Page 1

A w magazynie przygotowaliśmy : (2)Wstęp opisujący życie forum (3)List do magazynu. (4,5)ZajeService oraz wywiad z ogólnym opiekunem działu. (6,7)Wywiad z Administratorem (8,9,10)Wywiad z (2) BOSS (11,12,13)Wywiad z (2) Moderatorami (14,15,16,17,18,19)Wywiad z Uploader Team , Exlinker Team , Uplinker Team , Serwisant Team (,19,20,)Wywiad z (2) przypadkowymi użytkownikami. (21)Wywiad z Laseczką Forum Roku (22,23)Humor (25) Galeria ZF.

1


Ogólnie z życia forum.

Na Forum panuje ciepła i miła atmosfera , każdy nowy użytkownik zostanie ciepło i miło przywitany. Forum posiada szeroko rozszerzone działy co umożliwia użytkownikom wygodny i łatwy dostęp przeglądania wstawek. Posiadamy wyszukiwarki które dużo pomagają użytkownikom. Ekipa forum nie jest przypadkowa i nie trafiają tam użytkownicy z przypadku. Forum posiada Chat Box gdzie można po pisać z naprawdę sympatycznymi i zabawnymi ludźmi , można się uśmiać z tymi zajebistymi użytkownikami. Forum posiada specjalny dział do zabawy gdzie użytkownicy otwierają tematu z najprzeróżniejszymi zabawami oraz grami , gdzie użytkownicy chętnie spędzają czas. Forum posiada również specjalny dział w celu rozwiązywania problemów z różnymi oprogramowaniami , błędami z komputerem , grą , instalacją i tym podobnym problemom. Na forum też nie brakuje GRAFIKI gdzie można spokojnie poprosić w odpowiednim dziale o AVATAR czy też SYGNATURKĘ . Graficy czy też użytkownicy z miłą chęcią pomogą i zmajstrują jakiś obrazek. Na forum jest mase użytkowników którzy wciąż mają pomysły , którzy pomagają forum . Dzięki czemu strona wzbogaca się i jest z dnia na dzień lepsza , forum cały czas się zmienia. Na forum również posłuchamy przyjemnej dla uszu muzyki , bowiem nie dawno zostało na forum dodane radio.

Życzę miłego przeglądania magazynu i zachęcam do następnego wydania . By : gadziu_2009

2


LisT DO MAGAZYNU . Jeżeli masz ciekawe Informacje chcesz przeprowadzić Wywiad Pisz do Autora Pw Na Forum. Jeżeli masz Jakikolwiek problem śmiało pisz do nas , jeżeli chcesz będzie on Anonimowy. Jeżeli Masz Pomysły co powinno znajdywać się w Magazynie poinformuj nas , Jeżeli pomysł się spodoba WPROWADZIMY go w Życie Magazynu. Jeżeli W Gagazynie znajdzie się treś która nie powinna się znajdywać lub cię uraziła również daj znać AUTOROWi magazynu.

W Sprawie wszystkich punktów wymienionych wyżej , prosimy pisać na kontakt GG: 7917271 . Lub też na Forum po przez Wiadomość Prywatną do AUTORA MAGAZYNU.

3


ZAJESERVICE ORAZ WYWIAD Z OPIEKUNEM DZIAŁU Dział Zajeservice bardzo wzbogaca Forum ponieważ , jesteśmy jednym z nielicznych for gdzie są prowadzone działy tego typu. Ogólny temat działu zajeservice jest rozwiązywanie problemów z jakimi stawiają się użytkownicy. Każdy prośba z pomocą jest zawsze otrzymywana zarówno jak przez naszych SERWISANTÓW jak i użytkowników.Najwięcej problemów użytkownikom sprawia oprogramowanie , dla tego w dziale są najpotrzebniejsze działy z systemami operacyjnymi etc. W dziale jak i na forum pisane są różno pomocne poradniki .W dziale jest również jedna z większych list instrukcji do telefonów która w miarę jest aktualizowana. Zaleta działu jest przede wszystkim dużym plusem ponieważ większość problemów jest rozwiązywane.

Wywiad z Opiekunem działu Rulo

1.Witaj Rulo jak każdy z użytkowników wie jesteś głównym można powiedzieć Administratorem działu ZajeService. Dział służy głównie do problemów które występują na codzień co bardzo wzbogaca forum. Może mógłbyś coś więcej powiedzieć o tym dziale. ? Rulo:Witam. Administratorem działu ZajeService to za dużo powiedziane, ja jestem tylko jego opiekunem. Dział ten ma za zadanie pomagać innym użytkownikom forum w problemach z komputerami, oprogramowaniem wszelakiego typu ale i również w sprawach GSM i Nawigacji. Obecnie w dziale są 3 osoby odpowiedzialne za pomoc, jestem ja i dwóch podopiecznych, lechuses i BorutaDiabel. Ponadto ZajeService oferuje nie tylko odpowiedzi na problematyczne pytania ale również znajdziemy w nim instrukcje do wielu modeli telefonów jaki i nawigacji. Są też pisane przez użytkowników forum poradniki.

4


2.Często użytkownicy mają trudne problemy że samemu ciężko coś czasem powiedzieć , z tego co wiem komputery i sieci GSM to twoja pasja , do pomocy w rozwiązaniu danego problemu głównie korzystasz z własnej wiedzy czy często potrzebujesz to tego Internetu ?.

Rulo : Tak to prawda komputerami interesuję się odkąd dostałem pierwszy komputer,czyli jakoś od 8 roku życia, z GSM to trochę inna sprawa bo zainteresowanie tym pojawiło się stosunkowo niedawno. Przy rozwiązywaniu problemów korzystam zarówno z własnej wiedzy jak i wiedzy internetu, człowiek nie jest w stanie zapamiętać wszystkich szczegółów czy to technicznych czy to wszystkich regułek bo nie ma dnia aby nie pojawiła się jakaś ciekawostka która ma szansę być wprowadzona w przyszłości. 3.Do pomocy masz pod sobą grupę Serwisantów na chwilę obecną jest ich mała garstka czy Serwisanci dobrze się sprawują w pomocy ? masz jakieś zastrzeżenia do ich pracy ? Rulo : To prawda jest 2 serwisantów, lechuses i przyjęty niedawno do ekipy BorutaDiabel. Więcej nie potrzeba. Czy dobrze się sprawują? Hmm… Jak by sprawowali się źle to niebyli by dalej serwisantami. Czy mam zastrzeżenia do ich pracy, nie nie mam jak mam to staram się im to wytłumaczyć, co robią źle. 4.ZajeService jest nie za dużym działem czy chciał byś coś do niego dodać ? Rulo : Nie jest sporym działem, ale czy trzeba większego? Według mnie jest w nim wszystko co być powinno, a czy chciałbym coś dodać, nie wiem pomysł narodzi się zapewne spontanicznie. 5.I takie małe pytanie na koniec jako BOSS zauważyłeś że jest dużo propozycji na Forum. Czy masz jakąś własną wizię , do jakiegoś ciekawego pomysłu?. Coś nowego do forum ?. Rulo : Pytasz czy mam wizję, nie jestem wróżbitą ,więc wizji nie mam, a pomysł na coś nowego na forum? Jak taki się pojawi to poinformuję o tym.

Dziękuje za mały wywiad . Wywiad przeprowadzony z Rulo

5


Witaj Metafan , reaktywujemy magazyn. I miał bym kilka pytań.

1.Czy Administracja Zajefajnej ma jakieś plany na ten rok coś zmienić na Forum ?. Metafan: Administracja zawsze ma jakieś plany . Nie znam forum na którym admini siedzą tylko i nic nie robią , nie chcąc rozwijac forum i poprawiać jego działania. Dla administracji Zajefajna.com zawsze ważne było dobro użytkowników.

aby każdy czuł się tu dobrze , wiec zawsze wprowadza się wszelkie udogodnienia które pozwalają na sprawne i przyjemne poruszanie się na stronie. W tym roku,na poczatku najważniejsze jest doprowadzic do pełnego działania Zaje.pro

2.Tak , ostatnio dużo słyszymy o błędach zaje.pro. Są to podstawowe błędy o które Administracja ostrzega na głównej stronie. Największym celem roku 2011 którym się udał jaki był ?. I jeżeli wogóle był ?. Metafan: Jak zawsze chcieliśmy poprawić "widocznośc" zajefajnej w google oraz ilość odwiedzin. Ale najważniejsze chcieliśmy poprawić działanie forum , ponieważ phpBB przemo sypało się i była masa błędów Postawiliśmy na VBulletin i jak widać udało się , forum śmiga , błędów jest mniej o ile jakieś są ?. Pominę okres w którym support VBulletin przenosił nam forum z przemo na VB ponieważ obsługa niestety nie była fachowa i to niech posłuży za ich reklamę .Większość rzeczy sami musieli robić Adam oraz Dawid.

6


3.Osobiście twierdzę że błędów nie widzę a jeżeli są to nie widoczne. Jak zauważyłem zmiany w ostatnim czasie w ekipie zmieniają się z tydzień na tydzień co byś mógł powiedzieć o obecnej ekipie naszego Forum ? Metafan:Warto by napisać tak żeby nie podpaść . Ekipa nie jest zmieniana tak często jak to miało miejsce choćby rok temu. Były awanse i degradacje .W większości przypadków awanse okazały się słuszne a degradacje nie wynikały z chęci pozbycia się kogoś. Jeśli ktoś odchodził z ekipy oznaczało to że zwyczajnie czasu mu brakuje. Ekipa to oczywiście rangi od Admina do Uplinkera więc uważam że każdy kto w niej jest zasługuje na to bo robi coś ważnego dla naszego forum jak i jego społeczności . Nie ma spięć i kłótni więc jest dobrze.

4.Bardzo mądrze to napisałeś i w zupełności zgadzam się z tobą. Może mógł byś nam zdradzić który z użytkowników najbardziej zalazł ci za skórę ?

Metafan: Jak zalazł mi za skórę to pewnie go już nie ma (żart). Raczej nie ma takich . Są tylko tacy którzy nie są w stanie zrozumieć treści PW które się do nich kieruje , albo też są odporniejsi na wiedzę. A o nie miłych sytuacjach i zachowaniach zazdrośników lepiej nie wspominać na początku roku.

5.Zajebiścię się z tobą rozmawia ale trzeba kończyć bo przekroczymy limit. Takie małe pytanie na koniec . Który z pomysłów najbardziej cię spodobał które padły na Forum ?

Metafan: No jakiejś burzy mózgów to w zeszłym roku nie było , ale mam takie dwa które akurat nie były poddawane dyskusji. 1.Decyzja Adamusa o przeniesieniu Czatboxa na górę forum 2.Pomysł i i przebudowa Działu Sprawy Forum przez baju17 Może nie są to jakieś rewelacyjne zmiany , ale odkąd Czat jest u góry to więcej ludzi nawet się o nim dowiaduje. Większość wchodziła w download i nie zjeżdżała na dół stąd niewiedza o istnieniu czata. A Przebudowa działu Sprawy forum powinna użytkownikom wiele pomóc , zwłaszcza tym świeżo zarejestrowanym.

Dziękuje za wywiad bardzo doceniamy waszą pracę i Zaangażowanie. Wywiad przeprowadzony z J.Adminem Metafanem

7


Wywiad z boss Team Chcieliśmy też przeprowadzić malutki wywiad z BOSS TEAM , ponieważ chcieliśmy dowiedzieć się czym zajmuje się ta ranga . Co mogą zdradzić i powiedzieć o sobie. Jak sobie radzą . Na szczęście na wywiad zgodziło się 2 BOSSÓW. O to wywiad z jednym z nich.

8


A tu już wywiad z kolejnym BOSS’em

1.Witam Serdecznie , chcę przeprowadzić mały wywiadek do magazynku naszego Forum mam kilka pytań. Jesteś BOSSem na Forum , może mógłbyś nam chociaż troszkę zdradzić jakie są twoje zadania na forum nie wliczając w to że jesteś opiekunem grupy ?

Rulo:Zadania BOSSa ? To pilnować innych aby wszystko było zgodne z regulaminem,poprawiać posty/tematy niezgodne z regulaminem, informować userów że napisali coś źle i ich upominać,akceptować albo odrzucać źle napisane posty. 2.Tak jak już wyżej wspomniałem jesteś zarówno BOSS jak i opiekunem Grupy Serwisantów , czy mógłbyś coś powiedzieć o ich pracy jaką wykonują ? / Są zgraną ekipą ? . Rulo:Wykonują bardzo dobrą pracę gdyż pomagają innym na tyle ile potrafią, czy są zgrani chyba tak,ale o to trzeba ich samych zapytać.

9


3.Jak wiadomo jeden z BOSSów złożył rezygnację , zostałeś ty , niezawodny Gabriel oraz HADRON . Przybyło pracy odkąd nie ma jednego BOSSa... ? Jeżeli można wiedzieć co konkretnie mógłbyś zdradzić .

Rulo:Szkoda że odszedł jeden z Bossów,no ale cóż takie życie, trzeba iść dalej . Nie odczułem aby było więcej pracy mamy zgraną ekipę więc staramy się uzupełniać wzajemnie. 4. Jak dobrze wiesz jesteś szanowanym użytkownikiem i za pewne bardzo lubianym, bynajmniej ja darzę cię bardzo lubię. Jakie spotykają cię najczęstsze problemy z użytkownikami ? Rulo: Czy jestem szanowany na forum i lubiany to nie mi oceniać , Jeśli tak jest to dziękuję bardzo wszystkim którzy tak uważają. A najczęstsze problemy…? Hmmm.. chyba posty/tematy niezgodne z regulaminem. 5. I takie ostatni małe pytanie co chciał byś zmienić na Forum . ? Rulo: Co bym chciał zmienić? Chyba tylko to aby jeszcze więcej ludzi nas odwiedzało , aby grono zaje fajnych userów było największe w Polsce a może i Europie.

Dziękuje za wywiady . Wywiady przeprowadzone z Rulo i Gabriel

1 0


Wywiad z Moderator Team Kolejny wywiad chcieliśmy przeprowadzić z Moderatorami , ponieważ codziennie na forum przybywają nowi użytkownicy i popełniają te same błędy co każdy . Chciałbym aby moderatorzy odpowiedzieli na kilka pytań co do typu ich pracy.

Pierwszy wywiad przeprowadzony zostanie z nowym moderatorem który na forum z ranga jest od niedawna.

1.Witaj , od nie dawna przyjeli cię do grupy Moderator Team.Jesteś nowy i dla tego chcę przeprowadzić z tobą wywiad. Mam kilka małych pytań. Co jako moderatorowi sprawia ci największy problem na Forum ?. Wojteksc4:Jako moderator muszę znać każdy aspekt forum. Skrypt, który jest użyty na zajebiście.pl, znam już trochę czasu. Dlatego nie mam żadnych trudności.

2. Z jakimi błędami najcześciej spotykasz się na forum ? Wojteksc4: Najczęściej (pomijając boty) wstawki w niewłaściwych działach. Zresztą każdy może to zobaczyć w dziale "Raporty i Ostrzeżenia". Niestety są użytkownicy szukający danej wstawki, ale nie patrzą w jakim dziale wpisują swoją.

1


3. Jeżeli można wiedzieć jaki był twój rekord Banów na Forum w ciągu dnia?. Wojteksc4: Cztery, ale to boty spamujące. Takie zwykłe to dwa na czas określony, ale to bardzo oporne osoby były.

4. I takie ostatni pytanie w kierunku twojej osoby , co chciał byś zmienić / dodać na forum ?.

Wojteksc4: Dodać dział dla filmów 3D. Zmienić wyszukiwarkę zaawansowaną, aby była bardziej przejrzysta. "Propozycje te zostały przeze mnie niedawno zgłoszone ekipie."

I o to kolejny wywiad z Moderatorem. 1.Witaj , jesteś moderatorem od większego czasu. Gdy zarejestrowałem się na forum już byłeś moderatorem. Mam kilka pytań. Na czym polega ogólnie wasza praca ? DaVion : Nasza praca polega na pomaganiu nowym użytkownikom i ewentualnym radą na pw co robią źle/co zmienić. Druga sprawa,to akceptacja postów z którymi się zmagamy dzień w dzień,a uwierzcie jest ich na prawdę sporo. 2.Mógłbyś wytypować błędy z którymi spotykasz się co dziennie z rangą którą posiadasz ? DaVion : Mam nadzieję chodzi o błędy , które popełniają użytkownicy. A zatem jest ich sporo , to kolor czcionki administracji , który jest niedozwolony , to też coś w inny deseń jak wstawki w złych działach , czy tematach.

1 2


3.Jak byś ocenił pracę swoich kolegów z grupy ?. DaVion: Nie mnie oceniać pracę kolegów z team'u,ale nic do nikogo nie mam i każdy wykonuje to na ile go stać,naszą pracę również kontroluje MPM na każdym kroku,więc przyszli moderatorzy strzeżcie się ( nie jest tak źle )

4. Rekord Bannów w ciągu dnia ?. DaVion: Nie rozdałem dużej ilości banów , którą mógłbym się pochwalić ( czy też nie ? :D ) . Przypominam sobie tylko 2 bany w ciągu dnia na 10 dni za fake. 5.Czy zajmujesz się czymś jeszcze prócz moderacją Forum ?. DaVion: Tak , od półtora roku zajmuje się uploadowaniem plików , co jest bardzo czasochłonne , ale również są tego zalety ,doświadczonym uploaderom nie muszę pisać jakie. 6. I ostatnie małe pytanie co byś zmienił na Zajefajnej ?. DaVion: Wszystko jest jak najbardziej w porządku i nic nie zmieniałbym na zajefajna.com. PS : Gazetkę należy wysłać pod adres : Jana Sobieskiego 666 ( taki żart :D ). Pozdrawiam.

I ja też również pozdrawiam , dziękuje serdecznie za wywiad. Bardzo doceniamy waszą pracę i tym czym się zajmujecie. Wywiad przeprowadzony z DaVion i Wojteksc4.

1 3


1


Na forum ostatnich czasów mieści się mała garstka exlinkerów ich praca głównie służy do reklamy naszego forum. Exlinkerzy reklamę przenoszą w stawce naszych uploaderów paczkę z reklamą na naszą forum na inne fora . Udało się przeprowadzić wywiad z jednym z exlinkerów.

Bartman 1. Witaj , jak zauważyłem jesteś od niedawna w exlinker Team , czy wybrana ranga jest tą co lubisz robić ? Jak często w tygodniu poświęcasz na rangę czasu ? Bartman : Tak, przez ten miesiąc dużo się już nauczyłem i zadomowiłem. Praca ta daje mi jak dotąd satysfakcję. Poza ZF mam jeszcze prywatne życie, w którym każda chwila jest na wagę złota. Każda wolną chwilę poświęcam na przenoszenie linków naszych kochanych uploaderów. Chciałbym dać z siebie jak najwięcej, ale mam też szkołę. Wydaje mi się, że jako exlinker wypełniam swoje obowiązki dobrze. 2. Opiekun Grupy bardzo dobrze nam znany BOSS " Gabriel " jakim jest twoim zdaniem opiekunem grupy ? Bartman : Gabriel jak każdy z Bossów dokłada swoją cegiełkę do rozwoju forum. To miły i jednocześnie serdeczny człowiek.Jako nasz opiekun wywiązuje się znakomicie, ułatwiając nam niejednokrotnie pracę. Nieraz złości się jak coś przeskrobiemy, ale nie potrafi się długo gniewać. 3. Jesteś dobrym exlinker dużo miesięcznie przerzucasz nasze uploady na inne warezy , sam przyznam , że dawno takiego exlinkera nie było. W grudniu nawet 1 miejsce na podium w exlinker team. Może mógłbyś się wypowiedzieć co sądzisz o pracy innych exlinkerów ?

Bartman : Sprawa ilości schodzi na boczny tor ustępując miejsca jakości dodawanych postów. Myślę, że to jest najważniejsze w tym wszystkim. Nie do mnie należy oceniane, czy jeden pracuje lepiej, czy gorzej. Ocenę zostawiam już dla Administracji. 4. Dużo jest propozycji na forum w celu jakich kolwiek zmian , gdybyś miał coś zmienić co to by było ? i dla czego ? Bartman : Cały czas kibicuję pomysłowi Uplinkerów, a mianowicie automatyczne zliczanie wszystkich dodanych uploadów. Jeśli to wypali na pewno odciąży każdego w wypełnianiu karty.

Dziękuje za wywiad , wywiad przeprowadzony z Bartman.

1 5


Ostatnich czasów , w Team Uplinker jest spora grupa Uplinkerów. Przeprowadziliśmy specjalnie wywiad z jednym z uplinkerów.

Ranza

1.Witaj , jesteś moim zdaniem jednym z lepszych uplinkerów . Mam kilka pytanek do ciebie do magazynu zajefajna. Jesteś już sporo czasu na Forum , i długo pełnisz rangę uplinkera może mógł byś opisać nam czym ogólnie zajmuje się uplinker ?. Ranza :Witam gadziu. Sporo czasu na forum to może nie jestem, bo dopiero od sierpnia zacząłem aktywnie działać na forum, z początku jako Uploader, ale jednak przeszedłem na uplinkera, moim powołaniem jest pisać dużo . Uplinker zajmuję się, wyszukiwaniem linków na innych warezach, oraz wstawianie ich na naszym forum. Większość uplinkerów teraz dodaje głównie swoje uploady , lecz ja oprócz swoich wrzut, staram się wrzucać dużo, również innych wstawek, Przykładem ostatnio dużo tematów w konsolach, gdzie były pustki.

2.Jak dużo czasu poświecasz dziennie na uplink i jaki miałeś rekord w jednym dniu oraz miesiącu wstawek. Ranza :Co dziennie nie uplinkuje, znudziło by się to po miesiącu, mam dni, że lubię dodawać nawet parę godzin, wtedy dziennie około 100-150 linków dodaje. Rekordy? 20 grudnia 2011 napisałem 369 postów w download. A przy miesięcznym podliczaniu w Październiku ustanowiłem nowy rekord 1878 postów w download

3.Opiekunem grupy jest J.Admin , mógłbyś powiedzieć jakim jest opiekunem ?. Ranza : Metafan, jeden z najlepszych ludzi na forum :) . Jak tylko mam jakieś pytanie, bez problemu mi na nie odpowie / pomoże. Dobrze sprawdza uplinkerów, czy nie robią "bubli". Jak i jest super osobą do pogadania nie tylko o forum.

1 6


4.Byłeś moderatorem trochę czasu jeżeli dobrze pamiętam 2 albo 3 tygodnie , czemu odeszłeś ? Ranza : Tak byłem, chciałem spróbować swoich sił jako moderator, ale po jakimś czasie stwierdziłem, że poprawianie masy postów po innych, jakoś mnie to nie bawi, oraz już nie miałem czasu aby dodawać linków, co bardzo lubię.

5.Jak oceniasz pracę swoich kolegów Uplinkerów ? Ranza : Kilku uplinkerów rozsyła tylko swoje uploady, więc ich pracę nie ma zbytnio co oceniać. Reszta dodaje inne wrzuty, ale robią to po kilka dziennie, najważniejsze, że coś tam dodają, nowe temaciki, albo linki do tematów, już mniej aktywnych, gdzie świeże linki ciężko dostać.

6.Dziękuje za wywiad , ale mam takie małe pytanie na koniec chciał byś zmienić coś na Forum ? coś dodać ? Ranza : Nic bym nie chciał zmienić ani dodać, wszystko jest ok. Dzięki za wywiad. Pozdrawiam Ranza

Dziękuje za wywiad , bardzo doceniamy pracę uplinkerów. Wywiad przeprowadzono z Ranza

1 7


Chcieliśmy też się dowiedzieć o ogólno kształcie pracy Serwisantów dla tego Serwisanci zgodzili się na wywiad

Lechuses 1.Witaj , chciałbym przeprowadzić wywiad z serwisantem. Mam kilka małych pytań . Jak dobrze wiemy jesteś sporo czasu Serwisantem no ale skutecznym . Przez ten czas dużo wypowiadasz się i pomagasz użytkownikom. Jakie jest główne zadanie Serwisantów , czym się zajmują ?. Lechuses: No serwisanci jak wyżej napisałeś pomagają użytkownikom w sprawach gsm, hardware jak i software

2. Co byś mógł powiedzieć o opiekunie grupy ? , jaki jest ? . Lechuses: Opiekun grupy? hmm jeśli chodzi o rulo, to jest jak najbardziej w porządku, nie mam co do Niego żadnych zastrzeżeń, bardzo dobrze się dogadujemy

3. Jakie najczęściej problemy mają użytkownicy ? Lechuses: Trudno określić mi tak ale ostatnio najczęściej to mają problemy albo z grami, albo z sprzętem, coś nie działa, lub działa nie prawidłowo

4. Czy zajmujesz się czymś więcej na forum niż rangą którą posiadasz ?. Lechuses: Nie

5. I malutkie pytanie na koniec. Czy chciałbyś coś dodać , zmienić na forum ?. Lechuses: Na początku nie mogłem się przyzwyczaić ale z czasem to nadeszło, jak dla mnie jest wszystko w porządku, może to radio co zostało dodane ostatnio trochę tak rozprasza

I kolejny wywiad z Serwisantem z identycznym zestawem pytań.

1


I kolejny wywiad z Serwisantem z identycznym zestawem pytań. 1.Witaj , chciałbym przeprowadzić wywiad z serwisantem. Mam kilka małych pytań. Jak dobrze wiemy jesteś króciutko Serwisantem no ale skutecznym. Przez te 2,3 dni dużo wypowiadasz się i pomagasz użytkownikom. BorutaDiabel: Jakie jest główne zadanie Serwisantów , czym się zajmują ?. BorutaDiabel: Czy skutecznym to już muszą ocenić użytkownicy.W każdym razie staram się

jak mogę choć jak w służbie zdrowia diagnoza nie zawsze trafna.Główne zadanie serwisantów :) przykazanie mówi : Serwisant - jest to osoba, która pomaga użytkownikom zajefajna.com w sprawach technicznych związanymi z problemami komputerowymi , GSM , nawigacji GPS.

2. Co byś mógł powiedzieć o opiekunie grupy ? , jaki jest ? . BorutaDiabel: Należy do Grupy trzymającej władzę :D

Tak poważnie to kolo zna się na rzeczy i chętnie pomaga żółtodziobowi takiemu jak ja. 3. Jakie najczęściej problemy mają użytkownicy ? BorutaDiabel: Ludziska są Zajebiste tylko w większości nie wiedzą jak korzystać z Google.

4. Czy zajmujesz się czymś więcej na forum niż rangą którą posiadasz ?. BorutaDiabel: Jak akurat nie googluję w poszukiwaniu rozwiązania jakiegoś problemu to

czytam co kto i gdzie albo tropię padnięte linki. 5. I malutkie pytanie na koniec. Czy chiał być coś dodać , zmienić na forum ?. BorutaDiabel: Nie zastanawiałem się nad tym ale myślę że jak czegoś brak to zawsze jest miejsce w off top.

Dziękuje za wywiad , bardzo doceniamy waszą pracę. Wywiad przeprowadzony z lechuses i BorutaDiabel.

1 9


Wywiad z przypadkowym użytkownikiem Forum. Doktor House Witaj chciałbym przeprowadzić z tobą wywiad , zadać kilka małych pytań do naszego magazynu ZF na Forum. Pytania będą proste i zwykłe ponieważ jesteś przypadkowym użytkownikiem do wywiadu w magazynie.

1. Jak zauważyłem któregoś dnia byłeś w exlinker Group , co się stało że tak szybko zrezygnowałeś z rangi?. Doktor House: Rezygnacja z rangi exlinkera była taka ze nie czułem sie dobrze dodawać upload ZF na inne warezy .

2. Co byś chciał dodać / zmienić na forum. ? Doktor House: Forum mi się podoba mila atmosfera a zmienił to bym chatbox jak był dawniej a skin niech zostanie.

3. I takie ostatnie małe pytanko do ciebie? Jesteś na Forum już sporo czasu , czy mógłbyś nam zdradzić jak się tu znalazłeś ?. Doktor House: Kolega mi polecił forum zajefajna.com no i zostałem , ponieważ jest zajebiste.

Dziękuje za wywiad , wywiad przeprowadzony z użytkownikiem Doktor House

2


Wywiad z przypadkowym uĹźytkownikiem Forum.

2 1


Laseczka Forum 2011

Nie dawno na Forum zostały przeprowadzone ZŁOTE PALMY. W zabawię były przeprowadzone różne głosowania w różnych rangach , w których użytkownicy typowali użytkownika z danej rangi. Ale głównie interesuje nas ranga Laseczki Forum 2011 w której górą wyszła nasza słodka , sympatyczna aminka. Ciężko było ją złapać ale w końcu zdecydowała się na malutki wywiadek z naszym Magazynem.

1.Witaj przesympatyczna koleżanko . Mam kilka pytań do ciebie droga aminko , jak już zapewne zauważyłaś jesteś Laseczką forum. Dużo było faworytek o te stanowisko. Gdy zobaczyłaś wyniki jaka pierwsza myśl ci przyszła do głowy ?. Amina30:byłam zaskoczona tym ,ze tyle osób uważa mnie za laseczkę forum . Jest wiele dziewczyn na forum , które zasługują na to miano 2.Jesteś jedną z nielicznych kobitek , które zaglądają na Czat i tak zabawnie rozmawiają z panami , jesteś sympatyczną osobą . Czy życzyłaś komuś innemu te miejsce które właśnie ty zajełaś ?. Amina30:Jasne , że życzyłam , są przecież na forum Anita, mgrabo , Ines i inne koleżanki które też mają szanse również jak ja . Ale byłam mile zaskoczona wynikiem 3.Jesteś już bardzo długo na forum , ale gdybyś miała coś zmienić co byś zmieniła ?.

Amina30:Tak na serio ,prawdę mówiąc to nie wiem co bym zmieniła. Ale z pewnością gdy wpadnie mi coś do głowy na pewno napiszę w odpowiednim dziale. Dziękuję serdecznie za wywiad. A wywiad przeprowadzony z amina30.

22


HUMOR EK

Gość hotelowy schodzi do recepc - Zasłałem łóżko. - W porządku - odpowiada recepc A gość: - Nie bałdzo.

Onedgaj japoński imperator wywiesił po nocy poślubnej prześcieradło. A Japończycy nazwali to flagą...

2 3


Handlowiec wybrał sie do Kaliforni w interesach i zatrzymał się w motelu. Następnego dnia rano recepcjonista zauważył, że handlowiec ma strasznie nieszczęśliwa minę i pyta: - Wszystko w porządku, Sir? Czy coś było nie tak w pańskim pokoju? Handlowiec odpowiada: - O drugiej nad ranem obudził mnie wielki kowboj, który usiał na mojej klacie, przystawił mi broń do skroni i zagroził, że jeśli nie zrobie mu laski, to odstrzeli mi łeb swoim wielkim rewolwerem... - To straszne, Sir! I co Pan zrobił?! - A słyszałeś jakieś cholerne strzały?!

2 4


25

fdsfdsfsf  

fdsfdddddddddddddsdfsf

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you