__MAIN_TEXT__

Page 1

EUROPOS PRODUKT킨 KATALOGAS


Sveiki atvykę į

„YOUNG LIVING“! Mes labai džiaugiamės galėdami priimti jus į savo „Young Living“ šeimą. „Young Living“ misija – padaryti taip, kad eterinių aliejų būtų kiekvienuose namuose visame pasaulyje. Žmonės visur ieško atsakymų į klausimus apie savo sveikatą, dvasinę ir finansinę gerovę. Džiaugiamės, kad esate „Young Living“ narys ir perduodate mūsų žinutę visam pasauliui. Milijonai žmonių laukia iš jūsų atsakymų į jų klausimus ir patarimų ieškant geresnio gyvenimo. Žmonės gali būti laisvi tik tada, jei jie yra stiprūs ir sveiki, taip pat finansiškai pajėgūs keliauti, mokyti ir sugebėti duoti tiems, kuriems to reikia. Mes, pirmaujantys eterinių aliejų gamintojai pasaulyje, tiekiame aukščiausios kokybės eterinius aliejus, taikydami savo gamybos kontrolės sistemą „Nuo sėklos iki kamštelio“. Jūs galite būti šios sistemos dalimi sodindami ir skindami augalus arba lankydamiesi pas mūsų augintojus ir gamintojus visame pasaulyje. Mūsų šeima trokšta dalytis tuo, ką myli, su visais jumis. Nuostabu matyti prie mūsų prisijungiančias ištisas šeimas ir jų vaikus, norinčius išbandyti aliejus ir patirti jų naudą. Tai naujas ir įdomus didelio augimo metas. 2016 m. produktų kataloge sudėta daugiau nei 20 atsidavimo metų patirtis, padėsianti jums rasti visavertės gerovės laisvę, apie kurią svajojote, bet neįsivaizdavote, ar kada nors ji galėtų tapti tikrove. Visa mūsų „Young Living“ bendruomenė įdėjo didžiulių pastangų, kad galėtų pasiūlyti saugių ir veiksmingų eteriniais aliejais papildytų produktų, pakeisiančių daugelyje namų ir biurų esančius mokslo prieštaringai vertinamos sudėties produktus. Šis patogus ir išsamus katalogas padės jums lengvai surasti, ko ieškote, ir atrasti naujus produktus, kurių dar nesate bandę. Mūsų produktai padės jums rasti laisvės oazę, kurioje patirsite tiek fizinę, tiek emocinę gerovę. Tai jūsų proga patirti grynosios gamtos naudą, kuri skirta visiems. Mėgaukitės šiais produktais, nes jie stiprina jūsų kūną, suteikia jūsų įtemptai kasdienybei ramybės, o jums – pakylėjimo.

Mary ir Gary Youngai Vadovai ir steigėjai


TURINYS

2016 m., Europa Ne visi „Young Living“ produktai parduodami tose šalyse, kuriose veikia organizacija „Young Living“. Po kiekvieno produkto aprašymo nurodytas šalies, kurioje jis platinamas, kodas. Šių produktų galima įsigyti demonstravimo ir asmeninio naudojimo tikslais.

ŠALIŲ KODAI

Jungtinė Karalystė

UK

Austrija

AT

Vokietija

DE

Airijos Respublika

IE

Švedija

SE

Ispanija

ES

Platinamas visose ES valstybėse narėse

EU

Ar jums patinka šiame kataloge reklamuojami produktai? Raskite mėgstamiausius ir pasidalykite su kitais „Facebook“ tinkle!

Apie „Young Living“

2

Pradžia su „Young Living“

12

Grynieji eteriniai aliejai

18

Eterinių aliejų mišiniai

30

Namams

50

Sveiki ir sportiški

58

Asmens higiena

68

Dalytis g yvenimo būdu

78

Produktų pakaitai

83

Rodyklė

84

Kaip užsisakyti

89

FACEBOOK.COM/YOUNGLIVINGEUROPE TWITTER.COM/YLEOEUROPE I N S TA G R A M . C O M / Y O U N G L I V I N G E O PINTEREST.COM/YOUNGLIVINGEO BLOG.YOUNGLIVING.COM

Šiame kataloge esantys duomenys yra 2016 m. sausio mėn.


Mes rimtai stojame prie mūsų planetos išsaugojimo vairo. Itin šiuolaikiškas mūsų gamybos procesas aprūpina jus gryniausiais aliejais pasaulyje. Mes tai vadiname „Nuo sėklos iki kamštelio“. Ir tai ne vien tik šūkis – tai mūsų pašaukimas.


Mūsų

TIKSLAS

Eucalyptus Radiata

Geresnės sveikatos ir didesnės skalsos idėjų skleidimas žmonėms visame pasaulyje visada buvo „Young Living“ prioritetas. Mūsų įvairi po visą pasaulį pasklidusi sveikatinimo bendruomenė siekia perduoti mūsų unikalią žinutę ir dalytis aukščiausios kokybės produktais su visais pasaulio žmonėmis.

F O RT N E L S O N A S , Britu˛ Kolumbija, Kanada

KALGARIS, Alberta, Kanada

SENT MERISAS, A I D A H A S , J AV LIHAJUS, J U T A , J AV

„ K A LVO TO S I O S LYG U M O S “ , A I D A H A S , J AV

LONDONAS, Jungtine˙ Karalyste˙ S I M I A N E - L A - RO T O N D E , Prancuˉ zija

S P L I TA S , Kroatija TOKIJAS, Japonija

MONA, J U T A , J AV

ALMOGAS, Izraelis

MEKSIKAS, Meksika

H O N KO N G A S , Kinija

SALALA, Omanas

TA I D O N G A S , Taivanas

G VA J A K I L I S , Ekvadoras

K VA L A L U M P U ¯ RAS, Malaizija

SINGAPU ¯ RAS

S I D N E˙ J U S , Australija

„Young Living“ tarptautiniai biurai „Young Living“ uˉ kis ar distiliavimo gamykla „Young Living“ pasauline˙ buˉ stine˙

AUGIMO FAKTAI 2015 m. „Young Living Europe“ pristatė daugiau nei 20 produktų, įskaitant naujus grynuosius eterinius aliejus ir jų mišinius.

2015 m. daugiau nei 16 000 narių iš viso pasaulio dalyvavo kasmetinėje mūsų narių šventėje – Tarptautiniame didžiajame suvažiavime.

„Young Living“ eteriniai aliejai gaunami iš daugiau nei 50 skirtingų šaltinių ir yra verti kokybės ženklo „Seed to Seal®“.

3


Mūsų

ŪKIAI PASAULYJE visame

S ENT

M ER ISA S,

A IDA HA S,

JAV

Šis nepaliestos žemės 200 akrų plotas, esantis kalnų slėnyje Aidaho valstijos šiaurėje, yra pirmasis ūkis, kurį įsigijo steigėjas D. Gary Youngas. Ūkyje pirmiausia buvo pradėtos auginti levandos, tačiau puikios sąlygos tiko ir melisoms, kurios dabar yra pagrindinis šio ūkio augalas. Pirmieji sodinukai buvo išauginti čia šiltnamiuose ir vėliau pervežti į ūkį Monoje, Jutos valstijoje. Čia taip pat buvo atlikta daug augalų tyrimų, o augalų plotams ūkyje plečiantis čia buvo vykdomi svarbiausi distiliavimo eksperimentai ir bandymai. Paprastosios bitkrėslės taip pat pirmiausia buvo skinamos ir distiliuojamos šiame ūkyje.


„ K A LVOTO S I O S L Y G U M O S “ , A I D A H A S , J AV

S I M I A N E - L A - ROTO N D E , PRANCŪZIJA

Šiame vaizdingame miško ūkyje žiemą vyksta derliaus, pavasarį – miško atsodinimo renginiai, kuriuose nariai gali tiesiogiai patirti visą procesą „Nuo sėklos iki kamštelio“. Ūkyje auginami balzaminiai kėniai, didžiosios tujos, pušys, dygiosios eglės ir kiti spygliuočiai, kurių produktai distiliuojami. Šiame ūkyje veikia pirmoji pasaulyje visiškai automatizuota ir pažangi distiliavimo gamykla.

D. Gary Youngo kelionės į eterinių aliejų pasaulį pradžia – tai Provanso regionas Prancūzijoje, žymus savo banguotomis kalvomis ir begaliniais kvapnių levandų laukais. Šiame nuostabiame ūkyje, esančiame netoli pilies ant kalvos viršūnės, auginamos tikrosios levandos, olandinės levandos, kvapieji rozmarinai, kvapieji šalavijai ir vienagrūdžiai kviečiai.

SPL I TA S,

K ROATIJA

Kroatija yra puiki vieta augti ne tik italiniams šlamučiams, bet ir didžiulei įvairovei kvapnių augalų. Kroatijos ūkyje nuosekliai didėjo italinių šlamučių auginimo plotai. Neseniai „Young Living“ nusipirko gražų pastatą, esantį maždaug 30 minučių kelio nuo ūkio. Šiame pastate veikia distiliavimo gamykla, gamybos cechas ir platinimo centras.

MONA,

JU TA,

JAV

„Young Living“ levandų ūkis, įsteigtas 1995 m., tapo pasauliniu visos bendruomenės uostu. Čia auginami didžiuliai plotai tikrųjų levandų, kvapiųjų šalavijų, pipirmėčių, vaistinių isopų, paprastųjų rykštenių ir daugybė kitų augalų, kuriuos nuskynus ir išdistiliavus gaunami populiariausi mūsų eteriniai aliejai. Šiame nuostabiame ūkyje kasmet minima Levandų diena, organizuojamos žirgų parodos, Rudens festivalis ir daug kitų specialių renginių.

5


SA L A L A ,

O M A NA S

Nuo 2010 m. „Young Living“ bendradarbiauja su vietiniais Omano rinkėjais, kad būtų užtikrintas smilkalinių bosvelijų sakų tiekimas. Sakai distiliuojami ir iš jų gaunamas smilkalinių bosvelijų eterinis aliejus. Mes esame pirmoji ir vienintelė įmonė pasaulyje, gavusi leidimą distiliuoti sakus ir eksportuoti šį brangų eterinį aliejų į Vakarus.

G VA J A K I L I S , E K VA D O R A S Vešli ir derlinga Gvajakilio žemė kuria puikią aplinką augti unikaliems ir retiems augalams – pilkiesiems eukaliptams, kvapiosioms kanangoms, kakavmedžiams, paprastiesiems saikeniams, okotijoms ir kt. Šio ūkio pažangi distiliavimo gamykla yra didžiausia Pietų Amerikoje.

PA RT N E R I Ų

ŪKIAI

Be nuosavų ūkių, „Young Living“ taip pat yra daugelio kitų ūkių visame pasaulyje bendraturtė ir nepriklausomų augintojų partnerė. Mūsų partneriai sutinka griežtai laikytis mūsų kontrolės sistemos „Nuo sėklos iki kamštelio“, o jų veiklos atitiktis standartams kruopščiai tikrinama. Per partnerių ūkius „Young Living“ gali remti vietinį, nepriklausomą ūkininkavimą, išlaikydama besąlygišką įsipareigojimą užtikrinti kokybę.

KOOPE RACINIAI Ū KIAI F O RT N E L S O NA S, B RI T Ų KO LUM BIJA, K A NA DA 2014 m. įsigytame „Šiaurės pašvaistės“ ūkyje auginamos ir distiliuojamos juodosios eglės, paprastosios kraujažolės ir vienagrūdžiai kviečiai. Įmonė įsipareigojusi išlaikyti ekologinę pusiausvyrą, todėl šiame ūkyje nuolat atsodinami juodųjų eglių plotai. Ūkyje netrukus bus atidarytas džiovinimo cechas, kuriame distiliuotos medienos skiedros bus perdirbamos į granules, kurias aplinkinės bendruomenės galės panaudoti kaip ekologiškesnį šildymo krosnių kurą. 6

YoungLiving.com

Daugelį savo eterinių aliejų išgauname kooperaciniuose ūkiuose visame pasaulyje. Šie gerbiami augintojai bendradarbiauja tik su „Young Living“ ir yra įsipareigoję griežtai laikytis kontrolės sistemos „Nuo sėklos iki kamštelio“. Kadangi investuojame į šiuos ūkius, atidžiai stebime augalų bei gaminamų aliejų kokybę ir autentiškumą.

K VA L I F I K U O T I PA R DAV Ė JA I Mes taip pat perkame daugelį eterinių aliejų iš įvairių pasaulinių pardavėjų, kurių tiekėjai laikosi mūsų reiklios sistemos „Nuo sėklos iki kamštelio“. Mes griežtai ir kruopščiai ištiriame šių pardavėjų tiekiamus eterinius aliejus.


Mūsų grynumo pažadas

„NUO SĖKLOS IKI KAMŠTELIO“ Per daugiau nei 20 metų „Young Living“ sukūrė eterinių aliejų grynumo ir stiprumo standartus. Mūsų kokybės pažado pagrindas – sistema „Nuo sėklos iki kamštelio“ (angl. „Seed to Seal®“). Tai patentuotas procesas, kuris remiasi penkiais svarbiausiais autentiškų eterinių aliejų gamybos reikalavimais:

SĖKLOS

Sėklų, iš kurių išaugs augalai, turintys optimalius pageidaujamų medžiagų kiekius, atrinkimas yra svarbus pirmasis šio proceso žingsnis.

AU G I N I M A S

Ilgametė mūsų ūkininkavimo patirtis užtikrina, kad tiek „Young Living“ nuosavuose ūkiuose, tiek rūpestingai kontroliuojamuose partnerių ūkiuose būtų laikomasi griežtų standartų.

D I S T I L I AV I M A S

Sujungiame senovinius ir modernius būdus, kad išlaikytume idealią kiekvienos eterinių aliejų partijos naudingųjų augalinių medžiagų sudėtį.

TIKRINIMAS

Siekdami užtikrinti nuoseklią kokybę ir grynumą, eterinius aliejus tikriname vidaus ir nepriklausomose laboratorijose. „Young Living“ eteriniai aliejai išgaunami iš įvairiausių šaltinių, tačiau visi atitinka griežtus sistemos „Nuo sėklos iki kamštelio“ standartus.

U Ž S A N DA R I N I M A S

Procesas „Nuo sėklos iki kamštelio“ baigiamas, kai savo modernioje gamykloje kruopščiai patikriname ir hermetiškai uždarome kiekvieną eterinio aliejaus buteliuką, prieš išsiųsdami jį nariams visame pasaulyje.

Išsamesnės informacijos apie mūsų sistemą „Nuo sėklos iki kamštelio“ ir pasaulinius ūkius galite rasti svetainėje SeedtoSeal.com.


Kas yra

ETERINIAI ALIEJAI? Gaminami iš su meile surinktų ūkiuose ir laukinėje gamtoje augančių augalų, žolių ir medžių eteriniai aliejai – tai koncentruoti augalų ekstraktai, gaunami kruopščiai distiliuojant garais, spaudžiant šaltuoju būdu arba sakinant medžius. Šie grynieji eteriniai aliejai yra daug stipresnio poveikio nei augalai, iš kurių jie išgauti. Siūlome šimtus grynųjų aliejų, mišinių ir aliejais papildytų produktų, kurių sudėtyje yra optimalus specifinių, natūraliai randamų sudedamųjų medžiagų kiekis, siekiant padidinti jų stiprumą. Nesvarbu, ar naudojate aliejus aromaterapijai, asmens higienai, ar namams – eteriniai aliejai pravers kiekvieną kasdienio gyvenimo akimirką!

ETERINIAI ALIEJAI IR ALIEJAIS PAPILDYTI PRODUKTAI

Ylang Ylang

8

YoungLiving.com

Grynieji autentiški eteriniai aliejai yra visos „Young Living“ veiklos pagrindas. Siūlome keturių kategorijų produktus, kurie praturtins jūsų kasdienį gyvenimą ir padarys jį paprastesnį:


ETERINIAI ALIEJAI

NAMAMS

SVEIKI IR SPORTIŠKI ASMENS HIGIENA

Sužadinkite savo kūną, protą ir dvasią ir atraskite gryną ir tikrą gyvenimą, kurio visada troškote. Grynieji eteriniai aliejai, jų mišiniai ar specialūs aliejais papildyti produktai jūsų gyvenimą pakels į naują gerovės lygį.

Tegu jūsų šeima ir namai būna švarūs ir apsaugoti, naudojant natūraliai išgaunamus produktus, kurie puikiai tinka naudoti kasdien. Mūsų namų priežiūros produktų sudėtyje nėra jums nepageidaujamų sudedamųjų medžiagų.

Pasirūpinkite savo kūno mitybos poreikiais ir pamaloninkite savo skonio receptorius. Ši plataus pasirinkimo maisto papildų linija ir sveikų bei skanių užkandžių asortimentas patiks visai šeimai.

Atskleiskite savo natūralų spindesį, naudodami mūsų eteriniais aliejais papildytus asmens higienos produktus. Mūsų valomųjų, maitinamųjų ir drėkinamųjų produktų sudėtyje nėra mokslo prieštaringai vertinamų sudedamųjų medžiagų. Palepinkite savo kūną iš išorės!

Žr. 18 psl. „Eteriniai aliejai“.

Žr. 50 psl. „Namams“.

Žr. 58 psl. „Sveiki ir sportiški“.

Žr. 68 psl. „Asmens higiena“.


Rūgščiavaisis citrinmedis

Kaip naudoti

ETERINIUS ALIEJUS Vadovaukitės toliau pateiktais patarimais, taip pat atskirų produktų etiketėse pateiktomis vartojimo instrukcijomis, kad pajustumėte nepaprastą eterinių aliejų sveikatinimo naudą.

K VA PA I Tam tikrų eterinių aliejų įkvėpimas stiprina pojūčius, o jų teigiamas poveikis organizmui gali būti labai įvairus. Išbandykite kelis eterinių aliejų įkvėpimo būdus: •

Įkvėpkite aliejaus tiesiogiai iš buteliuko.

Paskleiskite aliejų bet kuriuo „Young Living“ aukštos kokybės difuzoriumi.

Į indą įpilkite karšto vandens ir įlašinkite keletą eterinio aliejaus lašų. Palenkite galvą virš indo ir užsidenkite rankšluosčiu. Kvėpuokite giliai ir lėtai.

IŠO RINIS

VA RTO J I M A S

Daugelį eterinių aliejų saugu tepti tiesiai ant odos:

Nauja išvaizda!

10

YoungLiving.com

Užlašinkite 2–3 lašus aliejaus ant delno arba tiesiai ant norimos vietos. Masažuodami sukamaisiais judesiais įtrinkite aliejų į odą. Pakartokite, jei reikia.

Norėdami patepti konkrečią vietą galite naudoti „Young Living“ rutulinius eterinių aliejų tepiklius arba uždėti rutulinį antgalį ant savo mėgstamo eterinio aliejaus buteliuko.

Dėmesio! Prieš tepdami aliejų, visada perskaitykite etiketėje pateiktą instrukciją. Eteriniai aliejai veikia labai stipriai ir kai kurie gali dirginti odą. Jei taip atsitiko, eterinį aliejų atskieskite V-6 aliejų kompleksu arba bet kokiu kitu grynu aliejumi.


NAUJA „Young Living“ IŠVAIZDA „Young Living“ siekia grožio ir 2016 m. pristato įkvepiančią ir energingą naują išvaizdą – keičiasi produktai, jų etiketės, informacinė ir reklaminė medžiaga, interneto svetainė ir dar daugiau. Jums patinka mūsų patogūs rutuliniai tepikliai? Dabar siūlome dar daugiau. Kiekvieną tokį buteliuką pristatysime supakuotą ryškioje popierinėje tūtelėje, kurioje rasite balzaminių kėnių, pušų ir dygiųjų eglių skiedrų iš mūsų nuosavų ūkių distiliavimo cechų. Šios specialios pakuotės bus pažymėtos mūsų išskirtiniu ženklu „Seed to Seal®“, žyminčiu modernų procesą, kurį taikome, gamindami aukščiausios kokybės eterinius aliejus visame pasaulyje! Netveriame nekantrumu norėdami pasiūlyti jums naująjį gražų prekės ženklą, kuris padės dar lengviau skleisti „Young Living“ idėjas ir kuris reiškia tą pačią neprilygstamą kokybę, kurią sugebėjome išlaikyti pastaruosius 20 metų ir ketiname tai daryti toliau!

Žaliosios citrinos

Tikrosios levandos

„Young Living“ produktų pakuočių keitimas yra įdomus, tačiau pereinamasis procesas. Todėl informuojame, kad produktų pakuotės ir etiketės gali skirtis nuo vaizduojamų šiame kataloge. 11


Jūsų „Young Living“

KELIONĖS PRADŽIA – „Young Living“

RINKINYS PRADEDANTIESIEMS!


„Young Living“

RINKINIAI PRADEDANTIESIEMS

Į S I G Y K I T E BOEMTO S K U R I O S S I ŪILN K I N Į K A L B OedSanRtiesiems prad savo „Premium“ biure! virtualiame

Pasiruoškite sėkmei su „Young Living“ rinkiniu pradedantiesiems! Mes visiškai pakeitėme rinkinius pradedantiesiems ir į juos įdėjome naujausią medžiagą apie verslo vystymą, taip pat dar daugiau produktų mėginių. Šie visiškai atnaujinti rinkiniai yra puikus būdas supažindinti kitus asmenis su „Young Living“ galimybėmis ir gyvenimo būdu. Užsiregistruokite įsigydami vieną iš mūsų rinkinių pradedantiesiems ir pasinaudokite daugybe privilegijų, įskaitant: • 24 proc. didmeninę nuolaidą,

• teisę dalyvauti Lojalumo programoje ir gauti nemokamų produktų, nuolaidą siuntimo išlaidoms ir dar daugiau,

• galimybę gauti komisinius ir premijas,

• galimybę padėti kitiems tapti sveikesniems ir laisvesniems.

RINKINYS PRADEDANTIESIEMS „BASIC“ Kodas:

546057

UK AT DE

Rinkinys pradedantiesiems „Basic“: Rinkodaros medžiaga 1 eterinių aliejų mišinys „Stress Away“ (5 ml) 1 rutulinio tepiklio priedas „AromaGlide“ 2 tikrųjų levandų eterinio aliejaus mėginiai (0,25 ml)

IE

SE

ES

2 pipirmėčių eterinio aliejaus mėginiai (0,25 ml)

2 eterinių aliejų mišinio „Thieves“ mėginiai (0,25 ml)

2 eterinių aliejų mišinio „Peace & Calming“ mėginiai (0,25 ml)

Vizitinių kortelių pavyzdžiai (10 vnt. pakuotė)

2 citrinų eterinio aliejaus mėginiai (0,25 ml)

2 gėrimo „NingXia Red“ pakeliai (60 ml)

10 aliejaus pavyzdžių buteliukų

* Tikrųjų levandų (5 ml), pipirmėčių (5 ml), citrinų (5 ml), bosvelijų (5 ml), „Thieves®“ (5 ml), „Purification™“ (5 ml), „R.C.™“ (5 ml), vaistinių kopaliu, „Di-Gize“ (5 ml) ir „PanAway™“ (5 ml).

Lanksti aliejų sistema. Kad galėtume jums visada pristatyti šį fantastišką rinkinį, jei neturėsime vieno ar daugiau išvardytų aliejų ar jų mišinių, juos pakeisime šiais aliejais (po 5 ml): lanksčiųjų citrinžolių, „Citrus Fresh“, pražangialapių mirtenių (5 ml) ir „AromaEase™“ (5 ml). 13


RINKINYS PRADEDANTIESIEMS „PREMIUM“ SU DIFUZORIUMI „ARIA“ Kodas:

546557

UK AT DE

IE

SE

Jau greitai!

ES

1 eterinių aliejų rinkinys „Premium“*

2 tikrųjų levandų eterinio aliejaus mėginiai (0,25 ml)

1 difuzorius „Aria“

2 pipirmėčių eterinio aliejaus mėginiai (0,25 ml)

1 produktų katalogas

2 eterinių aliejų mišinio „Peace & Calming“ mėginiai (0,25 ml)

Rinkinys pradedantiesiems „Basic“:

2 citrinų eterinio aliejaus mėginiai (0,25 ml)

Rinkodaros medžiaga

2 eterinių aliejų mišinio „Thieves“ mėginiai (0,25 ml)

1 eterinių aliejų mišinys „Stress Away“ (5 ml)

Vizitinių kortelių pavyzdžiai (10 vnt. pakuotė)

1 rutulinio tepiklio priedas „AromaGlide“

10 aliejaus pavyzdžių buteliukų 2 gėrimo „NingXia Red“ pakeliai (60 ml)

RINKINYS PRADEDANTIESIEMS „PREMIUM“ SU DIFUZORIUMI „DEWDROP“ Kodas:

546357

UK AT DE

IE

SE

ES

1 eterinių aliejų rinkinys „Premium“*

2 pipirmėčių eterinio aliejaus mėginiai (0,25 ml)

1 difuzorius „Dewdrop“

2 eterinių aliejų mišinio „Peace & Calming“ mėginiai (0,25 ml)

1 produktų katalogas

2 citrinų eterinio aliejaus mėginiai (0,25 ml)

Rinkinys pradedantiesiems „Basic“:

2 eterinių aliejų mišinio „Thieves“ mėginiai (0,25 ml)

Rinkodaros medžiaga

Vizitinių kortelių pavyzdžiai (10 vnt. pakuotė)

1 eterinių aliejų mišinys „Stress Away“ (5 ml)

10 aliejaus pavyzdžių buteliukų

1 rutulinio tepiklio priedas „AromaGlide“

2 gėrimo „NingXia Red“ pakeliai (60 ml)

2 tikrųjų levandų eterinio aliejaus mėginiai (0,25 ml) 14

YoungLiving.com


RINKINYS PRADEDANTIESIEMS „PREMIUM“ SU „NINGXIA“ Kodas:

546757

UK AT DE

IE

SE

ES

Jau greitai!

Gėrimas „NingXia Red“, 2 vnt. po 750 ml

2 pipirmėčių eterinio aliejaus mėginiai (0,25 ml)

Gėrimo „NingXia Red“ pakeliai, 30 vnt. po 60 ml

2 eterinių aliejų mišinio „Peace & Calming“ mėginiai (0,25 ml)

„Ningxia Nitro“

2 citrinų eterinio aliejaus mėginiai (0,25 ml)

1 produktų katalogas

2 eterinių aliejų mišinio „Thieves“ mėginiai (0,25 ml)

Rinkinys pradedantiesiems „Basic“:

Vizitinių kortelių pavyzdžiai (10 vnt. pakuotė)

Rinkodaros medžiaga

10 aliejaus pavyzdžių buteliukų

1 eterinių aliejų mišinys „Stress Away“ (5 ml)

2 gėrimo „NingXia Red“ pakeliai (60 ml)

1 rutulinio tepiklio priedas „AromaGlide“ 2 tikrųjų levandų eterinio aliejaus mėginiai (0,25 ml)

RINKINYS PRADEDANTIESIEMS „PREMIUM“ SU „THIEVES“ Kodas:

546657

1 „Thieves“ (15 ml) 1 dantų pastos „Thieves AromaBright“ tūbelė (118 g) 1 burnos skaliklio „Thieves“ buteliukas (236 ml) 2 putojančio rankų muilo „Thieves“ buteliukai (236,5 ml) 2 purškalo „Thieves“ flakonai (29,5 ml) 2 buitinio valiklio „Thieves“ buteliukai (426 ml) 2 nenuplaunamojo rankų valiklio „Thieves“ buteliukai (29,35 g) 1 produktų katalogas Rinkinys pradedantiesiems „Basic“: Rinkodaros medžiaga 1 eterinių aliejų mišinys „Stress Away“ (5 ml)

UK AT DE

IE

SE

ES

Jau greitai!

1 rutulinio tepiklio priedas „AromaGlide“ 2 tikrųjų levandų eterinio aliejaus mėginiai (0,25 ml) 2 pipirmėčių eterinio aliejaus mėginiai (0,25 ml) 2 eterinių aliejų mišinio „Peace & Calming“ mėginiai (0,25 ml) 2 citrinų eterinio aliejaus mėginiai (0,25 ml) 2 eterinių aliejų mišinio „Thieves“ mėginiai (0,25 ml) Vizitinių kortelių pavyzdžiai (10 vnt. pakuotė) 10 aliejaus pavyzdžių buteliukų 2 gėrimo „NingXia Red“ pakeliai (60 ml) 15


LOJALUMO PROGRAMOS rinkiniai Tapę „Young Living“ automatinio pristatymo Lojalumo programos nariais, kas mėnesį automatiškai gausite savo užsakymą! Galėsite rinkti taškus, kuriuos iškeisite į nemokamus produktus, gauti nuolaidą siuntimo išlaidoms, individualizuoti savo užsakymą ir gauti išskirtinį atlygį. Kai tiek daug privilegijų ir premijų, nėra geresnio laiko pradėti nei dabar! • Užtikrinamas jūsų mėgstamiausių „Young Living“ produktų pristatymas kas mėnesį • Mažesnės siuntimo išlaidos • Išskirtiniai produktų rinkiniai su nuolaida • Už kiekvieną užsakymą – Lojalumo programos taškai, kuriuos galima panaudoti kitiems užsakymams • Teisė į kompensavimą

Jeigu nuspręsite tapti šios programos nariais, jau šiandien galite pradėti rinktis norimus produktus arba pasirinkti vieną iš mūsų siūlomų Lojalumo programos rinkinių:

Kodas: 369508

„EVERYDAYLojalumo OILS™“programos rinkinys

Su rinkiniu „Everyday Oils“ gausite būtiniausius produktus! Rinkinį sudaro šie eteriniai aliejai ir jų mišiniai: • Tikrųjų levandų (5 ml)

16

• „Joy“ (5 ml)

• Citrinų (5 ml)

• „Thieves“ (5 ml)

• Pipirmėčių (5 ml)

• „PanAway“ (5 ml)

• Bosvelijų (5 ml)

• „Purification“ (5 ml)

• Pražangialapių mirtenių (5 ml)

• „Stress Away“ (5 ml)

YoungLiving.com

EU


Kodas: 489308

„NINGXIA®RED“ Lojalumo programos rinkinys

Pasirinkite šį įdomų rinkinį ir sužinosite, kaip sustiprinti savo protą bei kūną ir praturtinti savo gyvenimą mūsų eteriniais aliejais papildytais ir daug maistingųjų medžiagų turinčiais „NingXia Red“ produktais! Rinkinį sudaro: • Gėrimas „NingXia Red“, 4 vnt. po 750 ml

• Gėrimo „NingXia Red“ pakeliai, 30 vnt. po 60 ml

UK AT DE SE

Kodas: 369708

„THIEVES®“ Lojalumo programos rinkinys

Pasinaudokite eterinių aliejų mišinio „Thieves“ galia, kad pagerintumėte savo namų aplinką. Naudokite natūralias priemones namams ir burnos priežiūros produktus su saugiomis ir natūraliomis sudedamosiomis medžiagomis, kuriomis galite pasitikėti! Rinkinį sudaro: • „Thieves“ (15 ml) • Dantų pasta „Thieves AromaBright“ (118 g) • Burnos skaliklis „Thieves“ (236 ml) • Putojantis rankų muilas „Thieves“ (2 x 236,5 ml)

• Purškalas „Thieves“ (2 x 29,5 ml) • Buitinis valiklis „Thieves“ (2 x 426 ml) • Nenuplaunamasis rankų valiklis „Thieves“ (2 x 29,35 g)

UK AT DE SE

Saugumo informaciją rasite kiekvieno produkto etiketėje. * Vaistinių jazminaičių, nerolio, damaskinių rožių ir vanilės produktai labiau yra absoliutai ar esencijos nei eteriniai aliejai.

17


ETERINIŲ ALIEJŲ

produktai

Eteriniai aliejai yra „Young Living“ ir visos produktų linijos pagrindas. Peržiūrėkite mūsų produktus, atraskite universalius ir veiksmingus eterinius aliejus ir jų mišinius, pagamintus laikantis mūsų pažado „Nuo sėklos iki kamštelio“, ir išsirinkite sau tinkančius eterinius aliejus.

„Young Living“ levandų ūkis Monoje, Jutos valstijoje


Eteriniai aliejai | Grynieji

GRYNIEJI eteriniai aliejai

Pipirmėtė

Per pastaruosius du dešimtmečius „Young Living“ ištyrė ir ištobulino patentuotą procesą „Nuo sėklos iki kamštelio“, kurio rezultatas – aukščiausios kokybės eteriniai aliejai pasaulyje. Mes patvirtiname naudingiausių sėklų rūšis, vadovaujamės gryno auginimo praktika, dalyvaujame visame distiliacijos procese, vykdome griežtą kokybės užtikrinimo kontrolę, užsandariname ir patikriname kiekvieną buteliuką prieš išplatindami juos visame pasaulyje. Bendrovės „Young Living“ įsipareigojimas pranokti pramonės kokybės ir veiksmingumo standartus reiškia, kad kiekviename eterinio aliejaus laše yra optimalus naudingųjų augalo savybių kiekis. Mūsų atsidavimas tobulumui leidžia mums išsiskirti šioje srityje ir būti eterinių aliejų gamybos lyderiais pasaulyje.

ATLASINIŲ KEDRŲ Cedrus atlantica Kodas: 350908 15 ml

BALTŲJŲ SANTALŲ Santalum album UK AT DE

IE

Atlasinių kedrų eterinis aliejus turi šiltą kedrų aromatą. Naudojamas masažui, jis atpalaiduoja ir ramina. Atlasiniai kedrai nuo seno buvo naudojami kaip veiksminga sudedamoji riebiai odai skirtų kosmetinių priemonių dalis.

Kodas: 363408 5 ml

UK AT DE

IE

Tradiciškai naudojamas kaip smilkalai per religines ceremonijas ir meditacijas. Pakelia nuotaiką ir atpalaiduoja. Tinka odos priežiūrai, nes turi drėkinamųjų ir normalizuojamųjų savybių.

Populiariausia prekė!

BALZAMINIŲ KĖNIŲ Abies balsamea

Kodas: 331608 15 ml

BAZILIKŲ Ocimum basilicum UK AT DE

IE

Balzaminių kėnių eterinis aliejus distiliuojamas iš spygliuočių, augančių Aidaho valstijos šiaurėje. Aliejus skleidžia gaivinantį ir nuotaiką keliantį aromatą. Naudojamas masažuojant, jis atpalaiduoja raumenis ir nuramina visą kūną po fizinio krūvio.

20

YoungLiving.com

Kodas: 350008 15 ml

UK AT DE

IE

Bazilikai turi stiprų, pikantišką kvapą, kuris teikia jėgų tiek kūnui, tiek sielai. Vartojamas išoriškai, bazilikų eterinis aliejus padeda atgaivinti mintis ir atkurti proto guvumą. Naudojamas masažui, šis aliejus atpalaiduoja skaudančius raumenis.


Grynieji | Eteriniai aliejai

BERGAMOČIŲ Citrus aurantium bergamia Kodas: 350308 15 ml

BOSVELIJŲ Boswellia carterii UK AT DE

IE

SE

Bergamočių eterinis aliejus turi lengvą citrusų aromatą, kuris atpalaiduoja ir padeda įgauti pasitikėjimo bei pagerina nuotaiką. Bergamotės (Citrus bergamia) italų liaudies medicinoje naudojamos jau daug metų. Dėmesio! Citrusinių augalų aliejai neturėtų būti tepami ant odos, kurią ateinančias 48 val. veiks tiesioginiai saulės ar UV spinduliai.

BRUKNUOLIŲ Gaultheria procumbens Kodas: 365808 15 ml

UK AT DE

IE

SE

Bosvelijos turi saldų, šiltą ir švelnų aromatą, kuris stimuliuoja ir pakelia nuotaiką. Bosvelijos taip pat yra vertinga odos priežiūros produktų, skirtų brandžiai ir sausai odai, sudedamoji dalis. Senovės egiptiečiai naudojo šį aliejų gamindami jauninamąsias veido kaukes. Taip pat žr. smilkalinių bosvelijų eterinį aliejų.

BUKŲJŲ PUSKIPARISIŲ Chamaecyparis obtusa UK AT DE

IE

Bruknuolės pasižymi saldžiu mėtiniu aromatu. Jose yra tos pačios veikliosios medžiagos (metilo salicilato) kaip ir beržuose. Jų eterinis aliejus tinka masažui, nes atpalaiduoja įtemptą protą ir raumenis po fizinio krūvio.

CEILONINIŲ CINAMONŲ

Kodas: 307308 5 ml

UK AT DE

IE

SE

Šis eterinis aliejus išgaunamas iš Japonijoje augančių bukųjų puskiparisių (Chamaecyparis obtusa), kurių kilmės šalis – centrinė Japonija. Teigiama, kad ši mediena yra labai aukštos kokybės, o pats medis laikomas vienu iš penkių Kiso šventųjų medžių.

CITRINŲ Citrus limon Kodas: 357808 15 ml

Cinnamomum zeylanicum; sinonimas C. verum Kodas: 351508 5 ml

Kodas: 354908 5 ml

UK AT DE

IE

Manoma, kad cinamonas stiprina širdies ir kraujagyslių sistemą bei imunitetą. Šį aliejų taip pat galima skiesti ir naudoti masažuojant čakras, siekiant raminamojo ir atpalaiduojamojo poveikio.

UK AT DE

IE

SE

Citrinų eterinis aliejus turi stiprų, švarų, gryną citrusų aromatą, kuris atgaivina ir kelia nuotaiką. Jo sudėtyje yra 68 proc. veiksmingo antioksidanto d-limoneno. Dėmesio! Citrusinių augalų aliejai neturėtų būti tepami ant odos, kurią ateinančias 48 val. veiks tiesioginiai saulės ar UV spinduliai.

Populiariausia prekė!

DAMASKINIŲ ROŽIŲ Rosa damascena Kodas: 362308 5 ml

DYGIŲJŲ EGLIŲ Picea pungens UK AT DE

IE

Rožės* pasižymi nuostabiu, stipriu, saldžiu gėlių aromatu, kuris svaigina ir yra be galo romantiškas. Daugybę metų rožių eterinis aliejus buvo naudojamas odos priežiūrai – jis puikiai tinka sausai ar brandžiai odai.

Kodas: 309308 5 ml

UK AT DE

IE

SE

Dygiosios eglės auginamos, pjaunamos ir distiliuojamos „Young Living“ ūkyje Aidaho valstijos šiaurėje. Dygiųjų eglių (Picea pungens) eterinio aliejaus sudėtyje yra didelis kiekis alfa pineno ir limoneno. Vartojamas išoriškai, šis aliejus atpalaiduoja įsitempusius raumenis.

Saugumo informaciją rasite kiekvieno produkto etiketėje. * Vaistinių jazminaičių, nerolio, damaskinių rožių ir vanilės produktai labiau yra absoliutai ar esencijos nei eteriniai aliejai.

21


Eteriniai aliejai | Grynieji

GAURUOTŲJŲ ŠVITRŪNŲ Cistus ladanifer

„EUREKA“ CITRINŲ Citrus limon eureka var. formensensis Kodas: 468508 5 ml

UK AT DE

IE

GREIPFRUTINIŲ CITRINMEDŽIŲ Citrus paradisi UK AT DE

UK AT DE

IE

SE

Gauruotųjų švitrūnų eterinis aliejus išgaunamas iš švitrūnų – gražių krūmų, kurių žiedai turi švelnų medų primenantį kvapą. Manoma, jog šis augalas – tai Biblijoje minima sirinė kinrožė. Sausas, medieną ir dervą primenantis gauruotųjų švitrūnų eterinio aliejaus aromatas turi raminamąjį poveikį.

„Eureka“ citrinmedžiai „Jade Lemon™“ auga šiltame ir drėgname pietryčių Kinijos klimate. Šis aliejus gerina odos būklę, padeda atverti ir paleisti emocinius blokus, taip pat tinka valyti ir gryninti.

Kodas: 356008 15 ml

Kodas: 351808 5 ml

ITALINIŲ ŠLAMUČIŲ Helichrysum italicum IE

Greipfrutai turi gaivų citrusų aromatą, kuris suteikia energijos ir pakelia nuotaiką. Šio aliejaus sudėtyje yra daug veiksmingo antioksidanto d-limoneno, todėl jis labai tinka odos priežiūrai, kaip ir daugelis šaltai spaustų citrusų eterinių aliejų.

Kodas: 356308 5 ml

UK AT DE

IE

Italinių šlamučių eterinio aliejaus gaivus, žemiškas ir žolinis kvapas gerina nuotaiką. Italinių šlamučių žiedai dažnai vadinami amžinaisiais ar nemirtingaisiais.

Dėmesio! Citrusinių augalų aliejai neturėtų būti tepami ant odos, kurią ateinančias 48 val. veiks tiesioginiai saulės ar UV spinduliai.

Populiariausia prekė!

KADAGIŲ Juniperus osteosperma

JUODŲJŲ PIPIRŲ Piper nigrum Naujiena! Kodas: 361108 5 ml

UK AT DE

IE

Juodųjų pipirų eterinis aliejus distiliuojamas garais iš juodųjų pipirų kaulavaisių ir turi stiprų bei aštrų kvapą, kuris stimuliuoja ir teikia energijos. Vartojant išoriškai gerinama kraujo apytaka.

KAMPARINIŲ CINAMONŲ Cinnamomum camphora Kodas: 362008 5 ml

UK AT DE

22

YoungLiving.com

UK AT DE

IE

Kadagiai turi švarų, lengvai skvarbų medienos aromatą, kuris turi valomąjį poveikį protui, dvasiai ir kūnui. Šis aliejus gali būti naudojamas odos priežiūrai.

KVAPIŲJŲ AUKSABARZDŽIŲ Vetiveria zizanoides IE

Kamparinių cinamonų (Cinnamomum camphora) eterinis aliejus turi aštrų, šiltą kamparo kvapą, panašų į eukaliptų, tik švelnesnį. Paprastai jis naudojamas meditacijai ir turi valomųjų bei gryninamųjų savybių.

Jau greitai!

Kodas: 357208 15 ml

Kodas: 365108 5 ml

UK AT DE

Kvapiųjų auksabarzdžių (Vetiveria zizanoides) aromatas sunkus, žemiškas, panašus į pačiulių, su citrinų prieskoniu. Kvapiųjų auksabarzdžių aliejus psichologiškai suteikia tvirtą pagrindą, ramina ir stabilizuoja.

IE


Grynieji | Eteriniai aliejai

KVAPIŲJŲ CITRINŽOLIŲ Cymbopogon nardus

KVAPIŲJŲ BURSERŲ Bursera graveolens Kodas: 360708 5 ml

UK AT DE

Kodas: 532308 5 ml

IE

UK AT DE

IE

Dėl gaivaus, nuotaiką gerinančio aromato, kuris padeda pašalinti blogus kvapus, kvapiųjų citrinžolių eterinį aliejų geriausia naudoti orui gryninti, paskleidžiant jį tiek patalpose, tiek lauke. Šis eterinis aliejus yra svarbi sudedamoji „Young Living“ produktų (pvz., mišinio „Purification“) dalis.

Kaip bosvelijų eterinis aliejus, kvapiųjų burserų aliejus žinomas kaip dvasinis aliejus. Jį tradiciškai naudojo inkai dvasiai nuskaidrinti ir neigiamai energijai išvalyti.

Jau greitai!

KVAPIŲJŲ GVAZDIKĖLIŲ Syzygium aromaticum Kodas: 352408 15 ml

KVAPIŲJŲ KANANGŲ Cananga odorata

UK AT DE

IE

Kvapiųjų gvazdikėlių eterinis aliejus yra saldaus, pikantiško aromato, kuris stimuliuoja ir suteikia gyvybingumo. Šis aliejus sudaro mišinio „Thieves“ pagrindą, nes kvapiųjų gvazdikėlių pagrindinė sudedamoji dalis – eugenolis – pasižymi nuostabiomis natūraliomis savybėmis.

Kodas: 365908 15 ml

UK AT DE

IE

Kvapiųjų kanangų aromatas saldus, švelnus, gėlinis, todėl ypač mėgstamas romantikų. Šis aliejus labai veiksmingai ramina ir atpalaiduoja, taip pat padeda išlaisvinti pyktį, įtampą ir nervingumą.

Dėmesio! Prieš vartojimą pasikonsultuokite su gydytoju, jei vartojate kraują skystinančius vaistus.

KVAPIŲJŲ KANARIŲ Canarium luzonicum Kodas: 354008 15 ml

KVAPIŲJŲ MUSKATMEDŽIŲ Myristica fragrans Naujiena! UK AT DE

Kvapieji kanariai priklauso tai pačiai augalų šeimai kaip bosvelijos ir miros. Tradiciškai Europoje vartojamos odai. Kvapieji kanariai vertinami dėl savybės mažinti smulkiąsias raukšles, gerinti odos būklę ir atpalaiduoti raumenis po fizinio krūvio.

KVAPIŲJŲ ROZMARINŲ Rosmarinus officinal Kodas: 362608 15 ml

UK AT DE

Kodas: 359908 5 ml

UK AT DE

IE

Muskatmedžių aliejus nuo seno tradiciškai vartojamas išoriškai (masažuojant ar karštoje vonioje) nuo sezoninių skausmų ir maudimo. Kaip aromaterapinė priemonė, šis aliejus padeda atpalaiduoti kūną ir protą ir gali būti naudojamas prieš miegą.

KVAPIŲJŲ ŠALAVIJŲ Salvia sclarea IE

Rozmarinų aromatas gaivus, žolinis, saldus, šiek tiek primena vaistų kvapą. Jų eterinis aliejus suteikia energijos ir padeda atkurti proto aiškumą jaučiant nuovargį. Dėmesio! Nenaudoti vaikams iki 4 metų amžiaus.

IE

Kodas: 352108 15 ml

UK AT DE

IE

Kvapiųjų šalavijų eterinio aliejaus kvapas sodrus, šiltas, žolinis. Jis pagerina nuotaiką ir atpalaiduoja. Tai puikus pasirinkimas, siekiant išlaikyti sveiką ir įprastą būseną per PMS. Jį taip pat tinka naudoti menopauzės metu.

Saugumo informaciją rasite kiekvieno produkto etiketėje. * Vaistinių jazminaičių, nerolio, damaskinių rožių ir vanilės produktai labiau yra absoliutai ar esencijos nei eteriniai aliejai.

23


Eteriniai aliejai | Grynieji

LANKSČIŲJŲ CITRINŽOLIŲ Cymbopogon fl xuosus Kodas: 358108 15 ml

MAIRŪNŲ Origanum majorana

UK AT DE

IE

Citrinžolės pasižymi lengvu, gaiviu citrusų aromatu su žemės prieskoniu. Jis gaivina, atnaujina, stimuliuoja, suteikia pusiausvyros, įkvepia ir didina proto aiškumą.

UK AT DE

IE

Mairūnai turi aštrų medienos aromatą su kamparo prieskoniu. Jų eterinis aliejus ramina, šildo protą ir kūną. Jis padeda atpalaiduoti įsitempusius raumenis po fizinio krūvio ir gali būti naudingas esant nedidelei nervinei įtampai.

MORKŲ SĖKLŲ Daucus carota Kodas: 308108 5 ml

Kodas: 358408 15 ml

OKOTIJŲ Ocotea quixos UK AT DE

IE

Morkų sėklų eterinis aliejus turi salsvą aromatą su žemiškomis, žolinėmis natomis. Paprastai jis vartojamas virškinimo sistemai stiprinti.

Kodas: 355608 5 ml

UK AT DE

IE

Šis eterinis aliejus išgaunamas iš Ekvadoro okotijų. Jo sudėtyje yra didelis kiekis alfa humuleno – junginio, kuris palaiko natūralų organizmo atsaką į dirginimą ir diskomfortą. Dėmesio! Gali dirginti odą. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Nėščioms, žindančioms moterims ar asmenims, vartojantiems vaistus ar turintiems sveikatos sutrikimų, prieš vartojant rekomenduojama pasikonsultuoti su sveikatos priežiūros specialistu.

PAČIULIŲ Pogostemon cablin Kodas: 360808 15 ml

PAPRASTŲJŲ KRAPŲ Anethum graveolens UK AT DE

IE

Pačiuliai, kartais vadinami XX a. septintojo dešimtmečio kvapu, pasižymi į muskusą panašiu, žemės, egzotiniu aromatu. Šis eterinis aliejus labai tinka odos priežiūrai, gerina raukšlėtos ar suskeldėjusios odos būklę.

PAPRASTŲJŲ PANKOLIŲ Foeniculum vulgare Kodas: 354208 15 ml

UK AT DE

Pankolių aromatas saldus, žemiškas, primena anyžius. Jis suteikia energijos, gyvybingumo ir pusiausvyros.

24

YoungLiving.com

Kodas: 353608 5 ml

UK AT DE

IE

Paprastųjų krapų eterinis aliejus turi prieskoninį, gaivų aromatą, kuris stimuliuoja, atgaivina ir suteikia pusiausvyros. Dėmesio! Šio aliejaus negalima tepti ant odos, kurią ateinančias 48 val. veiks tiesioginiai saulės ar UV spinduliai.

PAPRASTŲJŲ SAIKENIŲ Hyptis suaveolens IE

SE

Kodas: 359808 5 ml

UK AT DE

IE

Paprastieji saikeniai auginami ir distiliuojami Ekvadore. Šio aliejaus sudėtyje yra didelis kiekis beta kariofileno, kuris stiprina kvėpavimo sistemą. Aliejus skleidžia žolinį kvapą ir gali būti vartojamas tiek išoriškai, tiek kaip aromaterapinė priemonė.


Grynieji | Eteriniai aliejai

PELKINIŲ GAILIŲ Ledum groenlandicum

PELARGONIJŲ Pelargonium graveolens Kodas: 355408 15 ml

UK AT DE

IE

Pelargonijos turi nuostabų, pakylėjimo teikiantį ir raminantį gėlių aromatą. Šis aliejus puikiai tinka odos priežiūrai. Tradiciškai vartojamas kraujotakos sistemai stiprinti ir turi savybę atgaivinti organizmo audinius.

PILKŲJŲ EUKALIPTŲ Eucalyptus bicostata Kodas: 359708 5 ml

Kodas: 357908 5 ml

UK AT DE

IE

Pelkiniai gailiai tradiciškai buvo naudojami eskimų liaudies medicinoje energijos tėkmei palaikyti. Tikima, kad jie taip pat harmonizuoja ir suteikia pusiausvyros kasdieniams kūno poreikiams.

PIPIRMĖČIŲ Mentha piperita UK AT DE

IE

Pilkieji eukaliptai yra auginami ir skinami Ekvadore. Jų eterinio aliejaus sudėtyje yra didelis kiekis veiksmingų sudedamųjų medžiagų – eukaliptolio ir alfa pineno.

Kodas: 361408 15 ml

UK AT DE

IE

SE

Pipirmėtės turi stiprų, švarų, gaivų, mėtinį aromatą ir yra vienos seniausių ir labiausiai vertinamų vaistažolių.

Populiariausia prekė!

PRAŽANGIALAPIŲ MIRTENIŲ (ARBATMEDŽIŲ) Melaleuca alternifolia Kodas: 358708 15 ml

PUŠŲ Pinus sylvestris Kodas: 361808 15 ml UK AT DE

IE

Arbatmedžių eterinis aliejus ypač vertinamas ir vartojamas labai įvairiai. Jis tinka odos priežiūrai.

RAUDONĖLIŲ Origanum vulgare Kodas: 360508 15 ml

UK AT DE

IE

Pušų eterinis aliejus turi gaivinantį, energijos teikiantį aromatą. Jo savybės panašios į rutulinių eukaliptų eterinio aliejaus, o juos abu sumaišius poveikis sustiprėja.

RUTULINIŲ EUKALIPTŲ Eucalyptus globulus UK AT DE

IE

Raudonėlių aromatas sunkus, aštrus, aitrus, padeda sukurti saugumo jausmą.

Kodas: 353908 15 ml

UK AT DE

IE

Rutulinių eukaliptų aromatas gaivus ir skvarbus. Aliejaus sudėtyje yra didelis kiekis eukaliptolio – medžiagos, kuri yra pagrindinė daugelio burnos skaliklių sudedamoji dalis. Vartojamas išoriškai ant odos, šis aliejus stiprina kvėpavimo takus ir atpalaiduoja raumenis po fizinio krūvio.

Saugumo informaciją rasite kiekvieno produkto etiketėje. * Vaistinių jazminaičių, nerolio, damaskinių rožių ir vanilės produktai labiau yra absoliutai ar esencijos nei eteriniai aliejai.

25


DIFUZORIUS „DEWDROP“ Pakeiskite savo aplinką „Young Living“ sukurto difuzoriaus „Dewdrop™“ dizainą įkvėpė ryto rasos lašelio grynumas ir elegancija. Šį prietaisą, kuris drėkina orą, veikia kaip pulverizatorius ir paskleidžia kvapus, lengva naudoti. Specialaus dizaino difuzorius „Dewdrop“ skleidžia eterinius aliejus iki 4 valandų, automatiškai išsijungia ir skleidžia šviesą. Su šiuo prietaisu bet kokią aplinką galite paversti panašia į SPA.

26


Grynieji | Eteriniai aliejai

ŠALTMĖČIŲ Mentha spicata Kodas: 363808 5 ml

UK AT DE

IE

SE

Šaltmėčių eterinis aliejus išgaunamas garais distiliuojant lapus. Jo aromatas mėtinis, šiek tiek vaisinis, švelnesnis nei pipirmėčių. Tai stiprus antioksidantas, stiprinantis kvėpavimo sistemą.

SMILKALINIŲ BOSVELIJŲ Boswellia sacra Kodas: 355008 5 ml

„ŠIAURĖS PAŠVAISTĖS“ ŪKIO JUODŲJŲ EGLIŲ Picea mariana Naujiena! Kodas: 531308 5 ml

UK AT DE

IE

Paskleiskite šį sodrų, gaivinantį medienos aromatą medituodami, kad sukurtumėte gaivią aromatinę aplinką. Įpilkite jo į odos priežiūros priemones arba vartokite išoriškai, kad pagerintumėte sausos odos būklę ar išlaikytumėte sveikos odos išvaizdą

SPINDULINIŲ EUKALIPTŲ Eucalyptus radiata

UK AT DE

IE

SE

Eterinis aliejus „Sacred Frankincense “ išgaunamas iš smilkalinių bosvelijų (Boswellia sacra) medžių. Šis aliejus puikiai tinka norintiesiems gilesnio dvasinio išjautimo ir meditacijos.

Kodas: 353808 15 ml

UK AT DE

IE

Šios rūšies eukaliptų eterinis aliejus yra pats universaliausias – jį tinka vartoti išoriškai, naudoti difuzoriuje ir netgi tiesioginėms inhaliacijoms. Jau nuo seno šio aliejaus dedama į keletą populiariausių „Young Living“ aliejų mišinių.

Jeigu jums patinka SPINDULINIŲ EUKALIPTŲ eterinis aliejus, turėtumėte pabandyti... • RUTULINIS TEPIKLIS „BREATHE AGAIN“ • „RAVEN“

TAIVANO KIPARISŲ Chamaecyparis formosensis Kodas: 465708 5 ml

UK AT DE

IE

Iš visų „Young Living“ eterinių aliejų Taivano kiparisų eterinio aliejaus sudėtyje yra didžiausias kiekis seskviterpeno. Jis didina dvasinį sąmoningumą, suteikia aiškumo, stiprina intuiciją ir skatina veikti.

• R.C.

TAURIŲJŲ DIDRAMUNIŲ Chamaemelum nobile Kodas: 351208 5 ml

UK AT DE

TIKRŲJŲ APELSINŲ Citrus sinensis IE

Taurioji didramunė buvo laikoma viena iš devynių šventųjų saksų vaistažolių. Jų eterinis aliejus turi šiltą, saldų, žolinį aromatą, kuris atpalaiduoja ir nuramina protą ir kūną. Šis aliejus švelnus, todėl ypač tinka neramiems vaikams.

Kodas: 360208 15 ml

UK AT DE

IE

Apelsinų eterinio aliejaus kvapas sodrus, citrusinis, keliantis nuotaiką ir raminantis. Jo sudėtyje gausu veiksmingo antioksidanto d-limoneno. Dėmesio! Citrusinių augalų aliejai neturėtų būti tepami ant odos, kurią ateinančias 48 val. veiks tiesioginiai saulės ar UV spinduliai.

Populiariausia prekė!

Saugumo informaciją rasite kiekvieno produkto etiketėje. * Vaistinių jazminaičių, nerolio, damaskinių rožių ir vanilės produktai labiau yra absoliutai ar esencijos nei eteriniai aliejai.

27


Eteriniai aliejai | Grynieji

TIKRŲJŲ CITRINŽOLIŲ Cymbopogon citratus Kodas: 465808 5 ml

TIKRŲJŲ IMBIERŲ Zingiber officinale

UK AT DE

Kodas: 355708 5 ml

IE

Tikrosios citrinžolės, Taivane vadinamos „greito nušvitimo kvapiąja žole“, tradiciškai buvo naudojamos orui namuose gaivinti, protui nuskaidrinti ir odai drėkinti.

IE

Tikrųjų imbierų eterinis aliejus turi šiltą, aštrų kvapą, kuris suteikia energijos. Kadangi imbierai palaiko virškinimo sistemą, jie labai mėgstami tradicinėje Rytų virtuvėje.

TIKRŲJŲ LEVANDŲ Lavandula angustifolia Kodas: 357508 15 ml

UK AT DE

TIKRŲJŲ MANDARINŲ Citrus reticulata

UK AT DE

IE

SE

Kodas: 364408 15 ml

Levandos skleidžia šviežią, saldų, gėlių ir žolinį kvapą, kuris ramina ir žvalina. Šis eterinis aliejus yra pats universaliausias ir turėtų būti kiekvieno namuose. Levandos ypač tinkamos kaip odos priežiūros ir grožio priemonė.

UK AT DE

IE

Tai puikus eterinis aliejus, keliantis nuotaiką ir suteikiantis saugumo jausmą. Šio aliejaus sudėtyje yra didelis kiekis veiksmingo antioksidanto d-limoneno. Dėmesio! Citrusinių augalų aliejai neturėtų būti tepami ant odos, kurią ateinančias 48 val. veiks tiesioginiai saulės ar UV spinduliai.

Populiariausia prekė!

TIKRŲJŲ MIRAMEDŽIŲ Commiphora myrrha Kodas: 359308 15 ml

TIKRŲJŲ MIRTŲ Myrtus communis

UK AT DE

Kodas: 359508 5 ml

IE

Mirų aromatas saldus, balzaminis, primena dūmų kvapą. Jis grynina, atkuria, atnaujina ir pakelia nuotaiką. Šiandien miros plačiai naudojamos burnos higienos srityje.

UK AT DE

IE

Mirtos turi pakylėjimo teikiantį aromatą, kuris labai malonus jį paskleidus ore. Šis aliejus taip pat ramina, o vartojamas išoriškai gražina odą ir gerina sveikos odos išvaizdą.

Jau greitai!

VAISTINIŲ ČIOBRELIŲ Thymus vulgaris Kodas: 365008 15 ml

VAISTINIŲ JAZMINAIČIŲ Jasminum officina UK AT DE

Čiobreliai pasižymi aštriu, šiltu, žoliniu aromatu, kuris yra stiprus ir skvarbus. Čiobrelių, kurie žinomi nuo seniausių laikų, sudėtyje yra didelis kiekis timolio – vieno iš stipriausių antioksidantų.

28

YoungLiving.com

IE

Kodas: 356908 5 ml

UK AT DE

IE

Vaistinių jazminaičių* šiltas, egzotiškas, gėlių aromatas atpalaiduoja, ramina, pakylėja ir stiprina pasitikėjimą savimi. Šis aliejus tinka odos priežiūrai. Jau nuo seno jazminačiai buvo vartojami romantiškiems jausmams stiprinti.


Grynieji | Eteriniai aliejai

VAISTINIŲ KOPALIŲ Copaifera reticulata Kodas: 343108 15 ml

VAISTINIŲ MELISŲ Melissa officinal UK AT DE

Kodas: 358908 5 ml

IE

Vaistinių kopalių eterinis aliejus yra vienintelis, išgaunamas tiesiai iš medžio, kaip sakai ar sula. Surinkta kopalių derva yra distiliuojama ir išgaunamas skaidrus eterinis aliejus, turintis stiprų, nuotaiką gerinantį medienos kvapą.

UK AT DE

IE

Melisų aromatas lengvas, gaivus, primena citrinas. Jis stiprina ir atgaivina, taip pat ramina. Kelių mokslinių tyrimų metu nustatyta, kad melisos naudingos odai. Jos taip pat suteikia komforto jausmą šaltojo sezono metu.

Dėmesio! Prieš vartojimą pasikonsultuokite su gydytoju, jei vartojate kraują skystinančius vaistus.

VAISTINIŲ RAMUNIŲ Matricaria recutita Naujiena! Kodas: 308608 5 ml

VAISTINIŲ ŠALAVIJŲ Salvia officinal

UK AT DE

IE

Vaistinės ramunės (Matricaria recutita) – tai vienmetis augalas, augantis daugelyje Europos ir Vidurinės Azijos vietų. Vaistinių ramunių aliejus išgaunamas iš žiedų ir padeda atsipalaiduoti.

UK AT DE

IE

Šalavijų aromatas aštrus ir žolinis. Šis eterinis aliejus stiprina pojūčius ir gyvybinius organizmo centrus. Šalavijai gali padėti susidoroti su nusivylimu ir protiniu nuovargiu.

VALERIJONŲ Valeriana officinal Kodas: 364808 5 ml

Kodas: 363208 15 ml

VISŽALIŲ KIPARISŲ Cupressus sempervirens UK AT DE

IE

Valerijonų šaknys naudojamos tūkstančius metų. Valerijonai turi raminamųjų, tvirtą pagrindą ir emocinę pusiausvyrą suteikiančių savybių. Per pastaruosius tris dešimtmečius buvo atlikti klinikiniai tyrimai dėl jų atpalaiduojamojo poveikio.

Kodas: 353008 15 ml

UK AT DE

IE

Kiparisai turi šviežią, žolinį visžalių augalų aromatą, kuris žvalina, atgaivina ir tonizuoja. Raminantis šaltojo sezono metu, šis eterinis aliejus taip pat stiprina kvėpavimo sistemą ir tinka riebiai ar problemiškai odai.

ŽALIŲJŲ CITRINŲ Citrus latifolia Kodas: 307408 15 ml

UK AT DE

IE

SE

Manoma, kad žaliosios citrinos kilusios iš rytų Malaizijos, o į Karibų jūros regioną jas atvežė Kolumbas per savo antrąją kelionę. Nuo seno žaliosios citrinos buvo vartojamos virškinimui gerinti, o tradicinio jų vartojimo sąrašas gana ilgas. Dėmesio! Citrusinių augalų aliejai neturėtų būti tepami ant odos, kurią ateinančias 48 val. veiks tiesioginiai saulės ar UV spinduliai.

Saugumo informaciją rasite kiekvieno produkto etiketėje. * Vaistinių jazminaičių, nerolio, damaskinių rožių ir vanilės produktai labiau yra absoliutai ar esencijos nei eteriniai aliejai.

29


Eteriniai aliejai | Mišiniai

Eterinių aliejų

MIŠINIAI

Spindulinis eukaliptas

Aliejų veiksmingumas ir pusiausvyra yra svarbiausi aspektai kuriant eterinių aliejų mišinį. Kai eteriniai aliejai dera vieni su kitais, bendras jų poveikis gali būti transformuojantis. Mūsų mišiniai – tai kruopščių ilgamečių bandymų ir ekstensyviojo ūkininkavimo patirties bei praktinio taikymo rezultatas. Šie sinerginiai vienas kitą papildančių eterinių aliejų mišiniai gali būti naudojami visais gyvenimo atvejais.

„ABUNDANCE“ Kodas: 330008 15 ml

„ACCEPTANCE“ UK AT DE

IE

„Abundance“ buvo sukurtas, siekiant padidinti mus supančio harmoningo magnetinio energijos lauko dažnį. Aukštesnis dažnis sukuria tai, ką vadiname „traukos dėsniu“, t. y. kokius dalykus mes pritraukiame prie savęs.

„AROMAEASE“

30

UK AT DE

IE

„Acceptance“ stimuliuoja protą, nes jo sudėtyje esantys specialiai sumaišyti aliejai skatina mus priimti save ir kitus, nepaisant suvokiamų barjerų. Šis mišinys taip pat gali padėti įveikti atidėliojimą ir neigimą.

ETERINIAI ALIEJAI: tikrųjų apelsinų, kvapiųjų gvazdikėlių, ceiloninių cinamonų, bosvelijų, tikrųjų imbierų, juodųjų eglių, pačiulių, tikrųjų miramedžių

Kodas: 474908 5 ml

Kodas: 330308 5 ml

ETERINIAI ALIEJAI: bosvelijų, šluotelinių santalų, pelargonijų, skaistenių, nerolio*, blakinių kalendrų, bergamočių, kvapiųjų kanangų

„AROMA LIFE“ UK AT DE

IE

Kodas: 330608 15 ml

UK AT DE

IE

„AromaEase™“ pasižymi vėsiu, mėtiniu aromatu ir veiksmingomis eterinių aliejų sudedamosiomis medžiagomis, kurios ramina naudojant šį mišinį kaip aromaterapinę priemonę.

„Aroma Life“ palaiko širdies ir kraujagyslių bei limfinę sistemas. Jo sudėtyje yra eterinių aliejų, kurie padeda kūnui atsipalaiduoti.

ETERINIAI ALIEJAI: pipirmėčių, šaltmėčių, tikrųjų imbierų, tikrųjų kardamonų, paprastųjų pankolių

ETERINIAI ALIEJAI: visžalių kiparisų, italinių šlamučių, kvapiųjų kanangų, mairūnų

YoungLiving.com


Mišiniai | Eteriniai aliejai

„AROMA SIEZ“

„AWAKEN“

Kodas: 330908 15 ml

UK AT DE

IE

Kodas: 331208 15 ml

UK AT DE

IE

Naudojant „Aroma Siez“ masažui, mišinys padeda atpalaiduoti raumenis ir kūną po fizinio krūvio. Jis taip pat suteikia komforto jausmą galvai, kaklui ir pavargusioms pėdoms.

„Awaken“ – tai įkvepiantis kelių eterinių aliejų mišinių derinys, padedantis sustiprinti vidinį sąmoningumą ir supratimą. Šis mišinys gali padėti realizuoti savo potencialą.

ETERINIAI ALIEJAI: bazilikų, tikrųjų levandų, visžalių kiparisų, mairūnų, pipirmėčių

ETERINIAI ALIEJAI: „Joy“, „Present Time“, „Harmony“, „Forgiveness“, „Dream Catcher

„BELIEVE“

„BRAIN POWER“

Kodas: 466108 15 ml

UK AT DE

IE

SE

Kodas:

331308 5 ml

UK AT DE

IE

Eterinių aliejų mišinio „Believe“ sudėtyje yra dygiųjų eglių ir kvapiųjų kanangų eterinių aliejų iš Ekvadore esančio „Young Living“ ūkio. Mišinys turi malonų aromatą, kuris suteikia tvirtą pagrindą ir teikia energijos.

Mišinio „Brain Power“ sudėtyje yra eterinių aliejų su dideliu kiekiu seskviterpeno – natūralaus deguonies turinčio junginio, kuris gerina smegenų veiklą. Naudokite šį mišinį norėdami praskaidrinti mintis ir sustiprinti koncentraciją.

ETERINIAI ALIEJAI: dygiųjų eglių, balzaminių kėnių, bosvelijų, blakinių kalendrų, bergamočių, kvapiųjų kanangų, pelargonijų

ETERINIAI ALIEJAI: šluotelinių santalų, vaistinių melisų, italinių šlamučių, atlasinių kedrų, dervingųjų kiparisočių, bosvelijų, tikrųjų levandų

„BUILD YOUR DREAM“

„CHRISTMAS SPIRIT“

Kodas: 483408 5 ml

UK AT DE

IE

Mišinio „Build Your Dream “ sudėtyje esantys eteriniai aliejai, D. Gary Youngo atrinkti dėl ryšių su mūsų istorija, suteikia jėgų ir aiškumo siekiant svajonių, mišinį naudojant kaip aromaterapinę priemonę.

ETERINIAI ALIEJAI: tikrųjų apelsinų, ceiloninių cinamonų, juodųjų eglių

ETERINIAI ALIEJAI: tikrųjų levandų, smilkalinių bosvelijų, vaistinių melisų, dervingųjų kiparisočių, Taivano kiparisų, dygiųjų eglių, kvapiųjų kanangų, „Dream Catcher“, „Believe“, žydrųjų vandens lelijų

„CITRUS FRESH“ Kodas: 331808 15 ml

Kodas: 3315 15 ml

„Christmas Spirit“ – tai saldus, prieskoninis apelsinų, cinamonų ir juodųjų eglių eterinių aliejų mišinys, kuris veda į laimę, džiaugsmą ir saugumą, siejamą su šventiniu laikotarpiu.

„CLARITY“ UK AT DE

IE

„Citrus Fresh“ yra atpalaiduojantis ir raminantis mišinys, kurį mėgsta ir vaikai, ir suaugusieji. Dėl sudėtyje esančio veiksmingo antioksidanto d-limoneno šis mišinys kuria gerovės jausmą, skatina kūrybiškumą ir džiugesį. Jis taip pat tinka orui gryninti. ETERINIAI ALIEJAI: tikrųjų apelsinų, greipfrutinių citrinmedžių, tikrųjų mandarinų, karališkųjų mandarinų, citrinų, šaltmėčių Dėmesio! Citrusinių augalų aliejai neturėtų būti tepami ant odos, kurią ateinančias 48 val. veiks tiesioginiai saulės ar UV spinduliai.

Kodas: 332108 15 ml

UK AT DE

IE

„Clarity“ skatina aiškų protą ir guvumą. Šio mišinio sudėtyje yra stimuliuojančių aliejų, įskaitant pipirmėčių ir tikrųjų rozmarinų aliejus, kurie daug metų buvo vartojami proto veiklai skatinti. ETERINIAI ALIEJAI: bazilikų, tauriųjų didramunių, tikrųjų kardamonų, pelargonijų, bergamočių, kvapiųjų rozmarinų, citrinų, kvapiųjų kanangų, pipirmėčių, vaistinių jazminaičių*, imbierinių citrinžolių, blakinių kalendrų

Saugumo informaciją rasite kiekvieno produkto etiketėje. * Vaistinių jazminaičių, nerolio, damaskinių rožių ir vanilės produktai labiau yra absoliutai ar esencijos nei eteriniai aliejai.

31


Eteriniai aliejai | Mišiniai

„COOL AZUL“ Naujiena!

„COMMON SENSE™“ Kodas: 309108 5 ml

UK AT DE

IE

Kodas: 539908 15 ml

SE

IE

„Cool Azul™“ – tai patentuotas D. Gary Youngo sukurtas eterinių aliejų mišinys, kuris, vartojamas išoriškai, turi vėsinamąjį poveikį. Jis pasižymi lengvu paprastųjų saikenių kvapu ir šiltu kvapiųjų cimbžiedų aromatu (abu yra išskirtiniai „Young Living“ aliejai).

„Common Sense“ – tai patentuotas „Young Living“ eterinių aliejų mišinys, skirtas racionaliems sprendimų priėmimo gebėjimams stiprinti, siekiant didesnės gerovės, aiškesnių tikslų ir skalsos. ETERINIAI ALIEJAI: bosvelijų, kvapiųjų kanangų, okotijų, paprastųjų rykštenių, žaliųjų rūtų, paprastųjų saikenių, žaliųjų citrinų

ETERINIAI ALIEJAI: pipirmėčių, bruknuolių, vaistinių šalavijų, vaistinių kopalių, kvapiųjų cimbžiedų, kalninių arnikų, penkiagyslių mirtenių, tikrųjų levandų, vaistinių ramunių, dervingųjų kiparisočių, kvapiųjų kanarių, paprastųjų kmynų, paprastųjų saikenių, kvapiųjų auksabarzdžių

„DRAGON TIME“

UK AT DE

Kodas: 332708 15 ml

IE

„Di-Gize“ – tai aliejų, ištirtų dėl jų teigiamo poveikio virškinimo sistemai, mišinys.

UK AT DE

IE

„Dragon Time“ yra raminančių eterinių aliejų, įskaitant kvapiųjų šalavijų, mišinys. Jį rekomenduojama vartoti paaugliams ir jaunoms merginoms.

ETERINIAI ALIEJAI: vaistinių kiečių, kadagių, anyžinių ožiažolių, tikrųjų imbierų, paprastųjų pankolių, pačiulių, pipirmėčių, lanksčiųjų citrinžolių

Populiariausia prekė!

„DREAM CATCHER“

ETERINIAI ALIEJAI: kvapiųjų šalavijų, tikrųjų levandų, paprastųjų kraujažolių, paprastųjų pankolių, mairūnų, vaistinių jazminaičių*

„EN-R-GEE“

Kodas: 333008 15 ml

UK AT DE

Kodas: 333608 15 ml

IE

UK AT DE

IE

„Dream Catcher “ buvo sukurtas, siekiant suvaldyti teigiamas svajones ir saugoti nuo niūrios vaizduotės. Naudojamas kaip aromaterapinė priemonė, jis padeda įgyvendinti troškimus ir nenukrypti nuo tikslo.

„En-R-Gee“ atgaivina, nes jo sudėtyje yra stimuliuojančių eterinių aliejų, kurie tradiciškai buvo naudojami siekiant atkurti proto guvumą. Kelia nuotaiką, stiprina ir, kaip sufleruoja pavadinimas, teikia energijos.

ETERINIAI ALIEJAI: šluotelinių santalų, tikrųjų mandarinų, kvapiųjų kanangų, juodųjų pipirų, bergamočių, anyžinių ožiažolių, kadagių, pelargonijų, dervingųjų kiparisočių, blyškiųjų kiečių, vaistinių jazminaičių, vaistinių ramunių, skaistenių, damaskinių rožių, greipfrutinių citrinmedžių, šaltmėčių

ETERINIAI ALIEJAI: kvapiųjų rozmarinų, kvapiųjų muskatmedžių, juodųjų pipirų, kadagių, balzaminių kėnių, lanksčiųjų citrinžolių, kvapiųjų gvazdikėlių

Jau greitai!

UK AT DE

„ENDOFLEX“ Kodas: 333308 15 ml

„EXODUS II“ UK AT DE

„EndoFlex“ sudėtyje esantys eteriniai aliejai padeda išlaikyti bendrą gyvybingumą. ETERINIAI ALIEJAI: šaltmėčių, pelargonijų, vaistinių ramunių, kvapiųjų šalavijų, tikrųjų mirtų, kvapiųjų muskatmedžių

IE

Kodas: 333808 5 ml

UK AT DE

IE

SE

„Exodus II“ – tai laikui nepavaldus alyvuogių aliejaus, mirų, cinamonų, bosvelijų, stambiažiedžių nardų ir kitų harmonizuojančių eterinių aliejų mišinys, išgryninantis emocijas ir keliantis nuotaiką. ETERINIAI ALIEJAI: kininių cinamonų, balinių ajerų, stambiažiedžių nardų, tikrųjų miramedžių, galbaninių ferulų, bosvelijų, ceiloninių cinamonų, vaistinių isopų

32

YoungLiving.com


Mišiniai | Eteriniai aliejai

„FORGIVENESS“ Kodas: 333908 5 ml

„GENTLE BABY“ UK AT DE

IE

Kodas: 334508 15 ml

„Forgiveness“ sudėtyje yra sinerginis raminančių ir nuotaiką keliančių eterinių aliejų mišinys, galintis sustiprinti gebėjimą paleisti skausmingus prisiminimus ir įveikti emocinius barjerus.

UK AT DE

IE

„Gentle Baby“ – tai švelnus ir aromatingas eterinių aliejų mišinys, specialiai sukurtas motinoms ir kūdikiams. Jis padeda nuraminti emocijas nėštumo metu ir ramina nerimastingus kūdikius.

ETERINIAI ALIEJAI: vaistinių melisų, vaistinių šventagaršvių, bergamočių, pelargonijų, tikrųjų levandų, kvapiųjų kanangų, bosvelijų, citrinų, imbierinių citrinžolių, vaistinių jazminaičių*, italinių šlamučių, šluotelinių santalų, tauriųjų didramunių, damaskinių rožių*, blakinių kalendrų

ETERINIAI ALIEJAI: pelargonijų, vaistinių jazminaičių*, kvapiųjų kanangų, kvapiųjų rožmedžių, tauriųjų didramunių, damaskinių rožių*, citrinų, tikrųjų levandų, imbierinių citrinžolių, blakinių kalendrų Dėmesio! Šio mišinio negalima tepti ant odos, kurią ateinančias 48 val. veiks tiesioginiai saulės ar UV spinduliai.

GLF Kodas:

334008 15 ml

„GRATITUDE“ UK AT DE

IE

Kodas: 334608 5 ml

Mišinys GLF™ buvo sukurtas kepenų ir tulžies pūslės funkcijai stiprinti. Šis mišinys taip pat gali padėti stiprinti emocinę sveikatą, nes pašalina tokias emocijas kaip kaltė, kartėlis ir pyktis.

„Gratitude“ yra raminantis eterinių aliejų mišinys, skirtas pakylėti, emocijoms nuraminti ir suteikti kūnui palengvėjimo, skatinant dėkingumą. ETERINIAI ALIEJAI: balzaminių kėnių, galbaninių ferulų, bosvelijų, tikrųjų miramedžių, kvapiųjų kanangų, pelargonijų, bergamočių, blakinių kalendrų

ETERINIAI ALIEJAI: greipfrutinių citrinmedžių, italinių šlamučių, valgomųjų salierų, pelkinių gailių, vaistinių isopų, šaltmėčių

„GROUNDING“ Kodas: 334808 5 ml

„HARMONY“ UK AT DE

IE

„Grounding“ – tai atpalaiduojantis ir pusiausvyrą suteikiantis eterinių aliejų mišinys, turintis stabilizuojamąjį poveikį. Emocinis chaosas veda prie prastų sprendimų. Mišinys „Grounding“ gali padėti jums pozityviai susidoroti su realybe. ETERINIAI ALIEJAI: europinių kėnių, pušų, vaistinių šventagaršvių, juodųjų eglių, atlasinių kedrų, kadagių, kvapiųjų kanangų

„HIGHEST POTENTIAL“ Kodas: 337308 5 ml

UK AT DE

Kodas:

335108 15 ml

UK AT DE

IE

„Harmony“ yra rafinuotas mišinys, kuris padeda skatinti fizinę ir emocinę gerovę ir suteikia harmoningos pusiausvyros organizmo energijos centrams. ETERINIAI ALIEJAI: pelargonijų, vaistinių šventagaršvių, bergamočių, tikrųjų levandų, juodųjų eglių, kvapiųjų kanangų, šluotelinių santalų, vaistinių isopų, imbierinių citrinžolių, levandinių šalavijų, damaskinių rožių*, bosvelijų, vaistinių jazminaičių*, citrinų, tikrųjų apelsinų, tauriųjų didramunių, blakinių kalendrų

„IMMUPOWER“ UK AT DE

IE

Kodas: 336308 15 ml

UK AT DE

IE

„Highest Potential“ yra egzotiškas „Young Living“ eterinių aliejų mišinys, stiprinantis gebėjimus pasiekti didžiausią savo potencialą.

„ImmuPower“ yra veiksmingas eterinių aliejų mišinys, kuriantis kvapnią bei saugią aplinką ir didinantis teigiamą energiją.

ETERINIAI ALIEJAI: vaistinių jazminaičių*, „Gathering“, dervingųjų kiparisočių, atlasinių kedrų, juodųjų eglių, skaistenių, europinių kėnių

ETERINIAI ALIEJAI: vaistinių isopų, kamparinių cinamonų, kvapiųjų gvazdikėlių, kalninių dašių, bosvelijų, kmyninių kuminų, gauruotųjų švitrūnų, raudonėlių, paprastųjų saikenių

Saugumo informaciją rasite kiekvieno produkto etiketėje. * Vaistinių jazminaičių, nerolio, damaskinių rožių ir vanilės produktai labiau yra absoliutai ar esencijos nei eteriniai aliejai.

33

IE


Eteriniai aliejai | Mišiniai

„INNER CHILD“ Kodas: 336008 5 ml

„JOY“ UK AT DE

IE

Kodas: 337208 15 ml

UK AT DE

IE

SE

Saldus šio mišinio aromatas gali stimuliuoti atmintį ir padėti vėl susijungti su tikrąja savastimi, o tai yra vienas pirmųjų žingsnių siekiant emocinės pusiausvyros.

„Joy“ – tai prabangus egzotiškas mišinys, kurio aromatas kelia nuotaiką ir džiugina širdį. Paskleistas difuzoriumi, šis mišinys atgaivina ir kelia nuotaiką.

ETERINIAI ALIEJAI: tikrųjų apelsinų, vaistinių jazminaičių*, juodųjų eglių, tikrųjų mandarinų, šluotelinių santalų, nerolio*, kvapiųjų kanangų, lanksčiųjų citrinžolių

ETERINIAI ALIEJAI: bergamočių, citrinų, imbierinių citrinžolių, kvapiųjų kanangų, damaskinių rožių*, pelargonijų, vaistinių jazminaičių*, tauriųjų didramunių, blakinių kalendrų, tikrųjų mandarinų

Dėmesio! Galimas jautrumas saulei ar odos dirginimas.

„JUVA CLEANSE™“ Kodas: 339508 15 ml

„JUVAFLEX™“ UK AT DE

IE

Kodas: 337508 15 ml

UK AT DE

Kruopščiai atrinktų eterinių aliejų mišinys „Juva Cleanse“ palaiko normalią kepenų funkciją.

„JuvaFlex“ – tai aliejų, ištirtų dėl jų teigiamo poveikio virškinimo ir limfinei sistemai, mišinys.

ETERINIAI ALIEJAI: italinių šlamučių, valgomųjų salierų sėklų, pelkinių gailių

ETERINIAI ALIEJAI: paprastųjų pankolių, kvapiųjų rozmarinų, skaistenių, pelargonijų, italinių šlamučių, tauriųjų didramunių

„LONGEVITY™“

„LADY SCLAREOL“ Kodas: 337608 15 ml

UK AT DE

IE

Eterinių aliejų mišinys „Lady Sclareol“ buvo sukurtas siekiant išskirtinio aromato. Tai viliojantis ir kerintis natūralių gamtos aromatų ir odą puoselėjančių eterinių aliejų mišinys. ETERINIAI ALIEJAI: kvapiųjų šalavijų, vaistinių jazminaičių*, kvapiųjų auksabarzdžių, kvapiųjų kanangų, dygiųjų eglių, šaltmėčių, bukųjų puskiparisių, pelargonijų, šluotelinių santalų, tikrųjų apelsinų, levandinių šalavijų, blakinių kalendrų, bergamočių

„M-GRAIN“

Kodas: 338708 15 ml

UK AT DE

Kodas: 338808 15 ml

UK AT DE

ETERINIAI ALIEJAI: bazilikų, tikrųjų levandų, tauriųjų didramunių, mairūnų, pipirmėčių, italinių šlamučių

„Longevity“ sudėtyje esantys aliejai yra vieni iš stipriausių žinomų antioksidantų. Tai elementai, padedantys neutralizuoti laisvuosius radikalus ir mažinti kasdienį visų patiriamą neigiamą oksidacinį poveikį. ETERINIAI ALIEJAI: vaistinių čiobrelių, kvapiųjų gvazdikėlių, tikrųjų apelsinų, bosvelijų Dėmesio! Galimas jautrumas saulei ar odos dirginimas.

Kodas: 337708 5 ml

UK AT DE

IE

Eterinių aliejų mišinys „Magnify Your Purpose“ pasižymi gaivinančiu aromatu, stiprinančiu kūrybiškumą, troškimus ir koncentraciją, kai yra naudojamas kaip aromaterapinė priemonė. Jis skatina teigiamą požiūrį, ragina pakilti aukščiau negatyvių dalykų, imtis iniciatyvos, įveikti atidėliojimą ir savigailą. ETERINIAI ALIEJAI: šluotelinių santalų, vaistinių šalavijų, blakinių kalendrų, pačiulių, kvapiųjų muskatmedžių, bergamočių, ceiloninių cinamonų, tikrųjų imbierų, kvapiųjų kanangų, pelargonijų

YoungLiving.com

IE

„MAGNIFY YOUR PURPOSE“ Naujiena! IE

„M-Grain“ palengvina stresą, kuria gerą savijautą, ypač galvos ir kaklo srityse.

34

IE


Mišiniai | Eteriniai aliejai

„MELROSE“

Kodas: 337808 15 ml

„MISTER“ UK AT DE

IE

Kodas: 338108 15 ml

„Melrose“ apsaugo nuo odos problemų. Paskleistas difuzoriumi, šis mišinys padeda panaikinti blogus kvapus.

UK AT DE

IE

IE

„Mister“ yra naudingas vyrams. Šis mišinys taip pat padeda sukurti geresnę vidinę pusiausvyrą ir saugo nuo streso. „Mister“ rekomenduojamas vyrams nuo trisdešimties metų.

ETERINIAI ALIEJAI: kvapiųjų rozmarinų, kvapiųjų gvazdikėlių, pražangialapių mirtenių, penkiagyslių mirtenių

„PANAWAY“

UK AT DE

ETERINIAI ALIEJAI: vaistinių šalavijų, tikrųjų levandų, pipirmėčių, paprastųjų pankolių, tikrųjų mirtų, paprastųjų kraujažolių

SE

Kodas: 339008 15 ml

„PEACE & CALMING“

UK AT DE

IE

SE

Kodas: 339308 15 ml

Kodas: 339108 5 ml

Kodas: 339808 5 ml

Mišinį „PanAway“ sukūrė Gary Youngas po sunkios savo kojos raiščių traumos. Šis mišinys taip pat palaiko normalią ląstelių funkciją.

„Peace & Calming“ – tai švelnus ir aromatingas mišinys. Paskleistas difuzoriumi, jis padeda pašalinti įtampą ir pakelia nuotaiką, atpalaiduoja ir sukuria ramybės jausmą.

ETERINIAI ALIEJAI: bruknuolių, kvapiųjų gvazdikėlių, italinių šlamučių, pipirmėčių

ETERINIAI ALIEJAI: tikrųjų mandarinų, kvapiųjų kanangų, skaistenių, tikrųjų apelsinų, pačiulių

Populiariausia prekė!

„PURIFICATION“

„PEACE & CALMING II“ Naujiena! Kodas: 532708 5 ml

UK AT DE

IE

Kodas: 339908 15 ml

UK AT DE

IE

Kodas: 340908 5 ml

R.C. žvalinančio mišinio sudėtyje yra stiprių rutulinių ir spindulinių eukaliptų eterinių aliejų. ETERINIAI ALIEJAI: rutulinių eukaliptų, spindulinių eukaliptų, citrinakvapių eukaliptų, tikrųjų mirtų, juodųjų eglių, pipirmėčių, pušų, tikrųjų levandų, mairūnų, visžalių kiparisų

SE

ETERINIAI ALIEJAI: lanksčiųjų citrinžolių, kvapiųjų rozmarinų, pražangialapių mirtenių, tikrųjų mirtų, kvapiųjų citrinžolių, olandinių levandų

Populiariausia prekė!

ETERINIAI ALIEJAI: tikrųjų mandarinų, tikrųjų apelsinų, kvapiųjų kanangų, pačiulių, „Šiaurės pašvaistės“ ūkio juodųjų eglių, vaistinių ramunių, kvapiųjų auksabarzdžių, gauruotųjų švitrūnų, bergamočių, kininių cinamonų, blyškiųjų kiečių

Kodas: 340508 15 ml

IE

„Purification“ gali būti tepamas tiesiai ant odos. Paskleistas difuzoriumi, šis mišinys padeda gryninti ir valyti orą, pašalindamas rūkalų ar kitus nemalonius kvapus.

D. Gary Youngas specialiai sukūrė mišinį „Peace & Calming II™“ ir rekomenduoja jį vartoti kaip mišinio „Peace & Calming“ alternatyvą. Patentuotas rūpestingai atrinktų aliejų mišinys, sukurtas siekiant nenutolti nuo originalios mišinio pirmtako sudėties, pasižymi atpalaiduojančiu ir maloniu aromatu, naudojant inhaliacijoms ar paskleidžiant difuzoriumi.

R.C.

UK AT DE

„RAVEN“

Kodas: 340208 15 ml

UK AT DE

IE

„Raven™“ – tai ypač raminančių eterinių aliejų mišinys, kurį tinka išoriškai vartoti ant krūtinės ar gerklės, taip pat paskleisti difuzoriumi. ETERINIAI ALIEJAI: kamparinių cinamonų, bruknuolių, spindulinių eukaliptų, citrinų, pipirmėčių

Saugumo informaciją rasite kiekvieno produkto etiketėje. * Vaistinių jazminaičių, nerolio, damaskinių rožių ir vanilės produktai labiau yra absoliutai ar esencijos nei eteriniai aliejai.

35


Eteriniai aliejai | Mišiniai

„RELEASE“

Kodas: 340808 15 ml

„RELIEVE IT“ UK AT DE

IE

Kodas: 341108 15 ml

„Release“ sudėtyje yra nuotaiką keliančių ir raminančių aliejų, kurie suteikia ramybės jausmą ir skatina emocinę gerovę, o tai savo ruožtu palengvina gebėjimą išsilaisvinti iš pykčio ir nusivylimo.

„RUTAVALA“ 341908 5 ml

ETERINIAI ALIEJAI: juodųjų eglių, vaistinių isopų, juodųjų pipirų, pipirmėčių

„SACRED MOUNTAIN“ UK AT DE

IE

UK AT DE

IE

„Sacred Mountain“ didina jėgą, galią, suteikia tvirtą pagrindą ir apsaugą, nes priartina prie gamtos.

ETERINIAI ALIEJAI: tikrųjų levandų, valerijonų, žaliųjų rūtų

ETERINIAI ALIEJAI: juodųjų eglių, balzaminių kėnių, kvapiųjų kanangų, atlasinių kedrų

341708 5 ml

„SCLARESSENCE“ UK AT DE

IE

Kodas:

341808 15 ml

UK AT DE

IE

SARA – tai galių suteikiantis eterinių aliejų mišinys, padedantis išgydyti gilias emocines žaizdas. Jis gali padėti asmenims paleisti trauminius prisiminimus ir išgyti.

„SclarEssence“ sujungia raminamąjį pipirmėčių poveikį, paprastųjų pankolių bei kvapiųjų šalavijų teikiamą pusiausvyrą ir švelnų raminamąjį levandinių šalavijų poveikį.

ETERINIAI ALIEJAI: kvapiųjų kanangų, pelargonijų, tikrųjų levandų, tikrųjų apelsinų, skaistenių, atlasinių kedrų, damaskinių rožių* ir egiptinių vandens lelijų eteriniai aliejai baziniame migdolų aliejuje

ETERINIAI ALIEJAI: kvapiųjų šalavijų, paprastųjų pankolių, vaistinių šalavijų, pipirmėčių

„SENSATION“ Kodas: 342008 5 ml

„STRESS AWAY“ UK AT DE

IE

SE

„Sensation“ – tai nuostabaus aromato, emociškai stiprus mišinys, kuris ypač pakelia nuotaiką ir atgaivina. Sukurtas specialiai sumaišius vaistinių jazminaičių, kvapiųjų kanangų ir kitus papildančius eterinius aliejus, mišinys „Sensation“ didina mėgavimąsi brangiomis akimirkomis. ETERINIAI ALIEJAI: kvapiųjų kanangų, vaistinių jazminaičių*, pelargonijų, bergamočių, blakinių kalendrų

36

Kodas: 341408 15 ml

„RutaVaLa“ yra raminantis mišinys, skatinantis atpalaiduoti kūną ir protą. Jis padeda pašalinti įtampą ir stresą.

SARA™ Kodas:

IE

„Relieve It“ yra ypač atpalaiduojantis ir sušildantis eterinių aliejų mišinys, atpalaiduojantis raumenis ir sąnarius po fizinio krūvio.

ETERINIAI ALIEJAI: kvapiųjų kanangų, pelargonijų, skaistenių, olandinių levandų, šluotelinių santalų

Kodas:

UK AT DE

YoungLiving.com

Kodas: 463008 15 ml

UK AT DE

IE

„Young Living“ sukurtas eterinių aliejų mišinys „Stress Away“ – tai natūralus sprendimas kovojant su įprastu kasdieniu stresu. „Stress Away“ yra pirmasis produktas, kurio sudėtyje yra unikalus stresą šalinantis žaliųjų citrinų ir vanilės eterinių aliejų derinys. ETERINIAI ALIEJAI: vaistinių kopalių, žaliųjų citrinų, atlasinių kedrų, vanilės*, okotijų, tikrųjų levandų


Mišiniai | Eteriniai aliejai

„THE GIFT“

„THIEVES“

Kodas:

Kodas:

6500 5 ml

„The Gift“ yra septynių senovinių aliejų, kurių buvo amžiais ieškota dėl raminamųjų ir gerą savijautą stiprinančių savybių, mišinys. Jis buvo sukurtas didingai Šutrano – D. Gary Youngo parašytos knygos „The One Gift“ (liet. „Viena dovana“) išgalvoto veikėjo – kelionei paminėti. ETERINIAI ALIEJAI: smilkalinių bosvelijų, balzaminių kėnių, vaistinių jazminaičių*, galbaninių ferulų, tikrųjų miramedžių, gauruotųjų švitrūnų, stambiažiedžių nardų

„TRANSFORMATION“ Kodas: 306008 15 ml

UK AT DE

IE

SE

„Thieves“ buvo sukurtas remiantis tyrimu apie keturis Prancūzijoje gyvenusius vagis, kurie apšvarindavo maro aukas, bet patys nuo ligos užkrato saugojosi gvazdikėliais, rozmarinais ir kitomis kvapiosiomis medžiagomis. ETERINIAI ALIEJAI: kvapiųjų gvazdikėlių, ceiloninių cinamonų, kvapiųjų rozmarinų, citrinų, spindulinių eukaliptų

Populiariausia prekė!

„TRAUMA LIFE™“ UK AT DE

IE

SE

„Transformation“ sudėtyje yra dygiųjų eglių, kvapiųjų burserų ir okotijų eterinių aliejų. Šie veiksmingi eteriniai aliejai turi galių pakeisti neigiamas mintis pozityviomis, pakeisti bendrą savo požiūrį, emocijas ir elgesį. ETERINIAI ALIEJAI: citrinų, smilkalinių bosvelijų, baltųjų santalų, pipirmėčių, tikrųjų kardamonų, kvapiųjų šalavijų, dygiųjų eglių, kvapiųjų burserų, okotijų

„VALOR“

Kodas: 343008 5 ml

342308 15 ml

Kodas: 635008 5 ml

UK AT DE

IE

„Trauma Life“ yra raminantis, tvirtą pagrindą suteikiantis eterinių aliejų mišinys, padedantis išsilaisvinti iš giliai paslėptų emocinių traumų. ETERINIAI ALIEJAI: bosvelijų, blyškiųjų kiečių, vėlyvųjų citrinmedžių, baltųjų santalų, juodųjų eglių, damaskinių rožių, valerijonų, pelargonijų, tikrųjų levandų, italinių šlamučių

„WHITE ANGELICA“ UK AT DE

IE

SE

Kodas: 343208 15 ml

UK AT DE

IE

„Valor“ yra galių suteikiantis eterinių aliejų mišinys, veikiantis tiek fizinį, tiek dvasinį aspektus, stiprinantis jėgas, suteikiantis drąsos ir savigarbos, kai nesiseka.

„White Angelica“ yra raminantis mišinys, suteikiantis saugumo jausmą. Daug žmonių vartoja šį mišinį, norėdami apsisaugoti nuo neigiamos energijos.

ETERINIAI ALIEJAI: juodųjų eglių, skaistenių, bosvelijų, kvapiųjų rožmedžių

ETERINIAI ALIEJAI: bergamočių, vaistinių melisų, pelargonijų, kvapiųjų kanangų, damaskinių rožių*, tikrųjų miramedžių, juodųjų eglių, šluotelinių santalų, vaistinių isopų, kvapiųjų rožmedžių

„3 WISE MEN™“ Kodas: 342608 15 ml

UK AT DE

IE

„3 Wise Men“ skatina pagarbą ir dvasinį sąmoningumą, nes šis eterinių aliejų mišinys daro poveikį pasąmonei. ETERINIAI ALIEJAI: baltųjų santalų, bosvelijų, tikrųjų miramedžių, kadagių, juodųjų eglių

Saugumo informaciją rasite kiekvieno produkto etiketėje. * Vaistinių jazminaičių, nerolio, damaskinių rožių ir vanilės produktai labiau yra absoliutai ar esencijos nei eteriniai aliejai.

37


Eteriniai aliejai | Rutuliniai tepikliai

Rutuliniai eterinių

ALIEJŲ TEPIKLIAI Nauja išvaizda! Šie rutuliniai eterinių aliejų tepikliai gražiose ir šiuolaikiškose naujose pakuotėse yra puikus būdas vartoti tuos pačius savo mėgstamus aukštos kokybės eterinių aliejų mišinius, kai keliaujate. Sekite naujienas, nes ketiname ir toliau plėsti jūsų mėgstamiausių eterinių aliejų ir aliejais papildytų produktų naujose pakuotėse asortimentą. RUTULINIS TEPIKLIS „BREATHE AGAIN“ Kodas: 3528500 10 ml

UK AT DE

RUTULINIS TEPIKLIS „DEEP RELIEF“ IE

Kodas: 3534500 10 ml

Rutulinis tepiklis „Breathe Again“ yra patentuotas eterinių aliejų mišinys, specialiai sukurtas kvėpavimo sistemai palaikyti. Jo sudėtyje yra keturių rūšių eukaliptų eteriniai aliejai: Eucalyptus Staigeriana, rutulinių eukaliptų, spindulinių eukaliptų ir pilkųjų eukaliptų.

Kodas: 4471500 10 ml

SE

ETERINIAI ALIEJAI: pipirmėčių, balzaminių kėnių, kvapiųjų gvazdikėlių, kvapiųjų auksabarzdžių, bruknuolių, citrinų, italinių šlamučių, vaistinių kopalių, kvapiųjų burserų

Populiariausia prekė!

RUTULINIS TEPIKLIS „STRESS AWAY“ UK AT DE

IE

Kodas: 4472500 10 ml

UK AT DE

IE

Rutulinis tepiklis „RutaVaLa “ yra patentuotas „Young Living“ žaliųjų rūtų, tikrųjų levandų ir valerijonų eterinių aliejų mišinys, skleidžiantis raminantį ir atpalaiduojantį aromatą.

Šis unikalus vanilės, žaliųjų citrinų, vaistinių kopalių ir kitų grynųjų eterinių aliejų mišinys padeda susitvarkyti su kasdieniu stresu, skatina atsipalaidavimą ir mažina nervinę įtampą.

ETERINIAI ALIEJAI: tikrųjų levandų, valerijonų, žaliųjų rūtų

ETERINIAI ALIEJAI: vaistinių kopalių, žaliųjų citrinų, kedrų, vanilės*, okotijų, levandų

38

IE

Rutulinis tepiklis „Deep Relief“ yra patentuotas eterinių aliejų mišinys, specialiai skirtas skaudantiems ir įsitempusiems raumenims atpalaiduoti. Sudėtyje yra pipirmėčių, bruknuolių, vaistinių kopalių ir kvapiųjų burserų eterinių aliejų.

ETERINIAI ALIEJAI: Eucalyptus Staigeriana, rutulinių eukaliptų, spindulinių eukaliptų, pilkųjų eukaliptų, kilniųjų lauramedžių, pipirmėčių, vaistinių kopalių, tikrųjų mirtų, dervingųjų kiparisočių, rūdėtųjų erškėčių

RUTULINIS TEPIKLIS „RUTAVALA“

UK AT DE

YoungLiving.com


Rutuliniai tepikliai | Eteriniai aliejai

RUTULINIS TEPIKLIS „TRANQUIL“ Kodas: 3533500 10 ml

UK AT DE

RUTULINIS TEPIKLIS „VALOR“ IE

Kodas: 3529500 10 ml

Patentuoto eterinių aliejų mišinio „Tranquil“ sudėtyje yra tikrųjų levandų, atlasinių kedrų ir tauriųjų didramunių eterinių aliejų, kurie nuramina ir atpalaiduoja kūną ir protą. ETERINIAI ALIEJAI: tikrųjų levandų, atlasinių kedrų, tauriųjų didramunių

UK AT DE

IE

SE

Galių suteikiančio mišinio „Valor“ sudėtyje yra juodųjų eglių, kvapiųjų rožmedžių, bosvelijų ir skaistenių, kurie didina jėgas, drąsos ir savivertės jausmą. ETERINIAI ALIEJAI: juodųjų eglių, kvapiųjų rožmedžių, skaistenių, bosvelijų

„Young Living“ produktų pakuočių keitimas yra įdomus, tačiau pereinamasis procesas. Todėl informuojame, kad produktų pakuotės ir etiketės gali skirtis nuo vaizduojamų šiame kataloge.

Balzaminis kėnis

„PURIFICATION“ Eterinių aliejų mišinys

Mišinys „Purification®“ sujungia švarius ir gaivius kvapiųjų citrinžolių, lanksčiųjų citrinžolių, arbatmedžių ir kitų eterinių aliejų aromatus. Mišinys naikina blogus kvapus ir suteikia gaivos namų, automobilio ar biuro orui.


Eteriniai aliejai | Dalytis

DALIJIMOSI priemonės

Levanda

Dalytis eteriniais aliejais dabar yra dar paprasčiau – „Young Living“ pirmoji sukūrė produktų išbandymo sistemą! Šiose profesionaliose mėginių pakuotėse yra populiariausi aliejai, o jas patogu nešiotis pinginėje ar kišenėje. Kiekviename mėginyje yra po 0,25 ml (6–8 lašelius) eterinio aliejaus. Mėginių pakuotės pagamintos iš patvarios, ypač inertiškos medžiagos, kuri padeda užtikrinti ilgalaikį produkto stabilumą. Mėginiai puikiai telpa į mėginių korteles, kurios gali būti dalijamos kaip vizitinės kortelės. Turėdami šiuos mėginius su savimi, niekada nebepraleisite galimybės pasidalyti mūsų brangiais eteriniais aliejais ir palikti ilgai išliekantį „Young Living“ įspūdį.

TIKRŲJŲ LEVANDŲ ETERINIO ALIEJAUS MĖGINIAI Kodas: 4770560 10 pakelių UK AT DE

CITRINŲ ETERINIO ALIEJAUS MĖGINIAI Kodas: 4772560 10 pakelių UK AT DE

IE

IE

Populiariausia prekė!

ETERINIŲ ALIEJŲ MIŠINIO „PEACE & CALMING“ MĖGINIAI Kodas: 4774560 10 pakelių UK AT DE

40

YoungLiving.com

IE

PIPIRMĖČIŲ ETERINIO ALIEJAUS MĖGINIAI Kodas: 4771560 10 pakelių UK AT DE

IE


Dalytis | Eteriniai aliejai

ETERINIŲ ALIEJŲ MIŠINIO „THIEVES“ MĖGINIAI Kodas: 4773560 10 pakelių UK AT DE

MĖGINIŲ KORTELĖS Kodas: 200559 100 kortelių

IE

ETERINIŲ ALIEJŲ MĖGINIŲ RINKINYS (50 VNT.) Kodas: 494008 50 pakelių

RINKINĮ SUDARO: tikrųjų levandų, citrinų, „Peace & Calming“, pipirmėčių ir „Thieves“ eterinių aliejų ir mišinių mėginiai UK AT DE

YLPLUS.COM Dalykitės „Young Living“ Apsilankykite „YL Plus“, kur rasite puikių „Young Living“ drabužių, reklaminės atributikos ir asmeninio tobulėjimo priemonių, kurios buvo kruopščiai atrinktos, kad suteiktume jums galimybių ir toliau kasdien dalytis „Young Living“!

IE


Eteriniai aliejai | Rinkiniai

Eterinių aliejų

Citrina

RINKINIAI RINKINYS „ESSENTIAL 7™“

RINKINYS „EVERYDAY OILS™“

Kodas: 312008

EU

Kodas: 369508

Rinkinys „Essential 7“ buvo sukurtas, kad jį būtų galima iškart naudoti ir įvertinti mūsų populiariausių eterinių aliejų ir jų mišinių naudą. Informacija apie produktus pateikiama 24 kalbomis (kalbų sąrašą rasite 82 psl.).

Rinkinys „Everyday Oils“ puikiai tinka norint, kad aliejai taptų svarbia jūsų kasdienio gyvenimo dalimi.

ŠĮ RINKINĮ SUDARO:

ŠĮ RINKINĮ SUDARO:

Septyni buteliukai po 5 ml: „Joy“, „Panaway“, „Purification“, tikrųjų levandų, „Peace & Calming“, citrinų, pipirmėčių

Dešimt buteliukų po 5 ml: bosvelijų, „Joy“, citrinų, tikrųjų levandų, „Panaway“, „Stress Away“, pipirmėčių, „Purification“, „Thieves“, pražangialapių mirtenių

RINKINYS „FEELINGS™“

RINKINYS „GOLDEN TOUCH 1“

Kodas: 312508

UK AT DE

IE

Kodas: 3130

Rinkinį „Feelings“ sudaro šeši eterinių aliejų mišiniai, kuriuos sukūrė D. Gary Youngas, siekdamas skatinti emocijų nuskaidrinimą ir asmeninį atsinaujinimą.

42

EU

Rinkinys „Golden Touch 1“ puikiai tinka organizmo apsaugai ištisus metus. Šie eterinių aliejų mišiniai buvo specialiai sukurti, siekiant panaudoti tas eterinių aliejų sudedamąsias medžiagas, kurios palaiko daugelį organizmo funkcijų.

ŠĮ RINKINĮ SUDARO:

ŠĮ RINKINĮ SUDARO:

Šeši buteliukai po 5 ml: „Harmony“, „Forgiveness“, „Inner Child“, „Present Time“, „Release“, „Valor“

Septyni buteliukai po 5 ml: „DiGize™“, „EndoFlex™“, „JuvaFlex™“, „Melrose“, „Raven™“, R.C.™, „Thieves™“

YoungLiving.com


Rinkiniai | Eteriniai aliejai

RINKINYS „TWELVE OILS OF ANCIENT SCRIPTURE“

MASAŽO TECHNIKA „RAINDROP TECHNIQUE“ Kodas: 313708

UK AT DE

IE

SE

Masažo technikos „Raindrop Technique“ aliejų rinkinys sujungia aromaterapijos meną, „Vita Flex“ techniką ir masažą, naudojant eterinius aliejus įvairiose kūno vietose. Šis rinkinys – tai revoliucinis būdas susigrąžinti organizmo pusiausvyrą ir harmoniją fiziškai, protiškai ir emociškai.

Kodas: 3143

Rinkinyje yra dvylika Biblijoje dažniausiai minimų eterinių aliejų. „Young Living“ siūlo šį rinkinį, kad pasimėgautumėte nuostabiais šių brangių grynųjų eterinių aliejų aromatais ir intriguojančiomis istorijomis.

ŠĮ RINKINĮ SUDARO:

ŠĮ RINKINĮ SUDARO:

Devyni buteliukai po 5 ml: „Aroma Siez“, bazilikų, visžalių kiparisų, mairūnų, raudonėlių, pipirmėčių, vaistinių čiobrelių, „Valor“, bruknuolių. Du masažo aliejaus buteliukai po 114 ml: „Ortho Ease“, V-6 aliejų kompleksas

Dvylika buteliukų po 5 ml: alavijų (šluotelinių santalų), kininių cinamonų, atlasinių kedrų, visžalių kiparisų, bosvelijų, galbaninių ferulų, vaistinių isopų, tikrųjų miramedžių, tikrųjų mirtų, benzoinių stirakų, sirinių kinrožių (gauruotųjų švitrūnų), stambiažiedžių nardų

RINKINYS „EUROPE 30 OIL COLLECTION“ Rinkinį „Europe 30 Oil Collection” sudaro 15 grynųjų eterinių aliejų ir 15 „Young Living“ patentuotų mišinių. Tai didelis naudingų produktų asortimentas dailiame, patvariame nešiojamame dėkle. Įvairūs rinktiniai gryni ir stiprūs aliejai 5 ml buteliukuose – tai puiki galimybė stiprinti fizinę, dvasinę ir emocinę sveikatą. Šį eterinių aliejų rinkinį sudaro šie grynieji eteriniai aliejai ir jų mišiniai (buteliukuose po 5 ml):

Grynieji eteriniai aliejai: citrinų, tikrųjų levandų, pipirmėčių, tikrųjų apelsinų, bruknuolių, greipfrutinių citrinmedžių, atlasinių kedrų, bosvelijų, visžalių kiparisų, vaistinių čiobrelių, lanksčiųjų citrinžolių, kvapiųjų gvazdikėlių, pražangialapių mirtenių, bergamočių, paprastųjų pankolių

Eterinių aliejų mišiniai: „Purification“, „Valor“, „Thieves“, „Peace + Calming“, RC, „Joy“, „Di-Gize“, „PanAway“, „Release“, „White Angelica“, „Raven“, „Highest Potential“, „Endoflex“, „Aroma Siez“, „Citrus Fresh“

Informacija apie produktus pateikiama 24 kalbomis. Kalbų sąrašą rasite 82 psl. EU

Kodas: 464108


Eteriniai aliejai | Masažo aliejai

MASAŽO aliejai

Jazminas

Naudodami mūsų masažo aliejų linijos produktus patirkite visiškai naujos kokybės masažą. Unikalūs eterinių aliejų mišiniai, esantys mūsų masažo aliejų sudėtyje, pakels jūsų masažo pojūčius į naują lygmenį ir atkurs proto, kūno ir dvasios pusiausvyrą.

MASAŽO ALIEJUS „CEL-LITE MAGIC“ Kodas:

303508 236 ml

MASAŽO ALIEJUS „DRAGON TIME“

UK AT DE

IE

3034521 236 ml

UK AT DE

Masažo aliejaus „Dragon Time“ sudėtyje yra veiksmingų eterinių aliejų, kurie Europoje ištirti dėl pusiausvyrą suteikiančių savybių, ir grynų aliejų. Šis aliejų mišinys ramina ir stabilizuoja, kelia nuotaiką ir padeda moterims jaustis geriau tam tikromis mėnesio dienomis.

ETERINIAI ALIEJAI: greipfrutinių citrinmedžių, atlasinių kedrų, kvapiųjų šalavijų, visžalių kiparisų, kadagių

ETERINIAI ALIEJAI: tikrųjų levandų, vaistinių šalavijų, paprastųjų kraujažolių, paprastųjų pankolių, kvapiųjų kanangų, vaistinių jazminaičių*, kvapiųjų šalavijų

303308 236 ml

UK AT DE

MASAŽO ALIEJUS „ORTHO SPORT“ IE

SE

Šis raminantis masažo aliejus sušildo pavargusį ir įsitempusį kūną. ETERINIAI ALIEJAI: bruknuolių, rutulinių eukaliptų, spindulinių eukaliptų, vaistinių čiobrelių, kadagių, lanksčiųjų citrinžolių, pipirmėčių, mairūnų, kvapiųjų auksabarzdžių

Kodas:

303208 236 ml

UK AT DE

Masažo aliejus „Ortho Sport“ ramina ir atpalaiduoja pavargusius ar pertemptus raumenis po fizinio krūvio ir sporto. Šiame mišinyje grynas aliejus papildytas bruknuolių, pipirmėčių, vaistinių čiobrelių, raudonėlių ir kvapiųjų auksabarzdžių eteriniais aliejais. ETERINIAI ALIEJAI: bruknuolių, rutulinių eukaliptų, lanksčiųjų citrinžolių, pipirmėčių, kvapiųjų kanarių, vaistinių čiobrelių, raudonėlių, kvapiųjų auksabarzdžių

44

IE

Masažo aliejus „Cel-Lite Magic“ sujungia naudingąsias specialiai atrinktų aliejų su vitaminu E ir eterinių aliejų, tonizuojančių ir puoselėjančių odą, savybes. Greipfrutinių citrinmedžių eterinis aliejus gerina odos struktūrą, o kadagių eterinis aliejus detoksikuoja ir valo odą.

MASAŽO ALIEJUS „ORTHO EASE“ Kodas:

Kodas:

YoungLiving.com

IE


Masažo aliejai | Eteriniai aliejai

MASAŽO ALIEJUS „SENSATION“

MASAŽO ALIEJUS „RELAXATION“ Kodas:

3037521 236 ml

UK AT DE

Kodas:

IE

ETERINIAI ALIEJAI: tikrųjų mandarinų, pipirmėčių, tikrųjų levandų, šaltmėčių, kvapiųjų kanangų, blakinių kalendrų, bergamočių, pelargonijų

UK AT DE

IE

IE

SE

ETERINIAI ALIEJAI: kvapiųjų kanangų, vaistinių jazminaičių*, kalendrų, pelargonijų, bergamočių

V-6 ALIEJŲ KOMPLEKSAS 303108 236 ml

UK AT DE

Masažo aliejus „Sensation“ skatina romantinius jausmus ir susijaudinimą. Šis nuostabiai kvapnaus aromato stiprias emocijas sužadinantis mišinys ypač kelia nuotaiką ir atgaivina. Mišinio sudėtyje yra vaistinių jazminaičių, kvapiųjų kanangų ir kitų papildančių eterinių aliejų.

Masažo aliejus „Relaxation“ padeda sukurti atsipalaidavimo būseną ir atkurti kūno, proto ir dvasios gyvybingumą. Naudojant tinkamus eterinius aliejus, masažas gali veiksmingai sustiprinti sveikatą.

Kodas:

3036521 236 ml

SE

V-6 aliejų kompleksą galima maišyti su eteriniais aliejais ir kurti individualius mišinius ir masažo aliejus. Šis aliejų kompleksas puoselėja odą, yra ilgo galiojimo laiko, nekemša porų ir netepa drabužių.

V-6 ALIEJŲ KOMPLEKSO PAPILDYMO PRIEMONĖ Kodas:

„AROMAEASE“ Mėgaukitės kelione

3030500 944 ml

UK AT DE

IE

V-6™ aliejų komplekso papildymo priemonė 944 ml talpos ekonominėje pakuotėje mažina atliekų kiekį ir jums nereikia jo dažnai užsakinėti.

SE


Eteriniai aliejai | Difuzoriai

Jazminas

Eterinių aliejų

DIFUZORIAI

Transformuokite savo namus, biurą ar asmeninę erdvę į savo asmeninę aromaterapijos oazę! Mūsų elegantiško dizaino difuzoriai leis jums pripildyti kiekvieną savo aplinkos centimetrą eterinių aliejų kvapų, nesusilpninant jų sudedamųjų medžiagų daromo poveikio, ir susikurti SPA primenančią aplinką. Be to, veikliosios medžiagos pasklinda tolygiai ir padeda sukurti malonią patalpos atmosferą. Smulkia migla paskleiskite pasaulyje pirmaujančius „Young Living“ eterinius aliejus ore ir mėgaukitės!

ULTRAGARSINIS DIFUZORIUS „ARIA“ Kodas: 4524502

UK AT DE

IE

ES

Kodas: 4695502

UK AT DE

IE

SE

„Young Living“ ultragarsinis

Difuzorius „AromaLux™“, kuris

difuzorius „Aria“ – tai unikalus

veikia kaip pulverizatorius, valo

ir stilingas būdas panaudoti

orą ir paskleidžia aromatą, yra

eterinius aliejus namuose ar

veiksmingiausias būdas sukurti

darbo patalpose. Prietaisas

palankią aplinką naudojant

sukurtas panaudojant naujausias

eterinius aliejus. D. Gary Youngo

difuzorių gamybos technologijas

sukurtame ir tik įmonės „Young

ir įdiegiant įvairių naudingų funkcijų. Pridedamas nuotolinio

Living“ platinamame difuzoriuje „AromaLux“ sujungiami

valdymo pultelis leidžia pasirinkti iš kelių raminančių

patentuoto dizaino principai, technologijos ir funkcijos,

melodijų ir spalvingų LED švieselių. Prietaise integruoti

siekiant supaprastinti aliejų naudojimą aromaterapijai ir

garsiakalbiai ir yra galimybė prijungti išorinį muzikos

padaryti jį veiksmingesnį.

prietaisą bei klausytis savo mėgstamų garsų. Pridedama: citrinų (5 ml) ir pipirmėčių (5 ml) eteriniai aliejai

46

DIFUZORIUS-PULVERIZATORIUS „AROMALUX“ SE

YoungLiving.com

Pridedama: „Thieves“ 15 ml

ES


Difuzoriai | Eteriniai aliejai

DIFUZORIUS „DEWDROP“ Kodas: 5330502

UK AT DE

IE

SE

ES

„Young Living“ sukurtą difuzorių „Dewdrop “, kuris veikia kaip pulverizatorius, drėkina orą ir paskleidžia kvapus, lengva naudoti. Specialaus dizaino difuzorius „Dewdrop“ skleidžia eterinius aliejus iki 4 valandų, automatiškai išsijungia ir skleidžia šviesą. Su šiuo prietaisu bet kokią aplinką galite paversti panašia į SPA. ™

Pridedama: tikrųjų levandų eterinis aliejus (5 ml) ir „Citrus Fresh“ eterinių aliejų mišinys (5 ml)

DIFUZORIUS SU USB JUNGTIMI (BALTAS) Naujiena! Kodas:

5224501

UK AT DE

IE

SE

ES

Kad ir kur būtumėte, savo mėgstamiausius eterinius aliejus galėsite paskleisti naudodami „Young Living“ difuzorių su USB jungtimi. Naudokite jį nešiojamajame kompiuteryje, automobilyje arba vežkitės į keliones. Jį patogu nešiotis, jis kompaktiškas ir tyliai veikia, o kvapus skleidžia 10, 30 ar 60 sekundžių intervalu.

STRESS AWAY Lašelis per dieną – ir streso kaip nebūta!


Eteriniai aliejai | Priedai

Eterinių aliejų

PRIEDAI

Kvapioji kananga

SUKAMASIS KVAPŲ DĖKLAS „AROMA CAROUSEL“

RUTULINIO TEPIKLIO PRIEDAI „AROMAGLIDE”

Kodas: 4832521

EU

Sukamasis dėklas „Aroma Carousel™“ – tai unikalus įtaisas eterinių aliejų pavyzdžiams demonstruoti, kuriuo naudojantis galima patogiai parodyti dešimt mėgstamiausių eterinių aliejų „Young Living“. Šis įtaisas veikia sukamojo stalo principu ir puikiai praverčia informaciniuose ar namuose rengiamuose susitikimuose, kadangi juo naudojantis paprasta dalytis eteriniais aliejais su kitais. Be to, kartu su juo pateikiami lengvai pritraukiami lašintuvai, kuriais paprasta įlašinti aliejaus į pridedamus 2 ml talpos buteliukus.

PLAKTUVAS Kodas: 4622

UK AT DE

IE

SE

ES

YL plaktuvas – puikus daiktas nuolat skubantiems žmonėms, padedantis laikytis sveiko gyvenimo būdo, kad ir kur nublokštų spartus gyvenimo tempas. Turėdami po ranka nešiojamąjį plaktuvą, bet kuriuo metu galite susiplakti stiklinę gardaus kokteilio „Balance Complete“.

NEŠIOJAMASIS ETERINIŲ ALIEJŲ DĖKLAS Kodas: 4936500

Šį standų ir naujovišką nešiojamąjį dėklą, kuriame telpa trisdešimt 5 arba 15 ml talpos buteliukų, sukūrėme specialiai rinkiniui „Europe 30 Oil Collection“. Dėklą taip pat galima įsigyti atskirai.

48

YoungLiving.com

Kodas: 4578 Lot de 10

UK AT DE

IE

SE

ES

Jais naudodamiesi, bet kurį 5 ar 15 ml talpos eterinio aliejaus „Young Living“ buteliuką paversite patogiu nešiotis rutuliniu tepikliu. Dėmesio! Dėl citrusinių aliejų (grynų ar maišytų) gali susilpnėti plastikas ir išklibti tepamasis rutuliukas. Naudodami citrusinius aliejus, kaskart įsitikinkite, kad uždedamo priedo tepamasis rutuliukas gerai laikosi.

SKAIDRIOS AUGALINIŲ MEDŽIAGŲ KAPSULĖS Kodas: 3193 250 capsules

UK AT DE

IE

SE

ES

Skaidrios augalinių medžiagų kapsulės – puikus būdas kasdienei eterinių aliejų dozei suvartoti. Šios negyvūninės kilmės polimerinės kapsulės gaminamos tik iš natūralių medžiagų ir idealiai tinka vegetarams, diabetikams ar kitiems dietinių suvaržymų paisantiems asmenims. Kapsulės gaminamos iš pululano – saugaus ir vandenyje tirpaus polisacharido.

NEŠIOJAMASIS ETERINIŲ ALIEJŲ DĖKLAS Kodas: 3819

Nešiojamasis eterinių aliejų dėklas – tai patogus būdas eteriniams aliejams gabenti. Dėklai gaminami iš tvirto audinio, su rankenėle, užtraukiami užtrauktuku. Telpa 130 aliejaus buteliukų. Yra putplasčio įdėklas.


Priedai | Eteriniai aliejai

ETERINIŲ ALIEJŲ MĖGINIŲ BUTELIUKAI Kodas: 319408 Lot de 25

UK AT DE

IE

SE

STIKLINIAI LAŠINTUVAI ES

Kodas: 3810 Lot de 6

Eterinių aliejų mėginių buteliukai (2 ml) – tai patogus ir paprastas būdas palikti eterinio aliejaus mėginių draugams, šeimos nariams, galimiems klientams ir platintojams. Visi 25 buteliukai yra su kamšteliais ir apsauginiais antgaliais.

ALIEJAUS BUTELIUKŲ ETIKETĖS Kodas: 3939 Tik anglų k. ANGELICA

IDAHO BALSAM FIR

BASIL

BERGAMOT

BLACK PEPPER

BLUE CYPRESS

BLUE TANSY

CISTUS

CITRONELLA

CLARY SAGE

CLOVE

COPAIBA

CORIANDER

CYPRESS

EUCALYPTUS POLYBRACTEA

EUCALYPTUS RADIATA

FENNEL

FRANKINCENSE

GALBANUM

GERANIUM

CHAMOMILE

GERMAN

IDAHO TANSY

JASMINE

JUNIPER

LAURUS NOBILIS

LAVENDER

LEDUM

LEMONGRASS

MELALEUCA QUINQUENERVIA

MELISSA

MOUNTAIN SAVORY

MYRRH

MYRTLE

NEROLI

NUTMEG

PEPPERMINT

PETITGRAIN

PINE

RAVINTSARA

ROMAN CHAMOMILE

ROSEMARY

ROSE

SPRUCE

ST. MARIES LAVENDER

TANGERINE

TARRAGON

THYME

TSUGA

VALERIAN

ALOES

CASSIA

CEDARWOOD

CYPRESS

FRANKINCENSE

GALBANUM

UK AT DE

IE

SE

ES

Nedidelės apskritos aliejaus buteliukų etiketės idealiai tinka klijuoti ant 5 ar 15 ml talpos buteliukų kamštelio viršaus.

UK AT DE

IE

SE

ES

„Young Living“ stikliniai lašintuvai – patogus būdas tiksliai tokiam, kokio reikia, eterinio aliejaus kiekiui paimti. Jais taip pat patogu ištraukti aliejaus perteklių iš difuzoriaus.

MASAŽUOKLIS „VITASSAGE™“ SU ETERINIO ALIEJAUS DOZATORIUMI Kodas: 4625

UK AT DE

IE

SE

ES

„Young Living“ eterinius aliejus masažo procedūroms galima naudoti su prietaisu „Vitassage™“, kurį sukūrė D. Gary Youngas. Šis masažuoklis vienu metu dozuoja iki trijų skirtingų aliejų, o trys nerūdijančiojo plieno rutuliukai masažuoja skaudančius ir nuvargusius raumenis.

Atkreipiame dėmesį, kad etikečių rinkinyje yra ne visų aliejų etiketės.

HYSSOP

Reikalingi du (2) AAA tipo maitinimo elementai. Maitinimo elementai ir aliejus į komplektą neįeina.

PRIEDŲ KOMPLEKTAS „VITASSAGE™“ Kodas: 4926

UK AT DE

IE

DĖKLAS „VITASSAGE“ SE

ES

Kodas: 4898

Komplektą sudaro 6 tušti tamsiai geltono stiklo buteliukai po 2 ml, kamšteliai, apsauginiai antgaliai ir 2 vienkartiniai lašintuvai.

UK AT DE

IE

SE

ES

Dėklas „Vitassage“ – tai priedas, kurį privalu turėti. Jis apsaugo nuo aliejaus pertekliaus ištekėjimo ant stalų ir stalviršių. Šis daugiafunkcis dėklas, gaminamas iš aukštos kokybės plastiko, naudojamas tiek pačiam prietaisui laikyti, tiek jam gabenti.

ATSARGINĖS DIFUZORIAUS SU USB JUNGTIMI KAPSULĖS Naujiena! Kodas: 5228500

UK AT DE

IE

SE

ES

Difuzoriaus su USB jungtimi atsarginių kapsulių pakuotėje yra 3 atsarginiai aliejaus buteliukai. Naudojami su USB jungtį turinčiu difuzoriumi.

Saugumo informaciją rasite kiekvieno produkto etiketėje.

49


NAMAMS Jūsų namai – jūsų šventovė. Vieta, kurioje užgimsta brangiausios gyvenimo su šeima ir draugais akimirkos. Liniją namams sukūrėme tam, kad parūpintume jums veiksmingų produktų, kurių sudėtyje nėra mokslo prieštaringai vertinamų sudedamųjų medžiagų. Stipriai veikiantys eteriniais aliejais papildyti produktai yra saugūs ir veikia taip, kaip sumanyta gamtos. Jūsų namai turėtų tapti absoliučiai geros savijautos pojūčio ištakų vieta, pradedant juose naudojamais valymo preparatais ir baigiant vonios spintelėje esančia dantų pastos tūbele.


Natūrali

APSAUGA Unikalus „Young Living“ mišinys „Thieves®“ sukurtas iš gvazdikėlių, rozmarinų ir kitų augalų pagal specialią tradicinę XV a. Prancūzijoje gyvavusią receptūrą, kurią naudojo tenykščiai vagys. Mūsų linijos „Thieves“ produktai jūsų namams pavojaus nekelia, todėl šiais stipraus poveikio ir nuostabaus kvapo natūraliais mišiniais galite drąsiai pakeisti agresyvių sudedamųjų medžiagų turinčius preparatus.


Natūrali apsauga | Namams

„THIEVES“

DANTŲ PASTA „THIEVES AROMABRIGHT“

Kodas: 342308 15 ml

UK AT DE

IE

SE

Kodas: 3039521 118 g

„Thieves“ produktai sukurti remiantis tyrimu apie keturis Prancūzijoje gyvenusius vagis, kurie apšvarindavo maro aukas, bet patys nuo ligos užkrato saugojosi gvazdikėliais, rozmarinais ir kitomis kvapiosiomis medžiagomis.

TARPDANČIŲ SIŪLAS „THIEVES“ UK AT DE

IE

Valomajam muilui „Thieves“ stipraus kvapo suteikia natūralių antiseptinių eterinių aliejų mišinys „Thieves“. Drėkinamieji aliejai ir ekstraktai padeda išsaugoti sveiką ir lygią odą.

DANTŲ PASTA „THIEVES DENTAROME ULTRA“ Kodas:

3744521 118 g

UK AT DE

Tarpdančių siūlo „Thieves“ gamyboje naudojamas stipraus poveikio eterinių aliejų mišinys, veiksmingai naikinantis bakterijas. Šis tvirtas tarpdančių siūlas, gaminamas iš stiprių pluoštų, kurie neišsipašo ir netrūkinėja, lengvai praslysta tarp dantų ir geriau išvalo sunkiai pasiekiamas vietas.

IE

Putojantis rankų muilas „Thieves“ nuprausia, apsaugo ir atgaivina odą, nes jame yra eterinių aliejų mišinio „Thieves“, grynųjų citrinų ir apelsinų eterinių aliejų, alavijų, dviskiaučių ginkmedžių ir vitamino E. Dozuojamas kaip tirštos putos. Parduodamas su pompa.

BURNOS SKALIKLIS „THIEVES FRESH ESSENCE PLUS“

PUTOJANČIO RANKŲ MUILO „THIEVES“ PAPILDYMO PRIEMONĖ UK AT DE

UK AT DE

367408 236.5 ml  Kodas: 364308 3 vnt. pakuotė (3 x 236,5 ml)

Populiariausia prekė!

359408 Papildymo priemonė (946 ml)

IE

4463560 1 vnt. (50 m) Kodas: 4464560 3 vnt. pakuotė (3 x 50 m)

Kodas:

SE

Dantų pasta „Thieves Dentarome Ultra“ – tai patobulintas visiškai natūralių sudedamųjų medžiagų preparatas, švelniai valantis dantis. Jo sudėtyje esantis grynas eterinių aliejų mišinys „Thieves“ užtikrina gaivų burnos kvapą.

Kodas:

UK AT DE

Kodas:

PUTOJANTIS RANKŲ MUILAS „THIEVES“

IE

SE

Populiariausia prekė!

VALOMASIS MUILAS „THIEVES“ 367908 99.25 g

IE

Dantų pasta „Thieves AromaBright“ – tai aukščiausios kokybės produktas tik iš natūralių medžiagų, gaminamas naudojant 100 % grynumo eterinius aliejus. Jos sudėtyje yra ypač stipriai veikiančio eterinių aliejų mišinio „Thieves“ bei kitų burnos higieną palaikančių sudedamųjų medžiagų.

ETERINIAI ALIEJAI: kvapiųjų gvazdikėlių, ceiloninių cinamonų, kvapiųjų rozmarinų, citrinų, spindulinių eukaliptų

Kodas:

UK AT DE

IE

Putojantis rankų muilas „Thieves“ nuprausia, apsaugo ir atgaivina odą, nes jame yra eterinių aliejų mišinio „Thieves“, grynųjų citrinų ir apelsinų eterinių aliejų, alavijų, dviskiaučių ginkmedžių ir vitamino E.

Kodas:

368308 236 ml

UK AT DE

IE

SE

Burnos skaliklio „Thieves Fresh Essence Plus“ sudėtyje yra specialaus eterinių aliejų mišinio, suteikiančio neįtikėtinai gaivų burnos kvapą. ETERINIAI ALIEJAI: „Thieves“, šaltmėčių, pipirmėčių, kvapiųjų auksabarzdžių

Populiariausia prekė!

Saugumo informaciją rasite kiekvieno produkto etiketėje.

53


Namams | Natūrali apsauga

BUITINIS VALIKLIS „THIEVES“ Kodas:

374308 428 ml

UK AT DE

IE

Patirkite nuostabią buitinio valiklio „Thieves“ galią – namuose naikinti įsisenėjusias dėmes ir išvalyti sunkiai įveikiamas vietas taps paprasta ir lengva be jokių agresyvių ar abrazyvinių chemikalų.

BUITINIO VALIKLIO „THIEVES“ PAPILDYMO PRIEMONĖ Kodas:

447508 1,8 l 

Atskieskite butelyje su purkštuku ar kibire, arba, norėdami ypač stipraus poveikio, naudokite tiesiai ant paviršiaus.

NAUDOJIMO BŪDAS. Naudoti buities valymo reikmėms pagal poreikį. Atskiesti arba, norint ypač stipraus poveikio, užpilti tiesiai ant paviršiaus. Skiedimo santykis nurodytas etiketėje.

MĖTINĖS PASTILĖS „THIEVES“ Naujiena! Kodas:

5138550 30 pastilių

UK AT DE

UK AT DE

Skiedimo santykis nurodytas etiketėje. Atkreipiame dėmesį, kad šis produktas nepristatomas į Kanarų salas.

PURŠKALAS „THIEVES“

IE

Mėgaukitės gaiviu ir žvalumo teikiančiu mėtinių pastilių „Thieves“ skoniu. Natūralių, becukrių pastilių sudėtyje yra stipraus poveikio mišinio „Thieves“ ir pipirmėčių eterinio aliejaus. Tai sveikas pakaitas burnos kvapui gaivinti.

326508 29,5 ml Kodas: 326608 3 vnt. pakuotė (3 x 29,5 ml)

UK AT DE

IE

SE

Kodas:

Purškalas „Thieves“ idealiai tinka purkšti ant durų rankenų, tualeto sėdynių ir bet kurių kitų valomųjų paviršių. Dėmesio! Nepurkšti ant kūno. Saugoti nuo vaikų.

NAUDOJIMO BŪDAS. Pagal poreikį sučiulpkite po 1 mėtinę pastilę.

NENUPLAUNAMASIS RANKŲ VALIKLIS UK AT DE „THIEVES“

IE

SE

362108 1 vnt. (29,35 g) Kodas: 362208 3 vnt. pakuotė (3 x 29,35 g)

NENUPLAUNAMASIS RANKŲ VALIKLIS „THIEVES“ – DIDELĖ PAKUOTĖ Kodas:

Kodas:

514208 215 g

UK AT DE

IE

SE

Šis didelis nenuplaunamojo rankų valiklio „Thieves“ butelis idealiai tinka laikyti kiekviename namų kambaryje. Kai po ranka yra tiek daug valiklio, juo patogu naudotis visai šeimai, o vaikus lengviau įkalbinti paisyti rankų švaros.

Kaip ir visi natūralūs produktai, nenuplaunamasis rankų valiklis „Thieves“ užtikrina tinkamą rankų higieną: bet kur ir bet kada jas nuvalo ir atgaivina be vandens. ETERINIAI ALIEJAI: kvapiųjų gvazdikėlių, ceiloninių cinamonų, kvapiųjų rozmarinų, citrinų, pipirmėčių, spindulinių eukaliptų

Atkreipiame dėmesį, kad šis produktas nepristatomas į Kanarų salas.

Populiariausia prekė! Jau greitai!

INDŲ PLOVIKLIS „THIEVES“ Kodas:

535008 340 g

SKYSTAS SKALBIKLIS „THIEVES“ UK AT DE

IE

Kodas:

534908 907 g

Indų ploviklio „Thieves “ sudėtyje yra natūraliai išgautų sudedamųjų medžiagų, įskaitant „Thieves®“, „Jade Lemon™“ ir bergamočių eterinius aliejus, todėl jis gerai išplauna indus be agresyvių chemikalų, dažų ar sintetikos.

®

Jau greitai! Jau greitai! 54

YoungLiving.com

UK AT DE

IE

Skystas skalbiklis „Thieves “ – tai augalinis preparatas, švelniai ir natūraliai skalbiantis drabužius. Jie tampa išties švarūsf, be jokių cheminių ar sintetinių medžiagų likučių. Skalbiklį galima pilti į visas skalbiamąsias mašinas. Šio itin koncentruoto preparato pakanka maždaug 64 skalbimams.

®


Provanso

KOLEKCIJA Didžiuojamės galėdami pristatyti unikalią ir ypatingą „Young Living“ Provanso kolekciją.

Šiai nuostabiai linijai naudojami augalai sodinami, auginami ir renkami Prancūzijoje, Simiane-la-Rotonde esančiame mūsų ūkyje. Siekdami užtikrinti visame pasaulyje garsėjančią aukštą „Young Living“ produktų kokybę, naudojame tik šiame ūkyje išaugintus produktus. Turėkite omenyje, kad galimybė įsigyti šių gamtos dovanų tikrąja to žodžio prasme yra ribota ir priklauso nuo meteorologinių bei dirvožemio sąlygų ir kitų veiksnių. Produktus išpardavus, jų atsargų papildymo gali tekti laukti iki kitų metų derliaus.

KVAPIŲJŲ ŠALAVIJŲ GĖLIŲ VANDUO Kodas: 503606 120 ml

UK

IE

Šis kvapiųjų šalavijų gėlių vanduo, gaminamas Prancūzijos Provanso regione esančiame „Young Living“ ūkyje – ideali priemonė odai valyti ir veidui atgaivinti per karščius. SUDEDAMOSIOS DALYS: grynas gėlių vanduo

UK

Kodas: 503706 250 ml

UK

IE

Šis kvapiųjų šalavijų gėlių vanduo, gaminamas Prancūzijos Provanso regione esančiame „Young Living“ ūkyje – ideali priemonė odai valyti ir veidui atgaivinti per karščius. SUDEDAMOSIOS DALYS: grynas gėlių vanduo

ETERINIS LEVANDŲ VANDUO Kodas: 504106 60 ml

KVAPIŲJŲ ŠALAVIJŲ GĖLIŲ VANDENS PAPILDYMO PRIEMONĖ

IE

Šiame vertingame eteriniame vandenyje yra visų kvapų molekulių, kokių tik gali būti eteriniame aliejuje, ir gėlių vandens. Sumaišius abi sudedamąsias dalis, gaunamas originalus augalinis kvapas, kuris ilgai ir maloniai gaivina namus. SUDEDAMOSIOS DALYS: levandų gėlių vanduo, hidrolizuotas linų sėmenų aliejus, tikrųjų levandų eterinis aliejus

ETERINIO LEVANDŲ VANDENS PAPILDYMO PRIEMONĖ Kodas: 503106 250 ml

UK

IE

Šiame vertingame eteriniame vandenyje yra visų kvapų molekulių, kokių tik gali būti eteriniame aliejuje, ir gėlių vandens. Sumaišius abi sudedamąsias dalis, gaunamas originalus augalinis kvapas, kuris ilgai ir maloniai gaivina namus. SUDEDAMOSIOS DALYS: levandų gėlių vanduo, hidrolizuotas linų sėmenų aliejus, tikrųjų levandų eterinis aliejus

Saugumo informaciją rasite kiekvieno produkto etiketėje.

55


Namams | Provanso kolekcija

LEVANDŲ GĖLIŲ VANDUO Kodas: 502806 120 ml

UK

IE

Šis gaivus levandų gėlių vanduo, gaminamas Prancūzijos Provanso regione esančiame „Young Living“ ūkyje, – ideali priemonė per karščius, tinkanti net riebiai odai valyti ir veidui atgaivinti.

LEVANDŲ GĖLIŲ VANDENS PAPILDYMO PRIEMONĖ Kodas: 502906 250 ml

IE

UK

Šis gaivus levandų gėlių vanduo, gaminamas Prancūzijos Provanso regione esančiame „Young Living“ ūkyje, – ideali priemonė per karščius, tinkanti net riebiai odai valyti ir veidui atgaivinti.

SUDEDAMOSIOS DALYS: grynas gėlių vanduo

SUDEDAMOSIOS DALYS: grynas gėlių vanduo

ROZMARINŲ GĖLIŲ VANDUO Kodas: 503406 120 ml

UK

IE

Šis kvapus rozmarinų gėlių vanduo, gaminamas Prancūzijos Provanso regione esančiame „Young Living“ ūkyje, – ideali priemonė per karščius, tinkanti odai valyti ir veidui atgaivinti.

ROZMARINŲ GĖLIŲ VANDENS PAPILDYMO PRIEMONĖ Kodas: 503506 250 ml

UK

IE

Šis kvapus rozmarinų gėlių vanduo, gaminamas Prancūzijos Provanso regione esančiame „Young Living“ ūkyje, – ideali priemonė per karščius, tinkanti odai valyti ir veidui atgaivinti.

SUDEDAMOSIOS DALYS: grynas gėlių vanduo

SUDEDAMOSIOS DALYS: grynas gėlių vanduo

RAUDONĖLIŲ GĖLIŲ VANDUO Kodas: 557306 120 ml

UK

IE

Šis energijos teikiantis raudonėlių gėlių vanduo, gaminamas Prancūzijos Provanso regione esančiame „Young Living“ ūkyje, – ideali priemonė per karščius, tinkanti net riebiai odai valyti ir veidui atgaivinti.

RAUDONĖLIŲ GĖLIŲ VANDENS PAPILDYMO PRIEMONĖ Kodas: 557406 250 ml

UK

IE

Šis energijos teikiantis raudonėlių gėlių vanduo, gaminamas Prancūzijos Provanso regione esančiame „Young Living“ ūkyje, – ideali priemonė per karščius, tinkanti net riebiai odai valyti ir veidui atgaivinti.

SUDEDAMOSIOS DALYS: grynas gėlių vanduo

SUDEDAMOSIOS DALYS: grynas gėlių vanduo

Jau greitai!

Jau greitai!

LEVANDŲ MAIŠELIAI Kodas: 503906

UK

IE

Mielų mažyčių maišelių viduje yra džiovintų levandų žiedų, surinktų Prancūzijos Provanso regione esančiame „Young Living“ ūkyje. Juos galima naudoti kaip puošmeną, dovanoti arba laikyti spintose ir drabužinėse kaip gaiviklius. Kiekvieną rinkinį sudaro trys maišeliai ir 60 ml talpos buteliukas su purškiamuoju eteriniu vandeniu, kuris sustiprina ir pailgina malonų levandų kvapą. SUDĖTIS: džiovinti levandų žiedai medvilniniuose maišeliuose ir 60 ml talpos purškiamojo levandų vandens buteliukas

56

YoungLiving.com


Provanso kolekcija | Namams

DŽIOVINTI LEVANDŲ ŽIEDAI

EU

504006 100 g Kodas: 504406 250 g Kodas: 504506 500 g

LEVANDŲ PUOKŠTĖ Kodas:

Kodas:

503806

UK

IE

Džiovintų levandų puokštė iš mūsų ūkio Prancūzijos Provanso regione. Graži ir natūrali puošmena, prie kurios pridedamas 60 ml talpos eterinio vandens buteliukas su dozatoriumi, skirtas maloniam levandų kvapui sustiprinti ir ilgiau išlaikyti.

Džiovinti levandų žiedai, skinti Prancūzijos Provanso regione esančiame mūsų ūkyje, puikiai tinka kvapiesiems mišiniams ruošti, pagalvėlėms kimšti, o per vestuves juos galima barstyti vietoje rožių žiedlapių.

SUDĖTIS: džiovinti levandų augalai ir 60 ml purškiamojo levandų vandens buteliukas

SUDĖTIS: džiovinti levandų žiedai

LEVANDŲ IR KVIEČIŲ LUKŠTŲ PAGALVĖLĖS

NATŪRALUS LINŲ SĖMENŲ SKIEDIKLIS EU

Kodas: 504606 Kaklo pagalvėlė

Kodas: 503306 120 ml

Šios naudingos pagalvėlės kemšamos vienagrūdžių kviečių lukštais ir levandų žiedais, išaugintais mūsų ūkyje Prancūzijos Provanso regione. Pagalvėles patogu nešiotis, o kelionėje jos – tiesiog nepamainomos. EU

Kodas: 504206

Kodas: 502706 Popieriniai filtrai (5 vnt.)

Tam, kad skleistų jūsų mėgstamus eterinius aliejus, šiam dailiai atrodančiam difuzoriui nereikia elektros – į „Nicolas“ supilti aliejai natūraliai garuoja kambario temperatūroje. Difuzorius nebrangus, nedūžta ir yra ekologiškas – gaminamas iš 100 % perdirbamų medžiagų, patogus pervežti.

IE

Naudodami šį 100 % natūralų skiediklį, savo mėgstamus eterinius aliejus lengvai sumaišysite su vandeniu, o paskui jų įpilsite į raminamąją vonią arba buitinius valymo preparatus.

Kodas: 504806 Stačiakampė pagalvėlė

DIFUZORIUS „NICOLAS“

UK

SUDEDAMOSIOS DALYS: hidrolizuotas linų sėmenų aliejus

LAUKINIŲ LEVANDŲ ETERINIS ALIEJUS Kodas: 503006 5 ml

UK

IE

Laukinės levandos auga Provanso kalnuose, o jų aliejus – ypatingiausias visame pasaulyje. Šie brangūs ir reti augalai auga Siderono kaimo, kuriame Gary Youngas apsistojo pirmąkart atvykęs į Prancūziją mokytis, kaip reikia ieškoti ir distiliuoti geriausius pasaulyje augalus ir eterinius aliejus, apylinkėse ir yra renkami rankomis. SUDEDAMOSIOS DALYS: levandų eterinis aliejus

Saugumo informaciją rasite kiekvieno produkto etiketėje.

57


SVEIKI IR SPORTIŠKI Geros savijautos paslaptis glūdi kiekvieno mūsų viduje, o linija „Sveiki ir sportiški“ siūlo optimalią mitybą, papildytą stipriais grynaisiais eteriniais aliejais, kurios laikydamiesi energingai pradėsite savo kelionę. Įveikite atstumus, vartodami maisto produktus ir papildus, suteikiančius gyvybingumo, patenkinančius mitybos poreikius ir keliančius tikrą palaimą jūsų skonio receptoriams!


Sveiki ir sportiški | NingXia Red™

NINGXIA Red

Kinijos šiaurės vakaruose esantis Ningsia regionas daugiau kaip 700 metų garsėja čia auginamais ir renkamais aukščiausios kokybės kininiais ožerškiais, dar vadinamais godži uogomis, turinčiais itin vertingų maistinių savybių. „NingXia Red®“ – tai veiksmingas ypatingų vaisių papildas, stiprinantis, jauninantis ir suteikiantis kūnui bei protui energijos. Šį skanų patentuotą kokteilį sudaro grynieji eteriniai aliejai, Ningsia kininių ožerškių tyrė ir kiti itin maistingi vaisiai, suteikiantys organizmui gyvybiškai būtinų fitocheminių elementų.

NINGXIA RED

Kodas: 3042560 2 vnt. pakuotė (du buteliai po 750 ml)

UK AT DE

IE

SE

Kodas: 3044560 4 vnt. pakuotė (keturi buteliai po 750 ml) Kodas: 3045560 6 vnt. pakuotė (šeši buteliai po 750 ml)

Kodas: 3046560 8 vnt. pakuotė (aštuoni buteliai po 750 ml)

Įgaukite energijos, sustiprėkite ir papildykite jėgas, gerdami „NingXia Red“ – natūralų ir gardų, maisto medžiagų prisotintą kininių ožerškių gėrimą. Mėgaukitės antioksidantų teikiamu aktyvumu ir gyva mityba, maitinančia svarbias energines sistemas. Pakilkite į visiškai naują sveikatingumo lygį su „NingXia Red“. ETERINIAI ALIEJAI: tikrųjų apelsinų, citrusinių vaisių hibrido judzu, citrinų, tikrųjų mandarinų

Populiariausia prekė!


„NINGXIA NITRO“

„NINGXIA RED“ PRODUKTŲ PAKETAS

Kodas: 306408 14 tūbelių po 20 ml

UK

„NingXia NITRO“ – tai visiškai natūralus papildas, patenkinantis kasdienius energijos ir budraus proto poreikius. „NingXia NITRO“ – tai paprastas ir patogus būdas, padedantis geriau susikoncentruoti ir palaikantis fizinę formą. ETERINIAI ALIEJAI: vanilės*, šaltmėčių, pipirmėčių, kvapiųjų muskatmedžių, juodųjų pipirų

Populiariausia prekė!

GĖRIMO „NINGXIA RED“ PAKELIAI

UK AT DE

IE

SE

Kodas: 3525560 30 pakelių Kodas: 3526560 60 pakelių

Kodas: 4710560 2 x 750 ml, 30 pakelių

UK AT DE

IE

SE

„NingXia Red“ produktų paketas – tobulas pasirinkimas mėgstantiems „NingXia Red“. Jame yra du buteliai „NingXia Red“ ir 30 pakelių, tad išties skanaus maisto papildo porcijomis galite mėgautis bet kur.

„NINGXIA ZYNG“ Naujiena! Kodas: 3071521 12 skardinių

UK AT DE

IE

SE

„NingXia Zyng™“ – tai lengvas putojantis gėrimas, suteikiantis gaivinančios energijos pliūpsnį. Šis unikalus mišinys iš grynųjų juodųjų pipirų ir žaliųjų citrinų eterinių aliejų, kininių ožerškių tyrės ir baltosios arbatos ekstraktų – puikus būdas be sąžinės graužaties atsigaivinti!

Kodas: 3523560 90 pakelių

Patrauklūs 60 ml talpos gėrimo pakeliai – idealus būdas paragauti natūralaus ir gardaus papildo „NingXia Red“. Nors pakeliai maži, juose išsaugotos tos pačios vertingosios Ningsia kininių ožerškių savybės. Įsimeskite tokį į rankinę ar kuprinę, padalykite draugams, šeimynykščiams ir susidomėjusiems klientams.

Populiariausia prekė!

NINGSIA REGIONO KININIAI OŽERŠKIAI (DŽIOVINTI) Kodas: 636008 453 g

UK AT DE

IE

Puikiai tinka kaip užkandis, dėti į tirštuosius kokteilius, berti į jogurtą ar dribsnius. Džiovinti kininiai ožerškiai daugeliui mėgstamų produktų suteikia skonio, tekstūros ir sveikatinančių savybių.

61


Sveiki ir sportiški | Vienagrūdžiai kviečiai

VIENAGRŪDŽIAI KVIEČIAI

Einkorn

Vienagrūdžiai kviečiai – tiesiogine to žodžio prasme mūsų duona kasdienė, žinomi kaip seniausia kviečių rūšis, auginama nuo neatmenamų laikų. Dėl genetinio natūralumo ir mažo glitimo kiekio vienagrūdžiai kviečiai – puikus pasirinkimas, nes, palyginti su šiuolaikinių kviečių hibridais, suderinami su žmogaus organizmu. Vienagrūdžių kviečių grūdai lengviau virškinami, todėl maistingosios medžiagos paprasčiau absorbuojamos. Dabar „Young Living“ padeda vienagrūdžiams kviečiams susigrąžinti teisėtai jiems priklausančią pasaulinę šlovę. VIENAGRŪDŽIŲ KVIEČIŲ MILTAI „GARY’S TRUE GRIT EINKORN FLOUR“

BLYNŲ IR VAFLIŲ MILTŲ MIŠINYS „GARY’S TRUE GRIT EINKORN PANCAKE & WAFFLE MIX“ Kodas: 5300500 453 g

UK AT DE

Kodas: 5043500 907 g IE

IE

Itin vertingų maistiniu požiūriu, nehibridizuotų, mažai glitimo turinčių vienagrūdžių kviečių miltų „Gary’s True Grit Einkorn Flour“ tiesiog privalo būti jūsų podėliuose! Puikiai tinka tiems, kurie domisi alternatyva šiuolaikiniams kviečiams, nes vienagrūdžiai kviečiai yra lengviau virškinami, todėl maistingosios medžiagos pasisavinamos geriau.

Šio unikalaus mišinio sudėtyje yra nuo seno auginamų vienagrūdžių kviečių, kitų sveikatai naudingų grūdų ir ankštinių augalų. Tai gardūs pusryčiai, gausūs baltymų ir skaidulų, kuriuos galite skanauti be sąžinės graužaties patys ir jaustis užtikrintai, patiekdami jų visai šeimai.

Jau greitai!

UK AT DE

Jau greitai!

SPAGEČIAI „GARY’S TRUE GRIT EINKORN SPAGHETTI“ Kodas: 5301500 227 g

Jau greitai!

62

YoungLiving.com

UK AT DE

Vienagrūdžių kviečių spagečiai „Gary’s True Grit™“ – tai skani ir natūrali alternatyva įprastiems makaronams, kurią užtikrintai pamėgs visa šeima. Tegu „Gary’s True Grit™ Einkorn Spaghetti“ tampa pagrindiniu jūsų pasirinkimu, ruošiant mėgstamiausius makaronų patiekalus!

IE


Pagrindinė

MITYBA

Kininis ožerškis

Vitaminai ir mineralai – du sveiko gyvenimo būdo ramsčiai, tačiau vien dieta dažnai negali užtikrinti pakankamo šių pagrindinių maistingųjų medžiagų poreikio. Su malonumu pristatome patogius papildų su multivitaminais preparatus, kurie ne tik gausūs biologiškai aptinkamų ir maiste esančių vitaminų bei mineralų, bet ir papildyti itin veiksmingais eteriniais aliejais, kurie padeda kuo geriau jaustis kiekvieną aktyvaus gyvenimo dieną. „5-DAY NUTRITIVE CLEANSE“ Kodas:

489008

UK AT DE

„5-Day Nutritive Cleanse™“ palengvina švelnų ir veiksmingą organizmo valymą, dėl kurio pagerėja bendra sveikata ir savijauta. Mažiausiai keturi tokio lengvo valymo su „5Day Nutritive Cleanse“ kursai per metus ir toliau paisoma mityba padės subalansuoti šiuolaikinės dietos kraštutinumus. Organizmo valymo per mitybą komplektą sudaro du buteliai „NingXia Red“ (2 x 750 ml) – energijos teikiančio ir atgaivinančio visų kininių ožerškių maistingųjų medžiagų preparato; energijos teikiantis ir organizmą per mitybą valantis „Balance Complete“ (750 g); preparatas „Digest & Cleanse“, malšinantis nemalonius virškinamojo trakto pojūčius ir palaikantis sveiką virškinimą (30 gelinių kapsulių). Pastaba. „5-Day Nutritive Cleanse“ – tai tik pirminis atskaitos taškas. Atsižvelgiant į konkrečią situaciją, gali tekti vartoti intensyviau ir tikslingiau veikiančias maistingąsias medžiagas.

„BALANCE COMPLETE“ Kodas:

BLM

329208 750 g

UK AT DE

Kodas:

323408 90 kapsulių

„Balance Complete“ – tai ir galingas energinis maistingųjų medžiagų užtaisas, ir organizmo valymo preparatas. „Balance Complete“ sudėtyje taip pat yra „Young Living“ patentuoto mišinio „V-Fibre™“, kurio vienoje porcijoje aptinkama neįtikėtinai daug – net 11 gramų – skaidulų.

UK AT DE

BLM sudėtyje esantys maistiniai papildai padeda išsaugoti sveikus kaulus ir sąnarius. ETERINIAI ALIEJAI: bruknuolių, kvapiųjų gvazdikėlių, balzaminių kėnių

ETERINIAI ALIEJAI: tikrųjų apelsinų Puikus būdas preparatui suplakti – plaktuvas (kodas 4622), kurio aprašymą rasite 48 psl.

Populiariausia prekė!

Saugumo informaciją rasite kiekvieno produkto etiketėje.

63


Sveiki ir sportiški | Pagrindinė mityba

„DETOXZYME“

„COMFORTONE“ Kodas:

320408 150 capsules

UK AT DE

320308 180 capsules

„Detoxzyme“ sudėtyje yra aktyvių fermentų, kurie užbaigia virškinimą, detoksikuoja ir skatina organizmo valymąsi. Veikdamas organizme, „Detoxzyme“ palaiko normalias viršinimo sistemos funkcijas.

ETERINIAI ALIEJAI: vaistinių kiečių, anyžinių ožiažolių, tikrųjų imbierų, pipirmėčių, tikrųjų mandarinų, kvapiųjų rozmarinų, paprastųjų kiečių, vaistinių ramunių

ETERINIAI ALIEJAI: kmyninių kuminų, anyžinių ožiažolių, paprastųjų pankolių

329308 30 minkštų gelinių kapsulių

„ESSENTIALZYME“ UK AT DE

Kodas:

327208 90 capsules

„Digest & Cleanse“ ramina sudirgusį virškinamąjį traktą ir palaiko sveiką virškinimą. Minkštos gelinės kapsulės suyra būtent ten, kur reikia – žarnyne ir yra optimaliai pasisavinamos.

ETERINIAI ALIEJAI: kmyninių kuminų, anyžinių ožiažolių, paprastųjų pankolių, pipirmėčių, vaistinių kiečių, kvapiųjų gvazdikėlių

„ESSENTIALZYMES-4“

ICP

464508 120 capsules

UK

Kodas:

320808 227 g

„Essentialzymes-4“ – tai plataus veikimo spektro fermentų kompleksas. Jis specialiai sukurtas taip, kad padėtų gyvybiškai svarbiam riebalų, baltymų, skaidulų ir angliavandenių, dideliais kiekiais aptinkamų šiuolaikinių žmonių mityboje, ypač daugelyje perdirbtų maisto produktų, virškinimui.

ICP – virškinimą gerinantis papildas su augalinėmis ir žolinėmis sudedamosiomis medžiagomis, kurios padeda palaikyti optimalią ir veiksmingą virškinimo sistemos veiklą. ETERINIAI ALIEJAI: paprastųjų pankolių, anyžinių ožiažolių, vaistinių kiečių, tikrųjų imbierų, lanksčiųjų citrinžolių, kvapiųjų rozmarinų

„JUVAPOWER“

„INNER DEFENSE“ 329508 30 softgels

UK AT DE

„Young Living“ minkštų gelinių kapsulių „Inner Defense“ sudėtyje yra aktyvių eterinių aliejų, įskaitant raudonėlių, vaistinių čiobrelių ir „Thieves“. „Inner Defense“ padeda stiprinti imuninę sistemą, apsaugo bioflorą ir aktyvina sisteminę organizmo apsaugą. ETERINIAI ALIEJAI: raudonėlių, vaistinių čiobrelių, kvapiųjų gvazdikėlių, cinamonų, kvapiųjų rozmarinų, spindulinių eukaliptų, citrinų, kvapiųjų citrinžolių

Populiariausia prekė! 64

YoungLiving.com

UK ™

ETERINIAI ALIEJAI: anyžinių ožiažolių, tikrųjų imbierų, kvapiųjų rozmarinų, vaistinių kiečių, paprastųjų pankolių, lanksčiųjų citrinžolių

Kodas:

UK

„Essentialzyme“ – tai dvisluoksnės kompleksinės kapletės su įvairių fermentų kompleksu, specialiai pritaikytos sveikam virškinimui subalansuoti ir bendram fermentų aktyvumui palaikyti.

ETERINIAI ALIEJAI: pipirmėčių, citrinų, tikrųjų imbierų, kmynų, paprastųjų pankolių, anyžinių ožiažolių

Kodas:

UK AT DE

„ComforTone“ – tai veiksmingas žolelių ir eterinių aliejų derinys, palaikantis virškinimo sistemos veiklą. Jis suriša, pašalina ir „išgremžia“ žarnose užsistovėjusias medžiagas, pagerina natūralias optimalaus žarnyno veikimo funkcijas.

„DIGEST & CLEANSE“ Kodas:

Kodas:

Kodas:

327608 226 g 

UK AT DE

„JuvaPower“ – tai daug antioksidantų turintis augalų miltelių kompleksas ir vienas geriausių rūgštingumą mažinančių maisto produktų šaltinių. „JuvaPower“ sudėtyje yra daug kepenų veiklą gerinančių maistingųjų medžiagų. ETERINIAI ALIEJAI: paprastųjų pankolių, anyžinių ožiažolių


Pagrindinė mityba | Sveiki ir sportiški

„LIFE 5“

„JUVASPICE“ Naujiena! Kodas:

3279500 113 g

UK AT DE

Kodas:

309908 30 capsules

„Life 5“ – ilgų intensyvių mokslinių tyrimų rezultatas. Patentuotas 5-ių organizmui naudingų bakterijų kamienų derinys pailginto atpalaidavimo kapsulėse. Vienoje „Life 5“ porcijoje gamybos metu būna apie 10 mlrd. aktyvių bakterijų kultūrų.

„JuvaSpice®“ – augalų miltelių kompleksas su kepenų veiklą gerinančiomis maistingosiomis medžiagomis ir antioksidantais. Paprastųjų pankolių ir anyžinių ožiažolių eterinių aliejų turintis preparatas gausiai papildo mitybą skaidulomis. ETERINIAI ALIEJAI: paprastųjų pankolių, anyžinių ožiažolių

MINKŠTOS GELINĖS KAPSULĖS „LONGEVITY“ Kodas:

328908 30 softgels

UK

Populiariausia prekė!

„MEGACAL“ Kodas:

328008 450 g

UK AT DE

UK AT DE

„MegaCal“ – nuostabus kalcio, magnio, mangano ir vitamino C šaltinis. Palaiko normalią kaulų, kraujagyslių ir nervų sistemos funkciją.

Minkštos gelinės kapsulės „Longevity™“ – stipriai veikiantis patentuotas riebaluose tirpstančių antioksidantų mišinys, papildytas grynaisiais vaistinių čiobrelių, tikrųjų apelsinų ir bosvelijų eteriniais aliejais.

ETERINIAI ALIEJAI: citrinų

ETERINIAI ALIEJAI: vaistinių čiobrelių, kvapiųjų gvazdikėlių, tikrųjų apelsinų, bosvelijų

Populiariausia prekė!

„MULTIGREENS“ Kodas:

„OMEGAGIZE³“

324808 120 capsules

UK AT DE

„MultiGreens “ – maistingas chlorofilo preparatas, suteikiantis gyvybingumo ir stimuliuojantis nervų bei kraujotakos sistemas, padedantis malšinti stresą, skatinantis medžiagų apykaitą ir gliukozės pasisavinimą. ™

ETERINIAI ALIEJAI: kvapiųjų rozmarinų, lanksčiųjų citrinžolių, citrinų, vaistinių melisų

Kodas:

309708 120 softgels

UK AT DE SE

„OmegaGize³“ jungia trijų pagrindinių kasdienio būtinumo papildų – omega-3 riebalų rūgščių, vitamino D-3 ir kofermento Q10 (ubichinono) – savybes. Kartu su patentuotu eterinių aliejų mišiniu šie papildai sudaro daug omega-3 ir DHR rūgščių turintį žuvų taukų preparatą, padedantį palaikyti gerą bendrą savijautą. ETERINIAI ALIEJAI: lanksčiųjų citrinžolių, tikrųjų miramedžių, kvapiųjų gvazdikėlių, vaistinių ramunių

„SULFURZYME“

„POWER MEAL“ Kodas:

Kodas: 3243521 120 capsules

6300 780 g

„Power Meal“ – tai augalinių baltymų papildas, kurio sudėtyje nėra sojų, pieno ar gyvūninės kilmės produktų. ETERINIAI ALIEJAI: tikrųjų apelsinų, citrinų, greipfrutinių citrinmedžių, anyžinių ožiažolių, paprastųjų pankolių, kvapiųjų muskatmedžių

UK AT DE SE

„Sulfurzyme“ kapsulės padeda palaikyti sveikus ir judrius sąnarius. Jų sudėtyje yra dviejų stipriai veikiančių aktyviųjų medžiagų: MSM ir Ningsia regiono kininių ožerškių miltelių.

Saugumo informaciją rasite kiekvieno produkto etiketėje.

65


Sveiki ir sportiški | Pagrindinė mityba

„SUPERCAL“ Kodas:

„TRUE SOURCE“

3244500 120 capsules

UK AT DE

„SuperCal “ sudėtyje yra mineralų kalcio, magnio, kalio ir cinko, kurie visi be išimties naudingai sveikatai. Šio specialiai sumaišyto papildo sinerginį poveikį sustiprina bruknuolių, lanksčiųjų citrinžolių ir kiti eteriniai aliejai. ™

ETERINIAI ALIEJAI: mairūnų, bruknuolių, lanksčiųjų citrinžolių, tikrųjų mirtų

„WOLFBERRY CRISP“ Kodas:

631508 Lot de 6

UK AT DE

IE

SE

Batonėliai „Wolfberry Crisp“ yra natūraliai saldūs ir turi daug baltymų. Kiekviename jų yra 16 gramų baltymų, išgautų iš migdolų, sojų, kininių ožerškių ir moliūgų sėklų.

NINGXIA NITRO Sustiprink koncentraciją

Kodas:

3502 Lot de 30

„True Source“ sudėtyje yra džiovintų maistinių miltelių, sveiko maisto produktuose randamų vitaminų, mineralų ir kitų maistingųjų medžiagų. Rezultatas – įspūdingas preparatas, pakeisiantis jūsų požiūrį į kasdienius multivitaminus.


Slique™ | Sveiki ir sportiški

Ženkite žingsnį tinkama linkme, vartodami unikalius „Slique“ derinius iš sveikatai naudingų ir natūralių sudedamųjų dalių bei itin veiksmingų eterinių aliejų – žingsnį sveikesnio ir laimingesnio gyvenimo link! Kartu su tinkamai derinama dieta ir fiziniais pratimais „Slique“ produktai padeda laikytis svorio kontrolės programos, suteikia sotumo jausmą ir organizme palaiko reikiamą maistingųjų medžiagų kiekį.

„SLIQUE ESSENCE“ (EUROPA)

BATONĖLIAI „SLIQUE“ Naujiena! Kodas: 5024521 6 batonėliai

UK AT DE

IE

SE

Kodas: 458608 15 ml

UK AT DE

IE

SE

„Slique Essence“ savo sudėtyje jungia itin stipraus poveikio greipfrutinių citrinmedžių, tikrųjų mandarinų, citrinų, šaltmėčių ir okotijų eterinius aliejus. Šiame preparate jie virsta unikaliu mišiniu, kurį derinant su dieta ir fiziniu aktyvumu natūraliai palaikomi sveikatinamieji svorio reguliavimo tikslai.

Batonėliai „Slique“ gaminami iš džiovintų vaisių mišinio, kurį sudaro dumplūnės, datulės, vyšnios ir kininiai ožerškiai, ir ypatingu Gary būdu dehidratuotų kakavos ankščių branduolių. Tai puikus būdas numalšinti skrandį raižantį alkį, o kartu ir gausus baltymų bei skaidulų šaltinis.

ETERINIAI ALIEJAI: greipfrutinių citrinmedžių, tikrųjų mandarinų, citrinų, šaltmėčių ir okotijų su stevijų ekstraktu

ETERINIAI ALIEJAI: vanilės, tikrųjų apelsinų, cinamonų

ARBATA „SLIQUE“ Kodas:

4572523 25 maišeliai

UK AT DE

IE

SE

Arbata „Slique“ – gardus ir retas mišinys iš natūralių sudedamųjų medžiagų, kurios buvo parinktos dėl savo įspūdingų fitocheminių savybių. Arbatos sudėtyje yra ypač skanių kakavos miltelių, ceiloninių cinamonų, kvapių maltų muskato riešutų ir gryno patentuoto vanilės eterinio aliejaus. ETERINIAI ALIEJAI: vanilės*

67


ASMENS HIGIENA „Young Living“ gaminamuose šampūnuose, losjonuose ir specializuotuose odos priežiūros produktuose nėra mokslo prieštaringai vertinamų sudedamųjų medžiagų, tad jie valo ir drėkina odą, suteikdami jai natūralaus ir sveikai atrodančio spindesio. Puoselėkite savo odą eterinių aliejų galia!


Asmens higiena | Odos priežiūra

Veido ir

Orchidėja

ODOS PRIEŽIŪRA „Young Living“ odos priežiūros produktuose yra aukščiausios kokybės aliejų ir eterinių aliejų sudedamųjų dalių, puoselėjančių ir gerinančių odos išvaizdą. Ši linija siūlo būtinuosius odos priežiūros sprendimus kiekvienam odos tipui. Specialistų sukurti produktai padeda palaikyti sveiką ir glotnią odą.

KAUKĖ „ART BEAUTY MASQUE“

KAUKĖ „ART CREME MASQUE“

Kodas:

Kodas:

5168 Lot de 8

„ART® Beauty Masque“ – tai aukščiausios kokybės preparatas iš orchidėjų, raminantis odą, suteikiantis jai sveikumo pojūtį ir daugiau švytėjimo. Egzotiškų orchidėjų žiedlapių ir grynųjų eterinių aliejų mišinys maitina ir stangrina pačias jautriausias veido sritis, suteikia gyvybingesnės ir jaunatviškos išvaizdos. Tinka visiems odos tipams.

Kaukė „ART® Creme Masque“, kurios sudėtyje yra ypatingo hialurono rūgšties ir grynųjų eterinių aliejų mišinio, giliai drėkina ir apsaugo odą. Kitos sudėtyje esančios SPA kokybės augalinės medžiagos padeda nuraminti, stangrinti ir atkurti jaunatvišką odos išvaizdą. Tinka visiems odos tipams.

NAUDOJIMO BŪDAS. Užtepkite kaukę ant nuprausto veido ir palaikykite 20 minučių, paskui švelniai nuvalykite. Siekdamos optimalaus rezultato, naudokite kartu su serumu „ART Renewal Serum“.

NAUDOJIMO BŪDAS. Nuprauskite ir nusausinkite veidą. Kaukę tolygiai užtepkite ant veido ir palaikykite 20 minučių. Likusį kaukės perteklių nuvalykite drėgnu rankšluosčiu.

VALIKLIS „ART GENTLE CLEANSER“ Nauja sudėtis!

LŪPŲ BLIZGIS „ART L’BRIANTÉ“ – NEUTRALUS / ŽIEMOS KVAPAS

Kodas:

5361550 100 ml

UK AT DE

IE

Kodas: 507608

UK AT DE

Minkštos ir švelnios „ART® Gentle Cleanser“ putos nuprausia visus nešvarumus ir suteikia odai sveiko švytėjimo. Nuo odą puoselėjančių eterinių aliejų veidas bus švarus, atgaivintas ir įgis naujo spindesio.

Kvapusis lūpų blizgio ir eterinio aliejaus duetas „L’Brianté“ tobulai atskleidžia jūsų natūralų grožį. Žiemai būdingo kūno spalvos blizgio ir subtilaus eterinio aliejaus mišinio sudėtyje yra kvapiųjų auksabarzdžių, santalų ir kvapiųjų kanangų.

NAUDOJIMO BŪDAS. Užtepkite ant drėgnų rankų ir sukamaisiais judesiais įmasažuokite į veidą ir kaklą.

ETERINIAI ALIEJAI: kvapiųjų auksabarzdžių, balzaminių kėnių, europinių kėnių, šluotelinių santalų, kvapiųjų kanangų

Jau greitai!

70

5173 30 ml

YoungLiving.com

IE


Odos priežiūra | Asmens higiena

LŪPŲ BLIZGIS „ART L’BRIANTÉ“ – ROŽINIS / VASAROS KVAPAS Kodas: 507508

LŪPŲ BLIZGIS „ART L’BRIANTÉ“ – RAUDONAS / MEILĖS ESENCIJOS KVAPAS UK AT DE

IE

UK AT DE

Su lūpų blizgio ir eterinio aliejaus duetu „L’Brianté“ išlikite graži net ir skubėdama. Meilės esencija – tai sodriai raudonos spalvos blizgis ir romantiškas eterinių aliejų mišinys, kuriame yra vaistinių jazminaičių ir kvapiųjų auksabarzdžių.

ETERINIAI ALIEJAI: tikrųjų mandarinų, šaltmėčių, žaliųjų citrinų, kvapiųjų auksabarzdžių, pačiulių, paprastųjų bitkrėslių

ETERINIAI ALIEJAI: kvapiųjų auksabarzdžių, dygiųjų eglių, vaistinių jazminaičių*, blyškiųjų kiečių, okotijų, kvapiųjų kanangų, tauriųjų didramunių, pelargonijų

5362550 30 ml

UK AT DE

GAIVINAMASIS TONIKAS „ART“ Nauja sudėtis! IE

Kodas:

5360550 120 ml  

Drėkiklis „ART® Light“ padeda išsaugoti ir palaikyti tinkamą odos drėgmę. Dėl „Young Living“ eterinių aliejų ir natūralių sudedamųjų medžiagų veido oda tampa minkšta ir elastinga, tarsi drobė, paruošta įstabiam meno kūriniui.

UK AT DE

NAUDOJIMO BŪDAS. Nuvalykite odą ir toniku suvilgytu vatos tamponu ištepkite visą veidą ir kaklą. Naudokite rytą ir vakare pagal poreikį.

Jau greitai!

Jau greitai!

JAUNINAMASIS SERUMAS „ART“

SKAISTINAMASIS KREMAS „ART SHEERLUMÉ“

5175 20 ml

Jauninamasis serumas ART® – tai įmantrus egzotiškų orchidėjų ir eterinių aliejų mišinys, padedantis nuraminti ir apsaugoti pačias jautriausias veido vietas. Aukščiausios klasės sudedamosios medžiagos sukomponuotos taip, kad giliai maitintų, drėkintų ir padėtų atkurti jaunatvišką išvaizdą. NAUDOJIMO BŪDAS. Nuprauskite veidą ir ant jautrių veido vietų 2 kartus per dieną užtepkite jauninamojo serumo ART. Palikite susigerti. Siekdamos geresnių rezultatų, paskui užtepkite pasirinktą „Young Living“ drėkinamąjį kremą.

ODOS PRIEŽIŪROS SISTEMA „ART“ Nauja sudėtis! Kodas:

5363550

UK AT DE

Jau greitai!

Kodas: 4833 30 ml

UK AT DE

IE

Patobulintas preparatas „Sheerlumé “ su ypatingu patentuotu Alpių augalų ir grynųjų eterinių aliejų mišiniu pastebimai skaistina odą ir subalansuoja jos atspalvį. ™

NAUDOJIMO BŪDAS. Užtepkite „Sheerlumé“ plonu sluoksniu ant švarios odos. Siekdamos geresnių rezultatų, naudokite rytą ir vakare, vieną arba kartu su mėgstamu „Young Living“ drėkinamuoju kremu.

„BOSWELLIA WRINKLE CREAM“ Kodas: IE

Naujoji „Young Living“ odos priežiūros sistema ART® saugiai ir efektyviai valo, tonizuoja ir drėkina veidą, taip paryškindama natūralų paveldėtą grožį. Štai koks būna grožis su ART®! NAUDOJIMO BŪDAS. Žr. atskirų produktų naudojimo nurodymus.

IE

Gaivinamasis tonikas ART® švelniai pašalina nešvarumus ir nesausina odos. Tobulas eterinių aliejų mišinys padeda palaikyti odos pH, nuvalo, tonizuoja ir atgaivina veido odą.

NAUDOJIMO BŪDAS. Švelniai užtepkite drėkiklio ant nuvalytos ir toniku pateptos veido ir kaklo odos. Naudokite rytą arba pagal poreikį.

Kodas:

IE

Atrodykite ir jauskitės spindinti su kvapiuoju lūpų blizgio ir eterinio aliejaus duetu „L’Brianté“. Tai vasara dvelkia koketišku rožiniu blizgiu ir saldžių eterinių aliejų mišiniu, kurio sudėtyje yra mandarinų ir pačiulių.

DRĖKIKLIS „ART LIGHT“ Nauja sudėtis! Kodas:

Kodas: 507408

5141500 57 g

UK AT DE

Kremo nuo raukšlių „Boswellia Wrinkle Cream™“ sudėtyje yra grynųjų eterinių aliejų, pvz., bosvelijų ir santalų, kurie drėkina odą, mažina blizgėjimą ir matomus kaitinimosi saulės padarinius. NAUDOJIMO BŪDAS. Kremo švelniai užtepkite ant nuvalytos ir tonizuotos veido bei kaklo odos.

Saugumo informaciją rasite kiekvieno produkto etiketėje. * Vaistinių jazminaičių, nerolio, damaskinių rožių ir vanilės produktai labiau yra absoliutai ar esencijos nei eteriniai aliejai.

71

IE


Asmens higiena | Odos priežiūra

LŪPŲ BALZAMAS „GRAPEFRUIT“

LŪPŲ BALZAMAS „CINNAMINT“ Kodas:

515008 4,2 g

UK AT DE

IE

SE

Kodas:

517808 4,2 g

ETERINIAI ALIEJAI: greipfrutinių citrinmedžių, kininių ožerškių sėklų

ETERINIAI ALIEJAI: pipirmėčių, šaltmėčių, tikrųjų apelsinų, ceiloninio cinamono

Populiariausia prekė!

Populiariausia prekė!

VEIDO PRAUSIKLIS „ORANGE BLOSSOM“

LŪPŲ BALZAMAS „LAVENDER“ 520308 4,2 g

UK AT DE

IE

Kodas:

ETERINIAI ALIEJAI: tikrųjų levandų

UK AT DE

IE

NAUDOJIMO BŪDAS: Švelniai paskirstykite ant šiltu vandeniu sudrėkinto veido ir kaklo, iki ims putoti, paskui gerai nuskalaukite. Naudokite kasdien.

Populiariausia prekė!

„PROGESSENCE PHYTO PLUS™“ 458108 15 ml

5136500 118 ml

Šis švelnus bemuilis veido prausiklis nuvalo odą nepažeisdamas jos natūralaus riebalinio sluoksnio. Prausiklyje yra odą minkštinančio MSM, elastingumą gerinančių dumblių ir odą raminančio tikrųjų levandų eterinio aliejaus.

Lūpų balzamo „Lavender“ sudėtyje esantis tikrųjų levandų eterinis aliejus, drėkinamųjų savybių turintis kininių simondsijų aliejus ir vitaminas E ramina sausas lūpas.

Kodas:

IE

Lengvas, gaivinantis ir kasdienę lūpų priežiūrą papildantis lūpų balzamas „Grapefruit“ padeda apsaugoti lūpas nuo išsausėjimo.

Lūpų balzamo „Cinnamint“ sudėtyje gausu augalinių medžiagų, kurios vėsina sausas suskirdusias lūpas ir apsaugo jas nuo klimato išdaigų: maitinamųjų eterinių aliejų, kininių ožerškių sėklų aliejaus, antioksidantais laikomų vitaminų A, C ir E.

Kodas:

UK AT DE

DRĖKINAMASIS KREMAS „SANDALWOOD“

UK AT DE

IE

SE

Kodas:

514808 113 g

„Progessence Phyto Plus“ – tai grynas harmonizuojantis serumas, specialiai sukurtas moterims. Be gauruotųjų dioskorėjų ir vitamino E, „Progessence Phyto Plus“ sudėtyje dar yra bosvelijų, bergamočių ir pipirmėčių eterinių aliejų, padedančių pasiekti optimalių rezultatų.

UK AT DE

IE

Drėkinamasis kremas „Sandalwood“ – itin stiprus drėkiklis su grynaisiais „Young Living“ eteriniais aliejais. Metilsulfonilmetanas (MSM) yra natūraliai aptinkamas augalinis cheminis junginys, kuris minkština odą ir didina jos elastingumą. Produkto sudėtyje yra sviestmedžių aliejaus.

NAUDOJIMO BŪDAS. Užlašinkite po 2–4 lašus ant kaklo srities 2 kartus per dieną. Papildomam poveikiui pasiekti kasdien po 2 kartus užlašinkite 1–2 lašus ant dilbio.

NAUDOJIMO BŪDAS. Švelniai įmasažuokite į veidą, kaklą ir kitas pageidaujamas sritis. Naudokite kasdien ant nuvalyto ir tonizuoto veido.

Populiariausia prekė!

MĖTINĖ ŠVEIČIAMOJI VEIDO KAUKĖ „SATIN FACIAL SCRUB“ Kodas:

3735500 57 g  

UK AT DE

PAAKIŲ KREMAS „WOLFBERRY“ Kodas: IE

Mėtinė šveičiamoji veido kaukė „Satin Facial Scrub™“ yra pagaminta vandens pagrindu. Jos sudėtyje yra kininių simondsijų, mangų aliejaus, MSM, alavijų ir pipirmėčių eterinių aliejų, kurie sumažina porų matomumą ir atjaunina skaistumo netekusią odą. NAUDOJIMO BŪDAS. Švelniai įmasažuokite į šiltu vandeniu sudrėkintą veidą ir kaklą; gerai nuskalaukite. Naudokite pagal poreikį.

72

YoungLiving.com

5145 14,1 g

Paakių kremas „Wolfberry“ – tai natūralus vandeninis drėkiklis, kurio sudėtyje yra senėjimą stabdančių ir odos būklę gerinančių kininių ožerškių sėklų aliejaus. Šis kremas ramina pavargusias akis, mažina paakiuose susidarančius maišelius, ratilus ir mimikos raukšles. NAUDOJIMO BŪDAS. Švelniai įmasažuokite į nuvalytą ir tonizuotą paakių odą. Naudokite vakare.


Voniai ir

KŪNUI

Rose

DEZODORANTAS „AROMAGUARD MEADOW MIST“ Kodas:

375208 42 g

DEZODORANTAS „AROMAGUARD MOUNTAIN MINT“ UK AT DE

IE

SE

Kodas:

375308 42 g

Natūralūs „Young Living“ dezodorantai – tai komercinių produktų alternatyva be aliuminio. Dezodoranto „Meadow Mist™“ sudėtyje yra kokosų aliejaus, bičių vaško, vitamino E ir grynųjų eterinių aliejų, pvz., citrinų ir tikrųjų levandų, kurie garsėja naudingosiomis odos priežiūros savybėmis.

„BATH & SHOWER GEL BASE“ Kodas:

3751500 236 ml

IE

GELIS „COOL AZUL“ 543608 100 ml

Jau greitai!

IE

SE

„Young Living“ dezodorantas „Mountain Mint™“ turi natūraliai odą raminančių savybių, kurių suteikia kokosų aliejus, bičių vaškas ir vitaminas E. Citrinų, kvapiųjų rozmarinų ir kitais grynaisiais eteriniais aliejais papildytas „Mountain Mint“ – tai idealus aliuminio turinčių produktų pakaitalas.

RINKINYS „BON VOYAGE“ UK AT DE

„Young Living“ vonios ir dušo gelio pagrindas „Bath & Shower Gel Base“, kurį galima naudoti tiek kaip įprastas vonios putas, tiek kaip dušo gelį, – puikus būdas pamaitinti ir nuprausti odą. Įlašinkite kelis mėgstamo eterinio aliejaus ar aliejų mišinio lašus į gelio pagrindą ir mėgaukitės prabangiu prausimusi.

Kodas:

UK AT DE

UK AT DE

IE

Kiekvienoje gelio sportuojantiesiems „Cool Azul™“ tūbelėje yra net 10 proc. (10 ml) grynųjų eterinių aliejų. Natūralios sudedamosios medžiagos suteikia unikalią gelio sportuojantiesiems „Cool Azul“ konsistenciją, todėl jį patogu ir lengva vartoti visiems: kineziterapeutams, fizioterapeutams ir masažuotojams.

Kodas: 469908

EU

Rinkinį „Bon Voyage“ sudaro 11 „Young Living“ asmens higienos produktų, sudėtų į patrauklų firminį krepšelį. Dėl savo kelioninio dydžio „Bon Voyage“ tualetiniai preparatai yra patogūs ir kompaktiški, puikiai tinka nešiotis su savimi arba rankinėje, tad keliaujant visa pagrindinė asmens higienos priemonių kolekcija nuolat būna po ranka.

DRĖKINAMASIS ŠAMPŪNAS „COPAIBA VANILLA“ Kodas:

5194550 295 ml

UK AT DE

IE

SE

Drėkinamasis šampūnas „Copaiba Vanilla“ stipriai drėkina sausus ar pažeistus plaukus. ETERINIAI ALIEJAI: tikrųjų levandų, vaistinių kopalių, pelargonijų, vanilės*

Saugumo informaciją rasite kiekvieno produkto etiketėje. * Vaistinių jazminaičių, nerolio, damaskinių rožių ir vanilės produktai labiau yra absoliutai ar esencijos nei eteriniai aliejai.

73


Asmens higiena | Voniai ir kūnui

VONIOS IR DUŠO GELIS „DRAGON TIME“

DRĖKINAMASIS KONDICIONIERIUS „COPAIBA VANILLA“ Kodas:

5195550 295 ml

UK AT DE

IE

Kodas:

3739500 236 ml

UK AT DE

IE

Vonios ir dušo gelis „Dragon Time“ sujungia raminamąsias eterinių aliejų savybes ir natūraliai drėkinančius augalinius preparatus – kartu jie virsta prabangiu geliu, suteikiančiu švaros, atsipalaidavimo ir pakylėjimo pojūtį.

Drėkinamasis kondicionierius „Copaiba Vanilla“ stipriai drėkina sausus ar pažeistus plaukus. ETERINIAI ALIEJAI: tikrųjų levandų, vaistinių kopalių, pelargonijų, vanilės*

ETERINIAI ALIEJAI: tikrųjų mandarinų, tikrųjų levandų, tauriųjų didramunių, pelargonijų, vaistinių šalavijų, bergamočių, kvapiųjų rožmedžių, kvapiųjų šalavijų, kvapiųjų kanangų, paprastųjų pankolių, citrinų, imbierinių citrinžolių, mairūnų, vaistinių jazminaičių*, skaistenių

VONIOS IR DUŠO GELIS „EVENING PEACE“ Kodas:

3742500 236 ml

UK AT DE

IE

RANKŲ IR KŪNO LOSJONAS „GENESIS“ Kodas:

3706500 245 g

UK AT DE

Rankų ir kūno losjonas „Genesis “, kurio sudėtyje yra kokosų aliejaus ir lecitino, sumaišyto su kvapiaisiais eteriniais aliejais ir MSM, minkština, drėkina, normalizuoja ir apsaugo odą, taip išsaugodamas ją sveiką.

Vonios ir dušo gelis „Evening Peace“, kuriame sujungiamos pačios natūraliausios augalinės sudedamosios medžiagos ir eteriniai aliejai, atpalaiduoja pavargusius raumenis ir padeda numalšinti stresą bei įtampą. Idealus būdas užbaigti dieną.

ETERINIAI ALIEJAI: kvapiųjų rožmedžių, vaistinių jazminaičių*, bergamočių, imbierinių citrinžolių, citrinų, kvapiųjų kanangų, pelargonijų, tauriųjų didramunių

ETERINIAI ALIEJAI: santalų, skaistenių, kvapiųjų kanangų, pelargonijų, vaistinių jazminaičių*, imbierinių citrinžolių, kvapiųjų rožmedžių, kvapiųjų šalavijų, citrinų, bergamočių, tauriųjų didramunių

ŠAMPŪNAS „KIDSCENTS“

VĖSINAMASIS PURŠKALAS „LAVADERM“

Kodas:

Kodas:

3686 214 ml

Kodas:

324908 59 ml

UK AT DE

Šampūnas „KidScents“ – saugus ir švelnus, sukurtas taip, kad palaikytų tinkamą jautrios vaikų odos pH balansą. Sudėtyje yra MSM, alavijų, ramunėlių ir kitų plaukus puoselėjančių žolelių, vitaminų ir grynųjų eterinių aliejų.

Vėsinamasis purškalas „LavaDerm“ specialiai sukurtas naudojant dvi labiausiai raminančias natūralias medžiagas – levandų eterinį aliejų ir alaviją. Naudokite purškalą sudirgusiai odai atvėsinti ir atjauninti.

ETERINIAI ALIEJAI: tikrųjų mandarinų, citrinų, skaistenių

ETERINIAI ALIEJAI: tikrųjų levandų

VONIOS IR DUŠO GELIS „LAVENDER“ 5202500 236 ml

UK AT DE

Vonios ir dušo gelis „Lavender“ su grynu levandų aliejumi nuprausia ir atjaunina odą, ramina ir atpalaiduoja protą. Jo sudėtyje nėra chemikalų ir sintetinių konservantų – naudojamos tik augalinės sudedamosios medžiagos, pvz., kokosų aliejus ir žvaigždanyžiai. ETERINIAI ALIEJAI: tikrųjų levandų, tikrųjų miramedžių, citrinų, blyškiųjų kiečių

IE

PUTOJANTIS RANKŲ MUILAS „LAVENDER“

UK AT DE

443008 236,5 ml Kodas: 443108 3 vienetai (3 x 236,5 ml) Kodas:

Putojantis rankų muilas „Lavender“ – dar vienas švelnus visos mūsų natūralių produktų linijos prausiklis. Atgaivina ir atjaunina net pačią jautriausią odą – jai nuprausti ir atkurti pakanka mažyčio šio kvapaus muilo kiekio. Ir jokio sausumo ar sudirgimo! Parduodamas su pompa ETERINIAI ALIEJAI: tikrųjų levandų, citrinų, tikrųjų miramedžių

74

YoungLiving.com

IE

IE

IE


Voniai ir kūnui | Asmens higiena

RANKŲ IR KŪNO LOSJONAS „LAVENDER“ Kodas: 5201500 226 ml

UK AT DE

IE

Rankų ir kūno losjonas „Lavender“ su grynu levandų eteriniu aliejumi drėkina ir apsaugo odą nuo užsitęsusio ilgalaikio išsausėjimo. Preparatas turi ekologiškumo sertifikatą ir gaminamas tik iš natūralių medžiagų.

DRĖKINAMASIS MUILAS „LAVENDER-ROSEWOOD“ Kodas:

367308 100 g

UK AT DE

IE

Drėkinamasis muilas „LavenderRosewood“ puikiai papildo bet kokių rankų priežiūros priemonių gretas. Šis gabalėlis neišsausins rankų taip, kaip komerciniai sintetinių medžiagų pagrindu pagaminti muilai. Jame nėra kvėpiklių, chemikalų ar dirbtinių dažiklių.

ETERINIAI ALIEJAI: tikrųjų levandų, tikrųjų miramedžių, citrinų, blyškiųjų kiečių

ETERINIAI ALIEJAI: tikrųjų levandų, kvapiųjų rožmedžių

KASDIENIS ŠAMPŪNAS „LAVENDER MINT“ Kodas:

5191550 295 ml

KASDIENIS KONDICIONIERIUS „LAVENDER MINT“ UK AT DE

IE

Kodas:

Kasdienis šampūnas „Lavender Mint“ – tai žvalumo suteikiantis produktas, tinkamas visų tipų plaukams trinkti.

UK AT DE

IE

ETERINIAI ALIEJAI: tikrųjų levandų, pipirmėčių, šaltmėčių

Kodas:

5102500 236 ml

UK AT DE

IE

Purumo suteikiantis šampūnas „Lavender“ švelniai trenka plonus plaukus, suteikia jiems purumo, maitina ir atkuria drėgmės pusiausvyrą. Plaukus atnaujinančio ir žvalumo suteikiančio šampūno „Lavender“ sudėtyje yra MSM – plaukus stiprinančio sieros junginio.

Purumo suteikiantis kondicionierius „Lavender“ švelniai kondicionuoja plonus plaukus ir suteikia jiems purumo. Nuostabus produktas, naudojamas po plaukų apimtį didinančio šampūno „Lavender“. Gaminamas naudojant MSM, pieno baltymus ir vitaminus, stiprina silpnus ir sukritusius plaukus.

ETERINIAI ALIEJAI: tikrųjų levandų, citrinų, kvapiųjų šalavijų, vaistinių jazminaičių*

ETERINIAI ALIEJAI: tikrųjų levandų, citrinų, kvapiųjų šalavijų, vaistinių jazminaičių*

VONIOS IR DUŠO GELIS „SENSATION“

VONIOS IR DUŠO GELIS „MORNING START“ Kodas:

IE

PURUMO SUTEIKIANTIS KONDICIONIERIUS „LAVENDER“

PURUMO SUTEIKIANTIS ŠAMPŪNAS „LAVENDER“ 5100500 236 ml

UK AT DE

Kasdienis kondicionierius „Lavender Mint“ – tai žvalumo suteikiantis produktas, tinkamas visų tipų plaukams drėkinti.

ETERINIAI ALIEJAI: tikrųjų levandų, pipirmėčių, šaltmėčių

Kodas:

5192550 295 ml

3745500 236 ml

Kodas: UK AT DE

IE

Vonios ir dušo gelis „Morning Start“, kurio sudėtyje yra žvalumo suteikiančio geriausių eterinių aliejų mišinio, sumaišyto su natūraliais augaliniais prausikliais ir drėkikliais, – tinkamai dienos pradžiai! ETERINIAI ALIEJAI: lanksčiųjų citrinžolių, kadagių, kvapiųjų rozmarinų, pipirmėčių

3748500 236 ml

UK AT DE

IE

Vonios ir dušo gelio „Sensation“ sudėtyje yra stulbinančiai kvepiančio aliejų mišinio, kurį dar Kleopatra naudojo meilės kerams ir aistrai žadinti. Dėl geriausios kokybės natūralių sudedamųjų medžiagų jūsų potyriai vonioje taps tokie nepakartojami, kad norėsite ir vėl juos patirti. ETERINIAI ALIEJAI: kvapiųjų rožmedžių, kvapiųjų kanangų, vaistinių jazminaičių*

Saugumo informaciją rasite kiekvieno produkto etiketėje. * Vaistinių jazminaičių, nerolio, damaskinių rožių ir vanilės produktai labiau yra absoliutai ar esencijos nei eteriniai aliejai.

75


Asmens higiena | Voniai ir kūnui

„SHUTRAN“ Kodas:

MUILAS „THIEVES“

483508 15 ml

UK AT DE

Kodas:

IE

ETERINIAI ALIEJAI: dygiųjų eglių, okotijų, bukųjų puskiparisių, kvapiųjų kanangų, blakinių kalendrų, blyškiųjų kiečių, atlasinių kedrų, citrinų, tikrųjų levandų

Kodas: Kodas:

UK AT DE

UK AT DE

IE

Muilas „Thieves“ sodriai kvepia natūraliai antiseptiniu eterinių aliejų mišiniu „Thieves“. Drėkinamieji aliejai ir augaliniai ekstraktai odai suteikia sveikumo ir glotnumo.

„Shutran™“ – jėgų suteikiantis eterinių aliejų mišinys, specialiai sukurtas vyrams. Stiprina vyriškumo ir pasitikėjimo savimi jausmą, puikiai tinka naudoti kaip odekolonas, kurio kvapas pakeri tiek vyrus, tiek moteris.

PUTOJANTIS RANKŲ MUILAS „THIEVES“

367908 99,25 g

IE

367408 236,5 ml  364308 3 vnt. (3 x 236,5 ml) 

ETERINIAI ALIEJAI: kvapiųjų gvazdikėlių, ceiloninių cinamonų, kvapiųjų rozmarinų, citrinų, spindulinių eukaliptų

PUTOJANČIO RANKŲ MUILO „THIEVES“ PAPILDYMO PRIEMONĖ Kodas:

359408 Papildymo priemonė (946 ml)

UK AT DE

IE

Putojantis rankų muilas „Thieves“, kurio sudėtyje yra eterinių aliejų mišinio „Thieves“, grynųjų citrinų ir apelsinų eterinių aliejų, alavijų, dviskiaučių ginkmedžių ir vitamino E, nuplauna, apsaugo ir kondicionuoja odą. Dozuojamas kaip tirštos putos.

Putojantis rankų muilas „Thieves“, kurio sudėtyje yra eterinių aliejų mišinio „Thieves“, grynųjų citrinų ir apelsinų eterinių aliejų, alavijų, dviskiaučių ginkmedžių ir vitamino E, nuplauna, apsaugo ir kondicionuoja odą. Dozuojamas kaip tirštos putos. Parduodamas su pompa

NENUPLAUNAMASIS RANKŲ VALIKLIS „THIEVES“

UK AT DE

IE

SE

362108 29,35 g Kodas: 362208 3 vnt. (3 x 29,35 g)

NENUPLAUNAMASIS RANKŲ VALIKLIS „THIEVES“ – DIDELĖ PAKUOTĖ Kodas:

Kodas:

514208 215 g

IE

SE

Šis didelis nenuplaunamojo rankų valiklio „Thieves“ butelis idealiai tinka laikyti kiekviename namų kambaryje. Kai po ranka yra toks valiklio kiekis, juo patogu naudotis visai šeimai, o vaikus lengviau įkalbinti paisyti rankų švaros.

Nenuplaunamasis rankų valiklis „Thieves“ – visiškai natūralus produktas, užtikrinantis puikią higieną. Jis nuvalo ir atgaivina rankas be jokio vandens, todėl tinka naudoti bet kur ir bet kada. ETERINIAI ALIEJAI: kvapiųjų gvazdikėlių, cinamonų, kvapiųjų rozmarinų, citrinų, pipirmėčių, spindulinių eukaliptų

Atkreipiame dėmesį, kad šis produktas nepristatomas į Kanarų salas.

Populiariausia prekė! Jau greitai!

SHEERLUMÉ Jauskis graži

UK AT DE


Burnos

PRIEŽIŪRA

Čiobrelis

DANTŲ PASTA „THIEVES AROMABRIGHT“ Kodas: 3039521 118 g

UK AT DE

IE

DANTŲ PASTA „THIEVES DENTAROME ULTRA“ SE

Kodas:

Dantų pasta „Thieves AromaBright“ – tai aukščiausios kokybės produktas tik iš natūralių medžiagų, pagamintas naudojant 100 % grynumo eterinius aliejus. Jos sudėtyje yra ypatingojo stipriai veikiančio eterinių aliejų mišinio „Thieves“ bei kitų burnos higieną palaikančių sudedamųjų medžiagų.

3744521 118 g

UK AT DE

ETERINIAI ALIEJAI: pipirmėčių, kvapiųjų gvazdikėlių, rutulinių eukaliptų, „Thieves“, vaistinių čiobrelių, bruknuolių

Populiariausia prekė!

Kodas:

Populiariausia prekė!

TARPDANČIŲ SIŪLAS „THIEVES“

UK AT DE

4463560 1 vnt. (50 m) Kodas: 4464560 3 vnt. pakuotė (3 x 50 m)

4574 114 g

Kodas:

„Young Living“ dantų pasta „KidScents Slique“ – puikus burnos priežiūros sprendimas bet kokio amžiaus vaikams. Dabar ši pasta kvepia mūsų eterinių aliejų mišiniu „Slique Essence“, todėl itin tinka vaikams mokyti tinkamų burnos higienos įgūdžių.

Tarpdančių siūlo „Thieves“ gamyboje naudojamas stipraus poveikio eterinių aliejų mišinys, veiksmingai naikinantis bakterijas. Šis tvirtas tarpdančių siūlas, gaminamas iš stiprių pluoštų, kurie neišsipašo ir netrūkinėja, lengvai praslysta tarp dantų ir geriau išvalo sunkiai pasiekiamas vietas.

ETERINIAI ALIEJAI: greipfrutinių citrinmedžių, tikrųjų mandarinų, šaltmėčių, citrinų, okotijų, kvapiųjų gvazdikėlių, cinamonų, eukaliptų, kvapiųjų rozmarinų

ETERINIAI ALIEJAI: pipirmėčių, kvapiųjų gvazdikėlių, citrinų, cinamonų, eukaliptų, kvapiųjų rozmarinų

BURNOS SKALIKLIS „THIEVES FRESH ESSENCE PLUS“ Kodas:

SE

Dantų pasta „Thieves Dentarome Ultra“ – tai patobulintas produktas iš visiškai natūralių sudedamųjų medžiagų, kurios švelniai valo dantis, o sudėtyje esantis grynas eterinių aliejų mišinys „Thieves“ gaivina burnos kvapą.

ETERINIAI ALIEJAI: pipirmėčių, šaltmėčių, kvapiųjų gvazdikėlių, okotijų, cinamonų, citrinų, eukaliptų, kvapiųjų rozmarinų

DANTŲ PASTA „KIDSCENTS SLIQUE“

IE

368308 236 ml

MĖTINĖS PASTILĖS „THIEVES“ Naujiena! Kodas: UK AT DE

IE

SE

Burnos skaliklio „Thieves Fresh Essence Plus“ sudėtyje yra specialaus eterinių aliejų mišinio, suteikiančio neįtikėtinai gaivų burnos kvapą. ETERINIAI ALIEJAI: „Thieves“, šaltmėčių, pipirmėčių, kvapiųjų auksabarzdžių

5138550 30 pastilių

UK AT DE

IE

Mėgaukitės gaiviu ir žvalumo teikiančiu mėtinių pastilių „Thieves“ skoniu. Natūralių, becukrių pastilių sudėtyje yra „Thieves“ ir pipirmėčių eterinių aliejų. Tai sveikas pakaitas burnos kvapui gaivinti. NAUDOJIMO BŪDAS. Pagal poreikį sučiulpkite po 1 mėtinę pastilę.

Populiariausia prekė!

Saugumo informaciją rasite kiekvieno produkto etiketėje.

77

IE


DALYTIS

gyvenimo būdu

Daugiau kaip 20 metų paskyrėme produktų, kurie valo namus, puoselėja kūną, gražina odą ir plaukus bei malonina dvasią, kūrimui. Didžiuojamės galėdami suteikti galimybę rinktis visais požiūriais gerą savijautą užtikrinančius produktus. Nė akimirkai nepamiršdami savojo įsipareigojimo užtikrinti kokybę nuo sėklos iki kamštelio („Seed to Seal®“), keliame sau tikslą suteikti kuo daugiau galimybių sveikatinimui tapti jūsų įpročių ir jūsų namų dalimi. Siekdami finansinės nepriklausomybės per dalijimąsi „Young Living“ su aplinkiniais, savo gyvenimą pakylėkite į kitą gerovės lygį.


Dalytis | Šviečiamoji medžiaga Galbaninė ferula

Pagrindinė

ŠVIEČIAMOJI MEDŽIAGA Sužinoti daugiau apie „Young Living“ ir mūsų vertybes dar niekada nebuvo taip lengva! Čia yra viskas, pradedant produktų katalogais ir baigiant bukletais, brošiūromis ir komisinių planų medžiaga. Mūsų šviečiamosios priemonės – šiuolaikiškos, įkvepiančios ir būtinos, norint tapti „Young Living“ specialistu.

PRODUKTŲ KATALOGAS Naujiena!

EU

384957 1 vnt. Kodas: 385057 10 vnt. Kodas:

išsaugojimo vairo. Itin šiuolaikiškas mūsų s gryniausiais aliejais pasaulyje.

vadiname ®

tik šūkis – tai šaukimas.

EUROPOS

entuotu procesu „Seed to Seal®“. Taip mes užtikriname, uktas buvo gaminamas, skiriant neprilygstamą dėmesį ėti ant daugumos mūsų produktų – jis jums primins, yra nepranokstamai grynas ir veiksmingas.

PRODUKTŲ KATALOGAS

ukitės „Young Living“ nario:

KOMISINIŲ PLANŲ LANKSTINUKAS (EN) Kodas:

472008 Lot de 25

Gražiomis nuotraukomis iliustruotame kataloge pateikiami išsamūs produktų aprašai. Turint tokį leidinį po ranka, lengva dalytis informacija apie „Young Living“ su kitais.

UK AT DE

IE

SE

ES

Komisinių planų lankstinuke pateikiama dosnių „Young Living“ komisinių ir premijavimo galimybių apžvalga.

g (Europe) Ltd ck Park, 566 Chiswick High Road, , Jungtinė Karalystė

Faks. +44-1480-862849 das. 5299340

n ESSENTIAL OILS ™

LANKSTINUKAS „RAINDROP TECHNIQUE®“

BROŠIŪRA „EVERYDAY ESSENTIALS“ (EN) Kodas:

492108 Lot de 25

to infuse everyday nutritional and personal-care ing in unmatched natural benefits. ent way to experience even more of

d out more at youngliving.com.

AN INTRODUCTION TO ESSENTIAL OILS

Everyday Essentials

80

YoungLiving.com

EU

Brošiūroje „Everyday Essentials“ (liet. „Eteriniai aliejai kasdien“) pradedantieji supažindinami su eterinių aliejų pasauliu ir paaiškinama, kaip eterinius aliejus paversti kasdienio gyvenimo dalimi.

Kodas:

441008 1 vnt.

UK AT DE

IE

SE

ES

Šiame lankstinuke pateikiamos masažo technikos „Raindrop Technique“ taikymo diagramos.


Šviečiamoji medžiaga | Dalytis

BUKLETAS „THIEVES“ (EN) Kodas:

BUKLETAS „NINGXIA RED“ (EN)

349008 25 vnt.

EU

Kodas:

495208 50 vnt.

Bukletas „Thieves“ – tai šiuolaikiškas Entdecken Sie NingXia Red žvilgsnis į „Young Living“ liniją „Thieves“. Jame pasakojama šio aliejų mišinio istorija ir duodama patarimų, kaip naudoti kiekvieną „Thieves“ produktą. ®

Seit Jahrhunderten schon wird die Ningxia Wolfsbeere als eine der gesundheitsfördernsten Superfrüchte weltweit verehrt. Voll mit Ballaststoffen und unglaublich reich an Antioxidantien gilt sie als wahres Kraftpaket und Wunderwerk der Natur.

UK AT DE

IE

SE

ES

Bukletas „NingXia Red“ suteikia informacijos apie naujausius mokslinius tyrimus, įrodančius „NingXia Red“ poveikį. Išties patraukia dėmesį, tad puikiai tinka demonstruoti arba dalytis.

F: Was ist rot und steckt voller Vorteile für Ihre Gesundheit?

D. Gary Young, der führende Experte für ätherische Öle, hat die Kraft der Ningxia Wolfsbeere gemeinsam mit der natürlichen Energie reiner ätherischer Öle in einem absolut einzigartigen Produkt vereint: Das synergistisch wirksame Nährstoffgetränk NingXia Red stärkt und revitalisiert Ihren ganzen Körper und versorgt ihn mit lang anhaltender Energie. Haben auch Sie heute schon Ihren NingXia Red getrunken?

A: NingXia Besuchen Sie ningxiared.com und erfahren Sie mehr über die neue Rezeptur und die außergewöhnlichen gesundheitsfördernden Wirkungen von NingXia Red.

Code 495210

TRUMPAS ETERINIŲ ALIEJŲ VADOVAS (EN)

BUKLETAS „SHARING FOR SUCCESS“ (EN)

Kodas:

Kodas:

471708 25 vnt.

EU

477508 10 vnt.

Vadovaudamiesi trumpu eterinių aliejų vadovu, sužinokite daugiau apie įvairiopą eterinių aliejų pasirinkimą ir siūlomus Lojalumo programos rinkinius. Čia pateikiama ir įspūdingų naudojimo pasiūlymų!

398708 25 vnt.

Džiaukitės asmeniniais ir profesiniais apdovanojimais greičiau, nei kada nors galvojote – šiame informaciniame buklete pasakojama apie „Young Living“ sistemą „Sharing for Success“ ir 90 dienų planą (angl. 90 Day Plan).

BUKLETAS „ESSENTIAL REWARDS“ (EN)

BUKLETAS „5 DAY NUTRITIVE CLEANSE™“ (EN) Kodas:

EU

Kodas:

430008 25 vnt.

EU

Bukletas „5 Day Nutritive Cleanse™“ – tai „Young Living“ programos „5 Day Nutritive Cleanse“ (liet. „5 dienų organizmo valymas per maistą“) pagalbinis dokumentas.

essential rewards THE AUTOSHIP ADVANTAGE

EU

Buklete „Essential Rewards“ (liet. „Lojalumo programa“) aiškinama apie populiarią „Young Living“ automatinio pristatymo Lojalumo programą. Parodykite šį patogų bukletą savo klientams ir platintojams – tegu ir jie sužino!

BUKLETAS „RESTORE YOUR CORE“ (EN) Kodas:

390808 25 vnt.

EU

„Young Living“ buklete „Restore Your Core“ (liet. „Atkurk savo esybę“) pateikiama išsami mitybos programos „Core Essentials Complete“ apžvalga.

81


Dalytis | DVD

DVD „RAINDROP TECHNIQUE®“ Kodas:

DVD „NUO SĖKLOS IKI SKALSOS“

3998 1 vnt.

Kodas:

Dabar apie veiksmingąją masažo techniką „Raindrop Technique“ galite sužinoti tiesiai iš paties meistro Gary Youngo lūpų. Žingsnis po žingsnio pateikiami nurodymai nuodugniai supažindina su kiekvienu masažo metodu ir suteikia svarbiausių žinių, kaip sėkmingai taikyti „Raindrop Technique“.

DVD „NUO SĖKLOS IKI KAMŠTELIO“

EU

4547500 1 vnt. Kodas: 4582500 50 vnt. Kodas:

DVD apie programą „Nuo sėklos iki kamštelio“ (angl. „ Seed to Seal® “) aiškinama apie unikalų „Young Living“ penkių pakopų procesą ir tai, kaip kiekvienas šių žingsnių užtikrina mūsų eterinių aliejų kokybę. Įgykite pasitikėjimo, kalbėdami apie konkurencinius „Young Living“ eterinių aliejų ir jais papildytų produktų pranašumus ir jų aukščiausią kokybę. DVD „Wellness, Purpose, Abundance“

Kodas:

3619500 1 vnt. 4583500 50 vnt.

Sužinokite, kas tie eteriniai aliejai, kaip jie veikia ir kodėl „Young Living“ produkcija yra pati veiksmingiausia. Sužinokite apie mūsų įsipareigojimą palaikyti kokybę ir mūsų misiją įkvėpti žmones gyventi sveikai, tikslingai ir skalsiai. DVD anglų kalba su vokiškais, švediškais, ispaniškais, lenkiškais ir olandiškais subtitrais.

DVD „WELLNESS, PURPOSE, ABUNDANCE“ Kodas: Kodas:

Susipažinkite su keliomis jaudinančiomis „Young Living“ narių istorijomis. Šie žmonės ieškojo atsakymų į gyvenimo iššūkius, pradedant noru pagerinti fizinę sveikatą ir baigiant finansinės nepriklausomybės siekiais. Sužinokite, kaip „Young Living“ suteikia galimybių pakeisti tiek savo, tiek kitų žmonių gyvenimą.

VADOVAS 24 KALBOMIS: anglų, vokiečių, švedų, bulgarų, čekų, danų, graikų, estų, suomių, prancūzų, kroatų, vengrų, italų, lietuvių, latvių, maltiečių, olandų, lenkų, portugalų, rumunų, rusų, ispanų, slovakų ir slovėnų k.

YoungLiving.com

EU

4736 1 vnt. 4737 10 vnt.

DVD anglų kalba su vokiškais, švediškais, ispaniškais ir japoniškais subtitrais.

82

EU


Produktų pakaitai | Dalytis

PRODUKTŲ pakaitai Kadangi nenuilstamai laikomės kokybinių įsipareigojimų ir visiškai nenuolaidžiaujame, gali būti, jog mūsų standartus atitinkančių augalinių produktų kartais gali laikinai pristigti. Tačiau mūsų produktų linijos – šiuolaikiškos ir veiksmingos, tad jose galite rasti sau tinkamų pakaitų, o gal netgi naujų favoritų! Siūlome kelias alternatyvas, kurias galbūt pamėgsite:

GRYNIEJI ETERINIAI ALIEJAI

REKOMENDUOJAMI PAKAITAI

TIKRŲJŲ LEVANDŲ

Vaistinių kopalių

Bergamočių

PIPIRMĖČIŲ

Šaltmėčių

Bruknuolių

CITRINŲ

„Eureka“ citrinų

Žaliųjų citrinų

BOSVELIJŲ

Smilkalinių bosvelijų

Visžalių kiparisų

TIKRŲJŲ APELSINŲ

Tikrųjų mandarinų

Greipfrutų

GREIPFRUTINIŲ CITRINMEDŽIŲ

Tikrųjų mandarinų

Citrinų

ŽALIŲJŲ CITRINŲ

„Eureka“ citrinų

Citrinų

BRUKNUOLIŲ

Šaltmėčių

Pipirmėčių

ATLASINIŲ KEDRŲ

Taivano kiparisų

Vaistinių kopalių

KVAPIŲJŲ GVAZDIKĖLIŲ

Ceiloninių cinamonų

Šaltmėčių

VISŽALIŲ KIPARISŲ

Pušų

Bukųjų puskiparisių

ETERINIŲ ALIEJŲ MIŠINIAI

REKOMENDUOJAMI PAKAITAI

„THIEVES“

„Melrose“

„Purification“

„PEACE & CALMING“

„Stress Away“

Levandų

„PURIFICATION“

„Melrose“

„Citrus Fresh“

„VALOR“

Kvapiųjų auksabarzdžių

Dygiųjų eglių

R.C.

„Raven“

Rutulinis tepiklis „Breathe Again“

„PANAWAY“

„Deep Relief“

„Relieve It“

„JOY“

„Sensation“

„Harmony“

„CITRUS FRESH“

Citrinų

Apelsinų

„DI-GIZE“

„AromaEase“

Tikrųjų imbierų

„MELROSE“

„Purification“

Arbatmedžių

„STRESS AWAY“

Rutulinis tepiklis „Tranquil“

Levandųv

„SCLARESSENCE“

„Lady Sclareol“

„Dragon Time“

83


D

RODYKLĖ „3 Wise Men“ 37 „5-Day Nutritive Cleanse“ 63

A

„Abundance“ „Acceptance“ Aliejaus buteliukų etiketės Arbata „Slique“ „AromaEase“ „Aroma Life“ „Aroma Siez“ Atlasiniai kedrai Atsarginės difuzoriaus su USB jungtimi kapsulės „Awaken“ 

30 30 49 67 30 30 31 20 49 31

B

„Balance Complete“ 63 Baltieji santalai 20 Balzaminiai kėniai 20 73 „Bath & Shower Gel Base“ Batonėliai „Slique“ 67 Bazilikai 20 „Believe“ 31 Bergamotės 21 BLM 63 Bosvelijos 21 „Boswellia Wrinkle Cream“ 71 „Brain Power“ 31 Brošiūra „Everyday Essentials“ 80 21 Bruknuolės „Build Your Dream“ 31 Buitinio valiklio „Thieves“ papildymo 54 priemonė Buitinis valiklis „Thieves“ 54 21 Bukieji puskiparisiai Bukletas „5-Day Nutritive Cleanse“ 81 Bukletas „Essential Rewards“ 81 Bukletas „NingXia Red“ 81 Bukletas „Restore Your Core“ 81 81 Bukletas „Sharing For Success“ Bukletas „Thieves“ 81 Burnos skaliklis „Thieves Fresh Essence Plus“ 53, 77

C

Ceiloniniai cinamonai „Christmas Spirit“ Citrinos Citrinų eterinio aliejaus mėginiai „Citrus Fresh“ „Clarity“ „ComforTone“ „Common Sense“ „Cool Azul“ 

84

YoungLiving.com

21 31 21 40 31 31 64 32 32

Damaskinės rožės 21 Dantų pasta „KidScents Slique“ 77 Dantų pasta „Thieves AromaBright“ 53, 77 Dantų pasta „Thieves Dentarome Ultra“ 53, 77 „Detoxzyme“ 64 Dezodorantas „AromaGuard 73 Meadow Mist“ Dezodorantas „AromaGuard Mountain Mint“ 73 Difuzorius „Dewdrop“ 47 Difuzorius „Nicolas“ 57 Difuzorius-pulverizatorius „AromaLux“ 46 Difuzorius su USB jungtimi (baltas) 47 „Digest & Cleanse“ 64 „DiGize“ 32 Dygiosios eglės 21 „Dragon Time“ 32 „Dream Catcher“ 32 Drėkiklis „ART Light“ 71 Drėkinamasis kondicionierius „Copaiba Vanilla“ 74 Drėkinamasis kremas „Sandalwood“ 72 Drėkinamasis muilas „Lavender-Rosewood“ 75 Drėkinamasis šampūnas „Copaiba Vanilla“ 73 82 DVD „Nuo sėklos iki kamštelio“ DVD „Nuo sėklos iki skalsos“ 82 DVD „Raindrop Technique“ 82 DVD „Wellness, Purpose, Abundance“ 82 Džiovinti levandų žiedai 57

E

„EndoFlex“ „En-R-Gee“ „Essential 7“ „Essentialzyme“ „Essentialzymes-4“ Eterinio levandų vandens papildymo priemonė Eterinis levandų vanduo Eterinių aliejų mėginių buteliukai Eterinių aliejų mėginių rinkinys (50 vnt.) Eterinių aliejų mišinio „Peace & Calming“ mėginiai Eterinių aliejų mišinio „Thieves“ mėginiai „Eureka“ citrinos „Everyday Oils“ „Exodus II“ 

F

„Feelings“ „Forgiveness“ 

G

Gaivinamasis tonikas ART Gauruotieji švitrūnai Gelis „Cool Azul“ „Gentle Baby“ Gėrimo „NingXia Red“ pakeliai GLF „Golden Touch 1“ „Gratitude“ 

32 32 42 64 64 55 55 49 41 40 41 22 42 32

42 33

71 22 73 33 61 33 42 33

Greipfrutiniai citrinmedžiai „Grounding“ 

H

„Harmony“ „Highest Potential“ 

I

ICP „ImmuPower“ Indų ploviklis „Thieves“ „Inner Child“ „Inner Defense“ Italiniai šlamučiai 

J

Jauninamasis serumas ART „Joy“ Juodieji pipirai „Juva Cleanse“ „JuvaFlex“ „JuvaPower“ „JuvaSpice“ 

K

Kadagiai Kampariniai cinamonai Kasdienis kondicionierius „Lavender Mint“ Kasdienis šampūnas „Lavender Mint“ Kaukė „ART Beauty Masque“ Kaukė „ART Creme Masque“ Komisinių planų lankstinukas Kvapieji auksabarzdžiai Kvapieji gvazdikėliai Kvapieji kanariai Kvapieji muskatmedžiai Kvapieji rozmarinai Kvapieji šalavijai Kvapiosios burseros Kvapiosios citrinžolės Kvapiosios kanangos Kvapiųjų šalavijų gėlių vandens papildymo priemonė Kvapiųjų šalavijų gėlių vanduo

L

„Lady Sclareol“ Lanksčiosios citrinžolės Laukinių levandų eterinis aliejus Levandų ir kviečių lukštų pagalvėlės Levandų gėlių vandens papildymo priemonė Levandų gėlių vanduo Levandų maišeliai Levandų puokštė „Life 5“ Lojalumo programos rinkiniai „Longevity“ Lūpų balzamas „Cinnamint“ Lūpų balzamas „Grapefruit“ Lūpų balzamas „Lavender“ Lūpų blizgis „ART L’Brianté“ (neutralus / žiemos kvapas) 

22 33

33 33

64 33 54 34 64 22

71 34 22 34 34 64 65

22 22 75 75 70 70 80 22 23 23 23 23 23 23 23 23 55 55

34 24 57 57 56 56 56 57 65 16 34 72 72 72 70


Lūpų blizgis „ART L’Brianté“ (raudonas / meilės esencijos kvapas) Lūpų blizgis „ART L’Brianté“ (rožinis / vasaros kvapas) 

71 71

M

„Magnify Your Purpose“ 34 Mairūnai 24 Masažo aliejus „Cel-Lite Magic“ 44 Masažo aliejus „Dragon Time“ 44 Masažo aliejus „Ortho Ease“ 44 Masažo aliejus „Ortho Sport“ 44 Masažo aliejus „Relaxation“ 45 Masažo aliejus „Sensation“ 45 Masažo technika „Raindrop Technique“ 43 „MegaCal“ 65 „Melrose“ 35 Mėginių kortelės 41 Mėtinė šveičiamoji veido kaukė „Satin Facial Scrub“ 72 Mėtinės pastilės „Thieves“ 54, 77 „M-Grain“ 34 Minkštos gelinės kapsulės „Longevity“ 65 „Mister“ 35 Morkų sėklos 24 53, 76 Muilas „Thieves“ „MultiGreens“ 65

N

Natūralus linų sėmenų skiediklis 57 Nenuplaunamasis rankų valiklis „Thieves“ 54, 76 Nenuplaunamasis rankų valiklis „Thieves“ – Didelė pakuotė 54, 76 Nešiojamasis eterinių aliejų dėklas 48 Nešiojamasis eterinių aliejų dėklas 48 Ningsia regiono kininiai ožerškiai (džiovinti) 61 „NingXia Nitro“ 61 „NingXia Red“ 60 „NingXia Red“ produktų paketas 61 „NingXia Zyng“ 61

O

Odos priežiūros sistema ART Okotijos „OmegaGize3“ 

P

Paakių kremas „Wolfberry“ Pačiuliai „PanAway“ Paprastieji krapai Paprastieji pankoliai Paprastieji saikeniai „Peace & Calming“ „Peace & Calming II“ Pelargonijos Pelkiniai gailiai Pilkieji eukaliptai Pipirmėčių eterinio aliejaus mėginiai Pipirmėtės Plaktuvas „Power Meal“ Pražangialapės mirtenės Produktų katalogas 

71 24 65

72 24 35 24 24 24 35 35 25 25 25 40 25 48 65 25 80

„Progessence Phyto Plus“ 72 „Purification“ 35 Purškalas „Thieves“ 54 Purumo suteikiantis kondicionierius „Lavender“ 75 Purumo suteikiantis šampūnas „Lavender“ 75 Pušys 25 Putojantis rankų muilas „Lavender“ 74 Putojančio rankų muilo „Thieves“ papildymo priemonė 53, 76 Putojantis rankų muilas „Thieves“ 53, 76

R

Rankų ir kūno losjonas „Genesis“ Rankų ir kūno losjonas „Lavender“ Raudonėliai Raudonėlių gėlių vandens papildymo priemonė Raudonėlių gėlių vanduo „Raven“ R.C. „Release“ „Relieve It“ Rinkinys „Bon Voyage“ Rinkinys „Europe 30 Oil Collection“ Rinkinys pradedantiesiems „Basic“ Rinkinys pradedantiesiems „Premium“ („Aria“) Rinkinys pradedantiesiems „Premium“ („Dewdrop“) Rozmarinų gėlių vandens papildymo priemonė Rozmarinų gėlių vanduo „RutaVaLa“ Rutuliniai eukaliptai Rutulinio tepiklio priedai „AromaGlide“ Rutulinis tepiklis „Breathe Again“ Rutulinis tepiklis „Deep Relief“ Rutulinis tepiklis „RutaVaLa“ Rutulinis tepiklis „Stress Away“ Rutulinis tepiklis „Tranquil“ Rutulinis tepiklis „Valor“ 

74 75 25 56 56 35 35 36 36 73 43 13 14 14 56 56 36 25 48 38 38 38 38 39 39

S

„Sacred Mountain“ 36 SARA 36 „SclarEssence“ 36 „Sensation“ 36 „Shutran“ 76 Skaidrios augalinių medžiagų kapsulės 48 Skaistinamasis kremas „ART Sheerlumé“ 71 Skystas skalbiklis „Thieves“ 54 „Slique Essence“ 67 Smilkalinės bosvelijos 27 Spinduliniai eukaliptai 27 Stikliniai lašintuvai 49 „Stress Away“ 36 „Sulfurzyme“ 65 Sukamasis kvapų dėklas „Aroma Carousel“ 48 „SuperCal“ 66

T

Taivano kiparisai 27 Tarpdančių siūlas „Thieves“ 53, 77 Tauriosios didramunės 27 „The Gift“ 37 „Thieves“ 37, 53 Tikrieji apelsinai 27 Tikrieji imbierai 28 Tikrieji mandarinai 28 Tikrieji miramedžiai 28 Tikrosios citrinžolės 28 Tikrosios levandos 28 Tikrosios mirtos 28 Tikrųjų levandų eterinio aliejaus mėginiai 40 „Transformation“ 37 „Trauma Life“ 37 „True Source“ 66 Trumpas eterinių aliejų vadovas 81 „Twelve Oils of Ancient Scripture“ 43

U

Ultragarsinis difuzorius „Aria“

V

V-6 augalinių aliejų kompleksas V-6 augalinių aliejų komplekso papildymo priemonė Vaistinės melisos Vaistinės ramunės Vaistiniai čiobreliai Vaistiniai jazminaičiai Vaistiniai kopaliai Vaistiniai šalavijai Valerijonai Valiklis „ART Gentle Cleanser“ „Valor“ Veido prausiklis „Orange Blossom“ Vėsinamasis purškalas „LavaDerm“ Vienagrūdžių kviečių produktai Visžaliai kiparisai „VitaFlex“ „Vitassage“ Vonios ir dušo gelis „Dragon Time“ Vonios ir dušo gelis „Evening Peace“ Vonios ir dušo gelis „Lavender“ Vonios ir dušo gelis „Morning Start“ Vonios ir dušo gelis „Sensation“

W

„White Angelica“ „Wolfberry Crisp“ 

Ž

Žaliosios citrinos

46

45 45 29 29 28 28 29 29 29 70 37 72 74 62 29 86 49 74 74 74 75 75

37 66

29

Š

Šaltmėtės 27 Šampūnas „KidScents“ 74 „Šiaurės pašvaistės“ ūkio juodosios eglės 27 85


VITA Flex Smegenys Akys

Akys

Kankorėžinė liauka

Sinusai

Hipofizė

Sinusai

Ausys

Skydliaukė

Ausys

Priešskydinė liauka Pečiai

Nugara Užkrūčio liauka

Plaučiai

Plaučiai

Antinksčiai

Širdis

Tulžies pūslė

Kepenys

Skrandis

Blužnis

Skersinė gaubtinė žarna

Kasa

Plonosios žarnos

Inkstai Kylančioji gaubtinė žarna Akloji žarna

Inkstai

Nusileidžiančioji gaubtinė žarna Šlapimo pūslė Tiesioji žarna Stuburgalis sėdimasis nervas

Išorinė pėdų dalis

86

YoungLiving.com

Vyrų ir moterų lyties organai

Vidinė pėdų dalis


KODĖL VERTA PRISIJUNGTI PRIE „Young Living“? Prisijungdami prie „Young Living“, jūs prisijungiate prie pasaulinės vienas kitą palaikančių žmonių bendruomenės, kurios nariai ieško natūralių ir autentiškų sprendimų sau ir savo šeimos nariams. Narystė kompanijoje „Young Living“ – tai kur kas daugiau negu galimybė naudotis gryniausiais pasaulyje eteriniais aliejais ir jais papildytais produktais. Narystė taip pat siūlo: • 24 proc. nuolaidą nuo visų „Young Living“ produktų mažmeninės kainos pasirašius platintojo sutartį. Ši apčiuopiama nuolaida jums leidžia išbandyti ir pamėgti daugiau įvairiopo poveikio produktų ir dalytis jais su kitais; • galimybę tapti komisinių plano dalyviu. Mūsų planas – vienas dosniausių ir siūlo didesnius nei vidutiniai komisinius, apčiuopiamo dydžio premijas ir mažmeninius išpardavimus vien už tai, kad dalijatės eteriniais aliejais; • patogią Lojalumo programą. Prie jūsų namų durų kas mėnesį be jokio mokesčio ne tik bus pristatomi jūsų pamėgti produktai, bet ir kaupsis taškai, kuriuos galėsite iškeisti į produktus vien už tai, kad kas mėnesį pateikiate po užsakymą! Be to, prisijungus prie Lojalumo programos, siūlomos nuolaidos pristatymui, tam tikros premijos ir galimybė naudotis išimtiniais programos produktais; • jūsų talentų ir sunkaus darbo pripažinimą. Kasmet po visą pasaulį išsibarsčiusiose gražiose vietose surengiame po kelis išvažiuojamuosius renginius, kurių metu apdovanojame ir mokome tuos narius, kurie pademonstravo ypatingą atsidavimą kurdami savo verslą. Be to, kasmet Tarptautinio didžiojo suvažiavimo metu ant scenos pagerbiame tuos savo narius, kurie pasiekė vieną ar kitą kvalifikaciją. Pasirengę prisijungti? Kaip tai padaryti, skaitykite kitame puslapyje!


Kaip

REGISTRUOTIS

Prisijungimas prie „Young Living“ – lengvas ir suteikia daug privilegijų. Štai kaip tai veikia: 1. Eikite į YoungLiving.com/Signup. 2. Vykdykite registracijos nurodymus. Nepamirškite pasirinkti didmenininko arba mažmenininko narystės: • Nariams didmenininkams suteikiama 24 proc. nuolaida produktams, galimybė naudotis Lojalumo programos privalumais ir dosniu komisinių planu. • Nariai mažmenininkai už „Young Living“ produktus moka visą kainą. Tam, kad išliktum aktyvus narys, jokių apribojimų dėl minimalaus užsakymo nėra. Nariai mažmenininkai negali naudotis Lojalumo programos arba komisinių plano privalumais. 3. Jeigu pageidaujate, pasirinkite rinkinį pradedantiesiems ir Lojalumo programos rinkinį. 4. Papildykite užsakymą bet kuriais kitais produktais. 5. Patikrinkite duomenis ir užbaikite registraciją. 6. Pradėkite mėgautis pastebimais privalumais, kurių suteikia aukščiausios pasaulyje kokybės eteriniais aliejais papildyti produktai!


Kaip

UŽSISAKYTI

Mėgstamų „Young Living“ produktų užsisakykite greitai ir be vargo: 1. Susisiekite su „Young Living“ vietos platintoju. 2. Skambinkite į mūsų Klientų aptarnavimo skyrių: • Nemokamas telefonas (tik JK): 0800 9179438 Nemokami skambučiai iš fiksuotojo ryšio telefonų priimami: • Austrija: 0800 296 205

• Slovakija: 0800005216

• Vokietija: 08000 825049

• Suomija: 0800 917607

• Švedija: 0207 93400 • Rusija: 8800 7073856 • Ispanija: 900 812976 • Lietuva: 8800 33012 • Čekijos Respublika: 800144066 3. Išsamesnės informacijos ieškokite interneto svetainėje youngliving.com. Atminkite, kad tapę „Young Living“ nariu papildomai naudojatės šiomis privilegijomis: • 24 proc. nuolaida nuo mažmeninės kainos • Mažesne pristatymo kaina ir nemokamais produktais, kai tampate mėnesinės Lojalumo programos dalyviu • Galimybe užsidirbti komisinių ir premijų, naudojantis dosniu „Young Living“ komisinių planu


Mes rimtai stojame prie mūsų planetos išsaugojimo vairo. Itin šiuolaikiškas mūsų gamybos procesas aprūpina jus gryniausiais aliejais pasaulyje.

Mes tai vadiname ®

Ir tai ne vien tik šūkis – tai mūsų pašaukimas.

„Young Living“ iš kitų išsiskiria griežtai vykdomu patentuotu procesu „Seed to Seal®“. Taip mes užtikriname, kad kiekvienas jūsų užsakytas „Young Living“ produktas buvo gaminamas, skiriant neprilygstamą dėmesį jo kokybei ir tvarumui. Šį ženklą pradėsite pastebėti ant daugumos mūsų produktų – jis jums primins, kad kiekvienas mūsų eterinių aliejų lašas yra nepranokstamai grynas ir veiksmingas.

Daugiau informacijos teiraukitės „Young Living“ nario:

Young Living (Europe) Ltd Third Floor, Building 11, Chiswick Park, 566 Chiswick High Road, Londonas, W4 5YS, Jungtinė Karalystė Tel. +44-1480-710032 Faks. +44-1480-862849 Įmonės kodas. 5299340

WORLD LEADER in ESSENTIAL OILS ™ Kodas: 384957 LT v.1

Profile for Young Living Essential Oils

Young Living Europe Product Guide | LT  

Young Living Europe Product Guide | LT