Page 73

Budynek, w którym powstała nowa nowojorska gwiazda hotelarstwa, to były budynek Holiday Inn, a jeszcze wcześniej była to poczta. Inspiracją projektu był skandynawski design, który przetworzono na nowo. Autorem jest znane z projektu słynnej restauracji Noma w Kopenhadze tamtejsze biuro Space Copenhagen i bardzo znana projektantka hoteli Shragera w ramach Morgan Group, Rumunka z pochodzenia Anda Andrei. Powstałe przestrzenie projektanci określają jako: przytulne, spokojne i zebrane w sobie, rojące się na niewielkiej przestrzeni inspiracjami. Hotel ma aż 221 pokoi, kolorystyka jest stonowana do ciepłej szarości, mosiądzowych dodatków, marmuru, ożywionych wyblakłym różem na łóżku i niebieskimi kotarami. Ten styl sprawdza się, przestrzenie odpowiadają współczesnym czasom, w których luksus ma stonowany styl i na nowo klasę, nie epatuje dubajowskimi kryształkami Swarowskiego i torebkami z logo.

PORADNIK DLA INWESTORÓW HOTELOWYCH 2017

Hotel ma 221 pokoi. Kolorystyka jest stonowana do ciepłej szarości, dodatków z mosiądzu, marmuru, ożywionych wyblakłym różem na łóżku i niebieskimi kotarami. Ten styl sprawdza się, przestrzenie odpowiadają współczesnym czasom, w których luksus ma stonowany styl i klasę, nie epatuje dubajowskimi kryształkami Swarowskiego i torebkami z logo.

73

Poradnik Inwestora Hotelowego 2017  

Jedyna tego rodzaju publikacja w Polsce. Analizy rynku hotelowego i turystycznego w Polsce oraz prezentacje ciekawych od strony projektowej,...