Page 1

DETAYLI ARAÇ TEMİZLİK VE

BAKIM ÜRÜNLERİ

Würth Araç Temizlik ve Bakım Merkezleri Profesyonel araç temizlik ve bakım uygulamaları için kurulan merkezlerimiz Türkiye genelinde birçok noktada hizmetinizde.


Detaylı Araç Temizlik ve Bakım Ürünleri

WÜRTH

İÇERİK Şirket Profili

2-3

Bağlantı elemanları, montaj, teşhis, tamir, bakım ve imalat teknolojilerinde 65.000'den fazla çalışanı olan, dünya çapında bir şirketler topluluğudur.

Yenilemede 5 Profesyonel Aşama

4

Cam, Boya Ve Döşeme Tamir Ürünleri

5

Temizlik İle İlgili Bilgiler

6

Würth Türkiye

Bakım İstasyonu Bakım Araç Bİlgileri

7

Çoğunluğu satış personeli olmak üzere 500'den fazla çalışanı olan Würth Türkiye 1989 yılından beri Türkiye'de profesyonel ürün danışmanlığı ve satış hizmeti vermektedir. Kullanıcıların ihtiyaçlarına göre sürekli güncellenen yenilikçi ürün yelpazesi sayesinde verimlilik arttırıcı ve sorun çözücü özelliklerine sahiptir.

Yapışkan Atıkların Temizleme Ürün Bilgisi Araç Dış Temizlik Ürünleri

8 9-11

Motor Temizleme Ürünleri

12

Yeni Nesil Nano Teknoloji Ürünleri

13

İç Mekan Temizleme Ürünleri

14-16

Klima Sistemi Dezenfeksiyon

17

Boyalı Yüzey Korumaları

Würth Araç Temizlik ve Bakım Merkezleri Würth'ün profesyonel ürünlerinin kullanıldığı, eğitimli kadrolara sahip, yetki belgeli merkezler, 2002 yılından bu yana yüksek kalite anlayışı ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

18-23

Lastik Ve Plastik Yüzey Koruma Ürünleri

24

Würth Kalitedir

Cam Temizleme Ürünleri

25

Kimyasal Ürünler

26

Würth'ün yüksek kalite standartları ISO 9001 ve ISO 14001 belgeleri ile sertifikalandırılmıştır.

Aksesuarlar

27-30

Dünyada 2.9 milyon müşteri Dünya genelinde milyonlarca müşterinin duyduğu güven sayesinde Würth, sektöründe lider konumundadır. 100.000 ürün çeşidi Yetkili servis, atölye, tamirhane ve endüstriyel alanda faaliyet gösteren müşteri talepleri için geniş ürün yelpazesi. 2

DETAYLI ARAÇ TEMİZLİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ


Şirket Profili

Würth Sanayi Ürünleri Tic. Ltd. Şti. Türkiye’de 1989 yılında Otomotiv Bölümü ile kurulmuştur. 1995 yılında Metal Bölümü ve 1997 yılında Ahşap Bölümü'nün kurulmasıyla hizmet alanını genişletmiştir. İstikrarlı ve güçlü büyümesini sürekli devam ettiren Würth Türkiye, ilerleyen zamanda Cargo (Ticari Araç), WOW (Arıza Tespit Cihazları), İnşaat, BakımOnarım ve Tesisat Bölümlerini de faaliyete geçirmiştir. Würth MASTER, elektrikli ve havalı el aletlerini sistemli ve profesyonel olarak kullanan müşteriler içindir.

Würth ORSY, düzen ve sistem sunar. İhtiyaca göre özel olarak Würth Aktif Marketler, İstanbul’da Avrupa yakasında Sefaköy’de ve

tasarlanmış atölye donanımları

İkitelli’de, Anadolu yakasında Küçükyalı’da ve Dudullu’da, İzmir’de Bornova

sayesinde düzenli, sorunsuz ve

ve Karabağlar’da bulunan parakende satış mağazalarımız, haftanın altı günü

güvenli stok takibi sağlar.

profesyonel kullanıcılara hizmet vermektedir. Mağazalarımızın sayısı her geçen artmaktadır. Würth Lojistik Merkezi, binlerce ürünün Türkiye'nin her noktasına en hızlı şekilde teslim edilmesini sağlamaktadır.

Würth FIRSTEC, yedek parça alanında üretici kalitesi sunar. Würth SABESTO, yaratıcı ve çevreci kimyasal servis ürünleri içindir.

Würth ZEBRA, ürün kalitesinde zirve olarak kabul edilir.

DETAYLI ARAÇ TEMİZLİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ

3


Yenilimede 5 Profesyonel Aşama

YENİLEMEDE 5 PROFESYONEL AŞAMA Profesyonel araç temizlik ve bakım işlerinde sırasıyla aşağıdaki uygulamalar yapılmaktadır:

1. Hazırlık ve Tespit Araçta durum tespiti yapın. Paspaslar, stepne, koruma kılıfları, bagaj halısı, el aletleri, jant kapakları ve çıkartmalar gibi fazla malzemeleri araçtan çıkartın. Menteşeleri, kapı kenarlarını, kaput ve bagaj kenarlarını kontrol edin. Basınçlı su makinası ile aracı yıkayın ve sonrasında iyice kurulayın.

2. Islak Bakım Motor ve jantlara araç genel temizleyici püskürtün ve bekletin. Daha sonra basınçlı su makinası ile temizleyin. Kalan kirler olması durumunda işlemi tekrarlayın, sünger ve fırça ile temizleyin.

4. Araç Dış Bakımı Motor ve motor bölmesini korumaya alın. Araç üzerinde polisaj yapın. Sonra kurumuş polisajı kademe kademe boya üzerine yedirerek nüfuz etmesini sağlayın. Tüm dış plastik aksama ve lastik koruma parçalarına da plastik bakım ürünleri uygulayın. Camları dışarıdan temizleyin. Gerekli olması durumunda jant ve egzozu parlatın. 4

DETAYLI ARAÇ TEMİZLİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ

3. Araç İçi Mekan Bakımı Araç içini elektrikli süpürge ile süpürün, tavanı temizleyin ve bez ile silin. Döşemeleri uygun temizleyici ile temizleyin. Uygulama yapılan tüm yüzeyleri elektrikli süpürge ile süpürün. Plastik aksamı kuruladıktan sonra uygun bakım ürününü uygulayın. Araç camlarını içerden temizleme köpüğü ile temizleyin. EVAPOmat® -Sistemi ile araç içi kokuları, nötralize, dezenfekte ve yok edin.

5. Son Uygulama Stepneyi, ayak paspaslarını, bagaj halısını, el aletlerini yerine koyun. Menteşeleri yağlayın, cam suyu haznesini doldurun, gün ışığında tüm işlemleri kontrol edin.


Cam, Boya ve Döşeme Tamir Ürünleri

Cam Tamir Seti 63 Parça Hasırlı ön camların yerinden sökülmeden çok kısa bir süre içerisinde az masrafla onarılabilmesini sağlayan, onarım sayesinde çatlak oluşumunu etkin bir şekilde önleyen, TÜV onaylı, onarım masrafları tüm sigorta şirketleri tarafından komple karşılanabilen bir üründür. Art.-Nr. 893 964 80 Set İçeriği Artikel 891 634 3

Tanım Cam Tamir Seti Adaptörü

Mini Kaporta Çektirme Seti Küçük, hafif ve rahat kullanımlı, küçük yumuşak çukurların düzeltilmesinde kullanılan pratik ürün Art.-Nr. 691 500 168 Set İçeriği Artikel 890 100 050 899 410 09 893 460 893 141

Tanım Kap.Cektirme için Eritme Yapıştırıcı 10 Ad. Nıtril Sarı Eldiven Aseton Temizleyici Yapışkan Sökücü

RETEX® - Döşeme Tamir Sistemi Araç içi kumaş döşemelerin profesyonel tamiri için komple sistem Art.-Nr. 893 964 500

Set İçeriği Artikel 893 964 510 893 964 511 893 964 512

Tanım Yapıştırma Tozu (SET A) Yapıştırma Tozu (SET B) Yapıştırma Tozu (SET C)

DETAYLI ARAÇ TEMİZLİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ

5


Temizlik İle İlgili Bilgiler

TEMİZLİK İLE İLGİLİ BİLGİLER Temizleyicilerde hangi maddeler var? • Yüzey etkili aktif temizleyiciler • Yumuşatıcılar (Fosfat, Karbonat,Silikat) • Köpük önleyiciler Türüne göre ayrıca: • Asitler yada bazlar.

pH Değer Tablosu / Örnekler 14

Sert bazik (örnek; sodyum hidroksit - boru temizleyici)

13

Zemin temizleyici, atölye yer temizleyici

12

Makine temizleyici

11

Araç yıkama için jant temizleyici

10

Oto şampuanı

9

Çamaşır deterjanı

8

Hassas sabunlar

7

----------------- NÖTR --------------------

6

Banyo ve duş şampuanları (pH cild asit koruma değeri 5,5)

5

Maden suyu, yağmur suyu v.s.

4

Organik asitler

3

Sitrik asit, meyve asitleri

2

Sıhhi temizleyiciler

1

Haşere giderici, jant temizleyici (alüminyum değil)

0

Sert inorganik asitler (örnek; sülfürik asit - akü suyu)

Önemli: Sadece pH değeri 6-10 arası olan atık sular kanalizasyona dahil edilebilir.

Yüzey etkili aktif temizleyici nedir? Yüzey etkili aktif temizleyiciler tüm su bazlı temizleyicilerin temel maddesidir. Yağ ve kir moleküllerine tutunup çözülmelerini ve su ile akıp gitmelerini sağlanmaktadırlar. Suyun yüzey gerilimini düşürmektedirler, bu sayede daha sıvı, daha temizleyici ve etkili olmaktadırlar. Niçin yumuşatıcı? Yumuşatıcılar yüksek basınçlı temizleme makinalarını suyun sertliğinden kaynaklanan kireçlenmeye karşı, korumaktadırlar. Fosfaflar kireçlenmeye karşı etkin olmakla beraber, atık suda gübre etkisi gösterir ve alglerin yaşamasına da oranak sağlarlar. Bu nedenle günümüzde genelde Natriyumkarbonat ,Natriyumsilikat yumuşatıcı olarak kullanılmaktadır. Neden köpük önleyici? Yüksek yıkama gücüne sahip yüzeyetkili aktif temizleyiciler genelde istenmeyen köpük oluşturmaya meyillidirler. Köpük önleyiciler bu oluşumu asgariye indirir. Soğuk temizleyiciler. Emülsiyona uğramayan soğuk temizleyiciler, hidrokarbon bazlı, yağlı ve gresli kirleri temizlemekte kullanılan organik çözücülerdir.

6

DETAYLI ARAÇ TEMİZLİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ

Emülsiyona uğrayan soğuk temizleyiciler, hidrokarbonlarla yüzey etkili aktif temizleyiciler birleştirilerek yıkama etkisi arttırılabilir. Aynı şekilde hidrokarbon yerine alkol, aldehit ve keton da içerebilir. Bu tip ürünlerin kullanılması durumunda çok kararlı emülsiyon yapı oluşmaktadır, bunların DIN 1999 normuna göre atık su ayrıştırıcısında çözülmesi mümkün olmamaktadır.

Asitlerin etkileri? İnorganik kirlenmeler, genelde kireç tabakası ve pas olup, bunlar sadece asitli temizleyiciler ile temizlenebilmektedir. Bu amaçla organik olduğu kadar (formik veya etanoik asit),inorganik ürünlerde (fosforik, hidroklorik veya sülfirik asit) kullanılmaktadır. Bazlann etkileri? Sert ve organik kirlenmelerde örneğin, yoğun yağ yada gres bulaşmış makina parça ve aksamlarında bazik temizleyiciler ile kullanılır. Bunlar genelde sodyum-bikarbonat yada potasyum hidroksit solüsyon içermektedirler.


Temizlik ve Bakım Arabası Bilgileri

Yenİ ve 2.el araçların TEMİZLİĞİ ve bakımı İçİn profesyonel İSTASYON arabası Set İçeriği •Seyyar atölye arabası ile araç yanında direk uygulama imkanı. •Her yöne açık olması nedeni ile her ürüne anında ulaşabilme imkanı. •Sağlam konstrüksiyon. •Geniş çalışma alanı. •5 Litre bidon için dökme ayağı. •İsteğe göre ekleme yapma imkanı

Art-Nr. 961 890 (İçindeki ürünler olmadan) Amb./Ad. 1

Ürün Önerileri Art.-Nr. 893 139 20 893 012 65 893 012 9 893 140 890 25 893 467 05 893 468 05 893 470 5 893 471 893 472 893 013 05 893 473 1 893 475 893 476 05 893 477 05 893 224

Tanım Koku giderici sprey, 500 ml Cila ve bakım pastası, 5Lt. Deri besleyici bakım, 500 ml Endüstriyel temizleyici, 500ml Aktif cam temizleyici, 500 ml Yeni boya cilası, 5 Lt Eski boya cilası, 5 Lt Haşere giderici, 5 Lt Boya ön temizleyici, 1 Lt ABSOBON Aktif temizleyici, 500 ml ABSOBON Motor temizleyici, 5 Lt ABSOBON Kokpit temizleyici, 500 ml ABSOBON Araç-Genel temizleyici, 5 Lt Jant temizleyici, 5 Lt Plastik temizleyici, 5 Lt Plastik-Lastik bakım kaydırıcı sprey, sd500ml

Adet 1 1 2 6 12 1 1 1 1 6 1 6 1 1 1 2

Ürün Önerileri Art.-Nr. 893 055 40 891 612 891 501 890 8 890 700 899 900 106 899 700 630 899 700 400 988 05 019 899 800 290 899 800 900 702 452 0 585 24 160 585 24 200 585 25 160

Tanım Multi, 400 ml Motor yıkama köpük tabancası Nötr, pormpalama spreyi Boş kap için tabanca Boş kap Mikroaktif-bez Profi, 36x32 cm, Araç ve cam derisi, 70 x 45 cm, Araç süngeri Kombi süngeri Temizleme kağıt rulo 2 katlı, Soft-Tex Rulo, 500 Abrisse Polisaj makinesi PM 200-E Polisaj tabanı konkov beyaz Ø160 mm Polisaj tabanı konkov beyaz Ø200 mm Polisaj tabanı konkov sarı Ø160 mm

DETAYLI ARAÇ TEMİZLİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ

Adet 2 1 1 1 1 3 2 1 10 1 1 1 1 1 1

7


Yapışkan Artıkların Temizlenmesi

Çıkartmalar ve yapışkan artıklarının temizlenmesi

Plastik Silgi (DBS 3500 için) Plastik

Endüstriyel Temizleyici Çıkartma, çıkartma artıkları, kağıt ve folyo etiketlerinin yapıştırıcı artıklarının yok edilmesinde etkili üstün nitelikli

Art.-Nr. 585 91 ve 703 351 0

temizleyici. Art.-Nr. 893 140 05 - Bidon 5 Lt

Havalı Fırçalama ve Silgi Makinası DBS 3500 Art.-Nr. 703 351 0

8

DETAYLI ARAÇ TEMİZLİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ

Art.-Nr. 893 14 - Sprey 500 ml


Araç Dış Temizlik Ürünleri

ARAÇ YIKAMA ÜRÜNLERİ YELPAZESİ

Alüminyum Jant Temizleyici Alüminyum Jantlar için kuvvetli temizleyici

Alüminyum Jant Temizleyici Alüminyum Jantlar için kuvvetli temizleyici

Art.-Nr. 890 102 Sprey, 500 ml

Art.-Nr. 890 102 05 Bidon, 5 Lt

Haşere Giderici Araca yapışan haşere ve artıkların temizlenmesi için

Güçlü Temizleyici Kamyonlarda, otobüslerde ve inşaat makinelerinde tentelerin, üst yapıların ve şaselerin temizlenmesi için alkalik üniversal yıkama maddesi

Kireç Önleyici Yüksek basınçlı aletlerdeki sıcak suyun kullanımında kireç oluşumunu önleyici.

Art.-Nr. 893 038 020

Art.-Nr. 893 030 0

Art.-Nr. 893 470 Art.-Nr. 893 470 20

Jant Temizleyici Çelik Jant Temizleyici Art.-Nr. 893 476 Sprey, 1 Lt Art.-Nr. 893 476 05 Sprey, 5 Lt

DETAYLI ARAÇ TEMİZLİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ

9


Araç Dış Temizlik Ürünleri

ÖZEL TEMİZLEYİCİLER

Silikon Temizleyici Yapıştırma ve boyama işlerinde profesyonel temizlik ve yağlanmaya karşı silikon temizleyici. Sprey, 1 Lt Art.-Nr. 893 222

Zift Katran Temizleyici Katran, yağ, araç altı koruması, boya ve krom parçalar üzerindeki artıkları kolayca temizleyen güçlü temizleyici Sprey, 300 ml Art.-Nr. 890 26

Yüzey Pas Giderici Başlangıç aşamasındaki pasın giderilmesinde etkili boyaya zarar vermeyen temizleyici Bidon, 5 Lt Art.-Nr. 890 130

10

DETAYLI ARAÇ TEMİZLİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ


Araç Dış Temizlik Ürünleri

temel temİzlİk Araç Genel Temizleyici Araç temizliğinde çevreye duyarlı temizlik konsantresi Bidon, 20 Lt Art.-Nr. 893 475 1 Bidon, 5 Lt Art.-Nr. 893 475

BMF - Çok Amaçlı Temizleyici Çevreyle dost araç temizleyici Art.-Nr. 893118 2

Bidon, 5 L

Art.-Nr. 893118 3

Bidon, 20 Lt

Art.-Nr. 893118 4

Bidon, 60 Lt

Oto Şampuanı Araçların komple temizliği için. Art.-Nr. 893 012 0

Bidon, 1 Lt

Art.-Nr. 893 012 05 Bidon, 5 Lt

Fırçasız Köpüklü Yıkama Ticari araçların ve otobüslerin geniş yüzeyli kaporta, tente ve şasenin düzenli temizliği için konsantre, orta dereceden yüksek dereceli kirlenmeye kadar güçlendirilmiş temizlik etkili şampuan Bidon, 30 Lt Art.-Nr. 893 045 030

DETAYLI ARAÇ TEMİZLİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ

11


Motor Temizleme Ürünleri

KİRLİ MOTORLARIN TEMİZLENMESİ Motor Yıkama Motor, motor haznesi ve şanzıman için doğaya zarar vermeyen güçlü temizleyici Bidon, 5 Lt Art.-Nr. 893 013 05 Bidon, 20 Lt Art.-Nr. 893 013 20 Plastik Fıçı, 60 Lt Art.-Nr. 893 013 60

Havalı Motor Temizleme Tabancası Motor temizliğinin yapılması için kullanılan profesyonel havalı motor temizleme tabancası Art.-Nr. 891 612

Kontakt Sprey Hızlı ve güvenli bir şekilde temas aksaklıklarını ortadan kaldıran, Buji kablolarını, distribütör kapaklarını fişleri temizleyen güçlü sprey. Sprey, 300 ml Art.-Nr. 890 100

12

DETAYLI ARAÇ TEMİZLİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ


Yeni Nesil NANO Teknoloji Ürünleri

Yenİlİkçİ Nano Teknolojİsİ İle tam koruma Würth Nano Cam Koruma Tüm araç camları için son derece etkili ve güvenli koruma içindir Solüsyon, 2x20 ml Art.-Nr. 893 012 405

Würth Nano Alüminyum Jant

Würth Nano Kumaş ve Deri

Würth Nano Boya Koruma

Koruma

Koruma

Temizlik-aktif cila cisimleri içeren,

Tüm hafif alaşım jantlar için kir itici

Kir ve rutubete karşı kalıcı koruma

üstün kaliteli polimer boya koruması

koruma içindir

sağlamak içindir.

içindir

Art.-Nr. 893 012 200

Art.-Nr. 893 012 370

Art.-Nr. 893 012 300

Würth Nano Cam ve Seramik

Würth Nano Buğu Koruma

Würth Nano Paslanmaz ve

Koruma

.

Nikelaj Koruma

Homojen ve tamamen şeffaf koruma

Tek bir adımla camlarınızı temizler ve

Paslanmaz ve nikelaj parçalara yeni

sağlar

buğulanmalarını önler.

ışıltılı bir parlaklık kazandırır

Solüsyon, 50 ml

Solüsyon, 50 ml

Solüsyon, 50 ml

Art.-Nr. 893 012 350

Art.-Nr. 893 012 460

Art.-Nr. 893 012 515 DETAYLI ARAÇ TEMİZLİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ

13


İç Mekan Temizleme Ürünleri

İÇ MEKAN TEMİZLEYİCİLERİ Aktif Cam Temizleyici Cam ve düz yüzeyler için temizleme köpüğü Sprey, 500 ml Art.-Nr. 890 25 Bidon, 5 Lt Art.-Nr. 890 250 5

Araç İç Mekan Temizliği Araç içi leke temizliğinde etkili doğa ile dost iç mekan temizleyici Art.-Nr. 890 120 Sprey, 1 Lt Bidon, 5 Lt Art.-Nr. 890 120 5

Cam ve Pencere Temizleyici Cam yüzeyler için antstatik etkili güçlü sıvı temizleyici Bidon Inhalt, 5 Lt Art.-Nr. 890 220 5

14

DETAYLI ARAÇ TEMİZLİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ


İç Mekan Temizleme Ürünleri

İÇ MEKAN TEMİZLEYİCİLERİ

Aktiv Clean Araç içi mekan temizliği için meyva kokulu etkin köpük temizleyici

İç Mekan Temizleyici Ticari araç iç mekan komple temizliği için özel temizleme köpüğü

Art.-Nr. 893 472

Kokpit Bakım İç mekanda plastik yüzeylerin bakımı için meyve kokulu, etkin plastik besleyici. Art.-Nr. 893 473 1

Graffiti EX - Özel Döşeme Temizleyici Araç içindeki Graffiti kalem ve sakız izlerini döşemeden ve tekstil yüzeylerden çıkaran temizleyici

Graffiti EX - İç Mekan Temizleyici İç mekanlarda düz ve emici olmayan yüzeylerde graffiti lekelerinin temizlenmesinde etkili sprey.

Lastik Bakım ve Parlatma Lastik fitiller ve contalar için silikonsuz bakım kalemi. Kışın donmaya karşı etkili.

Art.-Nr. 893 137

Art.-Nr. 893 136

Art.-Nr. 893 012 8

Art.-Nr. 893 033

Silikon Sprey Araçların iç ve dış mekanlarında plastik, lastik ve metal parçaların kalıcı olarak iyi kayma özellikli şekilde korumasını bakımını ve yalıtımını yapar. Art.-Nr. 893 221

DETAYLI ARAÇ TEMİZLİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ

15


İç Mekan Temizleme Ürünleri

İÇ MEKAN TEMİZLEYİCİLERİ

Deri Besleyici Bakım Tüm düz derilerin deri üst tabakasını temizler, korur ve bakımını sağlar.

Kayganlaştırıcı Bakım Spreyi Araç içinde plastik ve lastik yüzeyler için kayganlaşma sağlayıcı ve gıcırtı önleyici kuru bakım spreyi.

Kokpit Temizleme ve Bakım Antistatik etkili, son derece güçlü temizleme ve bakım özelliğine sahip bir üründür.

Art.-Nr. 893 012 9

Art.-Nr. 893 224

Art.-Nr. 890 222 1

koku nötralİzasyonu

Koku Giderici

Klima Temizleme Spreyi

Klima Yüzey Temizleyici

Üniversal kullanabilen, kalıntı

Araç klima tertibatlarının

Bakteri, virüs ve mantar oluşumunu

bırakmayan, leke yapmayan renksiz

temizlenmesi ve dezenfeksiyon

ortadan kaldırır.

koku giderici 500 ml

için özel temizleyici. Hortumlu

Bidon, 5 Lt

dezenfeksiyon spreyi 300 ml Art.-Nr. 893 139 20

16

Art.-Nr. 893 764 10

DETAYLI ARAÇ TEMİZLİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ

Art.-Nr. 893 764 05


Klima Sistemi Ürünleri

TEMİZLİK VE DEZENFEKSİYON EVAPO®clean - Seti Bakteriler ve mantarlar sonucu oluşan rahatsız edici kokuları ve alerjik reaksiyonları ortadan kaldırır. Art.-Nr. 964 764 3

EVAPO®fresh Klima Koku Giderici EVAPOmat® ile kullanılan limon kokulu kimyasal malzeme Tüp, 100 ml Art.-Nr. 893 139 1

Ek Aksesuar Önerileri Tanım EVAPOmat EVAPO-clean EVAPO fresh "Limon" Şebeke Adaptörü Araç Adaptörü Uygulama Hortumu El Kitabı

No 1 2 3 4 5 6 7

Art.-Nr. 891 764 3 893 764 1 893 139 1 0891 764 31 0891 764 32 0891 764 33 ------------

İçerik 1 3 3 1 1 1 1

DETAYLI ARAÇ TEMİZLİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ

17


Boyalı Yüzey Koruma Ürünleri

POLİMER

YÜZEY KORUYUCU

POLİMER YÜZEY KORUYUCU Pürüzsüz ve kaygan yüzeylerin parlaklığını koruyan, polisaj izlerinin ve harelerin giderilmesini sağlayan şeffaf koruyucu madde.500 ml, Art.-Nr. 893 158

18

DETAYLI ARAÇ TEMİZLİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ


Boyalı Yüzey Koruma Ürünleri

Profesyonel Silikonsuz Çizik

Profesyonel Polisaj ve

Giderici

Silikonsuz Parlaklık Cilası

Zımpara izlerinin ve boya hatalarının hızlı giderilmesi için kullanılan ince pasta.

Geniş yüzeyli polisaj işlerinde kullanılan, iz ve çizik gideren, derinlemesine ve kalıcı parlaklık sağlayan profesyonel cila.

Hacim 1 lt = 1,37 kg, Art.-Nr. 893 153

Boya çizik giderici profesyonel Kontrol & temizleme spreyi Polimer yüzey koruyucu Mikroaktif bez, profesyonel Polisaj taban seti Polisaj levha, yumuşak, turuncu Polisaj levha, kuzupostu, siyah zımpara blok seti Mini aşındırıcı, yuvarlak 3000

İz Giderici Cila

Koyu renkli boyalarda iz ve hareleri tamamen yok eden mikro ince cila Hacim 1 lt = 1,94 kg,

Hacim 1 lt = 1,09 kg, Art.-Nr. 893 154

NANO BOYA POLİSAJ SETİ

Tanım

Profesyonel Silikonsuz

Art.-Nr. 893 155

PROFESYONEL & TEMİZLİK HAMURU

Hacim

Art. Nr.

Art. Nr.

1L 500 ml 500 ml

893 156 893 159 893 158 899 990 106 586 02 125 586 26 130 585 135 586 200 0 584 023 00

1/6 1/12 1/12 3 1 2 5 1 265

Püskürtme izlerini ve kir kalıntılarını yok eden sentetik hamur. Ağırlık: 125 g, Art.-Nr. 893 157 1 Çizilmeyen boyalar (Nano boya) üzerinde hatalı bölgelerin polisajlanmasında kullanılır, derin ve sürekli parlaklık kazandırır... Set Kapsamı Art.-Nr. 893 156 100

DETAYLI ARAÇ TEMİZLİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ

19


Boyalı Yüzey Koruma Ürünleri

Profesyonel Boya Finiş Seti Kuzu Postu, Polisaj Süngeri, Polisaj Topu

Tip siyah

Levha Ø mm 135

Taban Ø mm 125

Art. Nr. 585 135

A./A.

Tip

5

siyah

Küçük yada büyük yüzeyli polisaj işleri için.

Levha Ø mm 130

Taban Ø mm 125

Art. Nr.

A./A.

585 20 130

2

Mikro çiziklerin ve hologramların yok edilmesi oldukça ince ve yumuşak, çırtlı polisaj süngeri

Taban Tanım Sünger Ø mm Ø mm turuncu 135 125 turuncu 170 125 mavi 135 125 mavi 170 125

PARLATMA , TEMİZLEME VE POLİSAJ mopu

Araç boyalarının makine ile polisajı ve temizlenmesi için uygun polisaj topu Uzunluk 250 mm Art.Nr. 585 29 95

Polisaj Temizleme Fırçası Art.-Nr. 585 24 1

20

DETAYLI ARAÇ TEMİZLİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ

Art. Nr.

A./A.

858 26 130 858 26 170 585 27 130 585 27 170

2 2 2 2


Boyalı Yüzey Koruma Ürünleri

HIZLI VE KOLAY BOYA BAKIMI

Elektrikli Pasta Cila Makinası PM 200-E İdeal araç boya cilalama işleri için, küçük ve sağlam yapılı, 6 devirli

Polisaj Tabanı (Cırtlı)

Polisaj Tabanı Süper (Cırtlı) Araç boyasını makinalı uygulama

Makinalı uygulamalar için polisaj ve

ile temizlemek ve cilalamak için özel

temizleme süngeri.

polisaj süngeri. Uygun cıtlı tabanlar

pasta cila makinası.

Art.-Nr. 586 01 125 Art.-Nr. 586 01 15

Art.-Nr. 702 452 0 Diğer Aksesuarlar Tip

Sünger Ø mm

Uygun Taban Ø mm

Art.-Nr.

A/A

Tip

Sünger Ø mm

Uygun Taban Ø mm

Art.-Nr.

A/A

Sarı

200

150

582 30 200

1

Polisaj Süngeri Cırtlı/Standart

200

150

582 200 30

1

Kuzu postu polisaj tab. cırtlı

200

50

582 195

1

Kablo koruma derili 1,5m

---

---

582 210

1

Tip

Sünger Ø mm

Uygun Taban Ø mm

Art.-Nr.

A/A

beyaz

160

125 polisaj

582 24 160

1

beyaz

200

150 polisaj

582 24 200

1

sarı

160

125 temizleme

582 25 160

1

sarı

200

150 temizleme

582 25 200

1

DETAYLI ARAÇ TEMİZLİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ

21


Boyalı Yüzey Koruma Ürünleri

HIZLI VE KOLAY BOYA BAKIMI Boya Ön Temizleyicisi Cilalama ve boya koruma işlemleri öncesinde profesyonel yüzey temizleyici. Art.-Nr. 893 471 - Plastik Şişe, 1 Lt Art.-Nr. 893 471 05 - Bidon, 5 Lt

Matlaşmış Boya İçin Cila Aşınmış, matlaşmış üniversal ve metalik boyalar için silikonlu cila. Art.-Nr. 893 468 - 500 ml Art.-Nr. 893 468 05 - Bidon, 5 Lt

Yeni Boya Cilası Yeni üniversal ve metalik boyalar için profesyonel silikonlu cila. Bidon, 5 Lt Art.-Nr. 893 467 05 Zımpara Pastası Boya hazırlıkları, çok eskimiş ve matlaşmış boyaların, boya dumanı izlerinin, toz birikintilerinin, boya geçiş yerlerinin vs. restorasyonu için kullanılır. Krem, 1500 gr Art.-Nr. 893 469 22

DETAYLI ARAÇ TEMİZLİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ


Boyalı Yüzey Koruma Ürünleri

PROFESYONEL BOYA FİNİŞ SETİ POLİSAJ TABANI SETİ

MİKRO POLİSAJ LEVHASI

Polisaj süngerlerinin, kuzu yünlerinin

Kalıntısız polisaj işleri için mikro elyaf levha.

ve mikro elyaf polisaj levhalarının takılabilmesi için özel arayüzlü, cırtlı taban. Art.-Nr. 586 02 80

Tip

Levha Ø mm

Taban Ø mm

Sarı

150

Sarı

90

BOYA BAKIMI VE KORUMASI

Art.-Nr.

Ve. / St.

125

585 28

5

80

585 28 90

5

PROFESYONEL UZUN SÜRELİ BOYA KORUMA CİLASI Araç yüzeylerinde kalıcı ve güvenilir koruma sağlar Hacim 250 ml Art.-Nr. 893 012 6

VİNİL YÜZEY VE KOKPİT BAKIM Araç içi ve dışı plastik yüzeyler için yüksek kaliteli bakım ürünü. Hacim 51 ml Art.-Nr. 893 477 05

DÖŞEME KORUMA SPREYİ Tüm tekstil tipleri üniversal döşeme koruma spreyi. Hacim 400 ml Art.-Nr. 893 032 1

MOTOR KORUMASI Çözücü madde içermeyen, silikon içeren, kullanıcı dostu motor koruma Hacim 5 lt, Bidon Art.-Nr. 893 479 005

DETAYLI ARAÇ TEMİZLİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ

23


Lastik ve Plastik Yüzey Koruma

plastİk aksam, lastİk ve motor İçİn bakım ve koruma LASTİK KÖPÜĞÜ

Araç lastiklerinin dış yüzeyleri için yüksek kaliteli temizlik ve bakım köpüğü. Hacim 500 ml Art.-Nr. 890 121

ALİMÜNYUM POLİSAJ DIŞ PLASTİK VE Alüminyum yüzeylerde temizleme ve TAMPON PARLATICI parlatma için...

Hacim 500 ml Art.-Nr. 893 121 301

Araçların dış kısmında bulunan plastik ve lastik malzemeler için bakım jeli Hacim 1000 ml Art.-Nr. 893 477

TAMPON BOYASI PLAST PT

Araçlardaki tüm plastik parçalar için optik güzel görünüm kazandırır. Renk Siyah Hacim 75 ml Art.-Nr. 893 280 1 Renk Antrazit Hacim 75 ml Art.-Nr. 893 280 2

MOTOR KORUMA CİLASI

Yüksek değerli, akrilik bazlı motor bölmesi için koruyucu cila. Hacim 400 ml Art.-Nr. 892 790

24

DETAYLI ARAÇ TEMİZLİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ


Cam Temizleme Ürünleri

YAZLIK CAM TEMİZLEME KONSANTRESİ Yüksek konsantreli cam temizleyici 1:100.

Hacim ml

Art.-Nr.

A./A.

32

892 333 *

250/100

250

892 333 250

30

* vitrin ambalajı

DÖRT MEVSİM CAM TEMİZLEME SUYU PLUS Cam Temizleme Suyu Plus Cam silecekleri için antifriz etkili temizleyici madde

Hacim

Art.-Nr

A./A.

Karışım Tablosu

1L

892 332 840

12

Cam Suyu

Su

Don Koruma

5L

892 332 850

1

2 Ölçü

1 Ölçü

-30°C’ye kadar

20 L

892 332 851

1

1 Ölçü

1 Ölçü

-20°C’ye kadar

250 ml

892 332 836

1

1 Ölçü

2 Ölçü

-10°C’ye kadar

500 ml

892 332 838

1

DETAYLI ARAÇ TEMİZLİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ

25


Kimyasal Ürünler

ALÜMİNYUM SPREYİ

MULTİ

%99,5 saf alüminyum, jantlar, kamyon kasaları, klima ve havalandırma tekniği vs. için uzun süreli koruma ve optik onarma sağlar

Çok amaçlı uygulanabilir multi fonksiyonelli sprey

Hacim 400 ml

Aerosol, Hacim 400 ml Art.-Nr. 893 055 40, Bidon, Hacim 5 l

Art.-Nr. 893 105

Art.-Nr. 893 055 405,

MAT SİYAH BOYA SPREYİ Nitroalkit kalitesiyle uzun süre etkili boya. RAL 9005, Hacim 400 ml

HHS 2000 SIVI YAĞI

KİLİT YAĞLAMA SPREYİ

500 ml. Art.-Nr. 893 106

Aerosol, Hacim 50 ml vitrin ambalajlı

Art.-Nr. 893 329 005

Hacim 150 ml Art.-Nr. 893 106 1

Art.-Nr. 893 052

26

DETAYLI ARAÇ TEMİZLİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ


Aksesuarlar

AKSESUARLAR

DERİ KURULAMA BEZİ Hakiki koyun derisinden imal. Ebatlar 700 x 450 mm Art.-Nr. 899 700 630

ARAÇ YIKMA SÜNGERİ Ebatlar 175 x 120 x 60 mm Art.-Nr. 899 700 400

MİKROAKTİF BEZ Cila işlemlerinde kullanılır. Art.-Nr. 899 900 106

HACİMSİZ SÜNGER 4 köşe Ebatlar. sıkılmış 135 x 93 x 37 mm Art.-Nr. 705 700 300 Yarım Yuvarlak Ebatlar. sıkılmış 195 x 85 x 55-60 mm Art.-Nr. 705 700 131

TEMİZLEME BEZİ TEX-REIN Sağlam, süper ıslaklığa dayanıklı, çok amaçlı temizleme bezi, düz ve hassas yüzeyler için idealdir. Format 27 x 38 cm, Hacim her kutuda 150 bez Art.-Nr. 899 810

YIKAMA ELDİVENİ Art.-Nr. 899 710

DETAYLI ARAÇ TEMİZLİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ

27


Aksesuarlar

RULO KAĞIT HAVLULAR Renk: beyaz, 2-katlı Format 24 x 38 cm, 1500 yaprak Art.-Nr. 899 800 290 Renk: beyaz, 2-katlı Format 24 x 38 cm, 2500 yaprak Art.-Nr. 899 800 511 Renk: mavi, 2-katlı Format 38 x 39 cm, 1000 yaprak Art.-Nr. 899 800 773 Renk: mavi, 3-katlı Format 38 x 39 cm, 1000 yaprak Art.-Nr. 899 800 823

SOFTEX/SOFTEX-LİGHT Süper yumuşak tekstil bezi. Renk: beyaz, 1-katlı (Rulo) Format 38 x 40 cm, Ağırlık. g/m2 70 Softex 500 yaprak Art.-Nr. 899 800 900

Renk: beyaz, 1-katlı (Rulo) Format 29 x 38 cm, Ağırlık. g/m2 50 Softex-light 500 yaprak Art.-Nr. 899 800 902 Renk: beyaz, 1-katlı (Format bezi), Format 29 x 38 cm, Ağırlık. g/qm 70 Softex 1 Karton = 10 kutu herbirinden 50 bez Art.-Nr. 899 800 901

KAĞIT HAVLU STANDI Ayaklı askı, sürülebilir, kromlanmış Art.-Nr. 899 800 606 Masa ve duvar askısı, kromlanmış Art.-Nr. 899 800 607 İp bağcıklı çöp torbası Malzeme: HDPE, 25 μ 62 x 100 cm, 1 Rulo = 20 Ad. Renk: mavi, (yapıştırılmış zemin baskısı), 3-katlı Format 38 x 38 cm, 500 yaprak Art.-Nr. 899 800 850

POLİSAJ MENDİLİ TEX-POLISH

Özel yünlü liflerden delikli olarak dokunmuş, çok amaçlı süper yumuşak mendil. Toz tutma özelliğine sahiptir. Islak ve kuru polisaj işlerinde kullanılır. Format 40 x 38 cm, Hacim her kutuda 150 bez Art.-Nr. 899 811

DUVAR ASKISI

TEX-REIN ve TEX-POLISH için uygundur. Art.-Nr. 899 81

28

DETAYLI ARAÇ TEMİZLİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ


Aksesuarlar

AKSESUARLAR

NIPEL ERKEK 1/4" Art.-Nr. 699 211 4

Tanım

Ø x yüks. mm

Art.-Nr

Amb/Ad.

Plastik Huni

235x240

891 410 1

1

Plastik Huni “Kombi” esnek vidalanabilir başlıklı

195x220

891 410 2

1

Plastik huni, saplı

160x190

891 410 3

1

Plastik huni, esnek dökme boru başlıklı

160x430

891 410 4

1

Plastik huni, saplı, sağlam açılı dökme boru başlıklı

160

891 410 5

1

Yedek süzgeç

----

891 410 0

5

Yedek esnek boru (891 410 4 ve 891 410 2 için)

----

891 410 40

1

Elektrikli Süpürge Makinesi ISS 35

MUSLUKLAR

Patentli filtre temizleme sistemi ile yüksek verimli ve uzun ömürlü filtre.

20 l-, 25 l-, 30 l- 60 lBidonlar Art.-Nr. 891 302 03

Art.-Nr. 701 137 0

Metal bidon için adaptör parçası Art.-Nr. 891 302 07

Bidon için: 5 l-Bidon Art.-Nr. 891 302 01

SPİRAL HAVA HORTUMU 9MM-7,5M Art.-Nr. 699 919 121

HUNİLİ ÖLÇEKLER Amb./Ad.

Hacim

Art.-Nr.

1

0,51

891 400 05

1

1,01

891 400 1

1

2,01

891 400 2

1

3,01

891 400 3

DETAYLI ARAÇ TEMİZLİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ

29


Aksesuarlar

AKSESUARLAR DİREKSİYON KILIFI

KILIF SETİ

KOLTUK KILIFI

Art.-Nr. 1992 020

Art.-Nr. 1992 99

Art.-Nr. 899 500 01

HAVALI MOTOR TABANCASI

HAVA TABANCASI

Art.-Nr. 891 612

Art.-Nr. 714 92 20

SPREY TABANCASI KABI BOŞ 0,5 LT

Art.-Nr. 890 700

GENEL AMAÇLI POMPALI SPREY KABI 1000 ML Art.-Nr. 891 501

PÜSKÜRTME KAFASI 890 700 için Art.-Nr. 890 8

30

DETAYLI ARAÇ TEMİZLİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ


Würth İrtibat Büroları Adana Sakarya Mah. Turhan Cemal Beriker Bulvarı No:266/A Kat:1 No:1 Seyhan / ADANA Tel :0322 432 84 64 Faks :0322 432 76 60 Ankara Özçelik İş Merkezi 14. Sokak No:4/14 Ostim / ANKARA Tel :0312 354 87 94 Faks :0312 354 87 96 Antalya Emek Mahallesi Yeşilırmak Caddesi Öcal Apartmanı No:41 Kat:3 D:8 ANTALYA Tel :0242 326 95 83 Faks :0242 326 95 82 Bursa Altınova Mah. Buttim İş Merkezi D Blok Kat 2 No:564-565 Osmangazi / BURSA Tel :0224 211 00 25 Faks :0224 211 05 80 İstanbul Zümrütevler Mah. Hanımeli Sokak No:5 Ertunç İş Merkezi / Maltepe İSTANBUL Tel :0216 457 79 71 Faks :0216 457 79 72 İzmir 5759 Sokak No:1-7/A Karabağlar / İZMİR Tel :0232 253 00 72 Faks :0232 253 65 07

Würth Aktif Marketler Denizli Sümer Mahallesi Pamukkale Sanayi Sitesi 40. Sokak No: 15 DENİZLİ Tel :0258 251 23 96 Faks :0258 251 36 72 Kayseri Kalpaklıoğlu Mah. Özdoğan Sokak Turkuaz İş Merkezi No: 5 K:4 D:10 - KAYSERİ Tel :0352 231 53 16 Faks :0352 231 53 15 Konya Kılıçaslan Mah. Rauf Denktaş Caddesi Nas Ap. C Blok No:40 Kat:3 D:5 - Selçuklu / KONYA Tel :0332 237 99 07 Faks :0332 237 99 08 Malatya Akpınar Mah. Matim İş Merkeiz A Blok Kat 4 NO: 17 MALATYA Tel :0422 324 53 38 Faks :0422 326 18 19 Samsun Yeni Mah San. Sitesi 23. Cadde No: 20 K:3 D:3 SAMSUN Tel :0362 238 58 95 Faks :0362 238 58 96

İstanbul Sefaköy Gültepe Mah. Reyhan Caddesi Seren Sokak No:2 Sefaköy İSTANBUL Tel :0212 580 16 31 Faks :0212 580 49 97 İstanbul İkitelli Demirciler Sanayi Sitesi G1 Blok No:481 İkitelli İSTANBUL Tel :0212 671 98 54 Faks :0212 671 98 55 İstanbul Atatürk Caddesi No:48 Küçükyalı / İSTANBUL Tel :0216 366 67 69 Faks :0216 366 63 96 İstanbul İmes İmes Sanayi Sitesi 305. Sokak C Blok No:6 Yukarı Dudullu - Ümraniye / İSTANBUL Tel :0216 415 50 95 Faks :0216 415 52 99 İzmir Bornova 4. Sanayi Sitesi 129/6 Sokak No:1 35050 Bornova / İZMİR Tel :0232 375 01 51 Faks :0232 375 04 36 İzmir Karabağlar Yeşillik Caddesi No:270 / 274 Karabağlar İZMİR Tel :0232 264 59 93 Faks :0232 264 70 18

DETAYLI ARAÇ TEMİZLİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ

31


DETAYLI ARAÇ TEMİZLİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ BROŞÜRÜ

Würth Sanayi Ürünleri Tic.Ltd. Şti. Eski Silivri Cad. No:46 Pk. 34535 Mimarsinan - Büyükçekmece / İSTANBUL T +90 212 866 62 00 F +90 212 866 63 84 info@wurth.com.tr • www.wurth.com.tr

MRK-IMC-115GR-5000-07/10

Würth - Araç Temizlik ve Bakım Ürünleri  

Würth Araç Temizlik ve Bakım Ürünleri Broşürü

Würth - Araç Temizlik ve Bakım Ürünleri  

Würth Araç Temizlik ve Bakım Ürünleri Broşürü

Advertisement