Page 1

On-line magazín pro správnou dívku č. 2 | Říjen 2012


Vítám vás milé čtenářky či případní čtenáři u říjnového čísla on-line magazínu Your Life. Tentokrát se hlavní tématikou tohoto čísla stalo taneční, párty a Halloween. Ukážeme si, jaké šaty vám sednou, nakoukneme pod šikovné ruce Gabriele, která vám ukáže, jak se nalíčit a zabrousíme i do svátků, které můžeme v brzké době oslavit. Snad si každý z vás nalezne to své a s chutí se začte. Celý časopis je poskytován zdarma a je volně šiřitelný. Pokud se vám tedy toto číslo líbilo, můžete se o něj podělit na svých stránkách.

Pěkné počtení vám přeje

Dragell

Taneční 3-5 .. Jak se obléci do tanečních 5 ..... Laky na nehty v akci Garnier Essentials Odličovač očí s vodou z hroznů 150 ml, 109 Kč Šetrný odličovač pro citlivé oči, skvělé odlíčí make-up. Bez parfemace, alkoholu a barviv.

Párty 6-7 ... Líčení na párty Svátky 8 ...... Blízké svátky 9 ...... Oslavte Halloween

Trocha vtipné angličtiny na téma Halloween What do you call a witch who lives at the beach? A sand-witch. Where does a ghost go on vacation? Mali-boo. What do the skeletons say before eating? Bone appetite. What is a monster's favorite desert? I-Scream!

Toto číslo pro vás připravily: Andrea Bone, Dragell, Gabriela


Přišel nám říjen a s ním i taneční. A s tanečními přijde dilema jaké šaty si vzít na sebe. Protože taneční nejsou jen o tančení, ale jsou i o společenském chování, proto by sis měla vybrat šaty které se hodí do tanečních a nevypadají jako šaty na diskotéku. Takže jak by správně šaty měly vypadat? Šaty by měly zakrývat vše co mají (zadeček, prsa, bříško). Samozřejmě šaty s výstřihem jsou vhodné, ale musíš poznat kdy už toho je příliš. Neleskni se jak disko koule. Příliš blyštivé šaty mohou vypadat lacině. Křiklavě nechutné odstíny. Na ty opravdu pozor některé odstíny např.: zelené mohou působit jedovatě. Vyvaruj se příliš složitým vzorům. Kolikrát čím jednodušší šaty tím lepší. A dávej pozor také na průhledné šaty. Pokud prosvítá pouze spodní prádlo pod nimi tak to je v pořádku, přesto doporučuji si koupit spodní prádlo v tělové nebo v barvě šatů spodní prádlo. Na lekce si můžeme brát klidně i nějaké šaty, které jsou méně slavnostní. Na prodloužené a věneček ti doporučuji více slavností šaty, které jsou třeba ze saténu nebo jsou do princeznovského stylu. Šaty princeznovského stylu nejsou jen dlouhé, ale i krátké. Takže pokud ti nesluší dlouhé šaty nezoufej. Jaké šaty si vybrat podle tvaru postavy:

Jablko: má větší prsa, mírné bříško, plnější boky a hubené nohy. Diamant: má malá prsa,mírné bříško, úzké boky a hubené nohy. Hledej si šaty, které jsou na bříšku volné a pod zadečkem se zase zužují.


Mají prsa a boky větší než obvod pasu. Tento typ postavy si může dovolit jakékoliv šaty a hlavně ty uplejší.

Obvod kolem prsou je největší, obvod kolem pasu je střední, obvod kolem boků je nejmenší. Doporučuji šaty, které jsou na prsou uplé (nejlépe jednoduché bez vzoru) a postupně se sukně od pasu/boků rozšiřuje.

Tento typ postavy má menší prsa, obvod boků je střední, obvod boků je největší Je dobré si vybrat šaty, které na prsou jsou řasené nebo ,,nafouknuté‘‘. Sukně by měla být potom volně dolů nebo mírně uplejší.


Prsa, pas i boky jsou stejně velké Tento tvar postavy potřebuje zvětšit prsa a boky. Proto je lepší si vybírat šaty, které jsou na prsou nabírané a sukni mají vrstvenou nebo nabíranou. Sukně by se měla vrstvit Nebo nabírat už ve výšce pasu.

Tak a teď už HURÁ do tanečních! Článek připravila

Andrea Bone http://andrea--bone.blog.cz

Chystáte se do tanečních? Máte již pěkné šaty, sladěné botky a krásné doplňky? Nezapomeňte na nehty! Pokud se v běžném životě neodvážíte na své nehty dát výraznější barvičku, právě ten čas nastal. Stejně tak, jak jsou vaše šaty pestré, měly by být i vaše nehty. Dnešní trh již nabízí nepřebernou škálu barev, tak se nebojte sáhnout právě po té, která odpovídá vaší barvě šatů, ač je to barva sebekřiklavější! Na Bílou prodlouženou ovšem vsaďte na klasiku – francouzskou manikúru. Zleva: Essence Colour&Go č. 138, Bourjois 1 Seconde č. 06, Rimmel 60 Second č. 610 Vpravo nahoře: Rimmel 60 Second č. 605

Článek připravila

Dragell

http://in-my-own.blog.cz


Blíží se páteční večer a ty vyrážíš párty? Chceš být za hvězdu a ohromit líčením? Inspiruj se těmito looky. Kouřové líčení

Kouřovým líčením rozhodně nic nezkazíš, ale naopak získáš. Nejen, že je krásně výrazné, ale také lehce proveditelné. V tomto looku obměň klasickou černou za tmavě hnědou, docílíš tak zajímavějšího a méně tradičního líčení.

Jako bázi jsem na víčko nanesla hnědou gelovou linku. Pak jsem aplikovala tmavě hnědý stín po celém víčku a vystínovala do ztracena. Pod obočí jsem nanesla tělový stín pro zvýraznění a optického nadzvednutí obočí.


Stejným způsobem jsem vytvořila druhé líčení, jen jsem použila fialové stíny a pak vytvořila horní linku a tu rozmazala do ztracena.

Umělé řasy

Umělé řasy budou na party vypadat úžasně. Určitě se jich neboj a jdi do nich, protože tvé oči se nádherně zvýrazní.

Neboj se zvolit i výraznější stíny. Tady jsem použila fialové a do záhybu černé. Vše jsem orámovala černou gelovou linkou. Neboj se a jdi do něčeho nového! Na párty se neboj výrazných a intenzivních barev.

Článek připravila

Gabriela http://amazing-beauty.blog.cz


Během přelomu z měsíce října na listopad se v kalendáři objevuje hned několik svátků. Vzpomněli byste si na některý z nich? Pokud ne, pak to můžete napravit nyní a ještě se o každém z nich něco málo dozvědět. Samhain Během noci z 31. října na 1. listopadu se slaví keltský svátek Samhain. Stejný název nese i měsíc listopad v keltském jazyce. Pro Kelty byl tento svátek oslavou nového roku. Samhain je hranicí mezi létem a zimou, prolomuje se hranice oddělující živé a mrtvé, kteří se mohou navzájem navštívit. Římané následně ovlivnili tento svátek a začali jej oslavovat jako konec úrody. Křesťané tento svátek taktéž zabarvili podle sebe a vytvořili z „nový“ svátek Halloween. Původně jej lidé slavili tak, že připravovali večeři i pro své již zesnulé příbuzné, neboť se věřilo, že právě v tento den je přijdou navštívit. Také nechávali za okny zapálené svíčky, aby osvětlili cestu pro příchozí duše mrtvých.

Halloween Tento svátek se udržuje nejvíce v Severní Americe, ale i v Austrálii, Velké Británii či Japonsku. V noci 31. října se děti převlékají za strašidla a obcházejí domy s pořekadlem: „Koleda nebo trest.“. Název vznikl z anglické „All-Hallows-eve“, přeloženo do češtiny „Předvečer Všech svatých“. Pro Halloween jsou typické vyřezávané dýně se svíčkou uvnitř – s těmi se můžete setkat i u nás. Dále také černé kočky, čarodějnice, kostlivci, duchové, apod.

Dušičky První dva listopadové dny jsou důležitými křesťanskými svátky – 1. listopadu je Svátek všech svatých a 2. listopadu pak svátek Památka zesnulých, lidově též nazýván jako Dušičky. Během tohoto dne si lidé připomínají všechny jím blízké, kteří již opustili tento svět. Tento svátek má v České Republice pevné kořeny a je slaven jak věřícími, tak nevěřícími. Uctěte i vy své blízké, kteří již nejsou Článek připravila mezi námi a běžte jim, jako vzpomínku Dragell na ně, zapálit na hrob svíci.

http://in-my-own.blog.cz


Rozhodli jste se oslavit americký svátek Halloween? Pak právě pro vás přináším dva typy, jak jej ještě lépe oslavit.

Nejzákladnějším zvykem Halloweenu jsou vyřezávané dýně se svící uvnitř sloužící jako strašidelné svítilny. Vyrobte si také jednu.

Nejprve dýni vyřezejte poklop, díky kterému vydlabete vnitřek. Pokud oddělíte semínka, můžete je usušit a později snít. Dýni předkreslete fixem obličej, který posléze malým nožíkem vyřezejte. Pak stačí jen dýni od fixy otřít či omýt a vložit do ní zapálenou svíci.

Slavíte spolu s kamarádkami či na nějaké větší akci? Pak se blýskněte v popraskaných nehtech. Tento nail-art je navíc vhodné i pro ty nejnešikovnější z vás, neboť jediné, co musíte umět, je klasicky se nalakovat. Dnes již téměř každá značka zaměřená na laky předvedla tento lak. Pokud netušíte, kam sáhnout, já použila od Rimmelu lak Crack your colour v černé barvě. Můžete pod něj dát např. jedovatě zelenou barvu nebo také vsadit na tradiční barvy Halloweenu – černou a oranžovou. Článek připravila Lak aplikujte jen jedním klasickým Dragell tahem přes nehet – sám rozpraská.

http://in-my-own.blog.cz

Your Life 02/12  

On-line magazín pro dívky.

Your Life 02/12  

On-line magazín pro dívky.

Advertisement