Page 1

Ekskluzīvs piedāvājums Swedbankas klientiem Mīlas rats Šī romantiskā spēle ir kā radīta īpašam vakaram divvientulībā. Spēlē iekļautas divpadsmit spēļu kārtis ar delverīgiem uzdevumiem un pudele ar dzirkstošu mīlas dzērienu griešanai. Pudeli iespējams izvēlēties pēc Jūsu gaumes. Kā arī uzdevumus uz kartiņām iespējams pievienot pašu izdomātus.

CENA ar atlaidi: 11.55 EUR

CENA: 16.50 EUR

Tas, ko Tevī mīlu”- īpašās kārtis. Īpaši vārdi, īpašam cilvēkam. Kārtis, ar kurām iespējams izteikt vārdus, kuri neizteikti vai reti izteikti... Kārtis, kuras atklāj ko jaunu.Šīs ir kārtis, kuras runās Tavā vietā un šī ir iespēja dāvāt kādam ko patiesi baudāmu... Personalizētas spēļu kārtis 36gb, personalizētā iepakojumā.

CENA ar atlaidi: 7.00 EUR

CENA: 10.00 EUR -

Mīlas sapņu ķērājs Izklausās diezgan neticami, taču zinātāji stāsta, ka, guļot pie sapņu ķērāja, visi sliktie sapņi tiešām tiekot izkliedēti un cilvēks sapņojot tikai labus sapņus vai nesapņojot nemaz. Sapņu ķērāju iespējams pasūtīt dažādās krāsās.

CENA ar atlaidi: 13.30 EUR

CENA: 19.00 EUR -

Īpaša vēstule Tev mīļam cilvēkam Iesakam Tev pārsteigt savu otro pusīti un uzrakstīt mīļu un sirdi saviļņojošu mīlestības vēstuli, kas paliks atmiņā uz ilgu laiku. Mīlestības vēstule ir pacilājošs un patīkams brīds, gan to rakstot, gan lasot. Vēstule būs noformēta sarkanos toņos, kas piestiprināta pie dabīgā koka paliknīša ar Svētā Amora bultu.

CENA ar atlaidi: 6.13 EUR

CENA: 8.75 EUR

Līdz ausīm iemīlējies Maza, naivi rozā dāvaniņa visiem , kuri ir iemīlējušies līdz ausīm, mīl, vai izjūt slepenas simpātijas! Miniatūra kastīte pilna ar sirdsveida konfektēm, apsieta ar rozā atlasa lentu. Runā, ka Iemīlēšanās aizņemt tikai vienu piekto daļu sekundes!

CENA ar atlaidi: 3.15 EUR

CENA: 4.50 EUR

Mīļtējiņa diviem Aromātiska un garšīga tēja, kura gan nav parasta tēja! Pie katra tējas maisiņa ir nozīmīte ar mīlestības pilnu novēlējumu, uzaicinājumu, atgādinājumu vai ierosinājumu. Dzerot katru nākamo tējas tasi, nevar zināt kas trāpīsies, jo katra zīmīte ir neatkārtojama un unikāla.

CENA ar atlaidi: 7.35 EUR

CENA: 10.50 EUR

Swedbank 2  

Īpašais piedāvājums Swedbank klientiem!

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you