Page 1

Katalog nowości Vertex S.A. LATO 2013

Metalowy łańcuszek operacyjny do rolet materiałowych. Nie tylko estetyczny wygląd, ale także elegancja i nowe możliwości aranżacyjne.

Nowe kolory kaset do rolet Dzień/Noc w kasecie Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oraz zmianom w trendach aranżacji wnętrz wprowadziliśmy do oferty kasety do rolet materiałowych Dzień/Noc w kolorze brązowym oraz srebrnym, dodając boczki kaset w identycznej gamie kolorystycznej.


Passionata Dzień/Noc Stanowi rozszerzenie oferty jednego z najbardziej popularnych i polecanych systemów rolet materiałowych. Oprócz Passionaty Dzień/Noc z prowadnicami płaskimi oferujemy także prowadnice łukowe.

Od czerwca 2013 Nowy system montażu plis Dzięki nowemu systemowi “klick” profil górny plisy licuje się z listwą przyszybową, mocowanie w całości chowa się w profilu, po zamknięciu Nowy obciążnik do rolet Presto Dzień/Noc

pozostaje niewidoczne z obu stron. Zapewnia

oraz Triola Dzień/Noc to dopełnienie oferty,

to doskonały efekt estetyczny.

w której dbamy o najmniejszy szczegół. Nowy profil ekstrudowany moskitiery kołnierzowej w kolorze złoty dąb oraz orzech (lakier strukturalny) także znalazł się w gamie nowości Vertex S.A. Vertex S.A. ul. Bestwińska 25 43-502 Czechowice-Dziedzice tel. 032 214 53 30-31

www.vertex.pl

Katalog nowości Vertex S.A. - Lato 2013  

Nowości w ofercie Vertex S.A.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you