Page 1

Sprawdź jakie to uczucie być częścią zwycięskiej drużyny Kariera w Deloitte

Kogo szukamy

Staż w Deloitte to najlepszy sposób na stworzenie sobie szansy pozostania z nami na stałe i dostępu do praktycznej wiedzy i umiejętności, których nie można zdobyć podczas studiów. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm doradczych w kraju, świadczącą usługi w obszarach:

Jesteś kreatywny, ambitny, otwarty na nowe wyzwania? Rozwijasz swoje pasje i masz bardzo dobre umiejętności analityczne? Lubisz pracować w zespole i wierzysz, że podstawą współpracy jest skuteczna komunikacja? Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie!

• • • • • •

Zapraszamy studentów, którzy w momencie rozpoczęcia praktyk będą na ostatnim bądź przedostatnim roku studiów magisterskich i bardzo dobrze znają język angielski.

audytu; doradztwa podatkowego; konsultingu; doradztwa finansowego; zarządzania ryzykiem; doradztwa prawnego.

Odwiedź nas na Facebooku: www.facebook.com/karierawdeloitte

W Deloitte cenimy niestandardowe pomysły naszych pracowników oraz ich umiejętność wychodzenia poza utarte schematy i szablonowe rozwiązania.

Sprawdź nasze oferty praktyk i pracy: www.deloitte.com/pl/kariera

Zakumaj nowy zawód!

Dołącz do Akademii Menadżera Zrównoważonego Rozwoju. Skorzystaj z bezpłatnych szkoleń ! Rozwiń swoje kompetencje menedż erskie i przygotuj projekt z zakresu zrównoważonego rozwoju. Wygraj staż! Szczegóły na poczujnature.pl

strona_30  

Kariera wDeloitte Staż wDeloitte to najlepszy sposób na stworzenie sobie szansy pozostania znami na stałe idostępu do praktycznej wiedzy ium...

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you