Page 1

WINNER NEWSLETTER

3, ЛИСТОПА Д

#

СВЯТКУЄМО 20 РОКІВ В УКРАЇНІ! Facebook


WINNER NEWSLETTER

3, ЛИСТОПА Д

#


WINNER NEWSLETTER WINNER NEWSLETTER

ВИНИ КОМПАНІЇ

#

ЗМІСТ

3, ЛИСТОПАД

НЕМ НАРОДЖЕННЯ, ННЕР!

мні роліки, біл-борди, статті в журналах, ах, корпоративні підписи співробітників Віннер 8 місяців поспіль майорять яскравим ранчевим лого Віннер, що знаменує нашу 20цю. Вся Україна чує та знає, що в цьому році р святкує 20-річчя.

ично склалося, що ювілей групи компаній ер" безпосередньо пов'язаний із двадцяям незалежності нашої країни. Ми разом і будувалися, змінювали статус і розширюарени діяльності. Наші долі тісно взаємоані.

рші дві декади існування незалежної України, жаючи на всі її злети і падіння, можна джувати, що успіх нашої держави — це а часу і досвіду.

Адже, як казав Генрі Форд — хто припинив вчитися, той старий — у 20 років, чи 80… Тож, у будь-якому разі, 20 — це лише початок. І ми впевнено входимо у третю декаду з великим бажанням зростати, розвиватися і створювати краще Майбутнє. Ми маємо чудові бренди з

багатою історією та іміджем, ми постійно працюємо над розвитком та вдосконаленням, і це, разом з нашою наполегливою працею та професійною командою, приведе нас до успіху.

Разом до перемоги!

3, ЛИСТОПА Д

#

Короткий екскурс в нашу історію: • 14 травня 1992 року Богдан Кульчицький приїхав до України, щоб започаткувати Віннер на її теренах; • 3 жовтня 1992 року був підписаний установчий договір на створення СП "Віннер Форд Київ"; • 19 листопада 1992 року було отримано свідоцтво про реєстрацію СП "Віннер Форд Київ"; • 24 листопада 1994 року було отримано свідоцтво про реєстрацію ТОВ "Віннер Імпортс Україна".

4

20

НОВИНИ КОМПАНІЇ

НОВИНИ LAND ROVER

9

26

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

НОВИНИ VOLVO

14

30

НАЙБЛИЖЧІ ПОДІЇ

НОВИНИ PORSCHE

15

Facebook

Краматорськ

34

НОВИНИ FORD

ОФІЦІЙНІ ДИЛЕРИ ТА СЕРВІС-ПАРТНЕРИ ВІННЕР ІМПОРТС УКРАЇНА

18

35

НОВИНИ JAGUAR

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

3


WINNER WINNER NEWSLETTER NEWSLETTER

3, ЛИСТОПАД ЛИСТОПА Д

##

НОВИНИ КОМПАНІЇ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ВІННЕР! Рекламні роліки, біл-борди, статті в журналах, газетах, корпоративні підписи співробітників Віннер вже 8 місяців поспіль майорять яскравим помаранчевим лого Віннер, що знаменує нашу 20річницю. Вся Україна чує та знає, що в цьому році Віннер святкує 20-річчя. Історично склалося, що ювілей групи компаній "Віннер" безпосередньо пов'язаний із двадцятиріччям незалежності нашої країни. Ми разом росли і будувалися, змінювали статус і розширювали арени діяльності. Наші долі тісно взаємопов'язані. За перші дві декади існування незалежної України, незважаючи на всі її злети і падіння, можна стверджувати, що успіх нашої держави — це справа часу і досвіду.

Facebook

Адже, як казав Генрі Форд — хто припинив вчитися, той старий — у 20 років, чи 80…

багатою історією та іміджем, ми постійно працюємо над розвитком та вдосконаленням, і це, разом з нашою наполегливою працею та професійною командою, приведе нас до успіху.

Тож, у будь-якому разі, 20 — це лише початок. І ми впевнено входимо у третю декаду з великим бажанням зростати, розвиватися і створювати краще Майбутнє. Ми маємо чудові бренди з

Разом до перемоги!

4

Короткий екскурс в нашу історію: • 14 травня 1992 року Богдан Кульчицький приїхав до України, щоб започаткувати Віннер на її теренах; • 3 жовтня 1992 року був підписаний установчий договір на створення СП "Віннер Форд Київ"; • 19 листопада 1992 року було отримано свідоцтво про реєстрацію СП "Віннер Форд Київ"; • 24 листопада 1994 року було отримано свідоцтво про реєстрацію ТОВ "Віннер Імпортс Україна".


WINNER WINNER NEWSLETTER NEWSLETTER

3, ЛИСТОПАД ЛИСТОПА Д

##

НОВИНИ КОМПАНІЇ ДЛЯ МЕНЕ ВІННЕР – ЦЕ… 20 років роківуспіху успіхуі стабільності, і стабільності, динамічного динамічного розвитку і непорушного авторитету. Ми Ми дійсно марозвитку і непорушного авторитету. дійсно ємо, чимчим пишатися. ДляДля кожного, хтохто є членом маємо, пишатися. кожного, є члевеликої Віннер-родини, Віннер – це щось значно ном великої Віннер-родини, Віннер – це щось більше ніж просто робота. значно більше ніж просто робота. Щоб бути прозорими та не створювати рекламЩоблозунгів, бути прозорими та нелюдей, створювати рекламних ми запитали які працюють вних компанії багаторічною історією, людей, які лозунгів,з ми запитали людей, які працюють в кожного дихають повітрям власне компанії дня з багаторічною історією,Віннера людей, іякі кожтворять це горде ім'я "Віннер", що для них ознаного дня дихають повітрям Віннера і власне твочає ВІННЕР.

рять це горде ім'я "Віннер", що для них означає ВІННЕР. В історії Віннера було безліч радісних і щасливих моментів, море неповторних і незабутніх подій. Їх неможливо уявити вкладу кожного ВіннеВ історії Віннера булобез безліч радісних і щаслирівця, який колись чи зараз працює вих моментів, морепрацював неповторних і незабутніх по-в компанії! дій. Їх неможливо уявити без вкладу кожного Віннерівця, який працював зараз Ми вдячні Вам всімколись та Вашим родинамчиза кожен працюєкожну в компанії! день, хвилину, яка була присвячена Віннеру!

Віннер для мене це:  Компанія, в якій я почав свою

Віннер для мене це: трудову діяльність.

 К омпанія, в якій я почав  Компанія, в якій я отримував та

свою трудову діяльність.

отримую освіту, знання, досвід.

 омпанія, в якій я отри К мував та отримую освіту,тазнання, досвід.   Є можливість розвиватися зростати.

 Віннер - чесна та прозора компанія.

Віннер для мене - це:  Захоплююча, цікава, динамічна Віннер робота,для мене це: Стабільна, прозора компанія,  З ахоплююча, цікава, динаробота. мічна Компанія, яка має професійну дружню команду - справжній  Стабільна, прозора компанія.

колег; діамант,  К омпанія, яка має професійну дружню ко Компанія, Нові цілі та розвиток разом із компанією. яка підтримує кожного співробітника, манду - справжній діамант. Роман, менеджер з розвитку яка вкладає в кожного з нас, яка дає кожному з дилерської мережі  нас К омпанія, яка підтримує кожного можливість кар’єрного росту, : е ц е ен співробітника, яка вкладає в кожного Віннером 8 років Віннер дляЗм  Компанія, якадає дбає не тількизпро з нас, з нас, яка кожному наскожного можлиа та профеа вість й про кар’єрного наші сім’ї, росту. доводячи всім, що вона ікава робот  Ц . т ен м ж ед ен м й сійни дійсно сімейна компанія. Для мене Віннер - це:  К омпанія, яка дбає не тільки про ти та нові оекпрофесійний Віннер – найкраща компанія! кожного з нас, а й про наші сім’ї,  Цікава бітні прта мробота  А еа р о м са я дл і доводячи всім, що дійсно сімейст Світлана,вона фахівець з персоналу можливо менеджмент; на компанія. З Віннером 5 років лізації.  Амбітні проекти та нові можликолег.  В іннер – найкраща компанія! а підтримка т да н вості для самореалізації; а м о к освідчена  Д  Досвідченаок команда компанією. із підтримка зомта Світлана, фахівець з персоналу. а р т и зв о ар т і іл ц ві о Н колег; З Віннером 5 років мережі. ої ьк рс ле ди з розвитку років , менеджер  Нові цілі таанрозвиток разом із компанією. Ром З Віннером 8 Роман, менеджер з розвитку дилерської мережі З Віннером 8 років

 В іннер чеснаіснує та прозора  Увесь час, -скільки компанія компанія. Віннер на

Україні, компанія є прикладом для інших  Є можливість розвиватися автомобільних компаній. та зростати.  Люблю Форд завдяки роботі Віннер. Віннер  Увесь час, скільки існуєнакомпанія на Україні, є прикладом Дмитро,компанія регіональний представник з для інших автомобільних компаній. післяпродажного обслуговування.

Віннером років Л юблю Форд завдякиЗ роботі на11 Віннер. Дмитро, регіональний представник з післяпродажного обслуговування. З Віннером 11 років

Ми вдячні Вам всім та Вашим родинам за кожен

Facebook

Для мене Віннер - це:  Цікава робота та професійний менеджмент;  Амбітні проекти та нові можливості для самореалізації;  Досвідчена команда та підтримка

5


WINNER WINNER NEWSLETTER NEWSLETTER

3, ЛИСТОПАД ЛИСТОПА Д

##

НОВИНИ КОМПАНІЇ ДЛЯ МЕНЕ ВІННЕР – ЦЕ…

 іннер – це є твердий В дух лідерства та успіху, 20 років успіху іщостабільності, динамічного укріплюється кожен рік завдяки принципорозвитку і непорушного авторитету. Ми дійсно вості ведення бізнесу, маємо, чим пишатися. Для кожного, хто є члепрозорої корпоративної ном великої Віннер-родини, Віннер – це щось культури, ідентифікації нових вершин та їхробота. підкорення. значно більше ніж просто Віталій, фінансовий директор

Щоб бути прозорими та негрупи створювати компанійрекламВіннер. З Віннером 6 років них лозунгів, ми запитали людей, які працюють в компанії з багаторічною історією, - кожоєднанякі плюдей, ВІННЕР - це тив- твоного дня дихають нповітрям і власне их ефек я сучаснВіннера веденні при них дів для рять це горде ім'ян"Віннер", означає их підхощо омк у к т и зв о р бізнесу, ВІННЕР. о ілому і окрем

панії в ц ого з нас! кар’єри кожн ія зустр мпаніїрадісних В історії Віннера було і щаслиВ кобезліч ративну анду, корпіонезабутніх м о к у н ій вих моментів, море неповторних поес ла проф набуваю дос, ів к и н ів ц а р у про п уявити без вкладу кожного бот турЇх дій. неможливо юсь. віду і розвива Віннерівця, який колись працював чи nзараз !)) lt it in Win er fe I d n a ! ce n differe працює Feel thвe компанії!

тер. Ольга, бухгал роки З Віннером 2

Ми вдячні Вам всім та Вашим родинам за кожен

Facebook

Віннер для мене - це: Для мене Віннер - це: Віннер для мене, це:  Цікава робота та професійний  Захоплююча, цікава, динамічна  Компанія, в якій я почав свою Віннер менеджмент; робота,та я - це було кохан Ч есна, прозора компанія, з дуже неймовірним духом ЛІДЕРСТВА!!! трудову діяльність. ня з першого погляду. З пер Амбітні проекти та нові можли Стабільна, компанія, ших робочих прозора днів Віннер став  Компанія, в якій я отримував та Великі можливості кар’єрного зросту, отримання різноманіт Компанія, яка має професійну вості для самореалізації; частиною моєї душі, мого ного досвіду роботи. отримую освіту, знання, досвід. серця та розуму.  Досвідчена команда та підтримка дружню команду - справжній - чесна та прозора компанія.  К Віннер омандні дії абсолютно всіх співробітників, відчуваєш колег; себе важливим елемендіамант, Я пишаюсь та дбаю про свою том величезного механізму. компанію. Я відчуваю, що компанія про  Нові цілі та розвиток разом із компанією.  Компанія, яка підтримує кожного дбає співробітника,  Є можливість розвиватися та зростати. надавв мені можливості втілюваРоман, менеджер з розвиткумене. Віннер яка вкладає кожного з нас, яка дає кожному з Олексій, менеджер з продажу та маркетингу. З Віннером 7 років  Увесь час, скільки існує компанія Віннер на ти свої ідеї та реалізовувати свій потенціал. дилерської мережі нас можливість кар’єрного росту, Україні, компанія є прикладом для інших З Віннером 8 роківВіннерце чеснаяка та прозора компанія, це з нас,  Компанія, дбає не тільки про кожного автомобільних компаній. можливості розвитку, це команда професіДля мене Він а й про наші сім’ї, доводячи всім, що вона нер - це оналів, це 20-ти річна історія стабільного  Люблю Форд завдяки роботі на Віннер. досвідчений а Для мене Віннер став вт рисімейна компанія. Для мене Віннер - оце: успіху, дійсно це високоякісні продукти та відот ет другою родиною, дружу транспортн Дмитро, регіональний представник з о яких творимо саме ми в Віннер історію – найкраща компанія! мЦікава та професійниймі бренди, у бізнесробота ньою та професійною, і на тер післяпродажного обслуговування. иторії Україні. Не уявляю Світлана, сьогодні своє життя без України. Ком фахівець з персоналу де кожний працівник менеджмент; п а н ія , я к а З Віннером Віннера! довела мені, щодня своїми небайду-11 років З Віннером 5 років що бі зннові ес можли Амбітні проекти та в Україні мо жими діями удосконалює же бути прозорим т Катерина, фахівець з найму персоналу. а п р и бутдля вості самореалізації; компанію та творить її к о ви м. Сильна т дружня кома а З Віннером 2 роки нда, яка кож майбутнє. Це родина з власними традину хкоманда  Досвідчена вилину зд таопідтримка буває перемо гу та насоло ціями, сильним духом, культурою, чітджується нею колег; . кою метою та прозорою діяльністю.  Нові цілі та розвитокСразом ергій, із кокомпанією. ординатор з м іж на Катерина, директор з персоналу. родногоменеджер Роман, з у. розвитку транспорт З Віннером 5 років З Віннером 2 роки мережі дилерської З Віннером 8 років Віннер для мене це:

6


WINNER WINNER NEWSLETTER NEWSLETTER

3, ЛИСТОПАД ЛИСТОПА Д

##

НОВИНИ КОМПАНІЇ БОГДАН КУЛЬЧИЦЬКИЙ, ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР «ВІННЕР ІМПОРТС УКРАЇНА»: «НАЙЦІННІШЕ — ЦЕ НАШІ ПРИНЦИПИ»* — У 2012-му виповнилося 20 років діяльності компанії «Віннер» в Україні. Чим запам’ятався 20-й рік праці? Що вважаєте основним чинником успіху компанії? — Власне 2012-й нічим особливим не відрізняється від попередніх та майбутніх років. Однак сьогодні можна озирнутися та, подивившись у дзеркало історії, зрозуміти, як далеко ми пішли. І тут нам справді є чим пишатися. 20 років тому двоє іноземців — пан Іван Гинянський, що є власником бізнесу, і я — приїхали до України розпочати автомобільний бізнес у новій державі. Знання побудови бізнесу саме в цій країні в нас були нульовими, але ми мали величезну повагу до українського народу та нестримне бажання працювати саме тут. І за 20 років «Віннер» здобув 63 дилери, продав понад

Facebook

75 тис. автомобілів, побудував власний дистриб’юторський центр і став одним із найбільших автомобільних імпортерів в Україні. Аналізувати лише 20-й рік несправедливо. Треба досліджувати те, що ми зробили за ці роки загалом. Найважливіше — це сам факт того, що ми збудували. Найцінніше — це наші принципи, яких ми дотримувалися 20 років тому, і які не змінилися до сьогодні. І це варте 20 років роботи. Компанія не існує без персоналу, тож основним чинником її успіху вважаю прозорість і повагу до наших співробітників. Ми шануємо працівників, які розбудовують наш бізнес, і прагнемо, щоб вони шанували фірму. «Віннер Імпортс Україна» — це прозора, чесна, законослухняна компанія, і це те, що привело нас до успіху.

* Про ситуацію на автомобільному ринку України, нові моделі осені-2012 та секрети успіху компанії Богдан Кульчицький розповідає у своєму інтерв’ю

7

для журналу "ГVардія 500. Найбагатші компанії України - 2012". Повну версію інтерв'ю можна прочитати тут.


WINNER WINNER NEWSLETTER NEWSLETTER

3, ЛИСТОПАД ЛИСТОПА Д

##

НОВИНИ КОМПАНІЇ ВІННЕР У СОТНІ НАЙБІЛЬШИХ КОМПАНІЙ ЗА ВЕРСІЄЮ FORBES УКРАЇНА

ПЕРШІСТЬ ЗА ВІННЕРОМ! РЕЗУЛЬТАТИ РЕЙТИНГУ "ГVАРДІЯ 500. НАЙБАГАТШІ КОМПАНІЇ УКРАЇНИ - 2012"

У жовтні цього року журнал Forbes Україна опублікував рейтинг Топ-200 найбільших компаній країни по обсягу виручки за 2011 рік. Компанія "Віннер Імпортс Україна" посіла 92 місце у списку 200 найбільших з виручкою у 3223 млн. гривень, що на 62% більше ніж показник минулого 2010 року.

За результатами останнього рейтингового дослідження "ГVардія 500. Найбагатші компанії України - 2012" компанія "Віннер Імпортс Україна" посіла перше місце серед автоімпортерів та 89 місце в загальному рейтингу за обсягом чистого доходу серед 500 найбільших компаній України.

Із загальним рейтингом можна ознайомитися тут. Прочитати про Віннер можна тут.

Так, компанія "Віннер Імпортс Україна" піднялася з 146 позиції за результатами минулорічного рейтингу на 89 у загальному рейтингу, збільшивши показник чистого доходу майже на 60% до 4 355 398 тис. грн.

Як розповів Богдан Кульчицький, генеральний директор компанії "Віннер Імпортс Україна", минулого року компанія Porsche збільшила квоту на поставки в Україну, після чого продажі автомобілів цього бренду збільшились у більш ніж півтора рази - до 503 штук. Але попит все одно перевищує пропозицію. "Ми б продали і більше, але є обмеження від виробника", - говорить пан Богдан. Що ще допомогло збільшити продажі? Автомобілі Ford, які компанія імпортує з 1992-го.

Facebook

Більше про це читайте тут.

8


WINNER WINNER NEWSLETTER NEWSLETTER

3, ЛИСТОПАД ЛИСТОПА Д

##

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Facebook

9


WINNER WINNER NEWSLETTER NEWSLETTER

3, ЛИСТОПАД ЛИСТОПА Д

##

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ Спеціальна пропозиція!

JAGUAR XF 2.0 TURBO 2013 МОДЕЛЬНОГО РОКУ (240

) З ПАКЕТОМ ОПЦІЙ “LUXURY”

К.С.

ЛИШЕ 46 550 € W W W.JAGUAR.UA

Facebook

10


WINNER NEWSLETTER

3, ЛИСТОПА Д

#

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Facebook

11


WINNER NEWSLETTER

3, ЛИСТОПА Д

#

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ З 1 серпня по 31 грудня 2012 року діє спеціальна цінова пропозиція “ROYAL EDITION” на покупку автомобіля Volvo XC60 – 44 444 євро!

ROYAL EDITION – VOLVO XC60 ТІЛЬКИ ЗА 44 444 ЄВРО!

Автомобіль – це не тільки прекрасний дизайн. Він проявляє вашу індивідуальність і потреби. Volvo ХС60, безумовно, приваблює своєю вражаючою маневреністю, витонченими формами та інноваційними рішеннями. Його потужні двигуни забезпечують миттєву реакцію систем і солідний крутний момент. Він створений лише для того, щоб Ви відчували себе комфортно та безпечно під час подорожей. Volvo ХС60 – це стильний автомобіль з чудовим характером, який з першої своєї появи в автомобільному світі не втомлюється отримувати все більше нагород за свою красу та безпеку. Volvo є синонімом найпередовіших технологій безпеки. Це невипадково. Volvo вже протягом 85 років демонструє своє бажання не зупинятися на досягнутому і дивувати все новими інноваційними рішеннями. Глобальна ціль шведського автовиробника «ніхто не повинен серйозно постраждати в нових автомобілях Volvo до 2020 року».

Facebook

12

Спеціальна пропозиція “ROYAL EDITION” поширюється на автомобілі Volovo XC60 комплектації ”Summum”, які оснащені 2,4 – літровим дизельним чи 3,0 – літровим бензиновим турбо двигунами. Окрім потужних двигунів ви отримаєте:

• К олір «металік» • Ш кіряне оздоблення салону • М ультимедійна система High Perfomance з 7” • • • • • • • •

дисплеєм С истема уникнення зіткнень City Safety К руїз-контроль С истема автоматичного контролю спуску з гори С истема сигналізації Guard Alarm 2 -зонний клімат-контроль Е лектропривід кришки багажника А ктивні біксенонові фари Л егкосплавні диски 18”

... та багато іншого Дізнавайтесь деталі на офіційному сайті Volvo www.volvocars.com.ua


WINNER WINNER NEWSLETTER NEWSLETTER

3, ЛИСТОПАД ЛИСТОПА Д

##

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ ПАКЕТ ОПЦІЙ ДО КОЖНОГО АВТОМОБІЛЯ PORSCHE У ПОДАРУНОК УНІКАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ НА АВТОМОБІЛІ PORSCHE Офіційні дилери Porsche в Україні завжди роблять все можливе для максимального задоволення потреб та побажань власних клієнтів. До кінця листопада дилерська мережа пропонує винятково вигідні умови придбання автомобілів Porsche – кожний покупець отримає унікальний пакет опцій вартістю до 22 000 євро у подарунок. Потенційні власники можуть обрати автомобіль з повного модельного ряду Panamera, в тому числі подарунковий пакет опцій пропонується і до новинки в лінійці Gran Turismo – Panamera GTS. Також до їхньої уваги – моделі Cayenne, серед яких – надзвичайно популярні Cayenne V6, інноваційні Cayenne S Hybrid, найпотужніші Cayenne Turbo тощо.

Facebook

І, нарешті, до легендарних Porsche 911 також додається пакет опцій, що зробить придбання легендарного спортивного автомобіля не лише приємним, але й економічно вигідним. Для тих, хто вирішить замовити щойно презентований 911 з повним приводом, офіційні дилери Porsche пропонують комплект зимової гуми у подарунок, щоб ще раз довести, що справжній драйв – це далеко не сезонне явище, а 911 немає обмежень у використанні з точки зору погодних умов.

Подробиці щодо діючої пропозиції можна дізнатися в салонах офіційних дилерів Porsche в Україні.

13


WINNER WINNER NEWSLETTER NEWSLETTER

3, ЛИСТОПАД ЛИСТОПА Д

##

НАЙБЛИЖЧІ ПОДІЇ

VOLVO ROAD SHOW 2012 6 вересня 2012 року бренд Volvo в Україні розпочав всеукраїнське турне Volvo Road Show 2012, родзинкою якого стала презентація нової, надсучасної моделі Volvo V40 — елегантної та захоплюючої, створеної для життя, котрим живете Ви. Протягом вересня проведено Volvo Road Show 2012 та презентацію абсолютно нового Volvo V40 дилерськими центрами: · “Алекс

Преміум”, Донецьк · “Авто Граф М”, Харків · “Віннер Автомотів”, Київ · “Фірма “Євро-Авто”, Херсон

детальніше по дилеру 

детальніше по дилеру  детальніше по дилеру  детальніше по дилеру 

Зустрічайте Volvo Road Show 2012 у своєму місті! Volvo Road Show 2012 триватиме до 13 листопада 2012 року. Скористайтеся унікальною можливістю протестувати весь модельний ряд надсучасних і неймовірних автомобілів Volvo!

Facebook

«ФІРМАГРАФ «ЄВРО-АВТО», ХЕРСОН «АЛЕКС «АВТО ПРЕМІУМ», М», ХАРКІВ ДОНЕЦЬК «ВІННЕР АВТОМОТІВ», КИЇВ Наступним містом, куди відправився новенький 8 столиці вересня відбулась перша урочиста ІзВихідні України новенький V40вRoad таУкраїні весь модельний у ритмі Volvo, або “Volvo Show 2012” у Volvo V40 та весь модельний ряд Volvo, став презентація абсолютно нового Volvo V40, яку було ряд Volvo відправились на південь країни 22-23 — до Києві, було організовано “Віннернашої Автомотів” Харків. Новий автомобіль було презентовано організовано дилерським “Алекс Преміум”. міста Херсон, вражати своєю індивідуальністю, вересня. Протягом двохцентром днів клієнти та цінителі молодіжним танцювальним гуртом. Volvo рівнем брендубезпеки, Volvo інноваційністю. мали змогу поринути у V40 світ одразу викликав високу зацікавленість гостей Презентація нової моделі відбулась в автосалоні, переваги скандинавської розкоші та особисто відчути заходу, які мали можливість оглянути автомобіль, який Road булоShow оформлено в галерею мистецтва, у київському автомобілів Volvo, участь етапі Volvo тавзявши презентація V40 вражали цілих влаштуватись зручніше на місці водія чи шедеврами в якій стали із 2012. зображенням Volvo картини Road Show всеукраїнського турне три дні, адже кількість бажаючих поринути у автомобілів Volvo. демонструваливисокою. історію скандинавський світКартини була надзвичайно розвитку бренду, першого автомобіля, який було Захід проводився увідзаміському комплексі “Baldino” на Цього року особливістю заходу стала презентація випущено ще в 1927 році, абсолютно Volvo березі річки Південний Буг.доV40, Volvo нового надсучасного у якомунового такі кращі V40. бренду, як безпека, надійність, функціональність риси та екологічність від заходу шведського виробника Протягом дня всі гості приймали участь у були тест вдало доповнені та -драйвах модельногодинамічною ряду Volvo, азовнішністю чекаючи свого відповідними швидкісними можливостями. часу знайомства з автомобілями Volvo булиВедучим активно події тауурочистої презентації нового передньопризадіяні розважальній програмі — цікаві фокуси, водного п’ятидверного хетчбекуVolvo Volvoта V40 став конкурси, подарунки від бренду партнерів шоуменБажаючих Юрій Горбунов, якийчудові є давнім другомнебренду заходу. оглянути краєвиди тільки і власником Volvo. автомобілем, запрошували на під час керування прогулянку яхтою. Маленьких гостей цілий день розважали аніматори та пірати. Переконатися у найвищому рівні безпеки та безперечно отримати задоволення від керування автомобілями прихильники могли довгоочікуваний за кермом усієї Наприкінці дня все бренду ж наступив лінійки доступних українському момент — презентація нового споживачу Volvo V40. моделей Вечірня тестVolvo. Спеціально розроблений програма розпочалась виступоммаршрут брейк-гурту, дорогами драйву, що проходив мальовничими Старо учасників всеукраїнського шоу “Україна має талант”,

14

пасажира, повний та покривала, особливу Гості заходувідчути отримали унікальну можливість, ставши які і звільнили новеньке авто комфорт від золотого індивідуальність. першими, хто найого власні очі побачивпоглядів нову модель яке приховувало від допитливих гостей Volvo V40.всього Протягом протягом дня. заходу було проведено тестдравипрезентації, всього модельного ряду проведено Volvo, гостей Окрім нового авто, було тестпригощали та нагороджували драйви всього модельного ряду, протягом яких Кожен день солодощами заходу, сповнений емоціями, подарунками, апереконатись маленьких заходу учасники змогли уучасників найвищому рівні позитивними враженнями та радощами завершився розважили аніматорисалютом. у спеціально організованому безпеки та неперевершеності автомобілів Volvo. незабутнім, казковим дитячому куточку. Та на цьому приємні новини з півдня не закінчились. Вже в перший день заходу було продано Volvo XC90, новий власник якого, окрім автомобіля, отримав - та Новообухівської трас,- 2переконав в надійності подарунки від “Євро-Авто” безкоштовних ТО, від експлуатації автомобілів в умовах звичайних партнерів заходу — планшет і сертифікат страхової українських доріг.5000 грн. компанії на суму

У добрих традиціях заходів Volvo по закінченню захоплюючих тестів найбезпечніших автомобілів на всіх гостей чекали пам’ятні подарунки, сертифікати та святковий обід у кавказькому стилі від ресторану «Тандир», під час якого учасники охоче ділилися враженнями від події.

Вихідні пролетіли швидко, але залишили на пам’ять яскраві враження, а також впевненість, що автомобілі Volvo є запорукою спокою та безпеки за кермом.


WINNER WINNER NEWSLETTER NEWSLETTER

3, ЛИСТОПАД ЛИСТОПА Д

##

НОВИНИ FORD ПРОТЯГОМ НАСТУПНИХ 5 РОКІВ FORD ПЛАНУЄ ЗДІЙСНИТИ НАЙМАСШТАБНІШЕ В ГАЛУЗІ ОНОВЛЕННЯ МОДЕЛЬНОГО РЯДУ; МОДЕЛІ MONDEO, FIESTA, ECOSPORT ТА TOURNEO CONNECT ДЕБЮТУЮТЬ У ПАРИЖІ • Ford має на меті реалізувати наймасштабніше в галузі оновлення лінійки своєї продукції шляхом прискорення випуску нових легкових та комерційних автомобілів. Частина з нових моделей представлена на Паризькому автосалоні. • У період з 2012 по 2017 рік за рахунок випуску нових та відчутно модифікованих моделей Ford розширить свій модельний ряд майже вдвічі. За той же проміжок часу нові та оновлені моделі дозволять збільшити лінійку комерційних автомобілів у 1,3 рази. • Нова підвіска дозволила покращити поведінку нового Mondeo на дорогах, а рульова колонка з електричним регулюванням та сидіння з функцією масажу сприяють підвищенню загального рівня комфорту у салоні. • Сім модифікацій двигунів нового Fiesta демонструють рівень викидів СО2, що не перевищує 100 г/км,

Facebook

15

та кращу в класі паливну економічність. Для версії Fiesta ECOnetic Technology ці показники становлять 87 г/км та 3,3 л/100 км відповідно. • Новий позашляховик EcoSport, що пропонується з легендарним однолітровим бензиновим двигуном EcoBoost, поєднує жвавість, доступність та економічність сегменту В з універсальністю позашляховика. • Новий, стильний та просторий Tourneo Connect, що буде випускатися у п'яти- та семимісному варіанті, вирізняється найнижчими у класі показниками витрати пального. • Крім цього, Ford представляє унікальний спортивний автомобіль серії Formula Ford з двигуном EcoBoost об'ємом 1 л, який за результатами нещодавніх випробувань на славетній трасі у Нюрбургрингу (Nürburgring) обійшов ряд видатних суперкарів.


WINNER WINNER NEWSLETTER NEWSLETTER

3, ЛИСТОПАД ЛИСТОПА Д

##

НОВИНИ FORD Ford Motor Company має на меті реалізувати наймасштабніше в галузі оновлення своєї європейської лінійки продукції шляхом прискорення випуску нових легкових та комерційних автомобілів. Частина з нових моделей, зокрема — нові Mondeo, Fiesta, EcoSport та Tourneo Connect, представлена на Паризькому автосалоні.

Facebook

До 2017 року європейський модельний ряд буде розширено майже вдвічі, за рахунок чого компанія Ford планує сформувати лінійку найсучасніших пасажирських автомобілів у Європі. За той же проміжок часу нові та оновлені моделі дозволять збільшити лінійку комерційних автомобілів у 1,3 рази, що також значно перевищуватиме пропозиції конкурентів.

«Зараз ми знаходимось на початковому етапі, ймовірно, найагресивнішого розгортання продукції Ford у Європі, – стверджує Стівен Одел (Stephen Odell), Головний виконавчий директор та Голова Правління Ford of Europe. – Нові продукти, представлені у наших шоурумах та на Паризькому автосалоні, наочно демонструють наше прагнення здійснювати інвестиції у виробництво та у майбутнє навіть у такий непростий час».

16

За інформацією Ford, протягом наступних п'яти років загальні обсяги європейського ринку легкових та комерційних автомобілів (включаючи Росію) зростуть на 20% і сягнуть 23 млн. автомобілів. «Навіть у найближчій перспективі Європа представляє видатні можливості для подальшого росту», – говорить Одел.


WINNER WINNER NEWSLETTER NEWSLETTER

3, ЛИСТОПАД ЛИСТОПА Д

##

НОВИНИ FORD АВТОМАТИЧНИЙ СИМПОЗЕР FOCUS ST: ЗВУК ДВИГУНА ДОДАЙТЕ НА СВІЙ СМАК  Неповторний звук двигуна доповнюють яскраві

відчуття від керування цього спортивного авто.

 Інженери

Ford розробили спеціальний пристрій — акустичний резонатор, який змінює інтенсивність звуку двигуна в залежності від умов руху.

 Симпозер Focus ST додає цьому авто

додаткову «спортивність»: він може звучати удвічі сильніше при прискоренні та залишатися тихим на низьких обертах.

Досягши значного прогресу в зниженні рівня шуму і вібрацій, інженери Ford зробили пересування по швидкісним дорогам тихішим і комфортнішим. Але для водіїв спортивних авто саме звук роботи двигуна є невід’ємною частиною відчуття при керуванні. Саме для таких водіїв Ford розробив пристрій з електронним управлінням, який на низьких оборотах робить звук тихішим, а при активній їзді

Facebook

дає можливість проявити свій справжній «голос».

Система активується клапаном з електронним управлінням, який відкривається при інтенсивному прискоренні, завдяки чому звук може вирости у два рази. При спокійній їзді клапан залишається закритим.

Фантастичне звучання доповнюється вишуканою керованістю та знаменитими динамічними характеристиками. У водії не залишається сумнівів, що він є власником особливого автомобіля.

«Шумоізоляція автомобіля настільки ефективна, що, відключивши симпозер, рівень шуму в салоні

«Навіть гонщики віддають перевагу тишині і комфорту, але яскравий звук двигуна Focus ST, коли він зривається з місця при помаху флажка, це найкращий у світі шум, - прокоментував професійний гонщик Том Чілтон, який керує Ford Focus з двигуном EcoBoost на Чемпіонаті світу по шосейно -кільцевим авто гонкам. – Цей звук забезпечує не тільки естетичне задоволення будь-якому прихильнику спортивних авто, але і дуже важливим джерелом інформації про те, що відбувається під капотом автомобіля». Система була розроблена спеціально для Focus ST з двигуном EcoBoost 2,0 потужністю 250 к.с..

17

буде фактично нульовим, - додав спортсмен. – Це дійсно чудові відчуття, коли ви за кермом потужного автомобіля Focus ST». Відеоролик на цю тему можна подивитися ось тут.


WINNER WINNER NEWSLETTER NEWSLETTER

3, ЛИСТОПАД ЛИСТОПА Д

##

НОВИНИ JAGUAR СВІТОВА ПРЕМ’ЄРА JAGUAR F-TYPE НА ПАРИЗЬКОМУ АВТОСАЛОНІ 2012 • F-TYPE — абсолютно новий двомісний спортивний Jaguar. • F-TYPE — задньопривідний родстер з передньомоторним компонуванням, приклад ідеального поєднання вражаючої сили й чудової динаміки. • У зовнішньому вигляді F-TYPE прекрасно виражена нова філософія дизайну Jaguar, а бездоганна чистота ліній значною мірою обумовлена продуманим застосуванням цікавих технічних рішень на зразок висувних дверних ручок і заднього спойлера.

• Флагман F-TYPE V8 S набирає першу «сотню» за 4,3 секунди й може мчати зі швидкістю до 300 км/год (обмежено електронікою). F-TYPE S з 380-сильною Vподібною «шісткою» розганяється до 100 км/год за 4,9 секунди й розвиває максимальні 275 км/год. Динамічні характеристики 340-сильної модифікації F-TYPE становлять 5,3 секунди та 260 км/год відповідно.

• На початковому етапі виробник випускає на ринок три модифікації — F-TYPE, F-TYPE S і F-TYPE V8 S. • Під капотом автомобілів встановлено нові бензинові двигуни Jaguar: дві версії нового трилітрового V6 Supercharged потужністю 340 і 380 к.с., а також п’ятилітровий V8 Supercharged потужністю 495 к.с.

• В інтер’єрі F-TYPE все орієнтоване на водія та його відчуття. Органи управління вражають ергономікою та логічним компонуванням. Направду унікальним рішенням є візуальне й тактильне розмежування двомісного салону за рахунок використання різноманітних матеріалів оздоблення.

Facebook

18

• Усі двигуни агрегатуються з восьмиступеневою автоматичною трансмісією «Quickshift» з ручним режимом перемикання, в якому водій може використовувати розташований на центральній консолі селектор SportShift чи підкермові пелюстки.


WINNER WINNER NEWSLETTER NEWSLETTER

3, ЛИСТОПАД ЛИСТОПА Д

##

НОВИНИ JAGUAR ПОКАЗНИКИ ПРОДАЖІВ КОМПАНІЇ JAGUAR LAND ROVER ПРОДОВЖУЮТЬ РОСТИ В УКРАЇНІ ТА В СВІТІ Компанія Jaguar Land Rover відзначає безпрецедентно високі показники продажів серед автомобільних брендів преміум класу. З початку 2012 року було реалізовано 269 115 автомобілів по всьому світу, що на 37% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Jaguar реалізував 41 867 автомобілів, що також на 11% перевищує показники минулого періоду. Особливим попитом у шанувальників бренду продовжують користуватися спортивний седан Jaguar XF, продажі якого в світі зросли на 19%. На українському ринку продажі Jaguar виросли на 273% за період з січня по вересень 2012 року з порівнянні з аналогічним періодом 2011 року, що підкреслює вірність «стратегії прискорення» та позитивну тенденцію збільшення попиту на автомобілі британського бренду в Україні.

Facebook

АВТОМОБІЛІ JAGUAR УВІЙШЛИ В ЧИСЛО ЛІДЕРІВ ЗА ЯКІСТЮ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ДОСЛІДЖЕННЯ TOTAL QUALITY INDEX Автомобілі легендарного британського бренду Jaguar увійшли до п'ятірки лідерів за показниками якості у відповідності з результатами дослідження «Індекс загальної якості-2012» Total Quality Index (TQI), проведеного компанією Strategic Vision Inc (SVI). Друге місце Jaguar в загальному рейтингу в черговий раз підтверджує професійний підхід компанії Jaguar до виробництва високоякісних автомобілів, які дарують справжнє задоволення від водіння. Енді Госс, Президент Jaguar Land Rover North America: «Це визнання демонструє гордість і пристрасть, з якою ставляться до автомобілів Jaguar наші дилери, співробітники і клієнти. Це чергове підтвердження того, що компанія Jaguar надає незабутній досвід володіння, починаючи від якості і ходових характеристик автомобіля і закінчуючи покупкою і післяпродажним обслуговуванням».

19


WINNER WINNER NEWSLETTER NEWSLETTER

3, ЛИСТОПАД ЛИСТОПА Д

##

НОВИНИ LAND ROVER LAND ROVER ПРЕДСТАВЛЯЄ НАЙКРАЩЕ У СЕРЦІ ПАРИЖУ • Четверте покоління Range Rover стало головним героєм ексклюзивного святкування в приміщенні Паризької опери 42-річної історії успіху бренду.

родного автосалону на ексклюзивному святкуванні статусу міжнародної ікони стилю постав перед публікою новий Range Rover.

• Land Rover Defender Double Cab Pick Up, яким керував агент Ів на зйомках фільму про Джеймса Бонда SKYFALL™, розміщено на стенді Land Rover.

На стенді Land Rover автосалону, протягом двох днів для преси було продемонстровано всю лінійку моделей нового Range Rover, включаючи комплектації Vogue та Autobiography, а також весь перелік моделей з усіма доступними типами двигунів. Поряд з дизельним двигуном 4.4 SDV8 та 5.0 LR-V8 Supercharged, було представлено дизельний агрегат 3.0 TDV6, який вперше доступний для Range Rover.

• Оновлений Freelander 2 2013 модельного року привертає увагу до стенду Land Rover. Land Rover представив у Парижі найкраще з британського дизайну та розробок — презентація нового Range Rover, експонування Land Rover Defender, яким керував агент Ів на зйомках фільму про Джеймса Бонда SKYFALL™ та європейський дебют оновленого Freelander 2 2013 модельного року. Париж став першим містом, де в рамках міжна-

Facebook

останнього покоління створила потужний візуальний ефект — можливість побачити еволюцію дизайну виняткової моделі.

На експозиції було виділено місце для ексклюзивної історичної моделі Range Rover CSK — дводверна версія моделі, названа на честь свого першого творця Чарльза Спенсера Кінга (Charles Spencer King). Присутність Range Rover CSK на стенді поряд з Range Rover

20

Land Rover Freelander 2 2013 модельного року На стенді автосалону був також присутнім оновлений Freelander 2 2013 модельного року, який


WINNER WINNER NEWSLETTER NEWSLETTER

3, ЛИСТОПАД ЛИСТОПА Д

##

НОВИНИ LAND ROVER вдруге з’явився перед публікою після презентації на Московському автосалоні у серпні. Land Rover Freelander 2 отримав значну кількість удосконалень у розрізі комфорту та зручності. Зміни у екстер’єрі додають більш спортивного та потужного вигляду завдяки чітким лініям передніх та задніх фар та використанню найпрогресивніших LED-технологій. До змін інтер’єру входять три нові кольори салону для комплектації Dynamic, нова центральна кон-

Facebook

21

соль, 7-дюймовий сенсорний екран для легшого доступу до аудіо, телефону, функцій навігації, а також більш витончена та потужна аудіо-система від Meridian, яка забезпечує потужними 825W звуку та 17-динаміками. До подальших технологічних вдосконалення належать: система голосової активації ‘Говори, що бачиш’, електронне стоянкове гальмо та камера заднього виду з інноваційною технологією «Hitch Assist», яка допоможе безпечно приєднати причеп до автомобіля.


WINNER WINNER NEWSLETTER NEWSLETTER

3, ЛИСТОПАД ЛИСТОПА Д

##

НОВИНИ LAND ROVER JAGUAR LAND ROVER ВІДСВЯТКУВАВ ЗОЛОТУ РІЧНИЦЮ ПЕРШОГО ФІЛЬМУ ПРО ДЖЕЙМСА БОНДА НА ПАРИЗЬКОМУ АВТОСАЛОНІ  Автомобілі Jaguar та Land Rover представлені

у новому фільмі про Джеймса Бонда «007: Координати SKYFALL™».

 Land Rover Defender з´являється під час вступ-

них кадрів, ним кермує оперативний агент Ів.

 Defender агента Ів було представлено на

виставковому стенді Land Rover у п´ятницю 28 вересня.

Jaguar Land Rover відсвяткував 50-річчя першого фільму про Джеймса Бонда під час Паризького автосалону 2012 року демонстрацією одного з автомобілів Land Rover Defender, який використовували на студіях EON Productions Альберта Р. Брокколі, Metro-Goldwyn-Mayer Studios для стрічки «007: Координати SKYFALL™» кіностудії Sony Pictures Entertainment, що незабаром з’явиться на екранах. Double Cab Pick Up,

Facebook

яким під час вступних кадрів кермує оперативний агент Ів (Наомі Харріс), буде продемонстрований на стенді Land Rover протягом другого дня для преси у п’ятницю 28 вересня. Компанія Jaguar Land Rover загалом надала 77 автомобілів для виробництва стрічки «007: Координати SKYFALL™», у тому числі Land Rover Defender, Range Rover та Jaguar XJ для використання як на екрані, так і в якості автомобілів забезпечення під час виробництва стрічки. Під час виступу на Pinewood Studios, де знімався фільм про Бонда, співпродюсер Ендрю Ноакс, який зняв 11 фільмів про Джеймса Бонда, сказав: «Бонд є цілком британським, а Jaguar та Land Rover — це дві найбільш сформовані та впізнавані в усьому світі британські торгові марки, тому для нас було природнім залучити їх до фільму».

22


WINNER WINNER NEWSLETTER NEWSLETTER

3, ЛИСТОПАД ЛИСТОПА Д

##

НОВИНИ LAND ROVER Разом із Деніелом Крейґом, що виконує роль Джеймса Бонда, до акторського складу залучені Дама Джудіт Денч, Хав´єр Бардем, Ральф Файнс, Береніс Марло, Наомі Харріс, Бен Уішоу та Альберт Фінні.

частина, виготовлена з алюмінію, є полегшеною, але у той же час надзвичайно міцною, що дозволяє авто поєднувати легке керування із невимушеними подорожами на довгі відстані».

Режисером фільму від EON Productions Альберта Р. Брокколі, Metro-Goldwyn-Mayer Studios та Sony Pictures Entertainment є володарем премії Американської кіноакадемії Сем Мендес, головну роль виконує Деніел Крейґ, для якого це третій

За словами міжнародного директора торгової марки Land Rover Джона Едвардса: «Land Rover надзвичайно пишається тим, що має стосунок до нового фільму про Джеймса Бонда «007: Координати SKYFALL™». Культовий Land Rover Defender впізнають в усьому світі завдяки його брутальній чарівності, а Range Rover є вершиною розкоші та можливостей серед позашляховиків. Обидва автомобілі відомі як приклади довершеності британського інженерно-технічного проектування». Едріан Холлмарк, міжнародний директор торгової марки Jaguar, відзначив: «Jaguar XJ є найбільш технологічно досконалим автомобілем, який на даний час виробляє Jaguar. Його ходова

Facebook

23

фільм із серії про агента Джеймса Бонда 007. «007: Координати SKYFALL™» розпочав свій світовий шлях кінотеатрами зі Сполученого Королівства та Ірландії 26 жовтня 2012 року.


WINNER WINNER NEWSLETTER NEWSLETTER

3, ЛИСТОПАД ЛИСТОПА Д

##

НОВИНИ LAND ROVER АБСОЛЮТНО НОВИЙ RANGE ROVER – ВАРТІСТЬ ОГОЛОШЕНО Офіційний імпортер Land Rover в Україні компанія «Віннер Імпортс Україна, Лтд.» оголосила ціни на новий Range Rover. Початкова вартість на новий Range Rover у базовій комплектації HSE з 3.0 л. дизельним двигуном TDV6 (258 к.с.) від 101 000 євро. Продажі нового Range Rover, найдосконалішого та найфункціональнішого у світі позашляховика, розпочнуться у січні 2013 року.

Facebook

Для українського ринку флагман бренду доступний у комплектаціях HSE, Vogue, Vogue SE та Autobiography. Комплектація HSE представлена з продуктивним дизельним двигуном 3.0 л. (258 к.с.), комплектація VOGUE — оснащується на вибір 3.0-літровим або потужним 4.4-літровим (339 к.с.) дизельним двигуном. Для VOGUE SE представлена вся лінійка високоефективних

двигунів, включаючи надпотужний бензиновий 5,0літровий Supercharged, в той час як довершена модель комплектації Autobiography оснащується 4.4 л. дизелем чи бензиновим 5,0 л. Supercharged. Відтепер усі мотори агрегатуються з 8-ступеневою автоматичною трансмісією, що забезпечує точне та плавне перемикання передач.

Модель

Вартість від, євро*

Range Rover TDV6 3.0 HSE

101 000

Range Rover TDV6 3.0 Vogue

104 500

Range Rover TDV6 3.0 Vogue SE

117 500

Range Rover SDV8 4.4 Vogue

116 000

Range Rover SDV8 4.4 Vogue SE

129 000

Range Rover SDV8 4.4 Autobiography

136 000

Range Rover V8SC 5.0 Vogue SE

128 500

Range Rover V8SC 5.0 Autobiography

144 000

* Розрахунок проводиться в національній валюті по курсу НБУ на дату оплати

24


WINNER WINNER NEWSLETTER NEWSLETTER

3, ЛИСТОПАД ЛИСТОПА Д

##

НОВИНИ LAND ROVER Докорінні зміни дали змогу створити нову модель четвертого покоління культової лінійки Range Rover, яка представляє собою надзвичайно розкішний позашляховик, що зберіг інноваційний дух оригінального дизайну з більш ніж 40-річною історією. Новий Range Rover, який став першим у світі позашляховиком із суцільним кузовом з легкосплавного алюмінію, підняв усі можливості флагмана бренду на цілковито новий рівень. Аби підтвердити виняткову витривалість та надійність нового Range Rover, він пройшов традиційні для Land Rover виснажливі випробування на автошляхах та бездоріжжі. З цією метою цілий парк тестових автомобілів упродовж 18 місяців проходив складні випробування на території більше ніж 20 країн, під час яких в екстремальних кліматичних умовах було подолано тисячі кілометрів найскладніших ділянок. Новий Range Rover, над створенням якого працювали фахівці британських дослідницьких центрів Land Rover, буде складатися на надсучасному заводі у м. Соліхалл (Solihull), Великобританія, із застосуванням енергозберігаючих технологій.

Facebook

25


WINNER WINNER NEWSLETTER NEWSLETTER

3, ЛИСТОПАД ЛИСТОПА Д

##

НОВИНИ VOLVO VOLVO CAR CORPORATION ПРОДОВЖУЄ РОЗВИТОК ТЕХНОЛОГІЇ ПОДУШКИ БЕЗПЕКИ ПІСЛЯ 25-РОКІВ ЗАХИСТУ ЖИТТЯ Перший автомобіль Volvo оснащений подушкою безпеки зійшов з конвеєра в 1987 році - і з тих пір компанія продовжила розвиток даної технології ще декількома світовими новинками. Volvo був першим автомобілем оснащеним як боковими подушками безпеки для кожного сидіння так і шторками безпеки — в 2012 році 25-річний ювілей технологій відсвяткували впровадженням новаторської подушки безпеки для пішоходів у абсолютно новому Volvo V40. Стандартні функції Подушка безпеки стала стандартною опцією всіх автомобілів в останні роки, проте в перші дні, як технологія так і її надійність створювали значні дебати. В той же час багато із тривожних заяв були виправдані. «Розгортання подушки безпеки не є проблемою, однак її розгортання в потрібний момент — це

Facebook

проблема», пояснює Леннарт Йоханссон, додаючи: «В останні роки час та рівень надування були у центрі уваги. Сьогоднішні технології подушки безпеки дозволяють адаптовувати рівень надування відповідно до тяжкості аварії». Використання хитромудрих радарів та камер у сьогоднішніх автомобілях надає можливість активувати запобіжні системи безпеки навіть перед зіткнення у разі необхідності.

Суперечливий законопроект в Сполучених Штатах в 1984 році прискорив процес розвитку технології подушки безпеки. Зосередивши увагу на загрозах, які виникають у разі не використання ременя

Започатковані в 1950-х Перші згадування та рішення, щодо подушки безпеки з’явились ще на початку 1950-х років. Один із патентів 1955 року описує систему схожу на сьогоднішню, за винятком, що водій самостійно повинен розкрити подушку безпеки, натискаючи кнопку. Інші дискусії були зосереджені на піротехнічному заряді, для надування подушки безпеки газом.

26

безпеки, законопроект передбачав, що протягом трьох років нові автомобілі повинні бути оснащені захисними пристроями безпеки, які не потребують активації водієм чи пасажирами.


WINNER WINNER NEWSLETTER NEWSLETTER

3, ЛИСТОПАД ЛИСТОПА Д

##

НОВИНИ VOLVO Поєднання з ременем безпеки Подушка безпеки була досить швидко визнана багатьма експертами, як найкраще рішення, деякі із них навіть припускали, що вона зможе замінити трьох-точкові ремені безпеки, які були винайдені Volvo Car Corporation ще в далекому 1959 році. Проте Volvo Car Corporation успішно довела, що найкращий рівень безпеки буде досягнуто

Facebook

метою захисту грудної клітки при боковому зіткнення. «Ми зробили вагомий крок вперед, додавши бокову подушку безпеки до запатентованої Системи захисту від бокових ударів, яку інтегровано в каркас», говорить Леннарт Йоханссон.

взаємодією ременів безпеки та технологією подушки безпеки. Перший в світі захист від бокових ударів В далеких1990-х подушка безпеки стала стандартним обладнанням у Volvo 850. В 1994 році Volvo Car Corporation розвинула технологію шляхом введення бокової подушки безпеки, яку було інтегровано в спинки сидіння з

Саме після цього настав час наступної новинки від Volvo Car Corporation – шторка безпеки.

27

Шторка безпеки Шторки безпеки призначені для посилення захисту голови при боковому ударі, як для пасажирів, які сидять на передніх сидіннях, так і для тих, хто сидить на задніх сидіннях. В деяких моделях автомобілів, це також допомагає захистити водія та пасажирів при перекиданні. Й досі життєво необхідна, й досі вдосконалюється Технологія подушки безпеки зазнала значних змін з моменту, коли була представлена 25 років назад — і Volvo Car Corporation була одним із основних гравців в цьому процесі вдосконалення. «Технологію подушки безпеки значно покращено. Сучасні технології більш пристосовані до послідовностей зіткнення та впливу сили удару на пасажирів при зіткненні. Після 25 років удосконалення технологія подушки безпеки є життєво важливою частиною нашої мети — створення найбільш безпечних автомобілів у світі», пояснює Леннарт Йоханссон.


WINNER WINNER NEWSLETTER NEWSLETTER

3, ЛИСТОПАД ЛИСТОПА Д

##

НОВИНИ VOLVO VOLVO CAR CORPORATION ЗНІМАЄ НАПРУЖЕННЯ ПІД ЧАС ЩОДЕННИХ ПОЇЗДОК МІСТОМ, ЗАСТОСОВУЮЧИ ТЕХНОЛОГІЮ, ЯКА ДОЗВОЛИТЬ АВТОМОБІЛЮ АВТОМАТИЧНО РУХАТИСЬ ЗА ТРАНСПОРТНИМ ЗАСОБОМ Volvo Car Corporation зробила ще один вагомий крок, щодо автономного керування — самокерування автомобіля — демонструючи нову систему допомоги керування в заторах. Нова система, при якій автомобіль автоматично рухається за транспортним засобом попереду у заторі при швидкості до 50 км/год, буде готова до виробництва у 2014 році. «Дана технологія перетворює водіння на більш спокійним при русі у монотонних заторах. Система пропонує безпечне керування без докладання зайвих зусиль при надто повільному русі», говорить Пітер Мертенс (Peter Mertens), старший віцепрезидент з досліджень і розвитку Volvo Car Corporation. Система допомоги керуванню в заторах є значним удосконаленням сучасного адаптивного круіз-

Facebook

28

контролю та функції утримання в смузі руху, яку було представлено в абсолютно новому Volvo V40. Водій самостійно активує систему допомоги керування в заторах, натисканням кнопки. В активованому режимі, двигун, гальма та рульове управління реагують автоматично. Адаптивний круіз — контроль забезпечує безпечне, комфортне керування автоматично підтримуючи встановлену відстань до транспортного засобу, який рухається поперед, в той же час рульове управління потребує контролю. Прагнучи до лідерства Автономне керування – кермо, прискорення, гальмування, які контролюються автомобілем автоматично, потребуючи мінімально людського втручання — є основним фокусом у роботі з розвитку Volvo Car Corporation.


WINNER WINNER NEWSLETTER NEWSLETTER

3, ЛИСТОПАД ЛИСТОПА Д

##

НОВИНИ VOLVO «Нашою метою є отримання лідерства у сфері автономного керування шляхом переміщення від концептуальної ідеї до новаторської технології, яка буде представлена реальним споживачам. Створення даних функцій надійними та простими у використанні має вирішальне значення для підвищення довіри клієнтів до самостійного керування автомобіля», говорить Пітер Мертенс. Система допомоги керування в заторах чи при низькій швидкості — це вже друга технологія в автономному керуванні, яка нещодавно була презентована Volvo Car Corporation. Декілька тижнів назад, компанія презентувала проект SARTRE (Safe Road Trains for the Environment), яка зосереджена на русі по шосе чи автостраді на швидкості до 90 км/год. Позитивна реакція споживача Volvo Car Corporation зосереджена на створенні автомобілів навколо людей, включаючи ставлення споживачів до автономного керування. В 2011 році Volvo Car Corporation запросила певну кількість власників автомобілів преміум класу для

Facebook

оцінки майбутніх технологій підтримки водія на випробувальному треку компанії, включаючи прототип системи допомоги керування в заторах. Один із наших гостей зазначив: «Бездоганна підтримка, яка значно зменшує навантаження при щоденних поїздках містом. Значно зменшується біль у м’язах та колінах, яка з’являється, коли постійно доводиться контролювати швидкість та відстань у заторах». Введення в 2014 році Система допомоги керування в заторах стане частиною Архітектури масштабованої платформи SPA (Scalable Product Architecture) Volvo Car Corporation, яка буде представлена в 2014 році. «SPA — проект саме Volvo, який дозволить нам утримати всі технології майбутнього в наших руках. Більшість продукції буде створено на новій платформі, що значною мірою збільшить нашу конкурентоспроможність у майбутньому», говорить Пітер Мертенс.

29


WINNER WINNER NEWSLETTER NEWSLETTER

3, ЛИСТОПАД ЛИСТОПА Д

##

НОВИНИ PORSCHE СПОРТИВНИЙ АВТОМОБІЛЬ В ФОРМАТІ ПОЗАШЛЯХОВИКА – CAYENNE TURBO S ПОТУЖНІСТЮ 550 К.С. Новий Cayenne Turbo S потужністю 550 к.с. (405 кВт) посів провідну позицію серед моделей Cayenne. Завдяки активній підвісці спортивний SUV перевершує показники динаміки багатьох спорткарів. Типові для Cayenne характеристики, зокрема відмінні позашляхові якості, високий рівень комфорту та надзвичайні буксирні можливості, залишилися незмінними. Споживання палива згідно циклу NEDC становить 11,5 л на 100 км, як і у Cayenne Turbo, що робить нову модель більш ефективною з урахуванням потужності двигуна. Нова модель на 50 к.с. потужніша за Cayenne Turbo, крутний момент збільшено з 700 до 750 Нм, в результаті чого забезпечена вища розгінна динаміка та максимальна швидкість. Так, автомобілю знадобиться 4,5 с (-0,2 с), щоб розігнатися до 100 км/год, а його максимальна швидкість становить 283 км/год (+5 км/год).

Facebook

Cayenne Turbo S був створений з прицілом на максимальні показники динаміки. В той же час в ньому інтегровані усі необхідні системи контролю у якості стандартного обладнання. Від Cayenne Turbo моделі дісталася активна пневмопідвіска. Система регулювання ходової частини Porsche Dynamic Chassis Control (PDCC) зменшує бокові крени в поворотах практично до нуля, покращуючи керованість автомобіля та комфорт. Система Porsche Torque Vectoring Plus (PTV Plus), яка також входить до переліку стандартних опцій, змінює розподіл крутного моменту між задніми колесами завдяки електронно-регульованому задньому диференціалу, покращуючи маневреність автомобіля в будь-якій ситуації. Новий Cayenne Turbo S також комплектується пакетом Sport Chrono у якості базового обладнання.

30


WINNER WINNER NEWSLETTER NEWSLETTER

3, ЛИСТОПАД ЛИСТОПА Д

##

НОВИНИ PORSCHE Зовнішність автомобіля та перелік доданого обладнання відповідає флагманському статусу моделі. Чимало деталей екстер’єру, як, наприклад, нижня частина корпусів бокових дзеркал, решітки повітрязабірників тощо пофарбовані у глянцевий чорний колір. Стандартні 21-дюймові колеса 911 Turbo II з кольоровими гербами Porsche були ексклюзивно розроблені для Cayenne Turbo S, їхні внутрішні поверхні пофарбовані глянцевою чорною фарбою.

Facebook

Дизайнери Porsche розробили спеціальні двокольорові варіанти оформлення салону шкірою для нового Cayenne Turbo S. Таким чином, для моделі пропонуються комбінації black/carrera red та black/ luxor beige. Спеціальний пакет оздоблення інтер’єру Carbon вигідно виглядає в поєднанні зі шкірою та привертає увагу до вишуканості автомобіля та використаних матеріалів.

Перші автомобілі Cayenne Turbo S з’являться в Україні в січні 2013 року, проте офіційні дилери Porsche вже приймають замовлення. Вартість автомобіля розпочинається з 157 850 євро.

31


WINNER WINNER NEWSLETTER NEWSLETTER

3, ЛИСТОПАД ЛИСТОПА Д

##

НОВИНИ PORSCHE СПОРТИВНИЙ, ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ, ЕФЕКТИВНИЙ - PANAMERA SPORT TURISMO. НОВИЙ КОНЦЕПТ PORSCHE ДАЄ УЯВЛЕННЯ ПРО АВТОМОБІЛЬ МАЙБУТНЬОГО Porsche презентує концепт Panamera Sport Turismo, демонструючи наскільки інтелектуальними та ефективними будуть автомобільні технології майбутнього. Sport Turismo поєднує гібридний привод з новими ідеями еволюційного, спортивного кузова, типові для Porsche динамічні характеристики та вражаючу практичність.

Кузов: спортивна привабливість та функціональність в новому дизайні Кузов концепту Panamera Sport Turismo — це погляд на спортивні автомобілі Porsche майбутнього: короткі звиси, велика, відповідно, функціональна кришка багажного відсіку. Sport Turismo має ширину 1990 мм, висоту 1401 мм та довжину 4950 мм. Сигнали повороту та проти-

туманні ліхтарі інтегровані в С-подібної форми елементи, розташовані в великих повітрязабірниках в передній частині кузова. Разом з чотириточковими LED фарами головного світла інноваційного дизайну, вони визначають стиль передньої частини автомобіля. Плавний та підтягнутий силует автомобіля не перевантажений зайвими деталями — зокрема на

Специфікація концепту Panamera Sport Turismo: Кузов: Sport Turismo з чотирма індивідуальними сидіннями, чотирма дверима та дверима багажного відсіку. Привод: Паралельний повний гібрид; V6 двигун об’ємом 3 л з нагнітачем; гібридний модуль з електродвигуном з можливістю вимкнення; задній привод. Потужність: 245 кВт (333 к.с.) – V6 двигун; близько 70 кВт (95 к.с.) – гібридний модуль; 306 кВт (416 к.с.) – сумарна потужність. Підвіска: двоважільна передня підвіска; електромеханічний підсилювач керма; багатоважільна задня підвіска. Розміри: довжина – 4950 мм, ширина – 19990 мм, висота – 1401 мм. Батарея: літій-іонна батарея (9,4 кВт/год) з можливістю зарядки від зовнішньої мережі.

Facebook

32


WINNER WINNER NEWSLETTER NEWSLETTER

3, ЛИСТОПАД ЛИСТОПА Д

##

НОВИНИ PORSCHE автомобілі відсутні дзеркала заднього виду. Замість них в Sport Turismo інтегровано дві камери в бокових повітрязабірниках, зображення з яких виводяться на екран в салоні. Дизайн задньої частини автомобіля був розроблений з нуля, в той же час він відповідає стилю Porsche: випуклі світлодіодні задні ліхтарі та світлова смуга в поєднанні з шильдиком «Porsche», гальмівний ліхтар, розташований між чотириточковими світлодіодними задніми ліхтарями. Завершує лінію даху карбоновий адаптивний спойлер, який генерує додаткову притискну силу. «e-hybrid» розвиває технологію зарядки від зовнішньої електромережі Porsche Технологія привода Panamera Sport Turismo вінчає наступний етап розвитку гібридів з можливістю зарядки від зовнішньої мережі, який символізує шильдик «e-hybrid» на передніх крилах. Концепт з максимальною потужністю 416 к.с. (306 кВт) дозволяє розганятися на електротязі

Facebook

до 130 км/год та долати відстань 30 км. Sport Turismo також демонструє видатні показники споживання пального в рамках NEDC: в комбінованому режимі автомобіль витрачає 3,5 л пального на 100 км, в той час як викиди СО2 не перевищують 82 г/км.

нові можливості для задоволення його індивідуальних потреб. Водій може використовувати мобільні он-лайн послуги для доступу та контролю над усією ключовою інформацією

Джерело енергії: літій-іонна батарея з можливістю зарядки від зовнішньої мережі Електрична складова приводу Sport Turismo — літій-іонна батарея, чиї показники ефективності в кілька разів кращі за показники нікельгідридних батарей, які випускаються на даний момент. При цьому розміри батарей є майже ідентичними. Батарея забезпечує швидке прискорення, можливість руху на більші дистанції та вищі швидкості за умов руху з вимкненим двигуном внутрішнього згоряння. Додаткові можливості та контроль за допомогою додатку для смартфонів Panamera Sport Turismo дає водієві повністю

33

автомобіля за допомогою смартфона. Більше інформації про концепт Panamera Sport Turismo ви можете знайти тут.


WINNER NEWSLETTER

3, ЛИСТОПА Д

#

ОФІЦІЙНІ ДИЛЕРИ ТА СЕРВІС-ПАРТНЕРИ ВІННЕР ІМПОРТС УКРАЇНА FORD

Київ «Віннер Автомотів» пр-т Московський, 24д Тел.: (044) 496-00-06 www.winnerauto.ua «Юмас Авто» Бориспільська, 7 Тел.: (044) 567-67-68, 200-08-77 www.umas-ford.com.ua «ВіДі Край Моторз» Софіївська Борщагівка, КиєвоСвятошинський район, вул. Велика Кільцева Дорога, 60 Тел.: (044) 591-50-00 www.ford-vidi.com «Автогарант Моторс» Партнер з сервісу пр-т Василя Порика 8а тел.: (044) 463-49-99 Бровари «Автогарант АВ» вул. Металургів, 51 Тел.: (044) 353-12-12, 223-11-53 www.ford-avtogarant.com Вінниця «Медікор» Хмельницьке шосе, 145 Тел.: (0432) 55-20-20 www.medikor.com.ua Дніпродзержинськ «МСС Авто» бульвар Героїв, 2в Тел.: (067) 544-36-56 Дніпропетровськ «Авто-Імпульс» вул. Курсантська, 3к Тел.: (056) 747-90-09 «Вектор Транс» вул. Булигіна, 1 Тел.: (056) 740-89-79 Донецьк «А лекс Преміум» вул. Університетська, 95а Тел.: (062) 345-51-51, 386-30-28 www.ford.dn.ua «Автосан Моторс» пр-т Київський, 50 Тел.: 8(062) 312-27-75 www.autosun.dn.ua Житомир «Мега Моторс Груп» вул. Ватутіна, 168а/1 Тел.: (0412) 41-93-05 Запоріжжя «Віннер Форд Запоріжжя» вул. Космічна, 119 Тел.: (0612) 12-72-92, 17-34-50 www.winnerford.zp.ua Івано-Франківськ «Компанія Авто-Альянс» вул. Галицька, 80a Тел.: (0342) 72-72-82 Кіровоград «Олві-Центр»

Facebook

вул. Жовтневої Революції, 72 Тел.: (0522) 35-20-00 www.ford.kirovograd.ua Краматорськ «Талісман-Авто» вул. Дніпропетровська, 3а тел.: (0626) 46 67 77 Кременчук «Компанія Кременчук Автосвіт» вул. 50-річчя Жовтня, 100а Тел.: (0536) 79-34-88 Луганськ «Авто Прем'єр» вул. Оборонна, 126б Тел.: (0642) 50-04-60 Львів «Велет Авто» вул. Липинського, 50в Тел.: (032) 294-31-31, 294-31-34 www.ford.lviv.ua Маріуполь «А лекс Преміум» просп. Карпова, 14 Тел.: (0629) 40-50-50, 40-51-51 Миколаїв «Терра Моторс» вул. Космонавтів, 81б/1 Тел.: (0512) 58-14-58 Мукачеве «Глобал Автоцентр» вул. Автомобілістів, 3 Тел.: (03131) 3-80-30 Одеса «Віннер-Мотор Спорт» вул. Гастелло, 50a Тел.: (048) 716-74-44 www.ford.od.ua «Віннер Одеса» вул. Грушевського, 39б Тел.: (048) 734-70-34 www.forward-auto.od.ua «Емералд-Авто» просп. Маршала Жукова, 2 Тел.: (048) 729-55-55 www.fordodessa.com Полтава «Д илерська компанія «Полтава-Автосвіт» вул. Фрунзе, 148б Тел.: (0532) 61-38-38 Рівне «Віннер Форд Рівне» вул. Київська, 101а Тел.: (0362) 64-20-69 Севастополь «Віннер Форд Севастополь» Камишове шосе, 2в Тел.: (0692) 65-71-88 Сімферополь «Преміум Авто Крим» вул. Бородіна, 14 Тел.: (0652) 51-38-35 Суми «Автопроект-С» вул. Кірова, 137

Тел.: (0542) 65-55-30 www.ford.sumy.ua Тернопіль «ТерКо Авто Моторс» вул. Об'їзна, 23а Тел.: (0352) 47-70-20 Харків «Автотрейдінг-Харків» вул. Клочківська, 188 Тел.: (057) 760-10-50 www.fordkharkov.com.ua «Автоцентр Фрунзе» вул. Плеханівська, 57а Тел.: (057) 714-55-50 Херсон «Капітал-Сервіс» 4-й км Миколаївського шосе Тел.: (0552) 41-18-25, 33-70-67 Хмельницький «Опус-Авто Плюс» вул. Зарічанська, 3/1 Тел.: (0382) 75-26-52 www.opus-auto.com.ua Черкаси «Колос-Авто» вул. Смілянська, 153 Тел.: (0472) 63-96-12, 63-94-05 Чернівці «Мега Драйв» вул. Руська, 234г Тел.: (0372) 57-33-95 www.ford-md.cv.ua Чернігів «Магр-Авто» вул. Гончарова, 4 Тел.: (0462) 69-26-99

JAGUAR

Київ «Ягуар Україна» вул. Федорова, 4 Тел.: (044) 494-21-25 (26-29) www.jaguar.ua Дніпропетровськ «Aеліта Преміум» пр. ім. Газ. «Правда», 34б Тел.: (056) 371-56-96 Донецьк «А лекс Преміум» Офіційний сервісний центр вул. Університетська, 95в тел.: (062) 345-45-60, 386-33-40 www.landrover.dn.ua Львів «Трістар Авто Еліт» Офіційний сервісний центр вул. Пластова, 2 Тел.: (032) 236-15-15 www.tristar.lviv.ua Одеса «Віннер Одеса» Офіційний сервісний центр вул. Грушевського, 39б Тел.: (048) 734-18-00 www.royal-motors.od.ua

Харків «Авто Граф М» Офіційний сервісний центр вул. Котлова, 29 Тел.: (057) 717-55-09

LAND ROVER

Київ «Бритиш Моторс Україна» вул. Кіровоградська, 21а Тел.: (044) 525-64-06 (07), 525-67-58 www.landrover.kiev.ua «Віннер Автомотів» пр. Московський, 24д Тел.: (044) 499-99-94 www.winnerauto.ua «ВіДі Пауер Моторз» вул. Велика Кільцева, 58 Tел.: (044) 591-00-00 www.landrover-vidi.com «Автолайф Центр» Офіційний сервісний центр вул. Крайня, 1. Тел.: (044) 206-36-36 Дніпропетровськ «Аеліта Преміум» пр. ім. Газ. «Правда», 34б Tел.: (056) 371-56-96 www.landrover.dp.ua Донецьк «А лекс Преміум» вул. Університетська, 95в Тел.: (062) 386-33-40 www.landrover.dn.ua Львів «Трістар Авто Еліт» вул. Липинського, 60 Тел.: (032) 236-15-55 www. landrover.tristar.lviv.ua Одеса «Royal Motors» вул. Грушевського, 39б Тел.: (048) 734-18-00 www.landrover.od.ua Харків «Авто Граф М» вул. Котлова, 29 Тел.: (057) 766-88-99 www.landrover.kh.ua Сімферополь «Автоімідж М» пр. Перемоги, 110 Тел.: (065) 254-85-66 www.landrover.avtodel.com

VOLVO

Київ «Вікінг Моторз» вул. Кільцева дорога, 22 Тел.: (044) 391-11-00 www.viking-motors.ua «Віннер Автомотів» пр-т Московський 24д Тел.: (044) 496-00-06 www.winnerauto.ua

Днiпропетровськ «Скандік Моторc» вул. Сiрко, 47 Тел.: (056) 370-13-41 www.volvocars.dp.ua Донецьк «А лекс Преміум» вул. Унiверситетська, 95а Тел.: (062) 345-51-11 www.volvo.dn.ua Львів

«Трістар Авто Еліт» вул. Липинського, 60 Тел.: (032) 236-15-55 www.tristar.lviv.ua Одеса «Віннер Одеса» («Роял Моторс») вул. Грушевського, 39б Тел.: (048) 734-18-00 www.volvocars.od.ua Полтава «Полтава-Автотехцентр» вул. Фрунзе, 148б Тел.: (0532) 61-50-06 Рівне «Нордік Моторс» вул. Київська, 101а Тел.: (0362) 64-20-86 (83) Харків «Авто Граф М» вул. Котлова, 29 Тел.: (057) 717-17-02 www.volvoauto.kh.ua Херсон «Фірма «Євро-Авто» («Бебко Авто») 4-й км Миколаївського шосе Тел.: (0552) 41-02-63 www.bebkoauto.com

PORSCHE

Київ Порше Центр Київ вул. В.Васильківська, 5 Тел.: (044) 492-92-22 www.porsche.ua Дніпропетровськ Порше Центр Дніпропетровськ Запорізьке шосе, 37д Тел.: (056) 377-77-77 www.porsche.ua Донецьк Порше Центр Донецьк пр-т Ленінський, 47д Тел.: (062) 210-09-10 www.porsche.ua Одеса Порше Центр Одеса вул. Церковна, 2/4 Тел.: (048) 780-11-88 www.porsche.ua Харків Порше Центр Харків вул. Клочківська, 95 Тел.: (057) 700-20-00 www.porsche.ua

34

Краматорськ


WINNER NEWSLETTER

3, ЛИСТОПА Д

#

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Запрошуємо завітати до нас у гості! Здійсніть віртуальний тур нашою домівкою! www.winner.kiev.ua

Наша адреса: Вул. Дачна, 5-А, с. Капітанівка, Київська область, 08112, Україна Координати: довгота: 30°11′5.74″E (30.184929), широта: 50°26′51.17″N (50.447548)

За більш детальною інформацією звертайтесь до: Юлія Мороз, Менеджер з корпоративної реклами та зв’язків з громадськістю Тел.: +38(044) 585 63 00, внутр. 105, ymoroz @winner.ua

Тел.: +38(044) 585 63 00, Факс: +38(044) 585 63 01, www.winner.ua

Facebook

35

Winner Newsletter#3, November 2012  
Winner Newsletter#3, November 2012  

Winner Newsletter#3, November 2012

Advertisement