Page 1


VYHRAJTEhilips

LCD televizor P A DALŠÍ CENY

OBJEVUJTE S ORIFLAME Oriflame představuje právě od tohoto katalogu novou tělovou řadu DISCOVER (Objevujte). Ponořte se do vysněné koupele, která vám dovolí cestovat ve vaší mysli a bude pro vás inspirujícím okamžikem. Pojďte s námi objevovat nové země a nová zákoutí…

A CO JE VE HŘE? • 3x 19" LCD televizor Philips • 5x epilátor Philips • 5x žehlička na vlasy Philips • 20x kosmetický balíček Oriflame v hodnotě 1500 Kč

Ilustrační foto

při nákupu z tohoto katalogu za 599 Kč (více na straně 99).

LETNÍ CESTOVNÍ SADA JEN 169 Kč

PODMÍNKY SOUTĚŽE: Pošlete nám svoji fotografii z dovolené, na které budou zachyceny také výrobky Oriflame – nejlépe s některým z nových výrobků Discover (vyobrazeny v úvodu katalogu). A rovněž napište svůj příběh o vysněném místu pro vaši dovolenou, a proč právě toto místo je pro vás tím nej… Byla to právě ta letošní, nebo je vaše vysněná dovolená zatím jen ve vaší mysli? PARTNER SOUTĚŽE:

Vše spolu s vaším jménem, věkem, telefonem a adresou uložte na www.oriflame.cz v sekci Objevujeme s Oriflame nebo zašlete na adresu hlavní kanceláře Oriflame, oddělení marketing, V Olšinách 82/16, 100 00 Praha 10. Obálku označte heslem „Objevujeme s Oriflame“. Uzávěrka je 31. srpna 2009. 33 nejzajímavějších příběhů oceníme a uveřejníme na www.oriflamesoutez.cz.

Informace o soutěži získáte rovněž u svého kosmetického poradce nebo na tel. 271 024 111. Zasláním fotografií a svého příběhu vyjadřujete souhlas s uveřejněním a s podmínkami soutěže, jejichž podrobné znění naleznete na www.oriflame.cz.


Katalog Oriflame 10 2009  

Katalog kosmetiky Oriflame 10 2009