Page 1


kolekcijos —

Plutus

2

Ceres

10

Mercury

16

apie mus —

Woofo Design

22


2 — Plutus


— kolekcija

Plutus Šis stalas gali būti pritaikomas įvairių dydžių griliams, tačiau mes rekomenduojame šį lauko baldą rinktis įsigyjant 52 – 65 cm skersmens grilių. Stalo mediena – Sibiro eglė, kuri yra paruošta stalo laikymui ir naudojimui lauke, nebijo lietaus ar saulės spindulių. Stalo priežiūrai rekomenduojame kas vienerius/dvejus metus jį alyvuoti. Šis stalas – atsparus gamtos išdaigoms ir tarnaus metų metus.


4 — Plutus


Stalo spalvą galite pasirinkti iš mūsų siūlomos spalvų paletės arba pasiūlyti savo sprendimą. Stumdomos stalo durelės ne tik sukuria gražų vaizdą, bet ir leidžia naudojant grilių atidengti jo angą ventiliacijai. Stale įmontuotos ištraukiamos lentynėlės skirtos grilio priedų sudėjimui (skirtingoms grotelėms, picos akmeniui, deflektoriams ar kt. naudojamiems priedams). Stalo kraštą ir stumdomas dureles puošia metalinės rankenelės, kurios gali būti naudojamos pasikabinti rankšluostėliui, sukabinti kabliukus, kurie leis pakabinti maisto gamybos, pelenų valymo įrankius ar kitas reikalingas priemones. Stalo komplektaciją sudaro: stalas, kabliukai bei griliaus padėklas.


Plutus — 7


Stalą galima naudoti kaip lauko virtuvę asmeniniams pietums arba kaip lauko pietų stalą, papildomai įsigyjant pritaikytas baro kėdes. Kol jūsų kompanijos šefas gamins maistą, Jūs galėsite mėgautis procesu, užkandžiais ir bendrauti sėdėdami prie stalo. Nors šis griliaus stalas yra mėgiamiausias mūsų klientų, kuriame ir individualius sprendimus Jūsų lauko griliaus zonai pritaikant ją Jūsų poreikiams ir norams.

8 — Plutus


10 — Ceres


— kolekcija

Ceres Stalas skirtas dujiniam griliui, kurio matmenys gali būti: ilgis iki 115 cm ir plotis iki 58 cm. Stalą galime pritaikyti ir Jūsų norimam griliui individualiai. Stalo medinei konstrukcijai naudota Sibiro eglės mediena, stalviršis yra betoninis, rankų darbo. Stalas puikiai tinka moderniai, urbanistinei aplinkai, namų ar daugiabučių terasoms.


12 — Ceres


Stalo medienos spalvą ir betoninio stalviršio atspalvį galite rinktis iš mūsų siūlomos spalvų paletės arba pasiūlyti savo sprendimą. Didelis ir talpus ištraukiamas stalčius po griliumi leis patogiai susidėti griliaus įrankius ir lengvai rasti tai, ko ieškote. Abiejuose stalo kraštuose yra durelėmis atveriamos nišos su patogiomis lentynėlėmis. Tad lengvai sutalpinsite viską, ko nenorite laikyti matomoje vietoje. Stalo komplektaciją papildo specialus padėklas, jei Jūsų grilius yra kamado.


Ceres — 15


16 — Mercury


— kolekcija

Mercury Stalas gali būti skirtas bet kokiam Jūsų norimam ar turimam griliui, o gal net visiems – tiek dujiniam, tiek kamado. Stalo konstrukcija pagaminta iš cinkuoto metalo, stalo segmentų stalviršiai yra pagaminti iš uosio masyvo ir granito. Natūralios medžiagos bei parinkta konstrukcija griliaus stalą paverčia solidžia lauko interjero detale. Stalo komplektaciją sudaro stalas, kabliukai, perkeliama/os rankenėlės bei griliaus padėklas.


18 — Mercury


Šio griliaus stalo išskirtinumas – klientas gali pasirinkti norimus stalo segmentus ir laikui bėgant prijungti vis naujus: tiek didinant ilgį, tiek naują stalo segmentą prijungti kampu su pasirinktu stalviršiumi. Stalo lentynos lengvai perkeliamos į norimą aukštį, priklausomai nuo Jūsų griliui naudojamų priemonių ar gamybos įrankių. Griliaus stalas turi lengvai perkeliamas ir tiesiog prikabinamas rankenėles, lengvai prie rėmo tvirtinamus norimose vietose kabliukus.


Mercury — 21


— apie mus

Woofo Design „Woofo Design“ – jaunas, bet preciziškas detalėms ir kokybei šeimos verslas, kuriantis lauko baldus griliui. Mes siekiame, kad kiekvienas klientas taptų mūsų draugu ir priimtų sprendimą pats dėl bendravimo su mumis. Norime, kad mūsų kūrybos vaisiai būtų naudojami nuolatos ir suteiktų komfortiškesnį kasdienį gyvenimą. Įgyvendinti šią idėją paskatino didelis kiekis žmonių, savo pasitikėjimu, palaikymu, idėjomis. Mūsų komanda ir jos draugai – didelė šeima, gyvenanti tuo, ką kuria.

22 — Woofo Design


24 — Woofo Design


Prieš kurį laiką susipažinome su Justu, turinčiu neblėstančią aistrą ruošti maistą lauko griliuje. Jis, daug laiko praleidžiantis lauke, ruošiant maistą, tiksliai žinojo, koks stalas būtų komfortiškiausias lauke. Bendros idėjos ir vizija, mūsų kruopštus ilgas ilgas darbas, sukūrė vieną labiausiai mūsų klientų mėgiamų produktų – medinį stalą kamado griliui su stumdomomis durelėmis.

Atradome daug griliaus entuziastų, kurie šiuo produktu patikėjo, išbandė ir rekomendavo kitiems.


Antrąjį sezoną, sukūrę partnerystę, atradę naujų idėjų, patobulinimų ir įgavę daugiau patirties, pristatėme naujus sprendimus lauko virtuvei – betoninius ir metalinius segmentinius stalus. Laikui bėgant, patys pamilome griliaus kultūrą ir ją atradome griliaus entuziastų dėka. Augame, kuriame ir žinome, kaip reikia daryti patogiai, kokybiškai ir su meile kuriamam produktui.


Woofo Design — 27


kontaktai —

tel. nr.

+370 660 05 050

el. paĹĄtas

info@woofodesign.com

facebook

@WoofoDesign


Profile for WoofoDesign

Woofo Design produktų katalogas  

„Woofo Design“ – jaunas, bet preciziškas detalėms ir kokybei šeimos verslas, kuriantis lauko baldus griliui. Mes siekiame, kad kiekvienas kl...

Woofo Design produktų katalogas  

„Woofo Design“ – jaunas, bet preciziškas detalėms ir kokybei šeimos verslas, kuriantis lauko baldus griliui. Mes siekiame, kad kiekvienas kl...

Advertisement