Page 1

1 Вересня Як і завжди, свято Першого дзвінка (дзвінка!) прийшло непомітно. Так, уже час йти до школи. Звісно, трохи сумно, бо відпочинок, цілком вільний час і сон до дванадцятої скінчилися. Проте не слід забувати про шкільні радощі: спілкування з однокласниками, цікаві уроки, захопливі змагання й різноманітні дискотеки! Ось і лінійка! Спершу, як завжди, привітання з початком нового навчального року; далі побажання і заклики... І, нарешті, Перший дзвінок!!! Звук розливається шкільним подвір’ям, і всі радіють першому віснику початку навчання!

Тепер – до класу! Оскільки зараз вихідний, буде лише один, вступний урок. Юлія Іванівна привітала нас з початком навчального року. Ми говорили про наш державний Прапор — святиню нашого народу. Загалом, це свято Знань пройшло добре.


1-й урок: “Державний Прапор України — святиня нашого народу!” (На слайді презентації — золоте пшеничне поле та ніжна блакить неба — кольори державного Прапора)


День визволення Єнакієвого від німецько-фашистських загарбників 3 вересня святкується день визволення Єнакієвого від німецькофашистських загарбників. У цей день ми, школярі, брали участь у так званому «живому» коридорі. Як і в минулі роки, ми дарували ветеранам-визвольникам, які перед цим переглянули святковий концерт, квіти, дякували за визволення Єнакієвого й вітали зі святом.

Учні 7-А «Живий коридор»


Конференція з біології Зазвичай наш клас брав участь лише в конференціях,

присвячених

шкільному

самоврядуванню. Та цього року в нашій школі проводилася біологічна конференція, на яку були запрошені представники нашого класу (Первій

Галина,

Гарбузова

Анастасія,

Черкасова Поліна, Терентьєва Лілія, Тупота Ганна ). На

цій

конференції

Світлана

Олександрівна розказувала нам про історію виникнення біології та її вплив на життя людей. Далі виступили учні-учасники різних конкурсів, олімпіад, турнірів. Вони розповіли про особливості їх проведення, свою участь у них, а одна учениця навіть влаштувала показ презентації, яку вона представляла на змаганнях. З’ясувалося, що брати участь і перемагати в різних змаганнях не так уже й важко. Можливо, варто спробувати брати в них участь? (Забігаючи вперед, скажу, що у біологічній олімпіаді наші учениці, Гарбузова

Настя

і

Черкасова

Поліна посіли відповідно, перше і друге місце).


День гімназії 27 вересня в гімназії відбулося традиційне, завжди таке довгоочікуване свято: День гімназії. І, як годиться, розпочалося воно традиційною урочистою лінійкою, на якій рідну школу вітали всі класи, гості, бажали їх процвітання. Кожен клас вишикувався в шеренгу, кожна шеренга – у святковому вбранні, прикрашена повітряними кульками, прапорцями, плакатами тощо. Наш клас вирішив, що на день народження школи слід прийти у спеціальних «ковпачках» і з різнокольоровими кульками. Щире вітання від учнів 7-А класу: Школа родная, Желаем тебе Космических целей И звездных побед!!! Слова прозвучали російською, зате щиро))

Наш клас на урочистій лінійці. Правда ж, гарнюні? )))


Танцювальний марафон Але свято не закінчилося самою лише лінійкою. На нас іще очікували багато Багато радощів і сміху приніс учням 7-х класів танцювальний марафон. Це був дійсно марафон – танці без упину довжиною годину

Тільки погляньте! Це був справжній драв!!! 7-А посів ІІ місце в цьому марафоні, але це не головне. Важливо те, що ми відчули справжню насолоду від музики, руху, сміху й загального піднесення! І на завершення Дня гімназії Нам було влаштовано ДИСКОТЕКУ! завжди очікують з нетерпінням. І ми залишили Поверталися додому втомлені, проте задоволені. З Днем народження, рідна школо!!!

решту сил на дискотеці.


Міс осінь Осінь… Одразу згадуються різнобарвні дерева, сонячне «бабине» літо… Так, це дуже красива пора року. …І гарний привід влаштувати змагання краси! Тож 15 жовтня у актовому залі пройшов конкурс «Міс осінь». У ньому учасниці демонстрували

кмітливість,

таланти,

граціозну ходу, красу – словом усе, що властиве міс Осінь. Усі так гарно й легко впорювались із різноманітними завданнями, що журі було дуже важко визначитись з переможницею. Після роздумів і підрахунку зароблених балів, переможницею стала… наша однокласниця Лілія Терентьєва! Інша наша однокласниця, Юдіна Єлизавета була визнана міс Оптимізм. Вітаємо дівчат і бажаємо їм нових перемог!


Кононенко Богдан та Данилюк Діана виконуютль РЕП про мову

Привіт, народ, Ми починаємо флешмоб! Традицію вітаймо, Українською розмовляймо! Приспів: Я – один, ти – один, Він – один, вона – одна, Але разом ми – народ, Наша мова нас єдна! Щороку на флешмобі Шануємо ми мову. Сьогодні мови свято – Зібралось нас багато!

Приспів Писемність українську Шануєм в листопаді. І вас, шановні гості, На святі бачить раді! Приспів Сьогодні нас чекає Цікавинок багато, Тож часу ми не гаймо, Гайда розпочинати!!! Приспів


Літопис 7 а  
Advertisement