Page 1

THE FIM PGE Polska Grupa Energetyczna Speedway World Cup INFORMATOR KIBICA Baraż i finał Drużynowego Pucharu Świata to pierwsze w historii zawody takiej rangi rozgrywane na Ziemi Lubuskiej i na stadionie imienia Edwarda Jancarza. Po półfinale w 2010 r. Gorzów będzie gospodarzem najważniejszej imprezy w kalendarzu imprez międzynarodowych. Wielu kibiców z całej Polski, a także spoza jej granic przybędzie w dniach 14-16 lipca 2011r. do Gorzowa, by wziąd udział w niepowtarzalnym spektaklu, który na długo zapadnie w pamięd wszystkim kibicom speedway’a. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy Informator Kibica, przybliżający wszystkie najważniejsze informacje dotyczące barażu i finału THE FIM PGE Polska Grupa Energetyczna Speedway World Cup 2011.


1. MAPA STADIONU


2. DOJAZD NA STADION 1) Z dworca PKP i Dworca PKS wygląda on tak samo, gdyż oba dworce mieszczą się tuż obok siebie: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.

Kieruj się Dworcową na północ w stronę Generała Władysława Sikorskiego (76m) Skręd w 1 w prawo w kierunku Generała Władysława Sikorskiego (650m) Skręd w prawo w Bolesława Chrobrego (350m) Na rondo świętego Jerzego zjazd nr 1 w Fabryczną (600m) Skręd w lewo w kierunku Towarowej (27m) Skręd w prawo w Towarową (260m) Skręd w 2 w prawo w kierunku Śląskiej (270m)

2) UWAGA: Na dwie godziny przed zawodami zamykany jest ruch kołowy na Zawarciu. Zaproszenie, których wymiana następuje w namiocie VIP/ BSC umożliwia swobodny dojazd

przez blokady oraz zajęcie miejsca na Parkingu VIP/BSC.


3. WEJŚCIE NA ZAWODY/WYMIANA ZAPROSZEO I VOUCHERÓW 1) W czwartek 14 lipca (dzieo barażu) stadion dla kibiców zostanie otwarty o godz. 17.00.  osoby posiadające bilety na Trybunę Główną lub Karty wstępu BSC mogą wejśd na stadion tylko przez bramę Nr 6 i 7 usytuowaną przy ul. Jasnej po uprzednim odbiorze opaski identyfikacyjnej w namiocie VIP usytuowanym na Parkingu VIP/BSC.  osoby posiadające Zaproszenia na Trybunę Główną mogą wejśd na stadion tylko przez bramę Nr 6 i 7 usytuowaną przy ul. Jasnej po uprzedniej wymianie Zaproszenia na bilet i odbiorze opaski identyfikacyjnej w namiocie VIP usytuowanym na Parkingu VIP/BSC.  osoby posiadające bilety na trybunę wysoką i niską mogą wejśd na stadion przez bramy o numerach 1, 12, 18 i 30.  dla osób niepełnosprawnych oraz kobiet w ciąży otwarta zostanie bramka Nr 15; 2) W sobotę 16 lipca (dzieo finału) stadion dla kibiców zostanie otwarty o godz. 17.00.  osoby posiadające bilety na Trybunę Główną lub Karty wstępu BSC mogą wejśd na stadion tylko przez bramę Nr 6 i 7 usytuowaną przy ul. Jasnej po uprzednim odbiorze opaski identyfikacyjnej w namiocie VIP usytuowanym na Parkingu VIP/BSC.  osoby posiadające Zaproszenia na Trybunę Główną mogą wejśd na stadion tylko przez bramę Nr 6 i 7 usytuowaną przy ul. Jasnej po uprzedniej wymianie Zaproszenia na bilet i odbiorze opaski identyfikacyjnej w namiocie VIP usytuowanym na Parkingu VIP/BSC.  osoby posiadające bilety na trybunę wysoką i niską mogą wejśd na stadion przez bramy o numerach 1, 12, 18 i 30.  dla osób niepełnosprawnych oraz kobiet w ciąży otwarta zostanie bramka Nr 15; 3) a) Wszyscy zaproszeni Goście mogą wymieniad Zaproszenia na bilety w specjalnie oznakowanym namiocie VIP/BSC , który znajdowad się będzie na Parkingu VIP/BSC (zobacz mapę stadionu poniżej) b) UWAGA: Na dwie godziny przed zawodami zamykany jest ruch kołowy na Zawarciu. Zaproszenie, których wymiana następuje w namiocie VIP/ BSC umożliwia swobodny dojazd przez blokady oraz zajęcie miejsca na Parkingu VIP/BSC. c) Wymiana voucherów,( będących potwierdzeniem zakupu przez Internet) na bilety odbywa się w sklepiku klubowym w Galerii Askana, a w dniach 14, 15, 16 w kasach stadionowych przy ul. Śląskiej w godz. 10-19.

UWAGA: Organizatorzy apelują do wszystkich kibiców, aby nie czekali z wejściem na stadion do ostatniej chwili. Kołowrotki, przez które każdy z kibiców musi przejśd mają odpowiednią przepustowośd i nie są w stanie przyjąd ponad 15 tysięcy kibiców w kilkanaście minut. Organizatorzy jednocześnie przypominają, że baraż i finał THE FIM PGE Polska Grupa Energetyczna Speedway World Cup 2011 muszą rozpocząd się o godzinie 19.00 i nie jest możliwe ich opóźnienie. Organizatorzy przypominają i ostrzegają przed zakupem biletów z rynku wtórnego – od sprzedawców ulicznych (tzw. „koników”). Aby wejśd na stadion należy przyłożyd bilet kodem kreskowym do skanera, który otwiera kołowrót. Jest wielce prawdopodobne, że kod kreskowy na zakupionym bilecie od „konika”, został już wcześniej przez niego (lub innego nabywcę tego biletu) wykorzystany. W związku z tym Twój kreskowy może nie otworzyd Ci kołowrotu. W takim wypadku należy podejśd do kasy „INFORMACJA” i sprawdzid status biletu. Wszystkie wejścia na stadion są monitorowane.


Po wejściu na stadion obowiązuje kategoryczny zakaz wchodzenia na pas bezpieczeostwa oraz do parku maszyn. Szczegółowy regulamin znajduje się na oficjalnej stronie imprezy www.swc-gorzow.pl.

4. WEJŚCIE NA TRENING 1) Oficjalny trening THE FIM PGE Polska Grupa Energetyczna Speedway World Cup 2011 odbędzie się w czwartek 14 lipca o godz. 12.00. Wejście na trening tylko za okazaniem programu zawodów. Wejście na stadion odbywad się będzie tylko od ul. Jasnej bramą Nr 12. 2) Oficjalny trening THE FIM PGE Polska Grupa Energetyczna Speedway World Cup 2011 odbędzie się w czwartek 15 lipca o godz. 15.00. Wejście na trening tylko za okazaniem programu zawodów. Wejście na stadion odbywad się będzie tylko od ul. Jasnej bramą Nr 12.

5. PROGRAM ZAWODÓW Program zawodów w cenie 12 zł będzie dostępny w sprzedaży od środy (13 lipca): - w sklepiku klubowym w Galerii Askana przy Alei Konstytucji 3 Maja 102 w godzinach 10:00 – 19:00 Od 14 lipca: - w wyznaczonych kasach biletowych przy ul. Śląskiej w godzinach 10:00 – 19:00

6. PARKINGI


Organizatorzy barażu i finału THE FIM PGE SPEEDWAY WORLD CUP przygotowali następujące miejsca parkingowe: 1) Parking VIP/BSC – dostępny dla: - posiadaczy kart parkingowych VIP/BSC - posiadaczy zaproszeo na zawody (za okazaniem) dojazd ulicami Bracka – Sielską 2) PG – Parking Główny – dostępny dla: - posiadaczy kart parkingowych Parking Główny - posiadaczy „biletów parkingowych” 3) Parking P1, P2, P3 – dostępne dla posiadaczy kart parkingowych P1, P2, P3 4) Parking Gorzowskiego Rynku Hurtowego przy ul. Przemysłowej dostępny dla wszystkich kibiców. UWAGA: W dniu zawodów podobnie jak w przypadku meczów ligowych będzie funkcjonowała bezpłatna komunikacja miejska. Autobusy MZK przewiozą kibiców z parkingu GRH przy ul. Przemysłowej na stadion przy ul. Śląskiej. Wszystkie parkingi znajdujące się w najbliższej okolicy stadionu oznaczone są na mapie.

Niezbednik kibica - SWC  

Niezbednik kibica - SWC

Niezbednik kibica - SWC  

Niezbednik kibica - SWC

Advertisement