Page 29

MEXTRA GROUP 47-220 Kędzierzyn-Koźle, ul. Szkolna 15 telefon: 77 483 70 70 infolinia : 531 542 542 * biuro@mextra.pl www.mextra.pl

MEXTRA WSPÓŁTWORZY HISTORIĘ BRANŻY MEBLI BANKIETOWYCH W POLSCE… Naszym celem jest tworzenie mebli, w których praktyczne rozwiązania łączą się z doskonałą jakością, zachowując przy tym najlepsze ceny na rynku. Specjalizujemy się w produkcji krzeseł, stołów i tekstyliów bankietowych, które dostarczamy do klientów na terenie całej Europy.

POLSKIE KRZESŁA BANKIETOWE MAESTRO

NOWOŚĆ ROKU 2016! Krzesła bankietowe MAESTRO to linia krzeseł produkowanych przez naszą firmę w Polsce. Umożliwia ona wykreowanie własnego, niepowtarzalnego modelu krzesła na podstawie obszernych wzorników kolorów ram oraz dziesiątek rodzajów tapicerek w szerokiej kolorystyce. Krzesła MAESTRO jako jedyne na rynku, produkowane są w całości w Polsce. Poza MAESTRO w naszej ofercie znajdą Państwo 11 standardowych modeli krzeseł.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy konfigurator krzeseł w formie elektronicznej. Dostępny jest on na stronie www.c.mextra.pl. Jest to pierwsza taka aplikacja dostępna w naszej branży. Umożliwia ona wizualizację własnego krzesła bankietowego, zapisanie konfiguracji oraz uzyskanie błyskawicznej wyceny.

PORADNIK INWESTORA HOTELOWEGO 2017

STOŁY BANKIETOWE MEXTRA GROUP ® Nasza oferta zawiera sześć unikalnych i niezwykle praktycznych modeli dostępnych w dziesiątkach wymiarów oraz ponad 100 kolorach blatu. Stoły bankietowe posiadają opatentowany system Click-Clack, który gwarantuje funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania każdego wyprodukowanego przez MEXTRA stołu. Naszym klientom gwarantujemy szybkie terminy realizacji i najlepsze ceny w Polsce.

TEKSTYLIA BANKIETOWE Posiadamy własną szwalnie tekstyliów. Profesjonalnie dobrane materiały oraz precyzyjne wykonanie to nasza wizytówka. Nasze główne grupy produktów to eleganckie pokrowce na krzesła bankietowe, piękne obrusy plamoodporne oraz ozdobne falbany do stołów. Oferujemy również elastyczne pokrowce na stoły koktajlowe, bieżniki oraz serwety – bankietówki.

29

Poradnik Inwestora Hotelowego 2017  

Jedyna tego rodzaju publikacja w Polsce. Analizy rynku hotelowego i turystycznego w Polsce oraz prezentacje ciekawych od strony projektowej,...

Advertisement