valentīna dienas piedāvājums

“Mīlestības valdzinājums” Es esmu atradis kaut ko bezgala mīļu un skaistu. Turu cieši ,cieši abām rokām, lai neizgaistu!Atradums, mans atradums arī mani cieši, cieši tur. Es laimīgs čukstu: "Tu, tu, tu....!"

10 baltas vai sarkanas krāsas baloni, kas pildīti ar hēliju. Pieejams uz nākamo dienu. Piedāvājam arī: •Ielikt balonos, vai tiem piesiet zīmītes ar aforismiem vai novēlējumiem par mīlestību. •atrakciju ar šautriņu (1.50LVL), ko saņēmējs/-i met balonos, lai izlasītu tajos esošos aforismus. •Iepildīt balonos gēlu(+0.60 LVL par 1 gab.), kas paildzina hēlija noturību līdz pat 2 nedēļām.

Cena: 12.00 LVL


Valentīna dienas piedāvājums

“Valentīna dienas kartiņa” Mīlestība ir tad, kad zini, ka tava sirds ir drošībā.

Piedāvājam ierakstīt kartiņā Jums vēlamu tekstu kaligrāfiskā rokrakstā.

Cena: 0.80 LVL

Cena: 1.20 LVL

Cena: 1.20 LVL

Cena: 1.20 LVL

augstums- 13.5 cm, platums- 6.5 cm.

augstums- 11.6 cm, platums- 10.3 cm.

augstums- 13.5 cm, platums- 10 cm.

augstums- 11.6 cm, platums- 10.3 cm.

Cena: 1.20 LVL

Cena: 1.50 LVL

Cena: 1.20 LVL

Cena: 1.20 LVL

augstums- 10.5 cm, platums- 8.5 cm.

augstums- 14.5 cm, platums- 10.5 cm.

augstums- 14.3 cm, platums- 10.3 cm.

augstums- 10.5 cm, platums- 8.5 cm.

Valentīna dienas piedāvājums  
Valentīna dienas piedāvājums  

Gardumi, dāvanu komplekti un pārsteigumi mīļajiem

Advertisement