Page 1

AT R A S K I T E

savo

„YOUNG LIVING“ GYVENIMO BŪDĄ

1


MŪSŲ

VIZIJA Pristatyti „Young Living“ eterinių aliejų naudą namams visame pasaulyje.

MŪSŲ

MISIJA Puoselėti gyvybinę gamtos energiją - eterinius aliejus ugdant sveiką ir žingeidžią bendruomenę, įkvepiant žmones siekti gerovės, tikslų ir pilnatvės.

MŪSŲ

TIKSLAS Kaip eterinių aliejų judėjimo lyderė, „Young Living“ kompanija

tiekia

gryniausius

eterinius

aliejus

ir

jais

praturtintus produktus šeimoms visame pasaulyje. Esame įsipareigoję įkvėpti žmones sveikai gyvensenai ir tikime, kad kiekvienas nusipelno tikslų ir pilnatvės kupino gyvenimo.


MŪSŲ ISTORIJA Mūsų istorija prasidėjo prieš 20 metų, „Young Living“ įkūrėjui ir valdybos pirmininkui D. Gary Young pastačius nedidelę eterinių aliejų distiliavimo gamyklą. Paversti pomėgį verslu neretam yra svajonė, tačiau Gary atradus nepaprastą eterinių aliejų galią ir ėmus distiliuoti augalus ir išgauti aliejus, tai tapo realybe. Gary sukauptos eterinių aliejų žinios, sujungtos su ankstesne Mary patirtimi tiesioginės rinkodaros sektoriuje, padėjo Young šeimai įgyvendinti savo viziją ir įsteigti verslą, kuris įgalina žmones dalintis grynais eteriniais aliejais visame pasaulyje. Gary ir Mary bendrai vadovaujant „Young Living“ tapo pasaulyje pirmaujančia eterinių aliejų bei sveikatingumo sprendimų kompanija. „Young Living“ pagrindinė būstinė įsteigta Lihajuje, Jutoje, o padaliniai įkurti visame pasaulyje - tačiau kompanija laikosi savo pradinės vizijos. Tvirtai atsidavę eterinių aliejų grynumo principui, mes įkvėpėme milijonus žmonių patirti gamtos sukurtą sveikatingumo dovaną, aprūpinti „Young Living“ narius galimybėmis ir atrasti naujus būdus keisti gyvenimus.

3


YL

SKAIČIAI 2 3 M E TA I

LYDERYSTĖS

16

KO M PA N I J O S ir P A RT N E R I Ų

50 AUKŠTOS KVALIFIKACIJOS

ŪKIŲ

MOKSLININKŲ

(BUS DAUGIAU)

INDUSTRIJOJE

20 TARPTAUTINIŲ RINKŲ

12 NEPRIKLAUSOMŲ

PARTNERIŲ LABORATORIJŲ

NUO 2015 M. KASMET

$1 MLRD.

VIRŠYTOS PA JA M O S

3,000+ D A R B U O T O J Ų V I S A M E P A S A U LY J E

600+

2 KOMPANIJOS

KOKYBĖS LABORATORIJOS

1 3 TA R P TA U T I N I Ų PA DA L I N I Ų

DAUGIAU NEI 4 MLN. TA R P TAU T I N I Ų

NARIŲ

UNIKALI

ETERINIŲ ALIEJŲ T I N K L I N Ė S R I N KO DA RO S

GYVENIMĄ KEIČIANČIŲ P RO D U K T Ų

KO M PA N I J A


„Young Living“ padengia visas administracines išlaidas 100 % PAAUKOTŲ LĖŠŲ SKIRTOS FONDO PROJEKTAMS

70 LABDAROS ORGANIZACIJŲ, kurias remia

FONDAS

200,000+ ASMENŲ, KURIEMS FONDAS SUTEIKĖ PARAMĄ

Pr a d ėk i te veikti: YoungL ivin gFoundation.org

5


„Young Living“ sukurta „Seed to Seal“ programa simbolizuoja įsipareigojimą visoms pasaulio šeimoms teikti geriausius eterinius aliejus ir jais praturtintus produktus. „Seed to Seal“ standartai užtikrina, kad kiekvienas mūsų produktas - nuo maisto papildų iki eterinių aliejų - sukurtas taip, jog jūs patirtumėte išteklių iš viso pasaulio, lyderystės rinkoje ir dešimtmečiais taikomų naujovių privalumus. Rezultatas? Tyras galutinis produktas, sukurtas atsakingai atrinkus išteklius, pasitelkus žinias ir laikantis standartų.


IŠTEKLIAI

ŽINIOS

STANDARTAI

Išteklių standartas taikomas „Young Living“ priklausantiems ūkiams, partnerių ūkiams ir pagal „Seed to Seal“ standartą sertifikuotiems tiekėjams, besilaikantiems mūsų partnerystės principų.

Mūsų produktų kokybę, kuri prasideda dar ūkiuose, vėliau laboratorijoje patvirtina mokslinių tyrimų ir plėtros komanda. Jos nariai bendrai yra sukaupę 180 metų šio darbo patirties. Prireikus produktų pavyzdžius testuojame keliose nepriklausomose, pripažintose bei akredituotose laboratorijose. Kuriame grynus ir veiksmingus produktus, į kurių sudėtį įeina tik patys švariausi ir pažangiausi ingredientai specialiai jūsų šeimoms.

Kaip modernaus eterinių aliejų judėjimo lyderiai, mes privalome atsakingai vykdyti veiklą - nuo tvaraus retų augalų ekstraktų išgavimo iki vietinių bendruomenių paramos - dedame visas pastangas siekdami laikytis vietos aplinkosaugos taisyklių. Mūsų tiekėjai tyrus eterinius aliejus ir kitus ingredientus gamina laikydamiesi etikos ir teisinių principų, nustatydami patikimus, aukščiausios klasės tvarumo standartus.

Tokiu būdu produktų tiekimas yra sąžiningas, pirmenybę teikiant kokybei, atsižvelgiant į vietos bendruomenes ir ekosistemas.

7


MŪSŲ

ŪKIAI Fort Nelson, Britų Kolumbija, Kanada Kalgaris, Alberta, Kanada St. Maries, Aidahas, JAV

Lihajus, Juta, JAV

Londonas, Jungtinė Karalystė

Highland Flats, Aidahas, JAV Simiane-la-Rotonde, Prancūzija Mona, Juta, JAV

Meksiko miestas, Meksika Kona, Havajai

Gvajakilis, Ekvadoras

Šalys, kuriose gyvena „Young Living“ nariai „Young Living“ tarptautiniai padaliniai „Young Living“ tarptautinės pagrindinės būstinės „Young Living“ ūkis ar distiliavimo gamykla


„Young Living“ ūkiai užima išskirtinę vietą eterinių aliejų rinkoje ir diktuoja jų distiliavimo standartus. Tai svarbu vykdant „Seed to Seal“ įsipareigojimus. Investavome begalę laiko ir išteklių, kad šie standartai taptų visų mūsų ūkių, partnerių ūkių ir pagal „Seed to Seal“ standartą sertifikuotų tiekėjų pagrindiniu prioritetu. Taigi, jūsų namus ir šeimą pasiekia patys gryniausi gamtos lobynai.

Splitas, Kroatija Tokijas, Japonija

Manolovas, Bulgarija Dubajus, JAE Muskatas, Omanas

Hong Kong, China Taitungas, Taivanas

Kvala Lumpūras, Malaizija

Singapūras

Darvinas, Australija

Sidnėjus, Australija

Pertas, Australija

9


P A RT N E RY S T Ä– S

PRINCIPAI


Siekdami tiekti pačius tyriausius aliejus, daug dėmesio skiriame ištekliams. Tyrumas prasideda ūkiuose, o mes su pasididžiavimu išgauname eterinius aliejus iš mūsų, partnerių ūkių ir pagal „Seed to Seal“ standartą sertifikuotų tiekėjų. Mūsų „Seed to Seal“ parnerystės principų kruopščiai laikomasi - jie užtikrina produktų tyrumą kiekviename tiekimo grandinės etape.

1 P R I N C I PA S Tvirti santykiai Mūsų išteklių ir vadovų komandos kruopščiai atrenka pripažintus aukščiausios kokybės augalų tiekėjus, su kuriais mezgami ryšiai, besitęsiantys dešimtmečius. Mes ir toliau palaikome ir plėtojame šiuos santykius.

2 P R I N C I PA S „Seed to Seal“ gairės Visi ūkiai - partnerių, pagal „Seed to Seal“ standartą sertifikuotų tiekėjų ir mūsų kompanijos - yra deklaravę griežtų „Seed to Seal“ normų laikymąsi.

3 P R I N C I PA S Saistančios sutartys Deklaruotas „Seed to Seal“ normų laikymasis užtvirtinamas teisiškai įpareigojančiomis sutartimis, reikalaujančiomis, kad mūsų partneriai pagal jas vykdytų veiklą.

4 P R I N C I PA S Griežti tyrimai Steigdami modernią laboratoriją ir pažangiausias tyrimų priemones bei tyrėjų komandą, išleidome milijonus dolerių. Komandai nustačius, kad tiekėjo aliejus neatitinka mūsų standartų, tuomet į mūsų sandėlius jis nepatenka.

5 P R I N C I PA S Reguliarūs auditai Aliejų kokybė užtikrinama ne tik „Young Living“ kompanijai atliekant tyrimus, bet ir taikant tiekimo grandinės narių audito procedūras. Sudėtingas pasaulinio masto „Young Living“ šaltinių tinklas sukurtas siekiant aprūpinti narius išskirtiniais produktais. Mes džiaugiamės galėdami taikyti nešališkas audito procedūras.

Kodėl taikome tokius griežtus ir brangius veiklos būdus? Todėl, kad bendras „Young Living“ tikslas nesusijęs su faktine verte. Siekiame padar yti pasaulį geresnį, dalydamiesi tyrų eterinių aliejų privalumais. Jei neužtikrinsime šeimoms autentiškos kokybės, negalėsime su jomis dalytis autentiška nauda. Sužinokite daugiau: SeedtoSeal.com. 11


KAS YRA

ETERINIAI ALIEJAI? Eteriniai aliejai - koncentruoti augalų ekstraktai - gaminami garinant, šaltuoju būdu spaudžiant arba sakinant augalus, prieskonines žoleles bei medžius, su meile augintus ūkiuose arba natūraliai augusius gamtoje. Šie tyri eteriniai aliejai yra žymiai veiksmingesni nei augalai, iš kurių jie išgauti. Kiekviename jų išlaikytas optimalus specifinių, natūralių sudėtinių dalių kiekis užtikrina maksimalią gaminio galią. Eteriniai aliejai gali praturtinti visas gyvenimo sritis, nesvarbu, ar naudosite juos aromaterapijai, odos priežiūrai ar buityje!

A RO M AT E R A P I J A

• 2-3 lašus eterinio aliejaus patrinkite tarp delnų ir įkvėpkite. • Galite įlašinti kelis eterinio aliejaus lašus į dubenį su karštu vandeniu. Pasilenkę virš dubens galvą apsigobkite rankšluosčiu. Kvėpuokite giliai ir lėtai. • Pamėgtus aliejus lašinkite į garintuvą. PASTABA: Visuomet sekite individualias kiekvieno „Young Living“ produkto instrukcijas.

NAUDOKITE IŠORINIU BŪDU

• 2-3 lašus eterinio aliejaus užlašinkite tiesiai ant norimos vietos ir įmasažuokite į odą. Kartokite pagal poreikį. Visuomet laikykitės ant etikečių pateiktų instrukcijų dėl aliejų atskiedimo. ĮSPĖJIMAS: Eteriniai aliejai yra labai stipraus poveikio ir gali erzinti odą. Jeigu oda sudirgo, ją patepkite baziniu aliejumi „Young Living’s V-6 Vegetable Oil Complex“ ar bet kokiu grynu augaliniu aliejumis. Citrusinių vaisių pagrindu pagaminti aliejai ir jų mišiniai gali sukelti laikiną jautrumą šviesai.

VA RT O K I T E Į VIDŲ

Jeigu vartojate eterinių aliejų maisto papildus „Plus“, išbandykite šias rekomendacijas: • Įlašinkite kelis savo pasirinkto (-ų) „Plus“ aliejaus (-ų) lašus į želatinos kapsulę ir nurykite ją užsigerdami vandeniu. • 1-2 lašus pasirinkto (-Ų) „Plus“ aliejaus (-ų) įlašinkite į stiklinę vandens, „NingXia Red“ gėrimo, jogurto ar augalinio pieno ir išgerkite. • 1-2 lašus pasirinkto „Plus“ aliejaus (-ų) įlašinkite gamindami valgį.


ETERINIAI ALIEJAI IR A L I E J A I S P R A T U RT I N T I P RO D U K TA I „Young Living“ veiklos pagrindas - gryni, autentiški eteriniai aliejai. Produktus, skirtus praturtinti ir supaprastinti jūsų kasdienybę, skirstome į keturias kategorijas:

ETERINIAI ALIEJAI

NAMAI

Atgaivinkite savo kūną, protą ir sielą, jog atrastumėte tyrą, ramų gyvenimą, kurio visuomet troškote. Vieno ar kelių augalų eteriniai aliejai ar individualiai jūsų sudaryti skirtingų aliejų mišiniai tai sveiką gyvenseną skatinanti priemonė.

Jūsų šeimos ir namų švarą bei apsaugą užtikrins natūralūs produktai, idealiai tinkantys kasdieniam naudojimui. Gamindami namų priežiūros produktus naudojame tik tuos ingredientus, kurie padeda, o ne kenkia.

SVEIKA GYVENSENA

ASMENINĖ PRIEŽIŪRA

Patenkinkite savo organizmo mitybos poreikius ir pamaloninkite skonio receptorius. Šioje maisto papildų ir sveikų, gardžių užkandžių kolekcijoje rasite produktų kiekvienam šeimos nariui.

Atskleiskite natūralų spindesį, pasitelkę eteriniais aliejais praturtintus asmeninės priežiūros produktus. Valykite, maitinkite, drėkinkite ar kitaip lepinkite savo odą produktais, kurių sudėtyje nėra stipraus poveikio žalingų cheminių medžiagų. 13


ETERINIŲ ALIEJŲ P RO D U K TA I

Eteriniai aliejai yra „Young Living“ veiklos variklis ir produktų linijos pagrindas. Atraskite universalius, veiksmingus eterinius aliejus ir jų mišinius, kurie kuriami pagal „Seed to Seal®“ programą, bei raskite sau tinkamus produktus.


G RY N I E T E R I N I A I A L I E JA I

ETERINIŲ ALIEJŲ MIŠINIAI

Daugiau nei 20 metų vykdydama mokslinius tyrimus „Young Living“ ištobulino savo patentuotą „Seed to Seal“ standartą, kuris užtikrina, kad mūsų eteriniai aliejai būtų aukščiausios kokybės. Dėl šio įsipareigojimo meistriškumui mūsų eteriniai aliejai išsiskiria iš kitų. Išskirtinė kokybė - kiekviename buteliuke.

Harmoningai kartu veikiant eteriniams aliejams, jie turi galią keisti žmonių gyvenimus. Mūsų eterinių aliejų mišiniai yra ilgų griežtų bandymų ir praktinio taikymo metų rezultatas. Šie sinergiški vienas kitą papildančių aliejų mišiniai gali būti naudojami bet kurioje gyvenimo situacijoje.

„ PLU S“ E T E R I N I Ų A L I E J Ų M A I S TO PA P I L DA I

ETERINIŲ ALIEJŲ G A R I N T U VA I

Aliejai iš mūsų eterinių aliejų maisto papildų serijos „Plus“ puikiai tinka gaminti maistui arba laikantis dietos. Nesvarbu, ar šiuos nuostabaus skonio produktus naudosite maisto gamyboje, ar gersite kapsulėse dėl organizmą stiprinančių savybių - šioje linijoje rasite žinomus bei naujus aliejus.

Paverskite savo namus, darbo vietą ar kitą asmeninę erdvę tikra aromaterapijos oaze! Su elegantiško dizaino garintuvais eterinių aliejų kvapai pasieks kiekvieną jūsų aplinkos kertelę. Kad ir kur būtumėte, jausitės tarsi SPA kurorte.

Norėdami pamatyti visą eterinių aliejų ir jais praturtintų produktų pasiūlą, apsilankykite svetainėje YoungLiving.com!

15


NAMAI Jūsų namai - jūsų tvirtovė. Tai vieta, kur šeimos narių ir draugų būryje gimsta brangūs atsiminimai. Namams skirtų gaminių sudėtyje nėra jokių stipraus poveikio cheminių medžiagų. Veiksmingi eteriniais aliejais praturtinti produktai tai saugios priemonės, kurios veikia būtent taip, kaip numatė Motina Gamta. Nuo valymo priemonių iki dantų pastos vonios spintelėje: sveika gyvensena prasideda jūsų namuose.


„ T H I E V E S“ L I N I JA

„ K I D SC E N T S“ L I N I JA

Sukurtas iš citrinų, gvazdikėlių, cinamono, eukaliptų ir rozmarinų eterinių aliejų, mūsų legendinis „Thieves“ aliejų mišinys sukuria aštroką, pozityvų aromatą, kad ir kur jis būtų naudojamas. Stiprius chemikalus pakeiskite natūralios sudėties, „Thieves“ mišiniu praturtintais gaminiais, kurie puikiai veikia ir nuostabiai kvepia.

Mūsų produktų liniją „KidScents®“ sudaro eteriniais aliejais praturtinti gaminiai, palengvinantys vaikų priežiūrą. Šie patentuoti mišiniai yra saugios alternatyvos produktams, kurių gausu populiariuose produktuose. Jūsų abejingais nepaliks specialiai mažiesiems sukurti eteriniais aliejais praturtinti produktai!

„ SE E D L I N G S“ L I N I JA Žinome, kad tėvai kasdien turi priimti šimtus sprendimų, susijusių su mylimų atžalų sveikata ir laime. „Seedlings“ linijos augalinės formulės specialiai sukurtos, jog mažiausieji jūsų šeimos nariai jaustųsi patogiai bei tėvams nereikėtų sukti galvos, naudojant šias švelnias, eteriniais aliejais praturtintas ir cheminių priemonių sudėtyje neturinčias kūdikių priežiūros priemones.

Norėdami pamatyti visą namams skirtų produktų pasiūlą, apsilankykite svetainėje YoungLiving.com!

17


SVEIKA GYVENSENA Tikras sveikatingumas įsižiebia viduje. Mūsų siūlomi sveikos gyvensenos produktai - tai optimalūs, eteriniais aliejais praturtinti mitybos sprendimai, kurie padės užvesti jūsų organizmo variklį. Praturtinkite mitybą maisto produktais ir papildais, kurie suteiks energijos, patenkins maistingų medžiagų poreikius ir pradžiugins skonio receptorius!


„NINGXIA RED“

„ S L I QU E “ L I N I JA

Mėgaukitės nesuskaičiuojamais privalumais, įtraukę „NingXia Red“ gėrimą - veiksmingą maisto papildą - į kasdienę mitybą! Šiame gardžiame gėrime, kuris suteikia energijos, sustiprina ir atgaivina kūną bei mintis, yra Ningxia regiono ožerškio uogų, taip pat slyvų, aronijų, vyšnių, mėlynių ir granatų sulčių ir ekstraktų, suteikiančių organizmui būtinų fotonutrientų.

„Slique“ linijos produktai su egzotiškais ingredientais ir veiksmingais eteriniais aliejais padės žengti žingsnį reikiama linkme - sveikesnio gyvenimo link! Derinami su sveika mityba ir fizine veikla „Slique®“ produktai gali padėti kontroliuoti svorį, suteikti sotumo jausmą ir aprūpinti organizmą maistinėmis medžiagomis.

MITYBOS PA P I L DA I

S V E I KO M A I S TO G A M Y BA

Sveikos mitybos pagrindas - vitaminai ir mineralai. Tačiau vien su maistu ne visada įmanoma gauti pakankamą šių svarbių medžiagų kiekį. Jums padės veiksmingais eteriniais aliejais praturtinti, patogūs vartoti multivitaminų papildai su maistinės kilmės vitaminais ir mineralais.

Esame įsipareigoję pasiūlyti geresnius pasirinkimus kiekviename jūsų gyvenimo kelionės žingsnyje, net ir virtuvėje! Tokie mūsų produktai, kaip gaminiai iš „Einkorn“ asortimento, padės iš maisto gauti viską, kas geriausia, ir juo mėgautis - kaip ir numatė gamta.

Norėdami pamatyti visą sveikos gyvensenos produktų pasiūlą, apsilankykite svetainėje YoungLiving.com!

19


ASMENINĖ PRIEŽIŪRA „Young Living“ eteriniais aliejais praturtinti šampūnai, losjonai ir tiksliniai odos priežiūros produktai, kurių sudėtyje nėra jokių cheminių medžiagų, nuvalys ir pamaitins jūsų odą - ji atrodys natūraliai ir sveikai švytės. Palepinkite savo odą veiksmingais eteriniais aliejais!


„ YO U N G L I V I N G “ L I N I J A „ S AV V Y MINERALS“

VO N I O S , K Ū N O I R P L AU K Ų P R I E Ž I Ū R A

„Young Living“ kosmetikos liniją „Savvy Minerals“ sudaro mineralinio makiažo priemonės, sukurtos pagal aukščiausios kokybės formules ir iš grynų ingredientų, jog savo natūralų grožį išryškinti galėtumėte neatsisakydami kokybės. „Savvy Minerals“ produktai pasižymi spalvų ir atspalvių gausa - rasite tai, kas jums labiausiai tinka ir išryškina natūralų grožį.

Švytėkite! Naudokite iš augalinių medžiagų bei eterinių aliejų pagamintus odos ir plaukų priežiūros produktus - jie tikrai nepamainomi. Mūsų kūno priežiūros produktų seriją sudaro losjonai, plaukų ir specialios odos priežiūros bei kitos priemonės, sukurtos iš kruopščiai atrinktų medžiagų, nenaudojant jokių chemikalų.

„ A RT “ L I N I J A

DA N T Ų P R I E Ž I Ū R A

„Young Living“ odos priežiūros gaminių sudėtyje esantys aukščiausios kokybės augalų ekstraktai ir eteriniai aliejai padeda palaikyti sveiką odos išvaizdą. Specialios sudėties „ART®“ odos priežiūros produktai saugiai ir veiksmingai valo, tonizuoja bei drėkina veido odą, taip atskleisdami prigimtinį jūsų grožį!

Pagyvinkite savo kasdienę burnos priežiūros rutiną! Nuo dantų pastų iki mėtinių pastilių - mūsų asortimentas užtikrins jūsų spindinčią šypseną. Dėl šiuose produktuose esančio efektyvaus „Thieves®“ eterinių aliejų mišinio, gaiviu burnos kvapu galėsite mėgautis ištisą dieną.

Norėdami pamatyti visą kosmetikos produktų pasiūlą, apsilankykite svetainėje YoungLiving.com!

21


DA L I N I M A S I S

„YOUNG LIVING“ GYVENIMO BŪDU Sukaupę daugiau nei 20 metų patirties, siūlome produktus, kurie padeda palaikyti namuose švarą, drėkina ir puoselėja odą bei plaukus ir palaiko vidinę pusiausvyrą. Didžiuojamės savo siūlomais sveikatingumo sprendimais. Visuomet ištikimai laikydamiesi savo pamatinių „Seed to Seal®“ standartų, mes skatiname sveiką gyvenseną - įsileiskite ją į savo kasdienį gyvenimą ir namus. Finansinės nepriklausomybės siekis dalijantis „Young Living“ vertybėmis su šalia esančiais - puikus būdas pagerinti savo gyvenimo kokybę.


PRADŽIA SU

„YOUNG LIVING“ KĄ GALIU RINKTIS? Naudotis „Young Living“ privalumais - lengva! Pradėti galite dviem būdais: įsigykite produktus kaip mažmeniniai klientai arba tapkite didmeniniais klientais.

P R I S I J U N G T I V E RT A , N E S : • Jokių įsigijimo ar užsakymo prievolių

• Nereikalinga kaupti produktų atsargų

• Pirkite, ką norite, kada norite

M A Ž M E N I N I S K L I E N TA S V S . D I D M E N I N I S K L I E N TA S M A Ž M E N I N I S K L I E N TA S :

DIDMENINIS KLIENTAS:

• P  ersigalvoję, bet kada galite tapti didmeniniu klientu

• Gaukite nemokamų produktų • Gaukite šviečiamąją medžiagą • Gaukite išskirtines nuolaidas • Gaukite 24 proc. nuolaidą mažmeninėms kainoms, taikomą visiems „Young Living“ produktams • Gaukite šansą pasinaudoti vienu dosniausių šioje rinkoje prieinamų kompensavimo planų • Gaukite pripažinimą specialiose mūsų organizuojamose kelionėse po visą pasaulį

23


L O J A L U M O P RO G R A M A

„ESSENTIAL REWARDS“ Ar esate nuolatiniai šių produktų pirkėjai? Norite gauti nemokamų produktų? Pateikite mėnesinius užsakymus, prisijungę prie „Essential Rewards“ programos, jog gautumėte taškų, kurie veikia kaip pinigai! „Essential Rewards“ - tai „Young Living“ išskirtinė lojalumo programa, siūlanti įvairias galimybes:

• Pateikite individualius užsakymus kas mėnesį ir sutaupykite!

• Pasirinkite produktus ir užsakymo pateikimo laiką.

• Jokios rizikos! Bet kada keiskite ar atšaukite užsakymus.

• Pasinaudokite pirmenybinio siuntimo galimybe ir sumažinta siuntimo kaina.

• Kas mėnesį gaukite specialius pasiūlymus.

• Uždirbkite iki 25 proc. „Essential Rewards“ taškų nuo kiekvieno užsakymo.

• Gaukite dovanų už dalyvavimą be pertraukos programoje 3, 6, 9 ir 12 mėnesių.

Gaukite automatinius užsakymus kas mėnesį. Dabar pats geriausias metas pasinaudoti premijų ir galimybių gausa! Apsilankykite YoungLiving.com, jog sužinotumėte daugiau.


DALINKITĖS TUO,

KĄ DIEVINATE „Young Living“ išsivystė į tarptautinę kompaniją, nes mūsų nariai nepaliaujamai dievina mūsų produktus ir vertina gyvenimą keičiančią patirtį. „Young Living“ nariai natūraliai ir organiškai dalinasi aistra sveikai gyvensenai su draugais, šeimomis, bendradarbiais ir bendruomenėmis. P R I E Ž A S T Y S , KO D Ė L V E RTA K U RT I „ YO U N G L I V I N G “ V E R S L Ą

• Nereikalinga kaupti produktų atsargų • Galimybė būti apdovanotiems lyderystės kelionėmis • Galimybė būti sau bosu • Remianti tarptautinė bendruomenė • 50 dolerių premija už kiekvieną užregistruotą asmenį bei komisiniai • Dosnus kompensavimo planas ateities užsakymams vienas geriausių rinkoje

• Šansas keisti gyvenimus, skatinant sveiką proto ir kūno savijautą

S I M I A N E - L A - R O T O N D E L E VA N D Ų Ū K I S , P R A N C Ū Z I J A

25


LAISVĖ ĮGYVENDINTI

“ “ “

TIKSLĄ

Mes įsimylėjome 2001 m. - tais pačiais metais pamilome ir „Young Living“ filosofiją, viziją ir produktus. Mes buvome tarp pionierių Europos rinkoje, tad šis momentas mums tapo naujo gyvenimo pradžia. Beveik 20 metų mes dirbome, patirdami sėkmes ir nesėkmes, vedini tikėjimo, jog galime sukurti pozityvų pokytį. Jaučiamės visokeriopai apdovanoti jog mes ir mūsų šeima gali patirti pilnatvę. UL R I KE & V I JAY – „ ROYA L CROWN DI A M O N D S“ NA R I A I

Prieš ketverius metus aš buvau depresijoje, nejaučiau ryšio su savimi ir kitais. „Young Living“ man suteikė bendruomenės ir prasmingumo jausmą, susigrąžinau gyvenimą. Pati savo ruožtu dabar galiu įkvėpti kitas moteris asmeniniu ir verslo aspektais. C OR I NN E – „ DI A M O N D“ NA R Ė

Dievinu savo „Young Living“ verslą - turiu laisvo laiko, kurį galiu praleisti su šeima ir pati esu savo laiko šeimininkė. Nesu namie laiką leidžianti mama, tačiau esu laiką namuose leidžianti verslininkė! M AR I A ANG E L E S – „ PL AT I N UM “ NA R Ė


„Young Living“ į mūsų gyvenimus atkeliavo tuomet,

kai ieškojau prasmės. Sulaukiau dovanos - sveikesnės savijautos. Dėl šios priežasties aš ir toliau ateityje dalinsiuosi tuo, ką „Young Living“ gali pasiūlyti; gerove, tikslu ir pilnatve.

E M I L I A – „ DI A MO N D “ NA R Ė

Jaučiu gilų dėkingumą Gary ir Mary Young - dėkoju jiems už tai, kad kasdien mane įkvepia. Esu viena iš tų, kurie ir toliau tęs Gary misiją - dalintis eterinių aliejų dovana su žmonėmis. R A M ONA – „ PL AT I N U M “ NA R Ė

Mano gyvenimo šūkis - laisvė. Visomis prasmėmis. Nuo tada, kai sutikau Gary Young ir atradau „Young Living“, supratau, kad mano gyvenimo tikslas yra padėti žmonėms pasiekti savo laisvę. „Young Living“ eteriniai aliejai - mano geriausi pagalbininkai. Dalindamasi savo patirtimi su kitais, aš tapau „Gold“ nare ir dabar mano tikslas yra mokyti kitus, kaip tai padaryti. Kartu susikurkime laisvę. Jaučiuosi labai dėkinga „Young Living“ už visą gaunamą paramą. M I L A – „ GOL D “ NA R Ė

27


SĖKMINGO STARTO SU

„YOUNG LIVING“ PRADINIU RINKINIU! Mūsų pradiniai rinkiniai - tobulas būdas pasinerti į „Young Living“ gyvenimo būdą. Pasirinkite vieną iš mūsų siūlomų pradinių rinkinių ir gaukite išskirtinę naudą, įskaitant galimybę naudotis mūsų Kompensavmo planu. Tarp siūlomų privilegijų: •

Didmeninė produktų kaina (24 proc. nuolaida)

Galimybė gauti komisinių ir premijų

Šansas dalyvauti „Essential Rewards“ programoje ir gauti nemokamų produktų, nuolaidą siuntimui ir daugiau

Terpė padėti kitiems atrandant sveiką gyvenseną bei laisvę

P R A D Ė K I T E DA BA R , U Ž S U K Ę Į YO U N G L I V I N G. C O M !

„PREMIUM STARTER KIT“ RINKINYS SU „ARIA“ GARINTUVU #546557

1 x „Premium Essential Oils Collection*“ rinkinys

Rinkodaros medžiaga

1 x „Aria“ garintuvas 1 x Produktų gidas

1 x „AromaGlide“ rutulinis antgalis

„Basic Starter Kit“ rinkinys:

1 x „Orange+“ 5 ml

1 x „Stress Away“ 5 ml

10 x pavyzdinių aliejų buteliukų 2 x „NingXia Red“ vienetinės pakuotės (60 ml) 10 x šabloninių vizitinių kortelių

* „Lavender“ 5 ml, „Peppermint“ 5 ml, „Lemon“ 5 ml, „Frankincense“ 5 ml, „Di-Gize“ 5 ml, „Thieves“®“ 5 ml, „Purification“ 5 ml, „R.C.“ 5 ml, „Copaiba“ 5 ml, „PanAway“ 5 ml


„PREMIUM STARTER KIT“ RINKINYS SU „DEWDROP“ GARINTUVU #546357

1 x „Premium Essential Oils Collection*“ rinkinys

1 x „Stress Away“ 5 ml

1 x „Dewdrop“ garintuvas

1 x „AromaGlide“ rutulinis antgalis

1 x Produktų gidas

1 x „Orange+“ 5 ml

„Basic Starter Kit“ rinkinys: Rinkodaros medžiaga

10 x pavyzdinių aliejų buteliukų 2 x „NingXia Red“ vienetinės pakuotės (60 ml) 10 x šabloninių vizitinių kortelių

* „Lavender“ 5 ml, „Peppermint“ 5 ml, „Lemon“ 5 ml, „Frankincense“ 5 ml, „Di-Gize“ 5 ml, „Thieves®“ 5 ml, „Purification“ 5 ml, „R.C.“ 5 ml, „Copaiba“ 5 ml, „PanAway“ 5 ml

„PREMIUM STARTER KIT“ RINKINYS SU „NINGXIA“ #546757

„NingXia Red“ – 2 x 750 ml buteliai

„Basic Starter Kit“ rinkinys:

2 x „NingXia Red“ vienetinių pakuočių (60 ml)

1 x „Stress Away“ 5 ml

„NingXia Nitro“ 1 x Produktų gidas

Rinkodaros medžiaga 1 x „AromaGlide“ rutulinis antgalis 1 x „Orange+“ 5 ml

10 x pavyzdinių aliejų buteliukų 2 x „NingXia Red“ vienetinės pakuotės (60 ml) 10 x šabloninių vizitinių kortelių 29


„PREMIUM STARTER KIT“ RINKINYS SU „THIEVES“ #546657

1 x „Thieves“ 15 ml 1 x „Thieves AromaBright™“ dantų pasta 1 x „Thieves Fresh Essence Plus“ burnos skalavimo skystis

2 x „Thieves Spray“ purškiama priemonė

1 x „AromaGlide“ rutulinis antgalis

2 x „Thieves Waterless Hand Purifier“ rankų gelis

1 x „Orange+“ 5 ml

1 x Produktų gidas

buteliukų 2 x „NingXia Red“ vienetinės pakuotės (60 ml) 10 x šabloninių vizitinių kortelių

2 x „Thieves Household Cleaner“ buitinis valiklis

„Basic Starter Kit“ rinkinys:

2 x „Thieves Foaming Hand Soap“ putojantis rankų muilas

1 x „Stress Away“ 5 ml

Rinkodaros medžiaga

10 x pavyzdinių aliejų

„BASIC STARTER KIT“ RINKINYS #546057

Rinkodaros medžiaga

1 x „Orange+“ 5 ml

1 x „Stress Away“ 5 ml

10 x pavyzdinių aliejų buteliukų

1 x „AromaGlide“ rutulinis antgalis

2 x NingXia Red vienetinės pakuotės (60 ml) 10 x šabloninių vizitinių kortelių


GEROVĖ TIKSLAS PILNATVĖ YO U N G L I V I N G. C O M 31


Savo atsidavimą žemei vertiname rimtai. Mūsų pažangūs produkcijos metodai suteikia jums galimybę mėgautis pačiais gryniausiais aliejais.

Mes tai vadiname Tai ne šūkis - tai mūsų pašaukimas.

#24687 LT v.1

Discover your Young Living Lifestyle – LT  

Atraskite savo "Young Living" gyvenimo būdą su pravarčiu gidu! Nuo pasaulyje lyderiaujančių produktų iki patentuotų "Seed to Seal" partnerys...

Discover your Young Living Lifestyle – LT  

Atraskite savo "Young Living" gyvenimo būdą su pravarčiu gidu! Nuo pasaulyje lyderiaujančių produktų iki patentuotų "Seed to Seal" partnerys...