Page 56

– w trosce o zaufanie Klientów Liczy się Klient Marka Fale Loki Koki to prężnie rozwinięta sieć sklepów fryzjerskich. Każdego dnia grupa ponad 160 przedstawicieli handlowych w całym kraju wyrusza do salonów fryzjerskich, aby dostarczyć najlepsze produkty fryzjerskie niezbędne profesjonalistom do pracy. Zaufały nam już tysiące Klientów, dzięki czemu jesteśmy w stanie dalej rozwijać się i inwestować, aby w jeszcze lepszy sposób spełniać Państwa oczekiwania.

Laur Konsumenta 2015 Od lat konsekwentnie budujemy Państwa zaufanie do naszej marki, co owocuje lojalnością i zadowoleniem z obsługi. Rok 2015 również niesie za sobą ten cel. Dlatego tym bardziej doceniamy wyróżnienia, które otrzymujemy od naszych Klientów. W zakrojonym na skalę ogólnopolską plebiscycie Laur Konsumenta 2015 przyznano marce Fale Loki Koki złoty medal w kategorii internetowe i/lub stacjonarne hurtownie fryzjerskie. To kolejne odznaczenie w ramach projektu konsumenckiego Laur Konsumenta / Klienta, gdzie opinie gromadzi ogólnopolski plebiscyt obejmujący głosowanie telefoniczne oraz głosowanie na stronach internetowych. Głosujący stopniowo wybierają zwycięzców poszczególnych kategorii, przyznając im odpowiednio złoto, srebro i brąz. Respondenci uznali Fale Loki Koki za najbardziej popularną i najchętniej polecaną sieć hurtowni fryzjerskich w Polsce. To dowód zaufania, za który jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Złoty Laur Konsumenta 2015 jest dla nas potwierdzeniem słusznie obranej drogi kompleksowego zaspokajania potrzeb naszych Klientów.

Najwyższe standardy Kolejny Laur Konsumenta przyznany marce Fale Loki Koki ma szczególne znaczenie w obliczu podejmowanych przez nas działań zmierzających do optymalizacji jakości obsługi Klienta także w sklepach stacjonarnych. Celem wielu nowo wdrażanych projektów jest podniesienie poziomu wszelkich aspektów związanych z obsługą Klienta oraz stworzenie jednolitych standardów, które ją usprawnią. Wszystko po to, by Klienci Fale Loki Koki czerpali satysfakcję ze wspólnego rozwoju w biznesie. Już dziś dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

www.falelokikoki.pl Znajdź nas na Facebooku: www.facebook.com/SklepyFaleLokiKoki

Fale Loki Koki #69  

Czasopismo Kreatywnego Fryzjera

Fale Loki Koki #69  

Czasopismo Kreatywnego Fryzjera