Page 1

WINNER NEWSLETTER

Facebook

1, ВЕРЕСЕНЬ

#


WINNER NEWSLETTER

1, ВЕРЕСЕНЬ

#

ВІТАЄМО! Ласкаво просимо до світу компанії «Віннер Імпортс Україна»! Перед Вами перший випуск щомісячного дайджесту, з якого Ви зможете дізнатися про останні новини з життя компанії та брендів, що їх представляє компанія «Віннер» на території України, а також про спеціальні пропозиції, найближчі події та багато іншої цікавої та корисної інформації. Приємного читання! З повагою, Команда «Віннер Імпортс Україна»

Facebook

2


WINNER NEWSLETTER ЗМІСТ

Facebook

1, ВЕРЕСЕНЬ

#

4

14

НОВИНИ КОМПАНІЇ

НОВИНИ LAND ROVER

7

16

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

НОВИНИ VOLVO

10

17

НАЙБЛИЖЧІ ПОДІЇ

НОВИНИ PORSCHE

11

19

НОВИНИ FORD

ОФІЦІЙНІ ДИЛЕРИ ТА СЕРВІС-ПАРТНЕРИ ВІННЕР ІМПОРТС УКРАЇНА

13

20

НОВИНИ JAGUAR

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

3


WINNER NEWSLETTER

1, ВЕРЕСЕНЬ

#

НОВИНИ КОМПАНІЇ КОМПАНІЯ «ВІННЕР» СВЯТКУЄ 20 РОКІВ В УКРАЇНІ! 2012 рік – особливий рік для компанії «Віннер». Сьогодні ми святкуємо визначний ювілей – 20-ту річницю компанії «Віннер» в Україні. 20 років тому, а саме 14 травня 1992 року, за запрошенням пана Івана Гинянського, власника групи компаній Winner в Америці, Богдан Кульчицький вперше приїхав до Києва, щоб створити й очолити офіційного дистриб’ютора Ford Motor Co. в Україні. Саме тому цей день є символічним початком творення історії «Віннера» на Україні, що розпочав період святкування 20-ої річниці компанії «Віннер» (з 14 травня 2012 року по 13 травня 2013 року). Нам дійсно є чим пишатися – 20 років успіху та лідерства через професійність, інновації, довіру, якість та прозорість. І ми не збираємося зупинятися. Ми впевнені в успішному майбутньому, де нас чекають підкорення нових вершин, нові перемоги та здобутки. CВЯТКУЄМО 20 РОКІВ В УКРАЇНІ РАЗОМ!

Facebook

4


WINNER NEWSLETTER

1, ВЕРЕСЕНЬ

#

НОВИНИ КОМПАНІЇ КОМПАНІЄЮ «ВІННЕР» ПРОДАНО 75 000 АВТОМОБІЛІВ! Компанія «Віннер» пройшла черговий рубіж: було продано 75 000 автомобілів, починаючи з 1992 року. Для бренду Форд ця подія визначна, оскільки саме фордівське авто стало ювілейним. Ним виявився Ford C-Max в кольорі Moondust Silver. Вітаємо ювіляра!

Facebook

5


WINNER NEWSLETTER

1, ВЕРЕСЕНЬ

#

НОВИНИ КОМПАНІЇ БРЕНД «ВІННЕР» ВИЗНАНО НАЙДОРОЖЧИМ КОРПОРАТИВНИМ БРЕНДОМ УКРАЇНИ 2012 СЕРЕД АВТОІМПОРТЕРІВ На початку серпня 2012 року за результатами авторитетного всеукраїнського рейтингового журналу «ГVардія» бренд «Віннер» визнано найдорожчим корпоративним брендом України 2012 серед автомобільних імпортерів.

рам. І це лише початок. 2012 рік для нас буде особливим, оскільки цього року ми святкуємо ювілей компанії «Віннер» – 20 років в Україні. Нас чекає велика кількість приємних сюрпризів та нових досягнень», – говорить Богдан Кульчицький.

Цього року вартість бренду оцінили в 4 727,49 млн. гривень, що майже вдвічі перевищує показник минулого 2011 року (2 749,64 млн. грн.). У загальному рейтингу найдорожчих брендів України «Віннер» піднявся з 23 на 11 позицію рейтингу серед 200 найбільших українських компаній. Це вражаючий результат і величезне досягнення всієї команди «Віннер».

Із року в рік чергові рейтинги засвідчують всебічне визнання компанії «Віннер Імпортс Україна», а її незмінний керівник Богдан Кульчицький стабільно займає лідерські позиції у трійці найкращих топ-менеджерів протягом вже багатьох років. Це й не дивно. Адже, назва Winner зобов’язує. Саме тому 20 років поспіль невтомне прагнення повсякденною працею досягати результатів викликає подив та захоплення у всієї української бізнес-спільноти.

Генеральний директор компанії «Віннер Імпортс Україна» Богдан Кульчицький: «Дане визнання є черговим підтвердженням того, що компанія «Віннер Імпортс Україна» вже 20 років рухається в правильному напрямку та по праву займає позицію провідного імпортера та дистриб’ютора автомобільної продукції в Україні через відмінний маркетинг та надання найкращих послуг своїм диле-

На сьогоднi компанiя впроваджує найновiтнiшi методи ведення бiзнесу, передовi технологiї дiагностування та ремонту, спiвробiтництво з якою приносить стабiльнiсть та надiйнiсть партнерам. Представляючи світові бренди компанія «Віннер» пропонує своїм клієнтам більше свободи руху, відкриває нові горизонти і допомагає швидше досягти своїх поставлених цілей.

Facebook

6


WINNER NEWSLETTER

1, ВЕРЕСЕНЬ

#

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ Спеціальна пропозиція!

JAGUAR XF 2.0 TURBO 2013 МОДЕЛЬНОГО РОКУ (240

) З ПАКЕТОМ ОПЦІЙ “LUXURY”

К.С.

ЛИШЕ 46 550 € W W W.JAGUAR.UA

Facebook

7


WINNER NEWSLETTER

1, ВЕРЕСЕНЬ

#

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Facebook

8


WINNER NEWSLETTER

1, ВЕРЕСЕНЬ

#

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Лімітована серія Panamera Diesel за спеціальною ціною

Facebook

9

Київ. Після приголомшливої та безапеляційної перемоги українського екіпажу в автомобільному пробігу Porsche Performance Drive офіційна дилерська мережа Porsche в Україні пропонує лімітовану серію автомобіля-переможця даного заходу - Panamera Diesel Performance Edition - за спеціальною, зниженою на 10 000 євро ціною.

тривалих поїздках, та відсутності шуму та вібрацій, які притаманні більшості автомобілів з дизельними двигунами. На Panamera Diesel встановлюється двигун об’ємом 3,0 л та потужністю 250 к.с. Крутний момент складає 550 Н м. Зазначений двигун в тандемі з 8-ступінчастою трансмісією Tiptronic S забезпечує високі показники динаміки та ефективності.

Під час пробігу автомобіль вкотре довів свою ефективність – витрати палива склали 6,6 л на 100 км. Крім того, екіпаж-переможець міг переконатися в винятковому комфорті, який має особливе значення в

Подробиці стосовно лімітованої серії Panamera Diesel Performance Edition та вартості автомобілів можна дізнатися в салонах офіційних дилерів Porsche в Українi.


WINNER NEWSLETTER

1, ВЕРЕСЕНЬ

#

НАЙБЛИЖЧІ ПОДІЇ VOLVO ROAD SHOW 2012 6 вересня 2012 року бренд Volvo в Україні розпочинає всеукраїнське турне Volvo Road Show 2012, родзинкою якого стане презентація нової, надсучасної моделі Volvo V40 – елегантної та захоплюючої, створеної для життя, котрим живете Ви. Цілих два місяці, від сходу до заходу, від півночі до півдня, всі клієнти та цінителі бренду Volvo, а також кожен, хто бажає поринути у світ скандинавської розкоші, відчути переваги автомобілів Volvo, мати-

Facebook

муть можливість прийняти участь у тест-драйвах містами України.

лектаціях та обрати авто саме для себе. Наші консультанти супроводжуватимуть кожен тест-драйв та нададуть відповіді на будь-які запитання, щодо характеристик автомобіля. Окрім цього на Вас чекає розважальна програма, особливі подарунки від бренду, та що найважливіше спілкування з людьми, для яких Volvo значно більше, аніж просто автомобіль. Саме в товаристві цінителів бренду Ви зможете обмінятись цікавою, корисною інформацією та обговорити найсвіжіші новини, які безперечно ще

Широкі вулиці міст мільйонників, тепле побережжя Чорного моря, визькі вулички казкових українських містечок вже зовсім скоро наповняться скандинавським духом Volvo. Кожен учасник Volvo Road Show 2012 отримає унікальну можливість стати першим, хто познайомиться з новою моделлю Volvo V40, протестувати модельний ряд Volvo в найкращих комп-

10

раз переконають Вас в неперевершеності скандинавської розкоші. Volvo Road Show 2012 проходитиме у наступних міс­тах України: Київ, Донецьк, Харків, Львів, Одеса, Дніпропетровськ, Херсон, Рівне, Полтава. Щоб стати учасником Volvo Road Show 2012 зверніться до найближчого дилера Volvo.


WINNER NEWSLETTER

1, ВЕРЕСЕНЬ

#

НОВИНИ FORD БЛАГОДІЙНА ІНІЦІАТИВА СЕРЕД СПІВРОБІТНИКІВ ВІННЕР: WINNER DONATION DRIVE 2012 Компанія «Віннер» вже протягом 20-ти років своєї діяль­ності активно підтримує благодійні ініціативи, допомагаючи дітям та родинам у скруті. Минулого року ми почали співпрацювати із Благодійною організацією «Надія і житло для дітей в Україні», яка фокусує свою діяльність на попередження відмов від дітей та реінтеграцію в сім’ї, закриття великих інституцій, розвиток сімейних форм виховання та створення мережі соціальних центрів підтримки для дітей і сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. «Надія і житло для дітей в Україні» відкрила у 2011 р. перший в Україні соціальний центр «Промінь Надії» у м. Макарів, мета якого, перш за все, попереджати кризові ситуації в сім’ях та не допускати переміщення дітей до інтернатів. Так як, поки що цей центр є унікальним для нашої держави, то на початковому етапі його становлення фінансова та волонтерська підтримка є вкрай необхідною. Тому, минулого року компанія «Віннер» надала фінансову допомогу на облаштування Малого Групового будиночку, побудову дитячого майданчика на території центру у Макарові. Але на цьому, ми не зупинились – була проведена акція серед співробітників компанії по збору речей, іграшок та грошей та організовано День Волонтерів, на якому всі

Facebook

бажаючі співробітники компанії долучились до озеленення території центру. Ми дуже активно і продуктивно провели минулий рік, і зараз неможливо не радіти, коли бачиш щасливих дітей, які граються на сучас­ному та безпечному майданчику в оточенні різнобарв’я квітів та зелені кущів і дерев. У цьому році ми вирішили продовжити ініціативу по збору речей та грошей серед співробітників, і провели аналогічну програму протягом червня 2012 р. вже не тільки серед співробітників «Віннер Імпортс Україна», а ще й за участю дилерського центру «Віннер Автомотів». Ми назбирали 29 величезних пакунків з одягом, 30 різнокольорових та корисних книжок, 25 пакунків з іграшками та 17 предметів особистої гігієни. Можливо, в цифрах виглядає не надто багато, але для транспортування пожертв був залучений надійний помічник – автомобіль Форд Транзит, задня частина якого була доверху завантажена дарунками для Макарівського центру! Радості дітвори не було меж, у чому можна переконатись по фотографіям навіть без слів. Усе моральне виховання дітей зводиться до хорошого прикладу. Живіть добре або хоч намагайтеся жити добре, і ви, мірою вашого успіху в житті, добре виховаєте дітей. Лев ТОЛСТОЙ

Дякуємо всім, хто долучився до цієї благодійної ініціативи та поділився теплом свої душі із тимим, хто дійсно цього потребує!

11


WINNER NEWSLETTER

1, ВЕРЕСЕНЬ

#

НОВИНИ FORD ВІДКРИТО НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕРСЬКИЙ ЦЕНТР FORD «ОЛВІ-ЦЕНТР», М. КІРОВОГРАД 4 серпня 2012 року відбулось офіційне відкриття нового дилера з продажу та обслуговування автомобілів Ford у Кіровограді. Новим партнером компанії «Віннер Імпортс Україна», офіційного імпортера автомобілів Ford в Україні, стала компанія «Олві-Центр», яка працює на автомобільному ринку вже з 1997 року. Новий автоцентр Ford створений у відповідності до вимог виробника автомобілів Ford: пропонує повний комплекс послуг з продажу автомобілів, сервісного обслуговування та продажу оригінальних запчастин. У шоурумі автоцентру представлений весь модельний ряд автомобілів Ford, що офіційно поставляються в Україну. Сервісна станція Ford має професійних і підготовлених фахівців, укомплектована сучасним сервісним та діагностичним обладнанням, спеціальними інструментами, готова надати власникам автомобілів Ford сервіс найвищого рівня, що відповідає європейським стандартам якості. Офіційне відкриття розпочалося з урочистої промови та символічного перерізання стрічки за участю менеджера з розвитку дилерської мережі Ford компанії

Facebook

12

«Віннер Імпортс Україна» Назара Децика та директора компанії «Олві-Центр» Олега Теленкова. Усі присутні гості мали можливість оглянути весь модельний ряд, записатися на тест-драйв та відчути всі переваги автомобілів Ford. Окрім цього на гостей чекали розіграші різноманітних подарунків від Ford, неймовірне барменшоу та частування смачними коктейлями і закусками під музикальний супровід лаундж-гурту та DJ. У новому автоцентрі не забули й про найменших відвідувачів. Команда аніматорів протягом цілого дня створювала свято для дітей у спеціальній дитячій зоні. Але найбільше всіх вразив спеціальний сюрприз – на відкриття автосалону завітало подружжя Форд на одной­ менному авто. Генрі Форд разом зі своєю дружиною Кларою та великим винахідником Томасом Едісоном привітали кіровоградців із цією видатною подією та на згадку люб’язно фотографувалися з усіма бажаючими. Компанія "Олві-Центр" стала тридцять сьомим офіційним дилером з продажу та обслуговування автомобілів Ford в Україні. У найближчому майбутньому компанія «Олві-Центр» планує розпочати будів­ництво концептуального дилерського центру Ford.


WINNER NEWSLETTER

1, ВЕРЕСЕНЬ

#

НОВИНИ JAGUAR СЕРІЙНИЙ JAGUAR F-TYPE ДЕБЮТУЄ В ПАРИЖІ 27 вересня на Паризькому автосалоні відбудеться світова прем’єра нового двомісного спорткара Jaguar F-TYPE, створеного на цілком алюмінієвій платформі. Адріан Холмарк (Adrian Hallmark), директор з глобального розвитку компанії Jaguar Cars: «Осінній дебют F-TYPE стане наспрадві знаменним днем в історії Jaguar, адже марка повертається на ринок спортивних автомобілів, який зароджувався не без її участі. Повторюючи досягнення своїх спортивних предків, F-TYPE уособлює собою новий виток еволюції спорткарів, наочно демонструючи останні досягнення сучасної інженерії і приголомшливий дизайн світового класу. Вже зовсім скоро спортивна «порода» Jaguar буде втілена у дивовижну реальність». Jaguar F-TYPE з’явиться на ринку в кузові «родстер» з трьома компресорними бензиновими двигунами на вибір: дві версії абсолютно нового V6 3.0 потужністю 340 та 380 к.с., а також оновлена модифікація добре відомої п’ятилітрової V-подібної «вісімки». Усі агрегати отримають фірмову автоматику «Стоп-Старт» і будуть передавати свою надзвичайну потужність на задні колеса у тандемі з восьмиступеневим «автоматом» ZF.

КОМПАНІЯ JAGUAR ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВУ СИСТЕМУ ПОВНОГО ПРИВОДУ (AWD) З ВОСЬМИСТУПЕНЕВОЮ АВТОМАТИЧНОЮ ТРАНСМІСІЄЮ ZF ДЛЯ ВЛАСНОЇ ЛІНІЙКИ СЕДАНІВ XF ТА XJ 2013 МОДЕЛЬНОГО РОКУ Система AWD поєднується з новим 340-сильним бензиновим двигуном V6 3.0 Supercharged, який оснащується системою «СтопСтарт» та працює в парі з восьмиступеневою автоматичною транс­місією. Інтелектуальна система Jaguar AWD постійно відстежує зчеплення коліс та команди водія задля швидкого реагування та запобігання проковзуванню коліс, що забезпечує максимальну тягу за будь-яких умов керування. Підвіска та рульове управління повнопривідних XF та XJ також зазнали певних змін, аби не поступатися за динамікою їх задньопривідним аналогам. Запрошуємо оцінити нові переваги Jaguar XJ та XF з системою повного приводу в офіційному автосалоні «Ягуар Україна», за адресою м. Київ, вул. Івана Федорова 4, Деталі за телефоном (044) 494 -21 -25 (26-29) та на сайті www. jaguar-ukraine.com.ua

Facebook

13


WINNER NEWSLETTER

1, ВЕРЕСЕНЬ

#

НОВИНИ LAND ROVER LAND ROVER ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ FREELANDER 2 Компанія Land Rover здійснила повну висококласну модифікацію Freelander 2, завдяки чому було суттєво підвищено комфорт, зручність і задоволення від керування автомобілем. Внутрішнє обладнання Freelander 2 було піднесено на зовсім новий рівень завдяки новітнім вражаючим особливостям, зокрема новому трикольоровому рішенню як складової теми Dynamic, новій центральній консолі, новому 7-дюймовому кольоровому сенсорному екрану із вдосконаленими аудіосистемами Meridian, повністю автоматичній системі клімат контролю з таймером програмування та опції супутникової навігації.

Запуск двигуна кнопкою замінює ключ запалювання. Також встановлюється нова «інтелектуальна» електрична система стоянкового гальма, яка регулює гальмівне зусилля відповідно до нахилу майданчика, на якому стоїть автомобіль. Камера заднього виду також є новою опцією для Freelander 2.

Вражаючою новиною стосовно двигуна є те, що шестициліндровий бензиновий двигун Si6 замінений чотирициліндровим двигуном з турбонаддувом Si4. По суті, такий двигун використовується на Range Rover Evoque. Цей полегшений двигун Si4 GTDi характеризується вищою потужністю, ніж Si6, водночас він є економнішим та забезпечує зниження рівня викидів CO2 на 14% до 224 г/км.

З метою забезпечення цілісного і гармонійного зовнішнього вигляду було вдосконалено елементи екстер’єру, в тому числі сучасніші передні і задні фари з використанням новітньої світлодіодної технології та нові відмінні риси графіки передніх фар. Абсолютно нові 17-дюймові легкосплавні колісні диски стали доступними у базовій комплектації, а додатковий комплект навісних аеродинамічних елементів - для моделей SE.

Всі ці нововведення підкріплені тим фактом, що автомобіль Freelander отримав 5 зірок відповідно до Euro NCAP (Європейська програма оцінки нових автомобілів) за безпеку пасажирів.

• Новий полегшений 2-літровий 240-сильний • • • • • • • • •

Facebook

14

бензиновий двигун Si4 GTDi 14% зниження викидів CO2 до 224 г/км Крутний момент виріс на 7% до 340 Нм Нові особливості екстер’єру надають спортивного та цілеспрямованого вигляду Тепер обладнання Range Rover Evoque доступне на Freelander 2 Удосконалене внутрішнє обладнання і нові поєднання кольорів також стосуються центральної консолі Новий 7-дюймовий кольоровий сенсорний екран Система об’ємного звучання 825W Meridian з 17 динаміками для забезпечення реалістичного звукового оточення Повністю автоматична система клімат контролю з таймером програмування Камера заднього виду з функцією допомоги при русі з причепом «Hitch Assist»


WINNER NEWSLETTER

1, ВЕРЕСЕНЬ

#

НОВИНИ LAND ROVER НАЙБІЛЬШ ВИШУКАНИЙ ТА НАЙМОГУТНІШИЙ SUV ПРЕМІУМ КЛАСУ У СВІТІ Новий Range Rover – автомобіль з безмежними можливостями, найрозкішніший на сьогодні Land Rover. Легший, міцніший, з новим рівнем витонченості, Range Rover підкреслює свою позицію кращого SUV преміум класу у світі. Четверте покоління унікальної лінійки Range Rover, нова модель була спроектована з чистого листа, відображаючи інноваційний дух та легендарний дизайн прототипу, який змінив автомобільний світ з його появою 40 років тому. Це перший у світі SUV з революційно надлегкою конструкцією кузова типу монокок, яка на 39% (на 420 кг) легша за нинішню металеву конструкцію моделі. На додаток до сильного та міцного надлегкого кузова структуру переднього та заднього алюмінієвого шасі було розроблено з абсолютно новою пневматичною підвіскою. Серед інновацій – новаторська версія системи Land Rover Terrain Response® нового покоління, яка аналізує поточні умови керування та автоматично обирає найбільш відповідні налаштування програм автомобіля до дорожніх умов.

Facebook

Щоб забезпечити виняткову міцність і надійність, нова модель пройшла тестування на дорозі та бездоріжжям – впродовж 18 місяців парк автомобілів подолав мільйони кілометрів важких випробувань у більше ніж 20 країнах, перебуваючи в екстремальних кліматичних умовах та на різному дорожньому покритті.

• Легший, міцніший та ще більш витончений SUV

• Надсучасна система адаптивної динаміки, що

• •

Розкішний інтер'єр включає в себе виразні риси дизайну Range Rover, які виконані на сучасному рівні, а чисті, елегантні поверхні бездоганно представлені з використанням найкращої шкіри та шпону. Зі збільшеним на 118 мм простором для ніг, пасажири задніх сидінь отримають ще більше комфорту та зручності.

Легка продуктивність моделі досягається завдяки довершених бензинових двигунів V8 та дизелів TDV6 та TDV8, які поєднують виняткову швидкість роботи та значно зменшені викиди CO2. Спроектований та розроблений центром розвитку Land Rover у Великобританії, новий Range Rover буде виготовлятися на новому надсучасному заводі у Соліхал, Великобританія, за використання найновіших технологій по виготовленню алюмінієвих кузовів. Новий Range Rover буде експортуватися до більше ніж 160 світових ринків.

15

преміум класу Справжній Range Rover, сучасна інтерпретація легендарного дизайну Перший у світі SUV з надлегкою алюмінієвою структурою кузова типу монокок На 420 кг легша за попередню модель, що підвищує паливну економічність та зменшує рівень викидів CO2 Неперевершена широта можливостей з новим рівнем керованості

• • •

забезпечує чудовим управлінням Вдосконалена всюдихідна продуктивність та нова системи Land Rover Terrain Response 2 Auto® Вершина досконалості SUV – ще більш просторий та розкішний салон Британський дизайн та розробка центру розвитку Land Rover у Великобританії Створено на новому, надсучасному заводі по виготовленню алюмінієвих кузовів, Соліхал, Великобританія


WINNER NEWSLETTER

1, ВЕРЕСЕНЬ

#

НОВИНИ VOLVO АВТОМОБІЛІ VOLVO «ЗА БОКСЕРСЬКУ МУЖНІСТЬ ТА ВІДВАГУ»

ВИЗНАЧЕНО ГОЛОВНОГО ПЕРЕМОЖЦЯ АКЦІЇ «ЗАПРАВЛЯЙ PULLS – ВИГРАВАЙ VOLVO XC60»

«Напевно автомобілі Volvo обрали не випадково! Вони так само надійні, як захист боксерів» - жартували наші олімпійці… Щасливими володарями позашляховиків Volvo ХС90 стали олімпійські чемпіони Василь Ломаченко і Олександр Усик. Новенькі седани Volvo S80 є у срібного призера Олімпіади у Лондоні Дениса Берінчика та бронзових призерів Тараса Шелестюка і Олександра Гвоздика. 15 серпня 2012 року «за мужність та старання, за відвагу та хоробрість, за незламний дух та волю до перемоги, продемонстровану на лондонських рингах» українські боксери, переможці літніх Олімпійських Ігор 2012, отримали додаткову нагороду – авто­мобілі Volvo. Федерація Боксу України не залишила поза увагою надзвичайні досягнення збірної України по боксу та нагородила героїв, які продемонстрували найуспішніший виступ боксерської збірної на Олімпійських іграх за весь час Незалежності України, ключами від новеньких автомобілів Volvo – позашляховиків ХС90 та седанів S80.

Facebook

Не забули у ФБУ і про Євгена Хитрова, нагородивши його седаном Volvo S80. На жаль Євгену не вдалось пройти до другого кола, та всім українцям відомо, що саме він переміг у поєдинку проти британця, не дивлячись на протилежне рішення судді.

3 серпня у Львові, за результатами спільної акції АЗК «ОККО» та Volvo - «Заправляй Pulls – вигравай VOLVO XC60», нагороджено головного переможця, який отримав в подарунок – новенький VOLVO XC60!

ності пропозиції накопичував на своїй картці FISHKA 2500 балів за пальне Pulls 95 або Pulls Diesel. Якщо кількість балів на картці учасника була кілька разів кратною 2500, то зростали його шанси на перемогу.

3 липня у присутності представника ТОВ «Аудиторська компанія «ДК-Україна» Незалежного члена міжнародної мережі незалежних аудиторів і консультантів «Nexia International», методом комп’ютерного випадкового відбору було визначено переможців.

Вітаємо переможців та дякуємо всім, хто приєднався до участі в програмі «ЗАПРАВЛЯЙ PULLS – ВИГРАВАЙ VOLVO XC60»!

Власником головного подарунку - новенького VOLVO XC60, став мешканець Луцька Олександр Каленюк. Команда Volvo щиро вітає Олександра з перемогою! Ще 1 тисяча щасливчиків, за результатами розіграшу, отримали радіокеровані моделі автомобіля Volvo XC60. Загалом в акції взяло участь майже 47 тисяч учасників. Нагадаємо, що акція проходила у мережі АЗК «ОККО» при підтримці Volvo з 1 травня по 30 червня нинішнього року. Прийняти участь у розіграші, а також отримати шанс виграти призи мав кожен клієнт мережі АЗК «ОККО», який у період чин-

Для нагороди Олімпійських переможців, автомобілі Volvo було надано за участю офіційного імпортера Volvo в Україні, компанії «Віннер Імпортс Україна» та офіційного дилера Volvo, компанії «Вікінг Моторз». Щиро вітаємо боксерську збірну України з перемогами та бажаємо успіху у майбутніх поєдинках!

16

Бренд Volvo в Україні й надалі планує проводити спеціальні програми. Слідкуйте за новинами у ЗМІ чи на сайті бренду www.volvocars.com.ua та приєднуйтесь до участі!


WINNER NEWSLETTER

1, ВЕРЕСЕНЬ

#

НОВИНИ PORSCHE ЛЕГШИЙ, ШВИДШИЙ, МАНЕВРЕНІШИЙ – НОВИЙ 911 CARRERA 4 Новий 911 Carrera 4 поєднує в собі вражаючі показники динаміки та ефективності нового покоління 911 Carrera та переваги повного приводу РТМ (Porsche Traction Management). Новий повноприводний 911 презентовано в чотирьох версіях: 911 Carrera 4 та 911 Carrera 4S як в кузові купе, так і кабріолет. Їм притаманні ті ж характерні особливості, що і задньоприводним версіям: полегшений кузов, підвіска, двигуни та трансмісії ідентичні, автомобілі відрізняються лише модифікаціями, пов’язаними з повним приводом.

Facebook

Повнопривідний 911 вирізняється, перш за все, шир­шою задньою частиною кузова: у порівнянні з задньоприводним 911 Carrera, у нього на 22 мм ширші задні колісні арки та на 10 мм – задні шини. Традиційна червона смуга між задніми ліхтарями також отримала нову форму.

має максимальну швидкість 285 км/год (кабріолет – 282 км/год). Споживання палива з трансмісією PDK складає 8,6 л на 100 км для купе та 8,7 л на 100 км для кабріолета. На обидві версії 911 Carrera 4S встановлюється 3,8-л опозитний двигун, розташований позаду, потужністю 400 к.с. Завдяки йому розгін до 100 км/год складає 4,1 с (для кабріолета – 4,3 с), а максимальна швидкість сягає 299 км/год для купе та 296 км/год для кабріолета. Споживання палива при цьому для автомобілів з трансмісією PDK становить 9,1 л на

Усі нові моделі в стандартній комплектації мають 7-ступінчасту механічну коробку передач, а Porsche Doppelkupplung (PDK) доступна у якості опції. 911 Carrera 4 у кузові купе потужністю 350 к.с. розганяється до 100 км/год за 4,5 с (кабріолет – за 4,7) та

17

100 км для купе та 9,2 л на 100 км – для кабріолета. В новому 911 Carrera 4 наявний новий розділ меню, який демонструє роботу трансмісії. Крім того, з дебютом 911Carrera 4 Porsche впроваджує адаптивний круїз-контроль (АСС) для модельного ряду 911, доступний у якості опції. Замовляючи систему АСС з PDK, клієнт отримує функцію Porsche Active Safe (PAS), яка допомагає уникнути фронтальних зіткнень.


WINNER NEWSLETTER

1, ВЕРЕСЕНЬ

#

НОВИНИ PORSCHE PORSCHE WORLD ROADSHOW В УКРАЇНІ: 5 ДНІВ, 200 УЧАСНИКІВ, 10 АВТОМОБІЛІВ Вперше за останні чотири роки проект Porsche World Roadshow повернувся в Україну. З 16 по 20 серпня майже 200 учасників заходу мали можливість протестувати весь модельний ряд Porsche. В компанії Porsche AG переконані, що кращий спосіб відчути можливості та характер спорткарів – це сісти за кермо цих автомобілів та випробувати їх самостійно. Тому тестовий парк та професійні інструктори за рік відвідують понад 20 країн на різних континентах. Цього разу для тесту в Україну прибули останні новинки від німецького виробника спорткарів, а саме Boxster S, 911 Carrera S Cabrio, Panamera GTS, а також сьоме покоління легендарного 911 Carrera S у кузові купе та Cayenne Turbo.

Facebook

Мета, що стояла перед організаторами тест-драйву, полягала у наданні можливості відчути, як поводяться автомобілі в реальних умовах експлуатації, на дорогах загального користування, а не в ідеальному світі гоночного треку. Маршрут тест-драйву передбачав як швидкісні ділянки, так і ті, де можна було випробувати маневреність та керованість автомобілів. Окрім того, півторагодинний тест-драйв дав учасникам можливість оцінити комфорт та якість оздоблення салону, поведінку автомобілів з активованими та вимкненими режимами Sport та Sport Plus, а також порівняти моделі між собою. Також під час заходу можна було побачити один з перших автомобілів

Cayenne GTS, який щойно прибув до України. Більш потужний двигун, покращені динамічні характеристики, спортивно налаштована підвіска з заниженим дорожнім просвітом та яскраво виражений спортивний дизайн – якості, що вирізняють новий GTS в модельному ряду Cayenne. Окрім вражаючого тест-драйву, на гостей очікувала вишукана атмосфера одного з кращих клубів верхової їзди, пам’ятні подарунки та спілкування з інструкторами, які беруть участь як в тестуванні нових моделей, так і в заходах, організованих для потенційних та існуючих власників Porsche.

18


WINNER NEWSLETTER

1, ВЕРЕСЕНЬ

#

ОФІЦІЙНІ ДИЛЕРИ ТА СЕРВІС-ПАРТНЕРИ ВІННЕР ІМПОРТС УКРАЇНА FORD

Київ «Віннер Автомотів» пр-т Московський, 24д Тел.: (044) 496-00-06 www.winnerauto.ua «ЮМАС Авто» Бориспільська, 7 Тел.: (044) 567-67-68, 200-08-77 www.umas-ford.com.ua «ВіДі Край Моторз» Софіївська Борщагівка, КиєвоСвятошинський район, вул. Велика Кільцева Дорога, 60 Тел.: (044) 591-50-00 www.ford-vidi.com Бровари «Автогарант АВ» вул. Металургів, 51 Тел.: (044) 353-12-12, 223-11-53 www.ford-avtogarant.com Вінниця «Медікор» Хмельницьке шосе, 145 Тел.: (0432) 55-20-20 www.medikor.com.ua Дніпродзержинськ «МСС Авто» бульвар Героїв, 2в Тел.: (067) 544-36-56 Дніпропетровськ «Авто-Імпульс» вул. Курсантська, 3к Тел.: (056) 747-90-09 «Аеліта» вул. Булигіна, 1 Тел.: (056) 740-89-79 Донецьк «А лекс Преміум» вул. Університетська, 95а Тел.: (062) 345-51-51, 386-30-28 www.ford.dn.ua «Автосан Моторс» пр-т Київський, 50 Тел.: 8(062) 312-27-75 www.autosun.dn.ua Житомир «Мега Моторс Груп» вул. Ватутіна, 168а/1 Тел.: (0412) 41-93-05 Запоріжжя «Віннер Форд Запоріжжя» вул. Космічна, 119 Тел.: (0612) 12-72-92, 17-34-50 www.winnerford.zp.ua Івано-Франківськ «Компанія Авто-Альянс» вул. Галицька, 80a Тел.: (0342) 72-72-82 Кіровоград «Олві-Центр» вул. Жовтневої Революції, 72 Тел.: (0522) 35-20-00 www.ford.kirovograd.ua

Facebook

Краматорськ «Талісман-Авто» вул. Дніпропетровська, 3а тел.: (0626) 46 67 77 Кременчук «Кременчук – Автосвіт» вул. 50-річчя Жовтня, 100а Тел.: (0536) 79-34-88 Луганськ «Авто Прем'єр» вул. Оборонна, 126б Тел.: (0642) 50-04-60 Львів «Велет Авто» вул. Липинського, 50в Тел.: (032) 294-31-31, 294-31-34 www.ford.lviv.ua Маріуполь «А лекс Преміум Маріуполь» просп. Карпова, 14 Тел.: (0629) 40-50-50, 40-51-51 Миколаїв «Терра Моторс» вул. Космонавтів, 81б/1 Тел.: (0512) 58-14-58 Мукачеве «Глобал Автоцентр» вул. Автомобілістів, 3 Тел.: (03131) 3-80-30 Одеса «Віннер Мотор Спорт» вул. Гастелло, 50a Тел.: (048) 716-74-44 www.ford.od.ua «Віннер Одеса» вул. Грушевського, 39б Тел.: (048) 734-70-34 www.forward-auto.od.ua «Емералд-Авто» просп. Маршала Жукова, 2 Тел.: (048) 729-55-55 www.fordodessa.com Полтава «Полтава-Автосвіт» вул. Фрунзе, 148б Тел.: (0532) 61-38-38 Рівне «Віннер Форд Рівне» вул. Київська, 101а

Тел.: (0362) 64-20-69 Севастополь «Віннер Форд Севастополь» Камишове шосе, 2в Тел.: (0692) 65-71-88 Сімферополь «Преміум Авто Крим» вул. Бородіна, 14 Тел.: (0652) 51-38-35 Суми «Автопроект-С» вул. Кірова, 137 Тел.: (0542) 65-55-30 www.ford.sumy.ua Тернопіль «ТерКо Авто Моторс»

вул. Об'їзна, 23а Тел.: (0352) 47-70-20 Харків «Віннер Форд Харків» пр. Московський, 259 Тел.: (057) 717-47-51 ДП «Автотрейдінг-Харків» вул. Клочківська, 188 Тел.: (057) 760-10-50 www.fordkharkov.com.ua «Завод імені Фрунзе» вул. Плеханівська, 57а Тел.: (057) 714-55-50 Херсон «Бебко-Авто» 4-й км Миколаївського шосе Тел.: (0552) 41-18-25, 33-70-67 Хмельницький «Опус-Авто Плюс» вул. Зарічанська, 3/1 Тел.: (0382) 75-26-52 www.opus-auto.com.ua Черкаси «Колос Авто» вул. Смілянська, 153 Тел.: (0472) 63-96-12, 63-94-05 Чернівці «Мега Драйв» вул. Руська, 234г Тел.: (0372) 57-33-95 www.ford-md.cv.ua Чернігів «Магр-Авто» вул. Гончарова, 4 Тел.: (0462) 69-26-99

JAGUAR

Київ «Ягуар Україна» вул. Федорова, 4 Тел.: (044) 494-21-25 (26-29) www.jaguar.ua Дніпропетровськ «Aеліта Преміум» пр. ім. Газ. «Правда», 34б Тел.: (056) 371-56-96 Донецьк «А лекс Преміум» Офіційний сервісний центр вул. Університетська, 95в тел.: (062) 345-45-60, 386-33-40 www.landrover.dn.ua Львів «Трістар Авто Еліт» Офіційний сервісний центр вул. Пластова, 2 Тел.: (032) 236-15-15 www.tristar.lviv.ua Одеса «Віннер Одеса» Офіційний сервісний центр вул. Грушевського, 39б Тел.: (048) 734-18-00 www.royal-motors.od.ua

Харків «Авто Граф М» Офіційний сервісний центр вул. Котлова, 29 Тел.: (057) 717-55-09

LAND ROVER

Київ «Бритиш Моторс Україна» вул. Кіровоградська, 21а Тел.: (044) 525-64-06 (07), 525-67-58 www.landrover.kiev.ua «Віннер Автомотів» пр. Московський, 24д Тел.: (044) 499-99-94 www.winnerauto.ua «ВіДі Пауер Моторз» вул. Велика Кільцева, 58 Tел.: (044) 591-00-00 www.landrover-vidi.com «Автолайф Центр» Офіційний сервісний центр вул. Крайня, 1. Тел.: (044) 206-36-36 Дніпропетровськ «Аеліта Преміум» пр. ім. Газ. «Правда», 34б Tел.: (056) 371-56-96 www.landrover.dp.ua Донецьк «А лекс Преміум» вул. Університетська, 95в Тел.: (062) 386-33-40 www.landrover.dn.ua Львів «Трістар Авто Еліт» вул. Липинського, 60 Тел.: (032) 236-15-55 www. landrover.tristar.lviv.ua Одеса «Royal Motors» вул. Грушевського, 39б Тел.: (048) 734-18-00 www.landrover.od.ua Харків «Авто Граф М» вул. Котлова, 29 Тел.: (057) 766-88-99 www.landrover.kh.ua Сімферополь «Автоімідж М» пр. Перемоги, 110 Тел.: (065) 254-85-66 www.landrover.avtodel.com

VOLVO

Київ «Вікінг Моторз» вул. Кільцева дорога, 22 Тел.: (044) 391-11-00 www.viking-motors.ua «Віннер Автомотів» пр-т Московський 24д Тел.: (044) 496-00-06 www.winnerauto.ua

Днiпропетровськ «Скандік Моторc» вул. Сiрко, 47 Тел.: (056) 370-13-41 www.volvocars.dp.ua Донецьк «А лекс Преміум» вул. Унiверситетська, 95а Тел.: (062) 345-51-11 www.volvo.dn.ua Львів

«Трістар Авто Еліт» вул. Липинського, 60 Тел.: (032) 236-15-55 www.tristar.lviv.ua Одеса «Віннер Одеса» («Роял Моторс») вул. Грушевського, 39б Тел.: (048) 734-18-00 www.volvocars.od.ua Полтава «Полтава-Автотехцентр» вул. Фрунзе, 148б Тел.: (0532) 61-50-06 Рівне «Нордік Моторс» вул. Київська, 101а Тел.: (0362) 64-20-86 (83) Харків «Авто Граф М» вул. Котлова, 29 Тел.: (057) 717-17-02 www.volvoauto.kh.ua Херсон «Фірма «Євро-Авто» («Бебко Авто») 4-й км Миколаївського шосе Тел.: (0552) 41-02-63 www.bebkoauto.com

PORSCHE

Київ Порше Центр Київ вул. В.Васильківська, 5 Тел.: (044) 492-92-22 www.porsche.ua Дніпропетровськ Порше Центр Дніпропетровськ Запорізьке шосе, 37д Тел.: (056) 377-77-77 www.porsche.ua Донецьк Порше Центр Донецьк пр-т Ленінський, 47д Тел.: (062) 210-09-10 www.porsche.ua Одеса Порше Центр Одеса вул. Церковна, 2/4 Тел.: (048) 780-11-88 www.porsche.ua Харків Порше Центр Харків вул. Клочківська, 95 Тел.: (057) 700-20-00 www.porsche.ua

19


WINNER NEWSLETTER

1, ВЕРЕСЕНЬ

#

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ / CONTACTS

Запрошуємо завітати до нас у гості! Здійсніть віртуальний тур нашою домівкою! www.winner.kiev.ua

Наша адреса: Вул. Дачна, 5-А, с. Капітанівка, Київська область, 08112, Україна

За більш детальною інформацією звертайтесь до: Юлія Мороз, Менеджер з корпоративної реклами та зв’язків з громадськістю Тел.: +38(044) 585 63 00, внутр. 105, ymoroz@winner.ua

Тел.: +38(044) 585 63 00, Факс: +38(044) 585 63 01, www.winner.ua

Facebook

20

Winner Newsletter #1, September 2012  
Winner Newsletter #1, September 2012  

Winner Newsletter #1, September 2012

Advertisement