Page 1

TABLICE INTERAKTYWNE

z interaktywną technologią Mimio®

KATALOG PRODUKTOWY MIMIO INTERACTIVE

www.xn.com.pl 81-537 Gdynia ul. Łużycka 3

e-mail: office@xn.com.pl tel.: 058 622 58 54, 058 622 59 00 fax: 058 662 39 60


O FIRMIE… Proste nauczanie! Mimio założono w 1997 roku z prostą filozofią: tworzyć nauczanie bardziej zajmujące dla uczniów i słuchaczy z technologią, która ułatwi nauczycielom robić to co potrafią najlepiej - nauczać. Mimio jest efektem pracy ludzi kreatywnie myślących używających nowoczesnych technologii i metodologii "problem-rozwiązanie". Zdali sobie sprawę, że uczniowie są zbyt pochłonięci tworzeniem notatek, co też ich denerwuje i rozprasza. Efektem było mniejsze skupienie się na lekcjach. Zadano sobie pytanie "Co można zrobić by mieć wszelkie zapisy i rysunki tworzone na tablicy bez przepisywania z niej ?" Pasja odkrywania założycieli Mimio poprowadziła ich do wymyślenia systemu pozyskiwania MimioCapture™. Uczniowie i słuchacze mogli w końcu skoncentrować się na każdej lekcji, a po niej otrzymać notatki z tablicy. Mimio rozrastając się wprowadziło szereg przełomowych innowacji, które pomagają nauczycielom bardziej skupić się na nauczaniu, a studentom na koncentracji. Rezultatem jest wiele nagród i rozpoznawalność marki na całym świecie.

Liderzy w edukacji. Dziś i jutro. Dziś, nowe DYMO|Mimio jest światowym liderem w interaktywnych technologiach nauczania. Wciąż nie zaprzestajemy eksploracji przyszłości, poszukiwania odpowiedzi i tego co wydaje się niemożliwe. Zainwestowaliśmy w lata badań. Połączyliśmy pracę światowej klasy technologów z najlepszymi nauczycielami. Wszystko by wprowadzić rozwiązania, które wprowadzą nowe standardy. Rezultatem jest zupełnie nowa rodzina produktów MimioClassroom™, nasze najlepsze narzędzia do nauczania. Komplikacje innych interaktywnych technologii zostały wyeliminowane. Wymienione na w pełni zintegrowany system, który możesz dowolnie rozbudować, kiedy tego potrzebujesz. To pozwala na bardziej aktywny udział studentów i usprawnia ich uczenie. Wyobraź sobie, że można bardziej skupić się na nauczaniu ponieważ pozwala na to technologia i to w bardzo łatwy sposób. Wyobraź sobie studentów, którzy chętniej się uczą bo bo to jest bardziej zabawne. To właśnie to o czym myślimy każdego dnia i powód dlaczego DYMO|Mimio wyróżnia się w świecie interaktywnego nauczania.


Mimio Interactive Xi

Skaner mimio® Interactive składa się osiągając rozmiar 24cm uzyskując niesamowitą mobilność Skaner jest zasilany przez przewód USB lub 4 baterie AA gdy używamy modułu WiFi.

Zwróć uwagę każdego ucznia w klasie lub słuchacza podczas konferencji – stwórz nową i interaktywną formę szkolenia - wejdź w wyzwania przyszłości. W czasach obecnych żyjemy w niezwykle multimedialnym środowisku co w szczególności dotyczy młodych i aktywnych osób. Dlaczego więc nie wprowadzić do zajęć lekcyjnych przyciągających uwagę rozwiązań tym bardziej, że są one oczekiwane ? Nagrodzone technologie mimio® dają gwarancję tworzenia lekcji ułatwiających pozyskanie zainteresowania większej ilości studentów, a ciekawy sposób prowadzenia lekcji wspiera percepcję i sukcesy w nauce.

System interaktywny, który zamieni Twoją białą suchościeralną tablicę w pełni interaktywną W odróżnieniu od konwencjonalnych tablic interaktywnych, w rozwiązaniach Mimio Interactive zastosowano niewielkich rozmiarów urządzenia, które niewielkim kosztem przekształcają dowolną białą tablicę w pełni interaktywny system. Tego typu podejście posiada wiele zalet: - Łatwość w użytkowaniu: oprogramowanie mimio ® oraz osprzęt są niezwykle łatwe w podłączeniu i poznaniu co pozwala szybko rozpocząć pracę. - Łatwa instalacja: niezależne rozwiązanie od samej tablicy niewymagające złożonych operacji, oszczędzamy wasz czas i nakłady finansowe. - Pełna mobilność: w prosty sposób przenoś urządzenie mimio® z klasy do klasy według potrzeb. - Prostszy serwis: jeśli cokolwiek niewłaściwego dzieje się z urządzeniem wystarczy przekazać do serwisu małe urządzenie, a nie całą tablicę. Najczęściej kontakt z serwisem wyjaśnia wszelkie wątpliwości. - Wybitna wartość: opatentowana i skuteczne technologia produktów mimio® kosztuje zdecydowanie mniej niż konwencjonalne tablice interaktywne.

Skaner mimio® Interactive, pióro wirtualne, oprogramowanie mimio® Studio Software dla Windows i Mac OS X, kabel USB (5 m), bateria do pióra mimio® mouse, uchwyty montażowes Gwarancja: 24 miesiące dla urządzeń, z możliwością rozszerzenia do 5 lat po rejestracji produktu. Więcej informacji u dystrybutora.


Mimio Capture Przechwyć wszystko co piszesz i kreślisz na tablicy z Mimio Capture.

4 szt. mimio Xi Pen2, 4 szt. Expo marker (RGBB), 8 Smart Caps (RGBB + żółty, pomarańczowy, purpurowy, brązowy), virtualna gąbka & uchwyt, 4 baterie, uchwyt do Pen2 montowany na tablicy

Zainstaluj opcję Mimio Capture i już możesz przechwytywać wszystko co kreślisz po tablicy do pliku. Wydrukuj swoją pracę tak jak to masz na tablicy, wyślij ją pocztą email, wyeksportuj do innej aplikacji lub wykorzystaj do połączeń online wszystko przy prostym użyciu opcji mimio ® Capture. Możesz używać 8 kolorów markerów i zapisywać swoje pliki w różnych formatach (PDF, JPEG, HTML). Możesz przez internet połączyć się z innymi i prowadzić naukę przez sieć. To rozwiązanie pozwoli uczniom jeszcze bardziej się skupić - nie ma potrzeby przepisywania z tablicy.

System przechwytywania danych z tablicy - koniec z nudnym przepisywaniem ! Przechwyć wszystko co piszesz i kreślisz na tablicy z Mimio® Capture

Zasadnicze wymagania systemu:

Dodaj mimio® Capture do swojego mimio ® Interactive i już możesz przechwytywać wszystko co kreślisz po tablicy do pliku. Wydrukuj swoją pracę tak jak to masz na tablicy, wyślij ją pocztą email, wyeksportuj do innej aplikacji lub wykorzystaj do połączeń online – wszystko przy prostym użyciu opcji mimio® Capture. Możesz używać 8 kolorów markerów i zapisywać swoje pliki w różnych formatach, również PDF, JPEG czy HTML. Możesz również połączyć się bezpośrednio z innymi i prowadzić zdalną konferencję przez sieć. W klasie czy na wykładzie rozwiązanie to pozwoli jeszcze bardziej skupić się - nie ma potrzeby nudnego kopiowania zapisów z tablicy

Microsoft Windows (Windows 7,Vista, XP, 2000) : Procesor: Pentium II 450 MHz procesor, RAM: 256 MB, (512 MB zalecane), HDD: 120 MB wolnej przestrzeni

(dla wszystkich modułów Mimio interactive Xi)

Mac (Mac OS X 10.3.9+): Procesor: PowerPC® lub Intel, RAM: 512 MB HDD: 200 MB wolnej przestrzeni

Gwarancja: 24 miesiące dla urządzeń, z możliwością rozszerzenia do 5 lat po rejestracji produktu. Więcej informacji u dystrybutora.


Mimio Wireless Dodaj moduł mimio® Wireless do mimio® Interactive by komputer był nawet 10m od tablicy. Po prostu zamień obecnie używany moduł USB na ten z zestawu i już możesz prowadzić lekcję.

System bezprzewodowej komunikacji między komputerem i tablicą interaktywną Jeszcze więcej wolności w prowadzeniu lekcji - żadnych kabli. Zestaw nie wymaga żadnych specjalnych instalacji. Jest rozwiązaniem typu "podłącz i używaj". Bezprzewodowy system nie zakłóca pracy innych bezprzewodowych rozwiązań WiFi czy Bluetooth ! Zestaw zawiera zasilacz umożliwiający pracę gdy wyczerpią się baterie ! Przewód USB wspomaga Cię gdy inne urządzenia USB zajmują zbyt dużo miejsca łatwo wpiąć moduł USB do komputera. Dwa interfejsy: moduł Wireless wpinany do Mimio Interactive Xi+ moduł USB do komputera. dodatkowy przewód USB, zasilacz.

Gwarancja: 24 miesiące dla urządzeń, z możliwością rozszerzenia do 5 lat po rejestracji produktu. Więcej informacji u dystrybutora.


Mimio Pad Pozyskaj każdego studenta w sali - wprowadź Mimio Pad Teraz możesz przekazać Mimio Pad w ręce ucznia by ten z ławki rozwiązał zadanie, a wszystko co rysuje czy pisze pozostali widzą na tablicy interaktywnej. Nauczyciel poruszając się z Mimio Pad po klasie lepiej kontroluje grupę. Osoby niepełnosprawne nie muszą teraz podchodzić do tablicy.

Bezprzewodowy tablet wspierający pracę z tablicą interaktywną Nagrodzone i wyjątkowe rozwiązania do nauki Mimio przyciągają uwagę i ciekawość poprzez interaktywne nauczanie w dłoniach wykładowcy i studenta. Teraz, z Mimio Pad każdy uczeń, student czy prowadzący może operować tablicą interaktywną z każdego miejsca w pomieszczeniu. - Programowane przyciski pozwalają Mimio Pad bezproblemowo pracować z oprogramowaniem Mimio Studio. - Łatwość instalacji. Bezprzewodowa technologia Mimio Pad jest gotowa do pracy tuż po wyjęciu z opakowania. - Lekki i cienki pad jest z łatwością obsługiwany nawet przez małe dłonie. - Połącz wiele Mimio Pad do komputera by umożliwić współpracę studentów. - Inteligentne zarządzanie energią daje Mimio Pad 16 godzinną możliwość pracy bez ładowania. - Duży zasięg działania. Aż do 10 metrów od komputera. - Mimio Pad jest również bardzo tani i dostępny na specjalnych warunkach dla jednostek szkoleniowych.

Dwa interfejsy: moduł Wireless wpinany do Mimio Interactive Xi+ moduł USB do komputera. Dodatkowy przewód USB, zasilacz. Gwarancja: 24 miesiące dla urządzeń, z możliwością rozszerzenia do 5 lat po rejestracji produktu. Więcej informacji u dystrybutora.


Akcesoria* - mimio Mouse: wirtualne pióro do Mimio Interactive Xi

Wygodny i ergonomiczny kształt. 2 konfigurowane przyciski do współpracy z oprogramowaniem Mimio Studio.

- mimio Xi Pen2 stylus

Interaktywny i klasyczny pisak do Mimio Capture - dostępne są 4 kolory (czarny, czerwony, zielony i niebieski). Do klasycznego użytkowania wymaga zakupu należy stosować pisaki Expo Marker.

- mimio marker Stylus Holder

Uchwyt do 4 sztuk mimioXi Pen2. Zawiera samoprzylepne paski mocujące 3M. Produkt standardowo występuje w Mimio Interactive Xi Capture, oraz opcji Mimio Capture.

- mimio eraser & holder

Wirtualna i standardowa gąbka czyszcząca do Mimio Capture. Zawiera uchyt mocowany np. do tablicy.

- Replacement Eraser Felt Kit

Wymienne filce czyszczące - 5 dużych, 5 malych

- Expo markers, pack of 12 Zestaw pisaków Expo do tablicy (wkłady do dwufunkcyjnego mimio Xi Pen2). Opakowanie zawiera 12 identycznych pisaków. Do stosowania przy każdej tablicy suchościeralnej. Dostępne kolory: czarny, czerwony, zielony i niebieski.

- Xi Carry Bag

Torba z kieszeniami do Mimio Interactive Xi

- Mounting Bracket - Xi Bar (Self adhesive) Samoprzylepne elementy (3M) do mocowania Mimio Interactive Xi. Dostępne również w zestawie 5 kpl.

- Mounting Bracket - Xi Bar (Magnetic)

Magnetyczne elementy do mocowania Mimio Interactive Xi.

- Mimio Xi 5m mini-B USB cable

Przewód USB mini-B do Mimio Interactive Xi - 5m

- International AC Adapter Zasilacz do Mimio Wireless

- mimio Wireless: USB Adapter Moduł USB do zestawu Mimio Wireless.

www.xn.com.pl 81-537 Gdynia ul. Łużycka 3

*

e-mail: office@xn.com.pl tel.: 058 622 58 54, 058 622 59 00 fax: 058 662 39 60

Opcje i akcesoria dostępne tylko z zestawami

Mimio Interactive XI - tablica interaktywna  

katalog produktów Mimio Interactive XI

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you