Page 8

FOTO: LUBOŠ SUŠILA

ÖÈËßÂÀÅÄ

DNY HORSKÉ CYKLISTIKY NA VALAŠSKU 2010

Valašsko, přesněji řečeno Javorníky a Vsetínské vrchy se koncem června a začátkem července opět stanou dějištěm Dnů horské cyklistiky. Od 26. června do 11. července budou probíhat vyjížďky s průvodkyní, vždy zaměřené tak, aby účastnicím přinesly co nejvíc nových dojmů, informací a zkušeností. Proběhnou například vyjížďky „kochací“, na kterých objevíte nesmírné přírodní krásy Valašska, „technické“, vedené po hravějších úsecích a „objevné“, jež vás zavedou na úseky, které v mapách nenajdete. Za povšimnutí určitě stojí večerní vyjížď ka po Valašských kotárech, která proběhne 5. 7. a v průběhu celých 14 dní se můžete těšit na drobná překvapení. To vše za podpory testovacích strojů Specialized, samozřejmě nebudou chybět ani dámské modely. Přijďte si jen tak zajezdit! Ti, kterým jen jezdit nestačí a kteří chtějí či dokonce potřebují měřit síly, budou moci využít Valašskou 24 na Bystřičce (25.–27. 6.) nebo MČR DH ve Skiareálu Razula ve Velkých Karlovicích (11. 7.)

Více informací včetně detailů o programu vyjížděk DHC 2010 budete průběžně nacházet na: WWW.TRAILS.CZ

MERIDA BIKE ADVENTURE SLAVÍ NAROZENINY

Originální cyklistický závod Merida Bike Adventure si ke svému desátému výročí nadělil velmi exkluzivní lokalitu území vojenského újezdu Brdy, které je jinak cyklistům kromě několika okrajových částí přísně zapovězeno. Merida Bike Adventure není klasický cyklistický maratón, ale závod dvojic na horských kolech, kde si každá dvojice určuje trasu sama podle turistické mapy, a to tak, aby v daném časovém limitu zvládla nasbírat co nejvíce bodů na kontrolních stanovištích. Každý si tedy trasu určí sám podle své fyzické kondice a závodních ambicí.

VÝHODY BIKE ADVENTURE:  jezdí se ve dvojicích  můžete vyzvat svou kamarádku nebo ještě lépe

partnera, který se umí postarat i o vaše kolo a potlačí vás, až budou ve stoupání docházet síly  nestartuje se hromadně, na trať se vyráží intervalově, žádný nával tedy nehrozí Merida Bike Adventure se koná 24.–25. července ve vojenském prostoru Brdy s hlavní základnou v Centru pro meditaci v ústraní Těnovice u Spáleného Poříčí. Více informací hledejte na: WWW.BIKEADVENTURE.CZ

8

WILD CAT 04 - léto 2010  

Outdoorový časopis pro holky - cyklistika, běh, turistika, lyžování, in-line

Advertisement