Page 1

Квест на Щодень

facebook.com/achivka

#achivka

vk.com/achivka

plus.google.com


Що нового ти вніс у своє життя СЬОГОДНІ?

Якщо відповідь на дане запитання займає в тебе більше трьох секунд або ж ти взагалі не можеш її знайти - приєднуйся до унікального та максимально насиченого квесту на щодень з кодовою назвою “Ачівка”


“Ачівка” Що це?

- це проект в стилі квесту з великою кількістю завдань, які ми будемо виконувати протягом 150 днів.


Для чого ми це робимо? Велика кількість людей весь час ХОЧУТЬ мати насичений подіями та емоціями цілий рік. Хочуть, щиро хочуть. Та далеко не кожен справді починає ДІЯТИ та наповнювати своє життя яскравими подіями.

І, як результат, кількість шалених, драйвових моментів на кінець року можна помістити на одному чистому листі.


НАША МІСІЯ:

• Об’єднати та збільшити кількість активних людей • Показати, як можна мати у мільйон раз яскравіше життя • Повернути тебе з мрійливого стану “Хочу” та перетворити його у “ДІЮ” • “Прокачати” твою особистість. • Виробити звичку максимально ефективно використовувати кожну секунду • Максимально широко та яскраво наповнити твої наступні 5 місяців життя

Ти готовий до такого? Якщо ТАК, тоді ВПЕРЕД!

• Від початку квесту й надалі жити драйвовим стилем життя. • Have FUN - спільно разом з тобою отримати багато позитиву :)


Як це все відбуватиметься? Учасники отримають перелік завдань, кожному з яких присвоєна певна кількість балів.

За замовчуванням усі завдання можна виконувати у довільному порядку, протягом всього виділеного часу, або за один-два тижні :)


Як буде діяти проект? Розроблявся та працює проект повністю в режимі Що це означає? Будь-хто, хто виявить бажання приєднатись до квесту, може подати заявку на участь, заповнивши форму реєстрації, яка наведена цим посиланням:

http://yurastaryk.com/wppage/achivka-kvest/

Під час реєстрації вказуй лише свою реальну електронну адресу, через яку організатори проекту зможуть зв’язатись з тобою та вислати “Ачів-таск” повний перелік завдань з інструкцією щодо їх виконання.


Дата та тривалість проведення Проект розпочинається незабаром, а саме 20 лютого і, як вже було згадано вище, триватиме протягом 5 місяців.

Дата завершення: 20 липня 2014 р.


Місце проведення Завдяки налагодженій системі роботи через Інтернет, ти отримуєш можливість долучитись до проекту з будьякої точки країни чи Світу.

Все, що для цього потрібно, - це зробити перший крок і подати заявку на участь.

Жодне зі створених завдань не прив’язане територіально до будь-якого пункту чи особи. Відтак їх (завдання) можна виконувати перебуваючи у своєму рідному місті чи подорожуючи по світу.


Організатори проекту

Юра Івашко

Юра Старик

Анна Вах

Майстер спорту України зі стрільби з лука, морж, мандрівник, Співзасновник Екстремальних тренінгів

Мандрівник, тренер, блогер Засновник професійної школи вогню «ProFire» Співзасновник Екстремальних тренінгів

Мандрівник, флешмобер, Пінгвін


Кількість учасників Унікальний підхід до створення даного квесту на щодень дає можливість долучитись до нього будь-кому. Проте 10 учасників, які приєднаються найпершими, отримають додаткових 100 балів, що в кінці відіграють важливу роль під час підбиття підсумків та підсумовуванні загальної кількості балів.

Після закінчення квесту буде визначено переможця. Ним стане людина, яка набере найбільшу кількість балів.


Звітування Єдиною умовою прийняття участі у квесті є наявність зв’язку з Інтернетом та постійне звітування про виконані завдання

Як потрібно буде створювати звіти? • Фото/відео підтвердження про виконання завдання • Короткий опис-враження від виконання завдання • Вказувати місце, де завдання було виконане (не обов’язково) • До кожного звіту додавати хештег #achivka • Щомісяця створювати презентації та/або коллажі (додаватимуться додаткові бали)

Де потрібно буде створювати звіти? • На головній марафонній таблиці • У соціальних мережах • Сторінка квесту у Facebook • Сторінка квесту VK


Що потрібно для того, щоб взяти участь? Проект створений для мотивованих та готовий діяти людей! А це означає, що для того, щоб взяти участь у Квесті на щодень, тобі потрібно: 1. 2. 3. 4. 5.

Подати заявку на участь. Виконати перші 3 завданя на власний вибір з 10 доступних. Підтвердити виконання завдань фото/відео підтвердженням. Поділитись виконаними завданнями з друзями у соц. мережах. Розповісти про себе: - хто я? - чим займаюсь? - Для чого мені Ачівка? - Якого результату я хочу досягнути? 6. Підтвердити виконання та ОТРИМАТИ ПОВНИЙ СПИСОК ЗАВДАНЬ. Зверни увагу, що повний список завдань буде надіслано після успішного виконання вище наведених умов.


Які будуть результати? По завершенні квесту в залежності від рівня мотивації в кожного учасника результати будуть різними. Однак об’єднуватиме всіх нас одна спільна втілена в життя Ідея, разом з якою, Кожен: Вмітиме перетворювати “Хочу” у “Дію та Досягаю” Пройде насичений, тривалий та нереально драйвовий шлях по-справжньому яскравого життя

“Прокачає” найрізноманітніші напрямки Особистості Навчиться досягати поставлених цілей

Отримає величезну кількість задоволення


Чи можу я взяти участь? Ідея проекту створена для тих людей, в кого є багато енергії, внутрішнього заряду та бажання робити щось неординарне, цікаве і шалене у житті.

Тому, якщо Тобі притаманні вище наведені якості, це саме для Тебе! Приєднуйся!


Бонуси та Подарунки Для найактивніших учасників Квесту ми передбачили Цікаві та Корисні подарунки, яку стануть у нагоді Кожному! • 10 учасників, які зареєструються найпершими, отримають додаткових 100 балів, які допоможуть вже у перший день вирватись вперед.

• Кожен учасник, який пройде не менше 60% завдань, отримає Іменний Сертифікат, який свідчитиме про проходження квесту. • Кожен учасник, який виконає не менше 60% завдань, отримає можливість долучитись до Achieve Club. • Перші 3 учасники, які наберуть найбільшу кількість балів, отримають Сертифікат на Безкоштовне навчання по організації проектів. • Найактивніші 10 учасників проекту отримають звання «Майстер Досягнень»


Вартість участі у проекті БЕЗКОШТОВНА! Чому? Ми Створили та Втілили в життя Ідею, завданням якої є Допомогти якомога більшій кількості людей нарешті ПОЧАТИ ДОСЯГАТИ! Кожен з нас може досягнути високих життєвих цілей, навчившись колекціонувати свої щоденні перемоги. Кожен з нас може досягнути високих життєвих цілей, навчившись колекціонувати свої щоденні перемоги. Однак для більшості людей вміння Досягати це слово з розділу фантастики а не щоденна звичка.


Вартість участі у проекті БЕЗКОШТОВНА!

Нашим Завданням є навчити тебе ДОСЯГАТИ БІЛЬШОГО! Ми Віримо! Ми щиро віримо в у Твій успіх! Віримо, що ти можеш почати ДОСЯГАТИ ПРЯМО ЗАРАЗ! Реєструйся тут: http://yurastaryk.com/wppage/achivka-kvest/


Контакти Приєднуйся до нас!

Юра Івашко

Юра Старик

Анна Вах

facebook.com/plumbym

facebook.com/yura.staryk

facebook.com/anna.vakh

vk.com/yurikdyrik

vk.com/yura.staryk

vk.com/vakhanuta

@YuraStaryk www.YuraStaryk.com

facebook.com/achivka

#achivka

vk.com/achivka

plus.google.com

Achivka  

“Ачівка” - це проект в стилі квесту з великою кількістю завдань, які ми будемо виконувати протягом 150 днів.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you