Page 60

szkolenia

Foto: archiwum Europejskiej Akademii Szkoleniowej

ZOSTAŃ MISTRZEM Z EUROPEJSKĄ AKADEMIĄ SZKOLENIOWĄ NOWOCZESNOŚĆ Europejska Akademia Szkoleniowa to miejsce stworzone z myślą o ambitnych, energicznych i pełnych pasji do fryzjerstwa osobach. Naszym kursantom gwarantujemy profesjonalne i innowacyjne metody szkoleniowe oraz opiekę wykwalifikowanej kadry. Staramy się rozwijać w nich kreatywny sposób patrzenia na zawód i misję fryzjera tak, aby ich przyszłe kariery zawodowe stały się najlepszą wizytówką Europejskiej Akademii Szkoleniowej. Prowadzimy profesjonalne kursy fryzjerskie, kosmetyczne i makijażu permanentnego. W ofercie szkoleń fryzjerskich znajdują się kursy dla osób będących na wszystkich szczeblach zaawansowania w zawodzie: • Glam Staże (kwartalne, półroczne i roczne) dedykowane są osobom początkującym, mają na celu praktyczne przygotowanie do zawodu oraz naukę od podstaw. • Kursy doszkalające (tygodniowe, dwutygodniowe, miesięczne) stworzone z myślą o osobach pracujących w zawodzie, którym zależy na udoskonaleniu swojej techniki. • Kursy specjalistyczne (np. Cut&Color, stylizacji awangardowej bądź strzyżeń męskich, przedłużania włosów metodą Cre Cap) – intensywne kursy z nowych technik strzyżeń, koloryzacji i stylizacji, dedykowane fryzjerom, którzy chcą wzbogacić swoją ofertę i być na bieżąco z najnowszymi trendami w branży.

WYSOKA JAKOŚĆ, 90% PRAKTYKI – EUROPEJSKA AKADEMIA SZKOLENIOWA Europejska Akademia Szkoleniowa działa na rynku już kilkanaście lat, cieszy się dużym zaufaniem, co potwierdzają liczne, pozytywne opinie absolwentów. Nasza załoga jest bardzo kreatywna i posiada duży zakres wiedzy, którą skutecznie przekazuje swoim podopiecznym. Europejska Akademia Szkoleniowa to droga, by zdobyć upragniony zawód i osiągnąć poziom profesjonalisty.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ EUROPEJSKĄ AKADEMIĘ SZKOLENIOWĄ? • Jesteśmy najnowocześniejszą instytucją szkoleniową na Pomorzu • Posiadamy profesjonalną kadrę, która cały czas podnosi swoje kwalifikacje zawodowe • 90% zajęć to intensywna praktyka • Wydajemy certyfikaty MEN i Europejskiej Akademii Szkoleniowej w języku polskim i angielskim, które uznawane są nie tylko w Polsce, ale również na terenie całej UE • Po ukończeniu kursu w naszej Akademii bez trudu otworzysz swój salon • Nasi kursanci są zadowoleni z kursów, czego dowodem sąotrzymane przez nas pozytywne opinie

58

Fale Loki Koki #69  

Czasopismo Kreatywnego Fryzjera

Fale Loki Koki #69  

Czasopismo Kreatywnego Fryzjera